Felietony i artykuły autorskie

Państwo islamskie przeprowadza inwazję na Europę, milion osób chce azylu

Państwo islamskie przeprowadza inwazję na Europę, milion osób chce azylu

islamJeśli jest jakaś kwestia, w której zgadzam się z tym, co sądzi skrajna prawica, to na pewno jest to kwestia islamu. Nigdy nie „kupię” bełkotu neoliberalnego, „tęczowego” lewactwa rodem z UE o potrzebie multikulturowości. Czy potrzebie tolerancji dla religii, która otwarcie mówi o tym że chce podbić całą Ziemię i wymordować wierzących w inne religie lub ich przymusowo „naturalizować”.

Na marginesie chciałbym dodać, że to samo neoliberalne „tęczowe” lewactwo to obrońcy korporacji, w tym farmaceutycznych (a więc „wierzący w naukę”, w medycynę), jak i obrońcy tego, co robią te korporacje jak i rządy. Naturalnie, są przeciwni temu, co godzi w interesy tych korporacji, rządów, grup lobbingowych. Używają wobec niewygodnych argumentów i poglądów terminów: „pseudonauka”, „teoria spiskowa”, „oszołomstwo” itp. Choć zdarzają się i tacy, którzy używają terminologii typu: „krucjata”, „heretyk” (tu pozdrawiam panią Madzię 😉 ).

Zawsze więc powtarzam, że zmieniają się tylko obowiązujące doktryny (a więc powierzchowność) zaś zasady działania systemu („rdzeń”) pozostają niezmienne od zarania dziejów. Każda z owych doktryn znanych z historii i z czasów obecnych, tak samo alergicznie reaguje na wszelką „Myślozbrodnię”. (Celowo przez duże „M”).

Wracając do meritum. Islam to religia skonfigurowana na najniższym z możliwych poziomów. Już pojawienie i rozplenienie się chrześcijaństwa w Cesarstwie Rzymskim oznaczało cywilizacyjny i duchowy regres o kilka tysiącleci. Z którym zmagamy się właściwie po dziś dzień. Islam to religia na jeszcze niższym poziomie. Jeden z jego znawców mówił kiedyś, iż w islamie nie ma pojęcia „miłowania Boga”. Jest tylko konieczność wypełniania jego nakazów i zakazów.

A więc konieczność ślepego posłuszeństwa zasadom wziętym rodem z antyczno-średniowiecznej Azji. Islam to mieszanka fanatyzmu religijnego, faszyzmu, ksenofobii, mentalności barbarzyńskiej (typowej dla Azji i Afryki) czy wręcz niewolnictwa. Zgadzam się ze stwierdzeniem, że islam właściwie nie jest religią, ale jest legalnym w XXI wieku systemem niewolniczym.

I tolerancję wobec tak agresywnego tworu wymuszają na nas owi „tęczowi”, neoliberalni lewacy. Przecież islam to cywilizacja wroga nie tylko „Zachodowi”, ale przede wszystkim, wroga tym wartościom, które deklaruje postępowa, unijna lewica. Zawsze mnie ten jawny dysonans bardzo dziwił. Pozwalają osiedlać się ludziom, którzy za „niepoprawne” poglądy ścinają głowy. A zapewniam Was – lewicowych wartości islamiści nienawidzą szczególnie, chyba nawet bardziej niż chrześcijaństwa.

Podstawą w trwającym obecnie „konflikcie cywilizacyjnym” (tak, jak najbardziej on istnieje), jest podział na „Zachód” i „wschód”. Zachód to mentalność indywidualna – człowiek jest postrzegany jako oddzielna i mająca (przynajmniej w teorii..) jakieś prawa jednostka. Deklarowane jest poszanowanie różnic i odmienności. Wschód, mentalność barbarzyńska – odwrotnie.

Tam człowiek, jednostka, się nie liczy. Liczy się tylko zbiorowość – plemię, klan, naród, państwo, religia. Liderzy takiej zbiorowości mają przyzwolenie na poświęcenie dowolnej jednostki w imię interesu zbiorowości. Znakomicie to było widoczne w ZSRR, gdzie człowiek był nic nie znaczącym pikselem. Dobrze podsumował to Alexander Dugin – wysoko wtajemniczony („czarny”) okultysta, jeden z najbardziej wpływowych ludzi na Kremlu.

