„Bezbronnych, chwiejnych, słabych system zjada na miejscu”

„Bezbronnych, chwiejnych, słabych system zjada na miejscu”

kapitalizm i korporacjonizmPrzedstawiam Wam dziś krótki artykuł który odpowiada na jeden z argumentów neoliberałów – wyznawców Janusza Korwina Mikke i ideologii „wolnego rynku”. Od dawna moim ulubionym powiedzonkiem jest to, że owszem, „niewidzialna ręka wolnego rynku” istnieje, ale tą ręką ktoś konkretny dyryguje. W oficjalnym nurcie przedstawia się ową „niewidzialną rękę wolnego rynku” jako cudowny i pozbawiony wad mechanizm. Ma on wyregulować w jakiś niezwykły sposób wszystkie wady, które panują w obecnej wersji kapitalizmu neoliberalnego.

Jest to oczywiście kolejna niezbyt zdrowa utopia, jakich obecnie wiele. Wszak ideologii do wyznawania jest bardzo dużo i ciągle powstają jakieś nowe ich mutacje. Ci, którzy tym sterują (jeśli tacy istnieją) lubią co jakiś czas dokładać siary do tego naszego globalnego, piekielnego kotła. Czyli dodawać nowe parametry do systemu i usuwać stare, zdezaktualizowane.

Powtarzam zawsze w takich artykułach, że świat się owszem zmienia, ale pozornie, powierzchownie. Powstają nowe technologie. Pojawiają się a potem znikają państwa, imperia, cywilizacje, ideologie, religie. Ale zasady i schematy ogólne, czyli to co ja nazywam „rdzeniem” – nie zmienia się od zarania dziejów. System lubi przywdziewać tysiące najróżniejszych masek. Miał ich już na przestrzeni tysiącleci miliony. Ale to zawsze jest jeden i ten sam system, zmienia się wyłącznie powierzchowne „opakowanie”.

Obecny korporacyjny kapitalizm i jego priorytety, bardzo przypominają „programy” jakie są zakodowane w „matce naturze”. Wiem że nazwa „matka natura” nie jest do końca trafiona. Chodzi mi o zbiór zasad i reguł jakie obowiązują na tej planecie. Owa „matka natura” to nie tylko zachowanie się zwierząt i ich proste zdawałoby się czynności, jakie od zawsze wykonują. To także to, co mamy zakodowane w naszych mózgach / umysłach – struktury zwane ID, ego, superego, podświadomość. Wiele struktur systemowych które tworzą ludzie, bardzo przypomina „rdzeń” matki natury.

Taką strukturą jest m.in. dzisiejszy kapitalizm. Przyjrzyjmy się temu bliżej (wiem że to powtórki, ale czasami trzeba 😉 ). Celem „matki natury” jest: przetrwanie, jak najszersze rozmnożenie gatunku, zajęcie przez niego jak największych terytoriów, zdobycie jak największych zasobów (pożywienia, partnerów itp).

Bliźniacze cele ma kapitalizm: przetrwanie, zdobycie jak największych zasobów (kontraktów, surowców, pieniędzy itp itd), zdobycie jak największych terytoriów (np obszarów bogatych w surowce, czy jak najszersza ekspansja korporacji). U ludzi dochodzi jeszcze jedna sfera, która ma nas rzekomo odróżniać od świata zwierząt – a więc dążenie do zdobycia jak najszerszej władzy, jak najszerszych stref wpływów. To dlatego powstały m.in. polityka, psychomanipulacja, PR, reklama, marketing, statystyka, plotka i inne synonimy wora bez dna o nazwie „kłamstwo”.

Oba omawiane tutaj struktury – matka natura i kapitalizm – mają jeszcze inne bardzo ważne elementy wspólne. Otóż matka natura to macocha wyrodna, wręcz okrutna. Ale tylko z naszego, XXI-wiecznego punktu odniesienia. Celem matki natury jest przeżyć, zająć zasoby, obszar i rozmnożyć się, za wszelką cenę. Nie zna ona takich pojęć jak: „moralność”, „etyka”, „zasady”, „dobro”, „zło”. Nie obchodzi jej szczęście powołanych do życia osobników.

Ba, szczęście jest dla natury czymś negatywnym, bowiem jednostka szczęśliwa nie chce się rozmnażać, podbijać nowych terytoriów i realizować innych odwiecznych „programów” natury. To dlatego ewolucyjnie sprytnie zainstalowała nam w umyśle strukturę, którą można nazwać tylko jednym słowem – „generator cierpienia”. Ta struktura to właśnie wymienione wyżej ID, ego, superego, podświadomość.

Poprzez wywoływanie ciągłego niespełnienia, niezaspokojenia (czyli cierpienia) wymusza na nas aktywność. Idąc dalej: natury nie obchodzi nawet los urodzonych na tym łez padole istot. Nawet jeśli 10% – 30% z nich zginie (tak było także wśród ludzi, jeszcze w XX wieku, zanim nastała profilaktyka i higiena), to i tak „program” został wykonany na ocenę celującą. Bowiem przetrwały i rozmnożyły się najsilniejsze osobniki.

Ten obraz matki natury jest dalece odmienny od wyidealizowanego wyobrażenia, wyznawanego przez natchnionych „eko” stylem życia, często wyznawców new age. Poruszam ten temat w artykule o kapitalizmie, bo uważam (możliwe że błędnie), że „rdzeń” tego nieludzkiego ziemskiego systemu to nie polityka, ani nie potajemne zawierane „dile”, a właśnie taka a nie inna konfiguracja matki natury.

Tymczasem zapraszam do przeczytania poniższego artykułu. Odpowiada on w prosty sposób dlaczego wielka korporacja zarabiająca miliardy dolarów rocznie, nie zapłaci pracownikowi nawet złotówki więcej niż określona ustawą pensja minimalna. Czemu tak mało płaci? Bo może. Wprowadzenie ideologii wolnego rynku proponowanego przez Korwina, jeszcze bardziej pogłębi ten mechanizm. Korwinistom czasami dobrze wychodzą matematyczne i ekonomiczne rachunki, wykazują się też dobrą znajomością ideologii.

Ale nie biorą oni pod uwagę innych, poza-matematycznych czynników. Nie wszystko w życiu można obliczyć, zmierzyć, sklasyfikować. Życie uczy wręcz, że najważniejsze wartości i rzeczy to właśnie te niemożliwe do pojęcia „ścisłacką” logiką. Korwiniści w swoich modelach nie biorą np czynnika psychologicznego – a więc ludzkiej chciwości, i ogólnie ludzkiej natury, która jest zła. Szef korporacji będzie wolał kupić dwudziesty jacht albo podpalać cygara banknotami o najwyższym nominale, niż zapłacić choćby złotówkę więcej robotnikowi.

Kolejna zasada kapitalizmu która jest bliźniacza z matką naturą to ta, że im bardziej czegoś potrzebujesz i pragniesz, tym mniejsze jest prawdopodobieństwo że to dostaniesz. Przecież taka sama zasada panuje w opartej na prastarych mechanizmach ewolucyjnych damsko-męskiej grze – uwodzeniu. Chęć „zrobienia wszystkiego” dla drugiej osoby, chęć bycia w związku za wszelką cenę – czyli emocjonalna i seksualna desperacja – jest bardzo odpychająca. Kobiety wybierają takich facetów, którzy jasno pokazują, że nie są od kobiet uzależnieni, że nie są zdesperowani seksualnie (bo seks mogą mieć w każdej chwili).

Wszystko w artykule poniżej.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Cytuję: „Pracujesz w korporacji, masz rodzinę, właśnie urodziło ci się dziecko i wziąłeś kredyt hipoteczny na mieszkanie? Nie licz na podwyżkę. Żeby nie wiem jak cię cenili nie dadzą, bo wiedza, że jesteś uwiązany koniecznością płacenia rat i nie zaryzykujesz odejścia i poszukiwania pracodawcy, który bardziej cię doceni. Podwyżkę dostanie singiel, może nie aż tak sprawny zawodowo jak ty, ale wolny i wystarczająco cenny dla firmy, aby zechciała zapobiec jego odejściu podwyższając mu pobory.

W kapitalizmie korporacyjnym im mniej czegoś potrzebujesz tym chętniej ci to dadzą. Niech no jednak wyczują, że jesteś w potrzebie, że ci zależy, a dostaniesz figę z makiem a może i kopa. Moja siostra jest osoba zamożną i kupuje w najdroższych sklepach z 70 procentowym upustem. Stać ją na zapłacenie pełnej ceny, ale ponieważ jest sławna i bogata dostaje taniej, niż ci, którzy często oszczędzają miesiącami, żeby spełnić jakieś swoje marzenie o luksusie i elegancji. Zamożni, jeżeli już muszą pożyczać pieniądze, to uzyskują kredyt na o wiele korzystniejszych warunkach niż ubodzy. Miliony ludzi, tych najbiedniejszych jest wręcz skazanych na pożyczanie u lichwiarzy, bo banki pożyczają tylko tym, którzy mają więcej.

W Rzymie w dzielnicach robotniczych ceny w sklepach są wyższe niż w położonych na obrzeżach miast centrach handlowych. Sterani wielogodzinną pracą fizyczną ludzie nie mają siły a często i możliwości jeżdżenia po zakupy gdzieś dalej i przepłacają w sklepach pod domem.
Supermarket udziela rabatu tym, którzy zrobią zakupy za co najmniej tyle i tyle. Jeżeli nie masz, jeżeli kupujesz tylko niezbędne do przeżycia produkty nie ma dla ciebie prezentu.

Zamożni lubią mówić, że „nie stać ich na kupowanie tanich rzeczy”. I w jakiejś mierze mają rację. Nie w tym, że ich nie stać, ale w tym, że taniocha okazuje się często najdroższa. Tanie skarpetki okazują się produktami jednorazowego użytku i bardzo szybko trzeba kupować następne.

Podczas gdy kupienie tych droższych pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy ze względu na ich trwałość. To samo dotyczy bardzo wielu innych produktów. Żeby jednak kupować optymalnie, to co się bardziej opłaca, trzeba mieć w kieszeni odpowiednio dużo gotówki, albo kartę płatniczą, której nie połknie od razu bankomat.

Wielu ludzi, w tym klientów Kancelarii Sprawiedliwości Społecznej sądzi, że ich cierpienie i krzywda, której doznają wzruszy decydentów. Dlatego często rozpłakują się albo pałają świętym oburzeniem podczas rozmów z wierzycielami, bankowcami, administratorami budynków czy pracownikami pomocy społecznej. Nic z tego. Okazywanie emocji to słabość. Słaby jest ten kto krzyczy i ten kto płacze i błagalnie spogląda na rozmówcę, od którego decyzji zależy jego los.

Bo w tym kapitalistycznym świecie liczy się tylko siła. Trzeba więc raczej nadrabiać miną, wykazywać spokój i opanowanie, bo one świadczą o tym, że trzeba się z nami liczyć, i że być może będziemy się jeszcze umieli skutecznie bronić przed eksmisją, licytacją, zajęciem komorniczym, wyrzuceniem z pracy, odmową leczenia czy tym podobnymi rozkoszami wolnego rynku. Bezbronnych, rozhisteryzowanych, chwiejnych system zabija na miejscu. Nikt się tu nie cacka ze słabszymi. Dlatego chodzimy z nimi do sądów, na negocjacje, do banków, urzędów, pracodawców itd.

Kiedyś spóźniłem się na samolot z Paryża do Warszawy. Wszystkie franki zdążyłem już wydać. Nie miałem nawet na metro do miasta. Poskarżyłem się francuskiej pracowniczce odpraw, że chyba zamieszkam na lotnisku, bo na dobre utknąłem. Wzruszyła tylko ramionami dając mi wyraźnie do zrozumienia, że nic jej to nie obchodzi. Na szczęście nawinął się agent LOT-u starej daty i bardzo szybko załatwił przebukowanie nieważnego jak mi się zdawało biletu i miejsce w następnym samolocie do Warszawy.

Z nową kartą pokładową klasy biznes znalazłem się w strefie dla VIP-ów. Ku mojemu zdumieniu mogłem jeść krewetki, pić najlepszą whisky i szampana, nic nie płacąc. Wszystkich obecnych w tej oazie dobrobytu stać było na kupowanie czego dusza zapragnie, wiec dostawali to za darmo. To był istny komunizm. Bezgotówkowy raj.

W jednym z największych koncernów papierniczych na świecie, konsultantka kupuje na prezenty dla VIP-ów pióra po kilka tysięcy euro sztuka, ale koncern nie „może” podnieść nawet o złotówkę głodowych pensji magazynierów. Nic nie jest zbyt drogie, kosztowne dla tych na górze i każdy grosz wydany na polepszenie losu maluczkich to „karygodne marnotrawstwo”.

Te feudalne stosunki w ramach których „szlachta” nie płaci nic albo mało, a „plebs” płaci podwójną cenę, wynikają z coraz większego rozchamienia kapitału, który uzyskał tak wielką przewagę nad pracą, że już nawet nikt nie udaje, że mamy tu jakąś demokrację.”

Autor: Piotr Ikonowicz, FB

Advertisements

51 thoughts on “„Bezbronnych, chwiejnych, słabych system zjada na miejscu”

 1. Świetny artykuł, przy okazji chciałem zwrócić uwagę jak ciężko jest obecnie przeprowadzić normalną dyskusję na tematy polityczne, bo w większości tych rozmów nie chodzi o dążenie do prawdy, wymianę poglądów bądź przekonanie kogoś do swoich racji, a o pokazanie kto jest lepszy, „mądrzejszy”, pokonanie przeciwnika i zdobycie poklasku słuchaczy. Stąd jest uznawane za słabość i bardzo źle widziane przyznanie się do błędu(a powinno to być normalne, bo każdy czasem się myli, lub dysponuje małą ilością informacji i może być do czyjejś racji przekonany), a jak się komuś wytknie błąd logiczny, to wielka radość, bo „lewak zmasakrowany”, „zaorane” itp. Dlatego bardzo ciężko jest przeprowadzić dyskusję z typowym fanem JKM, jednak nie uważam, żeby większość z nich to byli psychopaci, jak pisałeś gdzieś wcześniej, po prostu ludzie są rozczarowani obecną sytuacją polityczną i na siłę szukają jakichkolwiek alternatyw.
  Pozdrawiam

  Lubię to

  • z tym błędem bądź porażką to po wielu latach zauważyłem że miałem od dzieciństwa sklejone razem z popełnieniem błędu lub porażką uczucie poniżenia czy upokorzenia tak nas uczą w domu i w szkole od dzieciństwa że później się śmiertelnie boimy popełniać błędy że nawet wolimy nic nie robić niż podjąć ryzyko i narazić się na „poniżenie” – a wielu ludzi takie błędne programowanie ma i sobie nie zdaje z niego sprawy i myślą sobie „oooo taki już jestem” chuja prawda tak cię wytresowano !

   Lubię to

 2. „Nic nie jest zbyt drogie, kosztowne dla tych na górze i każdy grosz wydany na polepszenie losu maluczkich to „karygodne marnotrawstwo”.” – podobnie mówi „mesjasz” wolngo rynku i kapitalizmu ozjasz kuśke-mućke „lepiej wyrzucić pieniądze w błoto niż dać bezrobotnemu” tłumacząc się tym że dawanie ludziom którzy nie pracują pieniędzy jest ich demoralizacją 🙂

  Lubię to

 3. Polska „prawa” morskiego z kanonicznym i jego zakładników na okupowanych od wielu pokoleń obszarach będzie „wierzyć” wszelkim przebierańcom i ze strachu włazić do dupy swoim sadystycznym oprawcom dopóki sama nie zacznie sprawdzać kto zacz czyli kto oraz po co się za tą „władzą” kryje ???

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/polska-prawa-a-folwark-wojewody-pomorskiego-2015-04

  Oficjalna strona ludobójczego „geszeftu” prowadzona już oficjalnie w języku kolonialistów – podstepnych zamachowców szczepiennych na życie ludzi podbitych regionów ukrywających się w okopach biurowych na dosłownie tak nazwanej ulicy Okopowej w Gdańsku i też z militarnymi funkcjami typu „generał” !!!

  http://www.gdansk.uw.gov.pl/en/

  Niepodważalny dowód REJESTRACJI w Waszyngtonie powyższego geszeftu militarnego wojny chemiczno – biologicznej prowadzonej też na WOJEWODZTWO POMORSKIE !!!

  Rejestracja t
  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname WOJEWODZTWO POMORSKIE „firma”
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 426681794 Numer rejestracyjny „geszeftu” !!!
  L Geschäftssitz Ul. Okopowa 21/27 hi !
  L Postleitzahl 80 819
  L Postalische Stadt Gdansk
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 583268524
  W Fax Nummer 583268526
  W Name Hauptverantwortlicher Struk Mieczyslaw – głównodowodzący „szef” !!!
  W Tätigkeit (SIC) 9111 czynności kolonialnej jednostki samozwańczej „władzy” wykonawczej !!!

  Kiedyś kolega szkolny znany w klasie jako żartowniś przysłał mi taki „żart” ze stwierdzeniem, że 90% „problemów” da się rozwiązać przez internet, a pozostałe 10% przez rozpuszczenie ich w alkoholu !