Jest on ideologiem i strategiem Władimira Putina i ogólnie, całej rosyjskiej elity. Udzielił on w 1998 roku wywiadu polskiemu wydawnictwu. To, co w nim mówił, jest po prostu szokujące, i wiele z jego zapowiedzi zostało zrealizowanych:
Putin, Dugin, Żyrinowski: „Polska musi zniknąć”, „Los Polski jest przesądzony”. Do piewców ruskiej wizji świata

Jeszcze w sprawie islamu, bo o tym jest ten felieton. Państwo islamskie rozpoczęło realizowanie planu „demograficznej inwazji” na Europę. Od 2014 roku kilkaset tysięcy imigrantów przedostało się nielegalnie na tereny Unii Europejskiej. Głównie do Włoch i Grecji. Do Libii, która została spustoszona przez tzw. „kolorową rewolucję”, przybywają setki tysięcy saracenów z całej Afryki, czasami również z Azji.

Chcą oni przedostać się do Europy konwojami morskimi, które organizuje właśnie terrorystyczne państwo islamskie. Obecnie na wybrzeżu Libii koczuje ponad milion migrantów. Gdy w Libii panował niechętny tęczowemu lewactwu socjalista Kaddafi, tego problemu w ogóle nie było. Jednak obecnie kraj ten jest państwem upadłym pod każdym względem, rząd uznawany na arenie międzynarodowej kontroluje niewielki skrawek ziemi wokół stolicy.

Resztę kraju kontrolują, a właściwie to pustoszą różnego rodzaju „milicje”, prywatne armie, armie plemienne czy organizacje terrorystyczne takie jak państwo islamskie. Państwo islamskie na masową skalę przerzuca także swoich bojowników do Włoch. Zaprawieni w bojach w Iraku i Syrii, przybywają w dużej liczbie wraz z innymi migrantami. Włochy i Grecja są bezradne wobec tej – nie bójmy się tego słowa – inwazji. Islamiści od dawna odgrażają się, że przeniosą wojnę na tereny Europy, i jak widać, od roku realizują swój plan.

Na domiar złego, Unia Europejska nie przejmuje się faktem tego jawnego eksportu terrorystów na jej terytoria. Ba, domaga się od państw członkowskich, by przyjmowała od Włoch tych imigrantów. W mojej opinii, pora przyznać się do tego, że polityka multi-kulti nie zdała egzaminyu. Planem elit w tych latach 50-tych XX wieku było to, by ściągnąć do Europy część muzułmanów. By dać im pracę i „oswoić” ich z nowoczesnymi wartościami cywilizacji Zachodniej. Miało to wpłynąć potem na cały islam, liberalizując i cywilizując go.

Niestety ale plan ten nie powiódł się, skończył się kompletnym fiaskiem. Mamy całe osiedla zamieszkiwane, dewastowane i terroryzowane przez islamistów. Mamy muzułmańskie gangi jak i terrorystów, którzy jeżdżą sobie z takiej Francji czy Niemiec walczyć w Syrii. Ostatecznie coraz więcej ludzi przekonuje się (wbrew tęczowej propagandzie UE), że miliony islamistów w naszych krajach jak i ponad milion oczekujących na transport w Libii, to tykająca bomba zegarowa.

Już raz nasza cywilizacja doświadczyła takiej barbarzyńskiej inwazji. Stało się to podczas panowania Cesarstwa Rzymskiego nad dużymi połaciami Europy. Najpierw najazdu dokonali judeochrześcijanie, a następnie barbarzyńcy z północy. Jak już wspominałem w tym felietonie – skutki tego najazdu odczuwamy po dziś dzień.

Autor: Jarek Kefir

Chcesz wspomóc moje niezależne inicjatywy i sprawić, by tego typu wpisy pojawiały się z regularną częstotliwością? Aby to zrobić, kliknij tutaj (link).

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł – podaj go dalej i pomóż go wypromować! Pomóż innym zapoznać się z tą tematyką.