  Niestety dookoła widać, ze dzieje się na odwrót i ludziska zamiast iść wspólnie po rozum do głowy zalewają ją albo alkoholem blokując irracjonalny strach lub toną we łzach rozpaczy wynikajacej tylko i wylącznie z NIEWIEDZY o historii odwiecznej tyranii przeprowadzanej do dzisiejszego dnia przez psychopatów z „ludu wybranego”, chowających się za dwunastogwiazdkową flagą UE i jej zakłamanego „prawa” w powolnym mordowaniu na wiele sposobów „medycznych” i plądrowaniu „głupich gojów” – niewolniczego bydła roboczego zapatrzonych w telawizję, czytających żydowskie szmatławce i zasłuchanych przy ambonie czekających na „cud” !!!

  Lubię to

 4. Dlaczego szlachta ma za darmo mimo że ma już wszystko? Ponieważ to „biedota” na nich zarabia i tak naprawdę to oni ich utrzymują i to umożliwiają. Nie mają innego wyjścia.

  Lubię to

 5. Wbrew temu co przekazuja ksieza:
  „Dlatego odbierzcie mu ten talent, a dajcie temu, który ma dziesięć talentów. Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma. A sługę nieużytecznego wyrzućcie na zewnątrz – w ciemności! Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów.” (Mt 25,28-30)
  „Uważajcie więc, jak słuchacie. Bo kto ma, temu będzie dane; a kto nie ma, temu zabiorą i to, co mu się wydaje, że ma.” (Łk 8,18)

  Lubię to

 6. Prawda jest taka, że na świecie nie ma już nigdzie kapitalizmu. Wszędzie panuje oligarchia (powiązanie biznesu z polityką). Obecny system podatkowy, który teoretycznie ma wyrównywać poziom życia, robi coś zupełnie na odwrót. Największą daninę na rzecz państwa płacą właśnie najmniejsze przedsiębiorstwa, bo wielkie korporacje albo uciekają do rajów podatkowych albo przekupią urzędników. Krew mnie zalewa jak słyszę te narzekania na kapitalizm, chociaż mogę się założyć że nikt w kapitalistycznym państwie nie był (niektórzy nawet myślą że Polska to kapitalistyczny kraj!)

  Lubię to

 7. Jest przecież bardzo prosty i najskuteczniejszy sposób załatwienia mafii nie – rządowo – urzędniczej na cacy i to właśnie tymi kluczami REJESTRACJI wszelkich FIRM ADMINISTRACJI, URZEDOW, SADOW, POLICJI i POCZTY wypełniających rozkazy marionetek nie – rządowych wraz z firmą ustawodawczą zwaną SEJMEM !!!

  Wystarczy przecież rozpowszechnić masowo te klucze rejestracyjne jako niepodważalny dowód spisku i zdrady całego omamionego „demokracją i praworządnością” społeczeństwa, żeby w końcu przestało mieć co do tych populistycznych sloganów jakiekolwiek złudzenia wraz z ich bezpośrednim zastosowaniem w postaci kopii – załącznika przy samoobronie na anonimowy szantaż poprzez pisemka „urządowe” czyli bezpośrednio przesyłając je tam, skąd przyszły udowadniając niezbicie wszelkim biurwom, windykatorom czy winkeladwokatom ich kryminalną działalność.

  W Niemczech w ten „bezkrwawy”, bo w papierowy sposób ludzie odbijają bombardowanie listowne wszelkich zlodziei i szantażystów zza biurek nie – rządowych „pracujących” przez prywatna firmę zwaną pocztą lub przez szemranych posłańców.

  Wiele osób nie otwierając nawet tych śmieci urzedowo – sądowych wyrzuca je do kubła i co też czyniłam osobiście , a obecnie od przeszło dwóch lat mam już z tym spokój !!!

  Nawet „zapomniano” przysłać mi „zaproszenie” na „wybory” i wcale się z tego powodu nie obraziłam, lecz napewno „państwo” na mnie, bo je konsekwentnie ignorowałam.

  W Polsce jest oczywiście identyczna sytuacja, gdzie do tych ponadnarodowych kluczy dowodowych każdy może uzyskać przez internet dostęp i co nawet „karalne” albo „antysemickie” nie jest !!!

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname POCZTA POLSKA S A
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 422189567
  L Geschäftssitz Ul. Stawki 2
  L Postleitzahl 00-940
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 226565261
  W Fax Nummer 228273256
  W Name Hauptverantwortlicher Jozkowiak Jerzy Jan
  W Tätigkeit (SIC) 4311

  Jak widać na przykładzie rejestracji i tej głównej „firmy” w centrali WSZYSTKICH GESZEFTOW SWIATA w Waszyngtonie, to poczta w Polsce wcale polska nie jest, a doręczanie przez nią wszelkich pism z nie polskich i WSZYSTKICH nielegalnych „urzędów” czy „sądów” też jest NIELEGALNE I KARALNE !!! , bo nikt z polskiego „bydła roboczego” nie podpisał z tą prywatną firmą jakiejkolwiek umowy !!!

  Lubię to

 8. Tekst pisany na prawicową modłę, ale co tam, ważne że część info o „krulu kuców” jest prawdziwa:

  Cytuję: „Zastrzegam, że dzisiejszy tekst jest przeznaczony dla ludzi dojrzałych i poważnych, którzy nie powtarzają bezrefleksyjnie durnych hasełek: „banda czworga”, „konserwatywny liberalizm” itd. Nie interesuje mnie wymiana poglądów na poziomie stadionowej trybuny, czy wizyty Świadków Jehowy, zajmę się przypomnieniem faktów poczynając od PRL. W czasach Polski Ludowej ruski agent wpływu, Janusz Korwin-Mikke ze Związku Młodzieży Socjalistycznej przeszedł do Stronnictwa Demokratycznego, gdzie organizował pierwsze pogadanki dla młodzieży szkolnej przedstawiając ludzką twarz realnego socjalizmu. W stanie wojennym grzecznie podpisał lojalkę i poszedł do domu grać w brydża, głównie z ówczesnymi członkami PZPR, Zjednoczenia i PRON. W 1989 roku Mikke wystrzelił jako „konserwatywny liberał” i bezkompromisowy tropiciel bezpieki, jednocześnie wszem wobec sławił bohaterstwo ruskiego generała Wojciecha Jaruzelskiego. W 1992 roku w sejmie przeszedł absolutny bubel prawny, zwany „uchwałą Korwina-Mikke”, w konsekwencji na 20 lat ośmieszono złowieszcze słowo „lustracja”. Potem JKM znika na wiele lat, jest w polityce nikim, zresztą zawsze był nikim, ale tym razem tłucze się gdzieś w IV obiegu zmieniając partie średnio co cztery lata. Pierwszy powrót „krula” to już XXI wiek, kiedy wspólnie z Tuskiem buduje listę do parlamentu i się nie dostaje. Niezwykle ciekawy epizod to dobijanie rządu Kaczyńskiego i koalicja z Giertychem, jak wiadomo jednym z największych gospodarczych liberałów w dziejach wszystkich Rzeczypospolitych. Sztama z Romkiem okazuje się kolejną kompromitacją, Tusk bierze wszystko, a JKM wraca do swojej zabawy zwanej „Banda czworga”. 2010 roku Korwin-Mikke wyraża szacunek i wielką sympatię dla Bronisława z Budy Ruskiej i jednocześnie z obrzydzeniem udziela „poparcia” Jarosławowi Kaczyńskiemu. Klasyka gatunku, każdemu według potrzeb w efekcie 80% elektrolotu JKM głosuje na… Komorowskiego i może dzięki temu (prócz serwerów) paroma procentami Kaczyński przegrał.

  W 2011 roku Tusk ledwie stał na nogach, PO dobijały mnożące się afery i sondażach dostawała w tyłek od PiS, gdy nagle spod ziemi wystrzeliły dwie „nowe” formacje „antysystemowe”: Kongres Nowej Prawicy i Ruch Sztucznego Penisa. Jeśli komuś nie dały do myślenia przedstawione wyżej fakty, to rok 2011 i koalicja Korwina-Mikke z biłgorajskim bimbrownikiem powinna rozwiać wszelkie wątpliwości, oczywiście, gdy kogoś stać na przewietrzenie mózgu. W tym roku doszło do szeregu cudów, najpierw wspólne posiedzenia i debaty, bogato ilustrowane w TV „reżimowej”, potem niesamowity pech. Człowiek, który wie jak naprawić Polskę nie był w stanie zarejestrować listy wyborczej i to w Warszawie. Rozmawiałem o tym fakcie z dobrze mi znanym małżeństwem, które się zawiązało na wiecach „krula”. I Ona i On powiedzieli wprost, że podpisy w Warszawie zbierali w takiej sile, jak nigdy wcześniej, mieli problemy z uporządkowaniem zebranych dokumentów, a nie z namawianiem podpisujących. Po tym wydarzeniu oboje wyleczyli się z JKM, a do sejmu weszła największa zbieranina popaprańców antyklerykalnych i LGBT, którą rzekomo „krul” gardzi. Tyle historii, bo ważniejsze jest, co się dzieje dziś. No właśnie, dzieją się cuda zaprogramowane według tego samego schematu. Wyborcy PiS cieszą się, że Bronek Komorowski jest ośmieszany na każdym kroku, ale zapominają, że to nie oni ośmieszają Komorowskiego, tylko zwolennicy KORWIN połączeni z Ruchem Narodowym i Kukizem! Znając historię działań Korwina-Mikke i wiedząc, że to jest najwierniejszy dywersant na usługach peerelowskiej patologii można być pewnym, że znów wykonuje jakieś zdania. Nie ma żadnego przypadku w tym, że KORWIN z „narodowcami” ośmieszają Komorowskiego, a nie Dudę na przykład. Tak samo JKM z Wibratorem „ośmieszał” Tuska.

  Jedyna i najpilniej strzeżona tajemnica to zlecenie. Kto zlecił staremu komuszemu pierdzielowi sterownie dzieciakami, które skądinąd słusznie poniewierają Bronka? Mając na uwadze, że Korwin-Mikke to ruski agent wpływu i podobnie jak „narodowcy” wielbiciel cara z KGB, robi się naprawdę ciekawie. Zwłaszcza, że w tle mamy drugiego czarnego konia, Pawła Kukiza, który odgrywa umiarkowanego putinistę. Czyżby to swoi, ci stojący u boku nierozgarniętego Bronka robili dywersję? Żadna anstysytemowa popierdółka nie dostanie sekundy czasu antenowego i grama nadziei, każdy zostanie wgnieciony w glebę, nawet taka nowoczesna Ogórek, jeśli nie robi, co było przykazane. Nagle wyrastają dwa czarne konie: Kukiz i JKM, po czym jak zwykle się dogadują, z błogosławieństwem mediów głównego nurtu. Nadal nie wiem komu zależy na zniszczeniu, bądź upokorzeniu Komorowskiego, którego prawdopodobnie wyciągną z bagna w ostatniej chwili, jak już podpisze wszystko, co potrzeba. W każdym razie zleceniodawca zatrudnił dyżurnego fachowca od bełtania „wolnościowcom” i „antysytemowcom” w głowach. Z drugiej strony trzeba zapytać dlaczego najzwyczajniej świecie nie wymieniono Bronka na nowszy model? Bardzo dobre pytanie i znajduję dwie odpowiedzi. Albo rozłam w obozie, Bronek się po prostu nie daje wymienić, bo ze swoją wiedzą i najwierniejszymi towarzyszami mógłby narobić, nomen omen, bigosu. Albo JKM z „narodowcami” tak ośmieszają Komorowskiego, jak ośmieszali Tuska, żeby się żadna krzywda nie stała, a wentyl spuścił trochę powietrza ze sfrustrowanego, głównie młodego, narodu. Świętym prawem oszołoma jest łączenie faktów, co też uczyniłem, wnioski podlegają dyskusji.

  PS Ciekawe zdjęcie prawda? Jeden błazen się śmieje, a drugi ledwie powstrzymuje od śmiechu.

  Źródło: kontrowersje.net

  Od siebie dodam:

  Któż by się spodziewał, że Janusz Korwin-Mikke lat 73, który ma już szóstkę dorosłych dzieci, zdecyduje się na kolejną dwójkę! I to z inną kobietą niż dotychczas! Matką jego dzieci, czyli Karola (2 l.) i Nadziei (4 l.), jest tajemnicza Dominika. A co na to wszystko żona europosła, Małgorzata? – Ona wie o tej dwójce dzieci od dawna. „

  Lubię to

 9. Ciekawy artykuł. Media zagraniczne coraz częściej przyznają, że polska transformacja powinna być przestrogą dla innych państw i doktryna neoliberalizmu nie sprawdza się , lobby korporacyjne i media głównego nurtu nadal lansują niewidzialną rękę rynku jako jedyny niezastąpiony system ekonomiczny.

  Lubię to

 10. ” Kto nie dochodzi swoich praw nie ma ich wcale” – stara maksyma prawa rzymskiego, która obowiązuje do dzisiaj !

  Jedynym skutecznym wyjściem z uwolnieniem się spod tyranii powierniczej struktur „państwowych” jest świadome „z martwych wstanie” czyli zrozumienie tego, ze właśnie to prawo morskie jako prawo handlowe poprzez swoje wewnętrzne przekręty i triki słowne uznaje człowieka jako martwy przedmiot czyli jako zagubioną na dalekim morzu bezduszną rzecz, puste naczynie, którym to się dowolnie dla potrzeb oligarchii handluje !!!
  To same „prawo” wśród gojów stosuje się przecież już jako prawo rodzicielskie z odpowiedzialnością prawną za niedopilnowane dzieci szczególnie za te niedorozwinięte umysłowo przez całe ich życie, które nie mając jeszcze rozeznania, co im wolno, a co nie mogą wyrządzić poważne szkody w otoczeniu.

  Mówi się też dlatego, że dzieci i ryby głosu nie mają, bo za ich czasami bezmyślnymi psotami mogącymi spowodować poważną krzywdę czy szkody w otoczeniu odpowiadają rodzice czy inni opiekunowie prawni !

  Stąd też ostrzeżenie producentów zapałek, że zapałki w rękach dzieci to pożar !

  Dorośli już ludzie czyli z prawną odpowiedzialnoscia za swoje czyny nadal zostaja jednak „dziećmi” z obowiazującą ich dyktatorską kuratelą państwa „prawa”, bo oddają przecież dobrowolnie swoj GŁOS w teatrzyku wyborczym czyli nieświadomie zgadzają sie na wszelką „opiekę państwa” rozciągajaca się też na ich dzieci i dlatego nigdy nie sytego haraczy podatkowych za tą „opiekę” od kolebki i poza grób !

  Stąd też bierze się bezskuteczność „prawna” z petycjami czy protestami, bo z takim „martwym” statusem państwa „prawa” dorośli wyborcy żadnego prawa „głosu” w swoim zmarnowanym życiu i nieświadomym tego nie mają.

  Wszyscy winkeladwokaci czy prawnicy wykształceni przez ten system i dla celów mafii oligarchów wiedzą oczywiście, co jest „grane” , ale bezczelnie okłamują zrozpaczonych ludzi , żeby z nich ściągać kolejne haracze na „załatwienie” spraw i tak „martwego” czyli bezwolnego według nich „przedmiotu” handlowego, z doprowadzeniem go do całkowitej ruiny finansowej wraz z końcową utratą „wiary” w „sprawiedliwość” czy martwą literę „prawa państwowego”.

  Ale jednak skuteczne wyjście z tego zyciowego impasu jest i to do samodzielnego wykonania za darmo !!!

  Podpowiadam i gorąco zachęcam do formalnego wyzwolenia się spod jarzma bezprawia talmudycznego :

  OSWIADCZENIE POD PRZYSIEGA

  Niniejszym oświadczam, ze ja …… (imię) , z rodziny …… (nazwisko rodowe)
  urodzony(a) w dniu … ( data ) ….. ( nazwa miesiąca) w …. (miejsce urodzenia), pod przysięgą, że jestem przy życiu i od dnia moich urodzin w żadnym punkcie czasowym nie bylem(bylam) zagubiony(a) czy zaginiony(a ) na dalekim morzu .

  …………., dnia ……………. 2015

  _________________________
  Swiadek 1 – …………………………

  _______________________
  ……………………………………….
  _________________________
  Swiadek 2 – …………………………

  _________________________
  Swiadek 3 – ………………………….

  Oczywiście trzeba się podpisać piórem z atramentem do uprawomocnienia powrotu do żywych i wolnych ludzi i tak przykładowo łącznie ze świadkami :

  ” Jan (Janina) z domu Kowalski (Kowalska) „; bez podawania nazwiska męża u mężatek, bo małżenstwa pomiędzy „martwymi” przedmiotami prawno – handlowymi i tak są NIEWAżNE !!!

  Dla przypomnienia o „prawie morskim” stosowanym przez piratów naziemnych w powiązaniu z metryką urodzenia wobec nieświadomego tego „bydła roboczego” :

  Lubię to

 11. Na Ukrainie rozszalał się też koszerny diabeł trując ludzi w „miniklinikach” swoimi koktajlami trucizn do ich „eksperymentalnego” ludobójstwa i które jest też uskuteczniane poprzez „transplantację” organów z żywego jeszcze „mięsa armatniego” !

  http://brd-schwindel.org/die-schockierende-wahrheit-ukrainer-werden-fuer-experimente-missbraucht/

  To samo dzieje się również w Polsce jako cicha wojna chemiczno – biologiczna , ale ludzie jakby i do tego przywykli oraz idą dobrowolnie na „pokojową” rzeż, bo nawet nie starają się zrozumieć, kto się za tym medycznym ludobójstwem kryje i jak podstępnie jest ono do dzisiejszego dnia uskuteczniane jako „czysty biznes” wykorzystujące ślepe zaufanie „prostego ludu” też do autorytetów medyczno – aptekarskich wraz z „wiarą” w „profilaktykę” !!!