 

Reklamy

13 odpowiedzi »

  • araby niszcza slowianska rase za 50 lat blondynki znikna beda tylko smoliste arabskie hybrydy z owlosionymi czarnymi wlosami rekami i nogami, chodzi o zachowanie rasy a nie tam religia

   Polubienie

 1. Ty zapraszasz jarka? Do tej ligii? O ku..a! Ale wcześniej poczytałeś to wszystko, prawda? I te obrazki zobaczyłeś z koszącym kosą arabem kamienie też? Hihi… Jarek jest zbyt cenny… Lepiej napisz coś więcej mądrego i nie posyłaj pierduł. Czasem piszesz tak mądrze i dowalisz, ale czasem to… Nie czyń tego, czego Ci nie wolno czynić…

  Polubienie

 2. „Już raz nasza cywilizacja doświadczyła takiej barbarzyńskiej inwazji. Stało się to podczas panowania Cesarstwa Rzymskiego nad dużymi połaciami Europy. Najpierw najazdu dokonali judeochrześcijanie, a następnie barbarzyńcy z północy. Jak już wspominałem w tym felietonie – skutki tego najazdu odczuwamy po dziś dzień.” – co masz na myśli mówiąc „barbarzyńcy z północy”? kto to był?
  eby wygra z islamem to trzeba właśnie odrzuci egoizm czyli jednostkowośc na rzecz wspólnoty inaczej nie wygramy jak będziemy podzieleni – a paradoksalnie nienawiśc do islamu moze nas ponownie zjednoczyc – w obliczu zagrozenia Polacy zawsze sie jednocza – likwidacja chrzescijanstwa takze musi nastac tylko nie moze byc zastapiona syfem typu islam

  Polubienie

 3. co libii to ci emigranci zawdzieczaja to usa. to usa obaliło kadafiego a nie rosja. a co do dugina. coz. polacy – przepili swoje panstwo . i sa slabi. wiec rosja – ogromna – czarna ,czerwona czy fioletowa zawsze bedzie od polskim silniejsza . TAKA JEST GEOPOLITYKA .poza tym pisałem panu. zaden niemic ,francuz,anglik ,norweg ,hiszpan -NIE UZNA POLSKI ZA KRAJ ZACHODNI. widac to po tym jak polska jest traktowana.JAKO KOLONIA Z MAMBUKO. A NIE KRAJ ZACHODNI. TERAZ ISLAM. islam drogi panie to religia – ktora bezlitosnie wykorzystuje podkniecia swoich wrogow. BEZLITOSNIE. ale… to ZACHOD TO ZACZAŁ. ZACHOD !!!!!a nie islam. czy to wina islamu- ze kosciól katolicki np. dialogował – zamiast bronic swego??(stanowisko wobec kosciola mamy podobne.) czy to po arabsku i przez arabów były wydawane gazety- typu bravo ,bravo girl. ?? rozne dziewczyny,tiny telimeny itd.??? czy catsy gazety erotyczne tez islam wydawał?? wrosc islamu wobec polski to tez wina zachodu. dawniej polacy jezdzili do libii ,egiptu – nawet afganistanu. nie znali arabskiego .. i byli bezpieczni. poza tym polacy to zawsze duraki . nie widza co gdzie . ale zawsze skorzy do zaczepki . i w imie kogo?? usa?? NAWET WIZ NIE ZNIESLI – TAK NAS KOCHAJA. w imie kogo -NIEMIEC??. a moze MARYI?? ( 3 rozbiory – JAN KAZIMIERZ STRACIŁ WŁADZE – STALINIZM- DURNE POWSTANIA – DZISIEJSZA GŁUPOTA – HA HA HA – TO JEST TA OPIEKA. ??? TO SS- MANI MIELI LEPSZA . W RFN – DOCZEKALI JAK NP. W 74 NIEMCZY BILI MISTRZEM SWIATA. )czy to wina murzynow i arabow ze polki im daja a swoim nie. ?? glupi daje wiec sie korzysta. a teraz wolnosc. a co to za wolnosc z czipem w tyłku?? czy naprawde pan wierzy ze zachod to wolnosc?? Z CZIPEM?? wie pan np. ze idac do lasu nie jest pan juz sam. ?/ kamery pana sledza. WSZEDZIE. WIEC- GDZIE MA PAN TE WONOSC?? poza tym pytam jeszcze raz. zalozmy – ze co do rosji ma pan racje .. ale mimo to.. a niby dlaczego wpierac mamy usa i ukraine . z upowcami na czele? zna pan np. z historii takie opisy;???? ukrainiec głembockij zabił zone polske i dzieci z niej .(BO I ONE LASZĘTA!!!) I WSTAPIŁ DO UPA. i jam to popierac ?? bo usa tak chce??