  Już nawet TV będaca w mackach propagandy „państwowej” nadaje serial o bezdennej głupocie i braku instynktu samozachowawczego i samoobronnego u ślepych i głuchych „wyborców” prowadzonych „politycznie” do przepaści przez jakoby apolityczną „slużbę zdrowia”!

  http://serialnet.pl/ogladaj-online/2-4434/ranczo-sezon-1-odcinek-54

  W dziewiątej minucie z sekundami następuje otwarcie kolejnego „czystego biznesu” zarabiającego krocie przez tak uszczęśliwionych „slużbą zdrowia” na każdym miejscu „wiernych owieczek” idących masowo za swoje pieniądze na koszerną rzeź ! :

  http://serialnet.pl/ogladaj-online/2-4435/ranczo-sezon-1-odcinek-55

  Podsyłam tu w kółko klucze rejestracyjne różnych państwowo – religijnych geszeftów po to, żeby ludziom unaocznić fakty bezprzykładnego w historii świata ludobójstwa materialno – chemicznego czasów „pokojowych” przeprowadzanego na calym świecie przez wszelkie „firmy” zainstalowane jako „wybrane” „rządy” i bezwględnie uskuteczniające wyroki śmierci poprzez wszelkie urzedy administracyjno – sądowe będące pod ich totalitarną kontrolą !

  Ponizej ” podróż w cudowny kraj kluczy „upik”” z wieloma przykładami syjonistycznych „firm” z BRD na czele na niemieckojęzyczny obóz pracy niewolniczej :

  http://brd-schwindel.org/eine-reise-ins-wundersame-upik-land/

  Wszystkie partie polityczne na Polske łacznie z „nie – rządem” , to oczywiście też geszefty mające wspólną tajemnicę o ludobójstwie przeprowadzanym przez „slużbę zdrowia” z wszelkimi jej metodami i „lekami”, mające na celu osłabianie naturalnej odporności i niedożywienie, powolne podtruwanie, doprowadzanie do kalectwa i co musi doprowadzić każdego „głupiego” goja wierzącego tak jak w „kościół” również w „służbę zdrowia” do jego przedwczesnej śmierci w mękach i w nędzy.

  Lubię to

 12. Klucz rejestracyjny syjonistycznego geszeftu na Polske zwanego dla wyborców PO :

  ► Home► UPIK® datensatz
  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname PLATFORMA OBYWATELSKA RP ( !!! )
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 366010851
  L Geschäftssitz Ul. Andersa 21
  L Postleitzahl 00 159
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 226357879
  W Fax Nummer 226357641
  W Name Hauptverantwortlicher Tusk Donald „szef” PO
  W Tätigkeit (SIC) 8651 Klucz działalności „przemysłowej” w opisie poniżej :

  ……………

  https://www.osha.gov/pls/imis/sic_manual.display?id=218&tab=description

  Gdyby sie nie wyświetliło w oryginale, to poniżej kopia „departamentu pracy” wraz z jego adresem w Waszyngtonie !

  Department of Labor
  A to Z Index | Newsroom | Contact Us | FAQs | About OSHA
  OSHA
  Bookmark and Share QuickTakesNewsletter RSS FeedsRSS Feeds

  We Can Help What’s New | Offices OSHA logo

  Home
  Workers
  Regulations
  Enforcement
  Data & Statistics
  Training
  Publications
  Newsroom
  Small Business
  Anti-Retaliation

  Division I: Services
  Major Group 86: Membership Organizations

  Industry Group 865: Political Organizations
  8651 Political Organizations

  Membership organizations established to promote the interests of a national, State, or local political party or candidate. Also included are political groups organized to raise funds for a political party or individual candidates. Fundraising organizations operating on a contract or fee basis are classified in Industry 7389.

  Political Action Committees (PACs)
  Political campaign organizations
  Political fundraising, except on a contract or fee basis
  Political organizations and club

  [ SIC Search | Division Structure | Major Group Structure ]
  Freedom of Information Act | Privacy & Security Statement | Disclaimers | Important Web Site Notices | International | Contact Us
  U.S. Department of Labor | Occupational Safety & Health Administration | 200 Constitution Ave., NW, Washington, DC 20210
  Telephone: 800-321-OSHA (6742) | TTY
  http://www.OSHA.gov

  Rozumiem chęć postępowania obywatelskiego zgodnie z „prawem wyborczym” i z zachowaniem jego „ciszy”, ale te ” prawo” napisane jest oczywiście przez syjonistycznego okupanta dla jego własnych podstępnych celów z zachowaniem pozorów „legalności” i wolności w kabarecie „wyborów” .

  Oczywiście „ministerstwo sprawiedliwości” z podległymi mu „sądami” symuluje tylko „prawo i sprawiedliwość” dla
  w rzeczywistości odciętych trikami „prawnymi” obywateli bedącymi bezwolnymi i bezdusznymi przedmiotami w tym obowiązującym na całym skolonializowanym świecie prawie handlowo – morskim i których to „prawa ludzkie” nie dotyczą !

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO SPRAWIEDLIWOSCI
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 367462806
  L Geschäftssitz Ul. Ujazdowskie 11
  L Postleitzahl 00 567
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 225212722
  W Fax Nummer 225212888
  W Name Hauptverantwortlicher Chmielewski Stanislaw
  W Tätigkeit (SIC) 9611 Działalność tej firmy !!! opis poniżej

  Department of Labor
  A to Z Index | Newsroom | Contact Us | FAQs | About OSHA
  OSHA
  Bookmark and Share QuickTakesNewsletter RSS FeedsRSS Feeds

  We Can Help What’s New | Offices OSHA logo

  Home
  Workers
  Regulations
  Enforcement
  Data & Statistics
  Training
  Publications
  Newsroom
  Small Business
  Anti-Retaliation

  Division J: Public Administration
  Major Group 96: Administration Of Economic Programs

  Industry Group 961: Administration Of General Economic Programs ADMINISTRACJA GENERALNYCH PROGRAMOW EKONOMICZNYCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  9611 Administration of General Economic Programs

  Government establishments primarily engaged in promotion and development of economic resources of all kinds, including tourism, business, and industry. Included are establishments responsible for the development of general statistical data and analyses and promotion of the general economic well-being of the Nation. ( o „sprawiedliwości” dla „wyborców” ani słowa !!!!! )

  Consumer protection offices-government
  Economic development agencies-government
  Energy development and conservation agencies-nonoperating
  General economic statistics agencies-government
  Trade commissions-government

  [ SIC Search | Division Structure | Major Group Structure ]
  Freedom of Information Act | Privacy & Security Statement | Disclaimers | Important Web Site Notices | International | Contact Us
  U.S. Department of Labor | Occupational Safety & Health Administration | 200 Constitution Ave., NW, Washington, DC 20210
  Telephone: 800-321-OSHA (6742) | TTY
  http://www.OSHA.gov

  Dlatego nie ma co czekać w „ciszy wyborczej” tylko szybko walić PRAWDA zawartą tez w tych kluczach zniewolenia miedzy oczy KLAMCOW i jeszcze naiwnych WYBORCOW !!!

  Lubię to

 13. Wezwanie i apel.

  Łowicka Inicjatywa Obywatelska

  Apr 16

  WEZWANIE DO OBRONY KONIECZNEJ W STANIE NAJWYŻSZEGO ZAGROŻENIA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ !

  Łowicz, 14.04.2015r.

  Maria Bejda, Teresa Wojda

  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

  POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

  http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

  https://wojdabejda.wordpress.com/2015/04/02/polski-obywatelski-ruch-oporu-wzywa-do-realizacji-dekretu-o-wypowiedzeniu-posluszenstwa-okupacyjnym-organom-w-polsce/

  Drodzy Rodacy !

  Jako przedstawicielki Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu, broniące Narodu Polskiego w Polsce i na forum międzynarodowym a jednocześnie każda z osobna jako Suweren, spełniamy moralny obowiązek wystąpienia z niniejszym apelem do rodowitych Polaków, boleśnie doświadczających w warunkach pozornego pokoju skutków agresji na Polskę, zawojowania jej terytorium i podstępnego ludobójstwa na Narodzie Polskim. W stanie najwyższego zagrożenia Rzeczypospolitej Polskiej zwracamy się z apelem o pilne rozpowszechnianie Dekretu przywódcy Narodu Polskiego Tadeusza Cichockiego z 02.04.2015r. o wypowiedzeniu posłuszeństwa żydowskiemu okupantowi w Polsce.

  W okolicznościach mnożenia się różnych złudnych i podstępnych inicjatyw fałszywych obrońców Narodu Polskiego wzywamy rodowitych Polaków do powszechnego zjednania się i zastosowania się do Proklamacji T.Cichockiego z 02.11.2014r. o przejęciu bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej przez Suwerena-Naród Polski oraz Dekretu z 02.04.2015r. o wypowiedzeniu posłuszeństwa żydowskiemu okupantowi w Polsce. Tylko w interesie okupanta żydowskiego jest wyprowadzenie bezbronnego Narodu Polskiego na ulice i daremny rozlew polskiej krwi ! Potępiamy z całą mocą wszelkie próby wyprowadzania i wychodzenia w bezpośredni kontakt z okupantem, uzbrojonym we wszelkie techniki zniewalania i niszczenia Narodu Polskiego !

  Wzywamy do bojkotu wyborów w dniach 10 i 24 maja 2015r. Wzywamy do wypowiedzenia posłuszeństwa żydowskiemu okupantowi w Polsce z dniem 1 czerwca 2015r. oraz do działania w obronie koniecznej w zakonspirowanych oddziałach, według wskazań przywódcy Narodu Polskiego Tadeusza Cichockiego.

  W stanie najwyższego zagrożenia Naszej Ojczyzny szczególnie apelujemy do Matek -Polek o zmobilizowanie mężów, synów, córek do działania w zakonspirowanych Oddziałach Obrony Koniecznej Narodu Polskiego oraz Trybunałach Ludowych zgodnie ze wskazaniami Dekretu Tadeusza Cichockiego z 02.04.2015r. : “Wypowiedzenie posłuszeństwa wszystkim organom państwa. Dekret zwierzchnika władzy Rzeczypospolitej Polskiej”, http://www.tcichocki.pl/20150402_Wypowiedzenie_posluszenstwa_organom_panstwa.pdf

  Maria Bejda, Teresa Wojda

  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

  POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

  Drodzy Rodacy !

  Dokumenty przejęcia władzy zwierzchniej przez Suwerena-Naród Polski w Polsce wywołują panikę w kręgach okupacyjnych organów państwa.

  Oto linki do informacji o przygotowaniach żydowskiego okupanta w Polsce do wojny z Narodem Polskim a nie z Rosją !

  http://pressmix.eu/2015/04/01/pilne-znamy-plan-ewakuacji-rzadu-rp-na-wypadek-wojny-z-rosja/

  https://miziaforum.wordpress.com/2015/04/08/15-maja-2015-r-stan-wyjatkowy w-polsce-wystapienie-nagranie-tv-b-komorowskiego-i-e-kopacz-gotowe/

  Propozycje T.Cichockiego doprowadzenia do odsunięcia żydowskiego okupanta drogą pokojową wywołują strach wśród służb specjalnych działających w internecie. W naszej bezkompromisowej działalności w obronie Narodu Polskiego i Polski wciąż doświadczamy ataków ze strony sił wrogich Narodowi Polskiemu a szczególnie ze strony blogera P.Beina i jego popleczników, którzy popierają osoby niegodne zaufania Narodu Polskiego, wulgarne, stosujące groźby karalne łącznie z zamachem na nasze życie jak Stefan Dembowski z “ Demokracji USA”. http://www.neon24.pl/comments/8199,riama

  http://www.petycjeonline.com/a/18709

  Oto poniżej komentarz lekarki medycyny naturalnej, bojowniczki o prawa człowieka odnoszący się do obrażliwych emaili :

  Basia…… am 13:18 Dienstag, 14.April 2015:

  Jak dla mnie, to te chamskie ataki tego „pana”(P.Beina) wskazują na jego tchórzliwy prymitywizm i zatwardziałość graniczącą z głupotą przy braku podstaw logicznego myślenia ! Niestety jest więcej takich babskich bokserów mocnych tylko w pysku, a którzy boją się tylko wrzasków „militarnych” albo papierowych trzasków pejsatego bicza stworzonych żydowską „literaturą” powielaną przez drukarzy z I.G. Farben – Bayer .

  W poniższych kluczach zawarty jest adres i namiary telefoniczne centrali syjonistów w Waszyngtonie, gdzie przecież przypuszczalnie znający dobrze język angielski pan Bein móglby tam złapać bezpośredni kontakt i po męsku w swoim stylu nawrzucać też w końcu tym lichwiarzom tworzącym dolary z luftu i jeszcze bardziej teoretyczne podatki, kredyty i odsetki z próżni, którą przymusowo i bezskutecznie starają się całe swoje zafajdane życie wypełnić też tacy sami mentalni niewolnicy, jak i „pan” Bein.

  Tu odbitka z dzisiejszej mojej babskiej”literatury” w sprawie wszędobylskiej hipnozy mendialnej :

  Zmanipulowani czyli okłamywani „wyborcy” poprzez hipnozę mendialną czyli specjalistów od marketingu nie dość. że „kupią” wszystko mentalnie dla „swojego dobra”, to jeszcze kłamcom na uslugach pejsatej „polityki” korporacyjnej zapłacą regularnie poprzez bezprawny „abonament RTV !!!

  Wygląda to podobnie do tego, że jakby jakiś bandyta włamal się do czyjegoś domu, rozkradł by i zniszczył wszystko łącznie z jego warsztatem pracy, zgwałcił i zabił żonę, pozabijał zwierzęta, dzieci i młodzież , a panu domu wystawił by jeszcze z uśmieszkiem rachunek za swoje „usługi”, który nie zapłacony spowodował by „prawne” wyrzucenie „zadlużonego” właściciela na bruk !

  Jak widać, to nawet żaden żydowski kryminał z przepisowym happy end, złapaniem i ukaraniem sprawcy nie może się kończyć takim absurdem, bo to by psuło oglądalność tych filmowych bajek z bredniami dla dorosłych i zachwiało wiarę w oficjalne ” prawo i sprawiedliwość” podpartą z przysięgą mówienia prawdy na „biblię”.

  W naszej realnej rzeczywistości niewyobrażalnie potworne horrory z tragicznymi końcami „wiernych” słuchaczy i telewidzów odbywają się masowo na naszych oczach, które nie chcą tego widzieć dopóki sami jeszcze jako tako kręcimy się w tym wyścigu szczurów.

  Trwa rabunek, bezprawne wywłaszczanie i niszczenie wszelkiego dobytku, miejsc pracy i środowiska . Ludzie uciekają za parę nędznych groszy do innych krajów, żeby nie umrzeć z głodu i dopomóc rodzinom w Polsce gapiących sie w telawizory oraz wrzucających klechom na tacę w oczekiwaniu na „cud” , „wsparcie duchowe” i pogrzeby tych, co się dali „leczyć” koszernym rzeźnikom i trucicielom żydowskiej antymedycyny.

  Wielu już ludzi doprowadzonych do czarnej rozpaczy przez szantażujące listy, „prawne papierki” z bohomazami żydowskich poborców podatkowych popełnilo samobójstwo , bo nie powinni byli wiedzieć, że cała ta „polityka”, „religia”, „prawo”, „medycyna” na czele z propagandą, to ŻYDOWSKI GESZEFT DEPARTAMENTU PRACY PRZYMUSOWEJ kontrolowany przez syjonistow z Waszyngtonu !!!

  WYŁĄCZ TELAWIZJE CZY RADIO I WŁĄCZ MYŚLENIE !!!

  Oczywiście kopia z tych dowodów rejestracyjnych przesyłana masowo do żydowskich „firm” telekomunikacji i windykacyjnych, które kryminalnie z pogróżkami wyjudzają również haracze za propagandowe pranie mózgów to najskuteczniejsza samoobrona przeciwko grabieży tej całej mafijnie zorganizowanej bandy pasożydów, morderców i złodziei trikowych bazujących wyłącznie na znikomej świadomości i strachu ludzi otumanionych żydowską propagandą żydowskich aktorów teatru sceny „polityków” I klechów czyli zawodowych złodziei, kłamców, morderców i szabrowników.

  Przemawiam tym samym ludziom do „kieszeni” skoro jest ich jeszcze tylu „głuchych”, „ślepych” i co najgorsze OBOJĘTNYCH na ogrom cierpienia wokół !!!

  Niepodważalny dowód rejestracyjny siedziby głównej telawizji żydowskiej na Polskę !!!

  ► Home► UPIK® datensatz

  UPIK® Datensatz – L

  L Eingetragener Firmenname TELEWIZJA POLSKA S A

  L Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil TVP

  L D-U-N-S® Nummer 422193761

  L Geschäftssitz Ul. Jana Pawla Woronicza 17 !!!!!!