  Polubienie

 4. Mam kilka uwag do tego artykułu. Podaję w kolejności jak u Jarka.
  1) Zastanówmy się kto stoi za tym ” neoliberalne „tęczowe” lewactwo to obrońcy korporacji, w tym farmaceutycznych (a więc „wierzący w naukę”, w medycynę), jak i obrońcy tego, co robią te korporacje jak i rządy.” ? A kto odnosi korzyści? W czyich rękach są korporacje i rządy?
  2) „Państwo islamskie rozpoczęło realizowanie planu „demograficznej inwazji” na Europę.” Następny problem z tym związany to kto stoi za państwem islamskim?
  Bo wg opinii z internetu są to Mosad i CIA.
  3) Unia Europejska a multi-kulti. Odpowiedzmy sobie na pytanie kto jest pomysłodawcą i kto z całej siły promuje to multi-kulti i jaki jest jego cel? Znowu wychodzi na to, że nikt inny tylko krasnoludki. Wg starej zasady dziel i rzadź.
  4) Barbarzyńcy z północy to Słowianie którzy byli solą w oku rzymian. A imperium rzymskie rozsadzili znowu ci starsi i mądrzejsi. Ale to jest bardziej skomplikowany problem. I dlaczego Słowianie są tak znienawidzeni przez tych krasnoludków i zachód europy, tak, że nawet fałszuje się historię, aby to zapadło do powszechnej świadomości? Dotyczy to szczególnie polaków i częściowo rosjan.
  Jeszcze tylko zastanówmy się czy to biali ojcowie z miasta na siedmiu wzgórzach merdają krasnoludkami i islamem czy też robią to ci starsi i mądrzejsi?
  A może nimi wszystkimi manipuluje ktoś jeszcze potęzniejszy?
  Trochę pogłębionej analizy tych i innych problemów można znaleźć na zbawienie.com lub na opolczykpl lub na treborok .-.dokładne adresy przez wyszukiwarkę
  Pozdrawiam poszukiwaczy prawdy.

  Polubienie

 5. imperium rzymskie to… ROZSADZILI SAMI RZYMIANIE. zaczyna sie .. ZAWSZE TAK SAMO . kiedy rzym podbił italie – miał dosc ziemi na kolonizacje i uprawe roli. ale.. rzymskie elity chciały łupow . i zaczeły je dzielic -DLA SIEBIE. powstały za nie latyfundia. chłop rzymski musiał sprzedac ziemie. reformy grakchów nic nie dały. wygrali bogacze .ale .NIE ZA DARMO. POJAWILI SIE KONKURENCI DO WALIKI O WŁADZE. legiony z narzedzia walki panstwa zaczynaja podlegac dyktatorom. wodzom. zanika klasowosc panstwa . kazdy obywatel moze słuzyc. legion funduje wodz. wojny domowe pochłaniaja rezerwy panstwa. czyna sie epoka cezarow. DOPIERO TERAZ WKRACZA CHRZESCIJANSTWO. ZACZYNAJA SIE SZALENSTWA cezarow. heliogabalow i neronow. a szalenstw bierze sie strach.efekt ?- kolejne wojny domowe. dopiero teraz pojawia sie konstantyn i chrzescijanstwi u władzy rzymu. i ginie poganstwo. ale najpierw RZYM OSŁABIŁ SAM SIEBIE,. wojnami i ekscesami. i jak zawsze zaczeli bogacze. tylko im. tylko oni. reszta ze stołu okruchy. tak jest zawsze . w rzymie,polsce chinach. polecam znakomity tekst na wolnej polsce (czytam ja krytycznie ) pt. szalenstwa imperium., najpierw bogacze wszystko wykupuja- prowadzac innych do nedzy. potem., udaja ze nie ma problemu i zamykaja sie wersalami. i zakazanymi miastami. a potem jest rewolucja. po ktorej jest roznie . czasem lepiej na poczatku. jednak? znow tworza sie bogacze i.. proces zaczyna sie od nowa. tak upadla np. starozytna sparta. mimo wygranej wojny peloponeskiej. bogaczom sie sluzyc nie chciało. a biiednych ? nie było stac na zbroje i koszt udziału wspolnych posilkow. w efekcie – stali na rynku i zebrali. TAK JEST ZAWSZE. POETA POLSKI PISAŁ. – ZADEN KRAJ OBCYCH NIE PRZYWABIŁ – POKI SAM SIEBIE PIERWEJ NIE OSŁABIŁ. zawsze zaczynaja bogacze. ZAWSZE. jakby nie ubostwo ludzi to chrzescijanstwo nie byloby grozne. ludzie by zyli- tu i teraz. a nie w oblokach.

  Polubienie

 6. „Planem elit w tych latach 50-tych XX wieku było to, by ściągnąć do Europy część muzułmanów. By dać im pracę i „oswoić” ich z nowoczesnymi wartościami cywilizacji Zachodniej. Miało to wpłynąć potem na cały islam, liberalizując i cywilizując go.” – tymczasem to islam oswaja i „cywilizuje” zachód zgodnie z własnymi normami 😀

  Polubienie

 7. wezcie sie do roboty i przestancie pierdolic bzdury i pic alkohol. Polska nie jest uznawana jako zachod bo do zachodu nie pasujemy. Mamy popsute zeby, nierozwniete czaszki – czesc szczękową , co świadczy o alkoholizmie rodzicow nie znamy jezykow, pijemy na umor alkohol. Pisze przez My zeby nie wiem komu zrobic grzecznosc bo mni ete sprawy nie dotycza. Wszedzie widzicie tylko zagrozenie w postaci prawicowcow , lewicowcow a swiat takiego podzialu nie ma. Sa skrajne partie polityczne idace w tym samym kierunku -czyli ku dobra dla danego kraju. Problem islamu w Polsce nie istnieje i nie jest Wasza sprawa, zreszta co Wy mozecie , pewnie i tak wiekszosc z was siedzi na zasilkach. W przyszlosci jednak sadze bedziecie sie musieli zaprzyjaznic z Mohamedem i Alim, beda mieszkac po sąsiedzku z Zoska, ktora chlopa porzadnego nie mogła znależć w kraju pijaków i pojechala tam gdzie męzczyzni przed wódka wybieraja kobiete. Co by o islamistach nie pisac, ja jestem ich zacieklym wrogiem, zyja niestety panowie normalnie. Rodzina jest dla nich priorytetem i zapewnienie godnego zycia. Sa takiemi samymi wiesniaki jak wy, tez węsza zagrozenie z kazdej strony i tez maja was za bezboznikow. smieszne to wszystko.

  Polubienie

 8. Napewno wiele osób nie pojmuje skąd się bierze fala islamu w zachodniej Europie, która płynie również do Polski, bo jak uważają pejsaci „uczeni w piśmie” to :

  „Islamizacja dobra dla Europy

  Ze wzrostem obaw z powodu zwiększającej się liczby muzułmanów w Europie, wydaje się iż nie każdy niepokoi się tą sprawą, łącznie z izraelskim rabinem, który nawet z zadowoleniem przyjmuje to zjawisko.

  Rabin Baruch Efrati, szef yeshiva i rabin wspólnoty w osadzie Efrat na Zachodnim Brzegu, uważa, że islamizacja Europy faktycznie jest rzeczą dobrą. […]

  Efrati napisał w odpowiedzi, że islamizacja Europy była lepsza od chrześcijańskiej Europy z powodów etycznych i teologicznych – jako kara dla chrześcijan za prześladowania Żydów i tego, że chrześcijaństwo, w przeciwieństwie do islamu, z halachicznego punktu widzenia uważane jest za „bałwochwalstwo”.

  „Żydzi powinni się cieszyć z tego, że chrześcijańska Europa traci tożsamość jako kara za to co przez setki lat robiła nam kiedy żyliśmy w niej na uchodźstwie” – wyjaśnił rabin jako powód etyczny preferowania muzułmanów, cytując szokujące opisy z literatury Rishonim (autorstwa czołowych rabinów z okresu XI-XV wiek) o pogromach i masowych mordach dokonywanych na Żydach przez chrześcijan. ”

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/xx-wiek-zwyciestwo-talmudyzmu-nad-zachodnia-cywilizacja-2014-03
  Odpowiedz

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s