  L Postleitzahl 00-999

  L Postalische Stadt Warszawa

  Land Poland

  W Länder-Code 616

  Postfachnummer

  Postfach Stadt

  L Telefon Nummer 225478021

  W Fax Nummer 225478000

  W Name Hauptverantwortlicher :Braun Juliusz Jan – „szef polityki kłamstw, manipulacji i masowej hipnozy”

  W Tätigkeit (SIC) 4833 klucz zakresu przemyslowej działalności z waszyngtońską rejestracją poniżej :

  Division E: Transportation, Communications, Electric, Gas, And Sanitary Services

  Major Group 48: Communications

  Industry Group 483: Radio And Television Broadcasting Stations

  4833 Television Broadcasting Stations Kod SIC podany w powyższym „kluczu” rejestracyjnym !!!

  Establishments primarily engaged in broadcasting visual programs by television to the public, except cable and other pay television services. Included in this industry are commercial, religious, educational, and other television stations. Also included here are establishments primarily engaged in television broadcasting and which produce taped television program materials. Separate establishments primarily engaged in producing taped television program materials are classified in Services, Industry 7812. Establishments primarily engaged in furnishing cable and other pay television services are classified in Industry 4841.

  Television broadcasting stations – telawizyjny rozrzutnik gnoju mentalnego !!!

  [ SIC Search | Division Structure | Major Group Structure ]

  Freedom of Information Act | Privacy & Security Statement | Disclaimers | Important Web Site Notices | International | Contact Us U.S. Department of Labor | Occupational Safety & Health Administration | 200 Constitution Ave., NW, Washington, DC 20210, Telephone: 800-321-OSHA (6742) | TTY , http://www.OSHA.gov

  WEZWANIE DO OBRONY KONIECZNEJ W STANIE NAJWYŻSZEGO ZAGROŻENIA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ !
  .pdf

  Lubię to

 14. Czego to te opętane żądzą (rządzą) władzy błazny nie wyprawiają, żeby poprawić sobie „wiary – godność” przy spędzie stada „wyborczego” w kierunku szopki wyborczej podobnej jak do tej corocznej bożonarodzeniowej ? !

  Czy wiecie, że w Polsce istnieje również ” Ministerstwo Propagandy”, które jest żydowską firmą tak jak i pozostałe „”Ministerstwa” z centralną rejestracją w Waszyngtonie DC ?

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO PROPAGANDY S C
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 423981884
  L Geschäftssitz Ul. Ludwika Hirszfelda 16/44
  L Postleitzahl 02 776
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  Telefon Nummer Tu nie ma numeru telefonu !!!
  Fax Nummer a tu faxu !!!
  Name Hauptverantwortlicher BRAK NAZWISKA SZEFA !!!
  W Tätigkeit (SIC) 7311

  Póki co, to współczesna inkwizycja w dzień i w nocy podsłuchuje i węszy, co w trawie piszczy i żeby wyłapać nie -wiernych, heretyków czy czarownice, bo przecież nie od parady natura wyposażyła pasożyda dwunożnego w olbrzymie uszy i nosy.

  Lubię to

 15. Czy wiecie, że jesteście niewolnikami bez żadnych praw ?

  Dlatego też „martwa dusza”, rzecz, podmiot prawny, personel pozbawiony jest wpływu na handlową „politykę” swoich „panów” na świeczniku samozwańczej „władzy” morderców złodziei i szabrowników !

  Dowody osobiste to potwierdzają, gdzie widać imię i nazwisko wydrukowane dużymi literami, a osobisty podpis „obywatela” oznacza pełną zgodę na traktowanie go jako bezwolny i pozbawiony wszelkich praw przedmiot !

  Tylko PRAWDA może nas wyzwolić !

  http://brd-schwindel.org/du-bist-kein-personal/

  Powinno być nawet według ich własnego „przepisu” napisane „nazwisko rodowe” , a jest tylko „nazwisko” , bo „przedmiot” nie może mieć rodowodu ze swoimi przodkami .

  Zaden winkeladwokat i to nawet za duże pieniądze nie piśnie wam słówka o tym, bo on właśnie z tych przekrętów prawniczych dobrze żyje kosztem ludzkich nieszczęść spowodowanych niewiedzą o papierowych kajdanach z martwą literą „prawa” talmudycznego zwanego też „prawem morskim” :

  Lubię to

 16. Dlaczego wszystko zaraz jest wykorzystywane do antyżydowskiej propagandy,i za całe zło świata zaraz ktoś się znajdzie kto obwini jedną rasę. Wszystko co związane z jakimkolwiek rasizmem jest podejrzane i świadczy o osobistych uprzedzeniach.

  Lubię to

 17. wyobcowana ! Nie ma na świecie bardziej zajadłego rasizmu na świecie niż rasizm żydowski wobec wszystkich „niewiernych” czyli gojów i dlatego jeśli jeszcze tego nie wiesz, to sobie doczytaj o tym w wielu już opublikowanych neutralnych materiałach w tym już zbyt długo tłumionym tematycznym tabu i to tłumionym albo przekręcanym właśnie przez wszystkie żydowskie media i wydawnictwa, które nigdy nie były i nie są obiektywne i to zwłaszcza przy tworzeniu mitu holokitu w tworzeniu pokoleniowej odpowiedzialności kolektywnej wbrew normalnemu prawu do kryminalnego i ciągłego wyłudzania z przymuszaniem do „zadośćuczynienia” za nigdy nieudowodnione „winy ” przodków !!!

  Marzy mi się świat bez abrahamowych „religii”, żydowskiej antymedycyny i talmudycznej jurysdykcji z marionetkowymi „władcami” na scenach kabaretu „polityki” handlowej, która traktuje wszystkich gojów jak bezwolne „bydło robocze” i to jest właśnie ten ludobójczy RASIZM !!!
  Marzy mi się niebieskie i słoneczne niebo bez chemicznych smug i „inżynierii pogodowej” wraz z całkowitym zatrzymaniem chemizacji, niszczenia i zaśmiecania świata.

  Marzy mi się zatrzymanie żydowskiego przemysłu śmierci z jego nieodlączną wojenną gwiazdą Dawida… .

  Jak widać, to nie są moje osobiste uprzedzenia czy złudzenia co do historycznych faktów prawie wszystkich zbrodni, wojen i nieszczęść planowanych i sterowanych przez zawsze „biednych” i „niewinnych” osobników z „narodu wybrakowanego” z empatii i ludzkich uczuć !!!

  Lubię to

 18. Ponowne przekazuję zdemaskowanie „firmy” PO zarejestrowanej w Waszyngtonie !

  Klucz rejestracyjny syjonistycznego geszeftu na Polske zwanego dla wyborców PO rabującej bezkarnie do tej pory pieniądze za „opiekę państwową” otumanionego propagandą „bydła roboczego” w postaci bezprawnie wyłudzanych podatków tak samo, jak to się dzieje w filmach o uzbrojonej mafii „włoskiej” wyłudzającej haracze pod groźbą podpalenia pizzerii czy restauracji !

  Rzeczywistość przerosła taką twórczość filmową podziwianą nadal w żydowskich mediach zamiast odważnie spojrzeć prawdzie prosto w oczy i wspólnie storpedować struktury „polityczno -religijne” ponadnarodowej żydowskiej mafii zawodowych złodziei, morderców, podżegaczy wojennych i kłamców !!!

  ► Home► UPIK® datensatz
  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname PLATFORMA OBYWATELSKA RP ( !!! )
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 366010851
  L Geschäftssitz Ul. Andersa 21
  L Postleitzahl 00 159
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 226357879
  W Fax Nummer 226357641
  W Name Hauptverantwortlicher Tusk Donald „szef” PO na delegacji w jaskini zbójów w Brukseli !!!
  W Tätigkeit (SIC) 8651 Klucz działalności „przemysłowej” w opisie poniżej :

  ……………

  https://www.osha.gov/pls/imis/sic_manual.display?id=218&tab=description

  Lubię to

 19. Katolicka „firma” oczywiście tak jak i te „polityczne” z tą samą waszyngtońską rejestracją wyciągnęła już matkoboski „oręż maryjny”, podobny w działaniu czyli mającego mieć podobną moc sprawczą w otumanieniu religijnym jak niegdyś odpustowy długopis z maryją wewnątrz niejakiego Wałęsy w spisku przeciwko „solidarności” rdzennych Polaków niestety bardziej ufający żydowskiemu aktorowi z Wadowic, niż własnej świeckiej sile.

  „Kościół katolicki piórem i ustami swoich doktorów oraz świętych przez wieku nauczał, iż proroctwa Starego Testamentu, proroctwa o świętej górze Syjon oraz o zjednoczeniu Izraela w Jeruzalem odnoszą się nie do wiarołomnych Żydów, którzy odrzuciwszy swojego Mesjasza Jezusa Chrystusa i stali się synagogą szatana, ale dotyczą Maryi, Królowej Miłosierdzia i jej ostatecznego triumfu który zapoczątkuje odrodzenie Kościoła – Królestwa Bożego na ziemi. ”

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rzeczpospolita-polska-krolestwem-maryi-2015-05

  Pomimo tego, że rzadko uczęszczałam na lekcje religii , to obiło mi się o uszy, jak pewien klecha pouczał, że w czasach kiedy wszystko zawodzi o ostatecznym zwracaniu się z modłami do matki boskiej, bo jako matka napewno nas wysłucha i pomoże.
  Niestety nikt nie jest wolny od „grzechu” niewiedzy, bo i „Wolna Polska” dała się na tą lieracką bajeczkę dla dzieci i dorosłych zlapać .

  Rejestracja żydowskiego geszeftu – firmy, w którym przymuszana byłam i ja pobierać kultową „wiarę” maryjną z przyjściem bożego ( handlowego) kurestwa na ziemi :

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname ARCHIDIECEZJA KATOWICKA
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 522991728
  L Geschäftssitz Ul. Jordana 39
  L Postleitzahl 40 043
  L Postalische Stadt Katowice
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 322511279
  W Fax Nummer 322516555
  W Name Hauptverantwortlicher Zimon Damian
  W Tätigkeit (SIC) 8661

  Lubię to

 20. Ostro się namęczyłam, żeby przetłumaczyć z niemieckiego języka prawniczego na polski poniższy tekst, który każdy sam sobie może odpisać wpisując swoje dane i wysłać listem poleconym do urzędów nie zapominając przy tym zrobienia sobie kopii !

  Jest to złoty glejt uwalniający z wszelkich haraczy administracji państwowej z sądową włacznie również skuteczny przy płaceniu rachunków za czynsz, prąd, wodę i wywóz śmieci !!!

  __________________________

  Do Waszych spraw dotyczących spraw osoby :

  Nazwisko ……………………….
  Ulica ……………………….
  Miejscowość …………………..

  Do
  ………………………………….
  Pana/Pani…………………….

  Ulica…………………………..
  Miejscowość……………….
  LIST POLECONY
  Miejscowość/ Data ……………..

  Orzeczenie do Waszego pisma z tytułem „ ……………………………“ , numerem handlowym………………………, które z punktu widzenia urzędu oznaczone jest jako „przeciw“. ( gruba czcionka ! )

  Osoba ………………………………………………. jest podmiotem prawnym,
  którego autorem jest Rzeczpospolita Polska

  Kompetencja administracji co do tej osoby …………………… w swej funkcji jako podmiot prawny, jest z przepisu rzeczą władzy państwowej, tu Rzeczpospolitej Polskiej.
  To samo wynika również z prawa autorskiego.

  Człowiek, któremu ta osoba podporządkowana jest urzędowo, jest natomiast żadnym produktem państwowej władzy. On nie jest identyczny z tą osobą w swej funkcji jako podmiot prawny i nie jest autorem tej osoby.

  Kompetencją i zobowiązaniem wszelkiej państwowej władzy wobec człowieka jest to przede wszystkim , żeby poważać ludzką godność i ją ochraniać ( patrz m.in . Konstytucja EU i wcześniej wydana korespondencja pisemna, z której to pełna treść została pobrana.)

  Jedynym poszkodowanym ( podkreślić ! ) poprzez urząd stwierdzonej szkody, która jednej osobie zostaje nałożona jako obciążenie, jest zawsze człowiek . (podkreślić po przecinku)

  Autor dotyczącej osoby , tu Rzeczpospolita Polska, odpowiada za wyrównanie tego, wobec poszkodowanego, co osoba z nałożonym obciążeniem.

  Człowiek z zasady nie odpowiada za szkody osoby. ( gruba czcionka)

  Tylko ( gruba czcionka) w przypadku, w którym człowiek chce rościć sobie osobę względnie prawa osoby i czym daje swoją zgodę na przełożenie praw i obowiązków na człowieka, przekłada się również odpowiedzialność na człowieka.

  Uprasza się przyjąć do wiadomości, że ten człowiek, któremu Rzeczpospolita Polska przyporządkowała osobę …………………………… nie może rościć

  ____________
  Str. 1

  ż a d n y c h praw wobec tej osoby (podmiotu prawnego) ,
  nie ma woli działania dla tej osoby i
  nie jest wolą
  przejmowanie zobowiązań tej osoby w nadzorze administracyjnym.

  Zgoda na przełożenie praw i obowiązków osoby ……………………. na człowieka, któremu ta osoba jest urzędowo podporządkowana, nie znajduje się. ( gruba czcionka po przecinku)

  ____________
  Str. 2

  Autor, Rzeczpospolita Polska jest dlatego jedynym posiadaczem praw i obowiązków osoby prawnej, osoby ……………………………………………….

  Ona odpowiada za osobę ……………………… w odróżnieniu do czlowieka .

  Odpowiedzialność autora rozprzestrzenia się na wszelkie roszczenia, którymi może się obciążyć osobę, jak również na nałożoną tu przez urząd sumę w wysokości ……….. złotych .

  Z pisma z datą ………… urzędu , przygotowanego przez Pana/Panią …………… jest prośba do przejęcia z człowieka, podjęcia czynności dla osoby ……………….. względnie działania w imieniu osoby …………

  Człowiek z zasady nie ma żadnych zastrzeżeń przeciwko temu, żeby się nie zgadzać z prośbą urzędu.

  W przypadku, kiedy ten człowiek powinien się zgodzić z tą prośbą, to urząd reprezentujący władzę państwową jest do tego zobowiązany, temu człowiekowi tą odpowiednią sumę w wysokości …………………….. złotych w celu dokonania płatności w imieniu tej osoby oddać z góry do dyspozycji i żeby przez to samo, temu człowiekowi wyrównać szkody w tej samej wysokości.

  Dlatego przez to uprasza się , wobec tego, przez urząd numerowanego i w imieniu osoby ………………. ustalonego terminu płatności sumy w wysokości …………………. złotych łącznie z odszkodowaniem w wysokości …………………. złotych, które nałożone są człowiekowi, temu człowiekowi, któremu osoba ………………… podporządkowana jest urzędowi, w gotówce, przykładowo przez przekaz pocztowy albo przez komornika, o doręczenie.

  Ma się rozumieć, że jest ten w piśmie z dnia …………, ( doręczony w ………. ) ustalony urzędowo termin płatności do dotrzymania.

  Bez korzystania z praw osoby

  Załącznik : Pismo z
  ..……………… jako własność
  Rzeczpospolitej Polskiej
  zwrot w oryginale.

  zwany _________________________________________
  ( podpis w piśmie szkolnym)

  _____

  Str. 3

  Jakie to w sumie jest śmieszne i tragiczne zarazem, że za pomocą ton papierowych pogróżek, umotywowanymi i grożącymi jakimiś paragrafami wobec „podmiotów prawnych” czyli uznanych za martwe na papierze osoby wyłudza się od nich, straszy „zarazami” i rabuje olbrzymi kapitał, którzy wypracowali sobie ZYWI LUDZIE będący najczęściej nieświadomymi ofiarami dla tej całej armii pasożytniczej sitwy począwszy od „rządów” z „kościołami” i całej administracji państwowej wraz ze wszystkimi „służbami” i propagandą „literacką” z telawizją na czele !!!

  Jednak Państwo to My , ZYWI LUDZIE, którzy powinni jak najszybciej „z martwych wstać”, z talmudycznego bezprawia okupanta, który zbudował swą potęgę za pomocą papierowych kłamstw począwszy od „pisma świętego” i wzbogacił się tylko bandyckim łupem terroryzując i ograbiając ludzi w biały dzień „urzędowo” mając do tego tylko teoretyczny „podmiot prawny” wraz ze wsparciem policji opłacanej z podatków obywateli i których to policja powinna za to chronić przed bandytyzmem „państwowym” !!!

  Lubię to

 21. „Kiedy bezprawie staje się prawem, obowiązkiem staje się jest opór” – Berthold Brecht

  Niezmiernie cieszę się, że po 70 latach okresu „powojennego”, w którym to również i Niemcy i to z przypisywaną im przez odwiecznych fałszerzy „winą” za wojny światowe podjęli zdecydowany opór przeciwko bandzie „urzędowych” kryminalistów z osłoną policji (!) terroryzujących i okradających bezprawnie zastraszoną i okłamywaną „paragrafami” ludność.
  Zawodowi kłamcy ze szmatławca takiego jak Süddeutsche Zeitung „uprzejmie donoszą” z krytyką samoobrony niewinnych ludzi napadanych w swych mieszkaniach przez kryminalistów w biały dzień, legitymujących się bezprawnymi dokumentami, mającymi wywołać złudzenie prawomocnej „władzy” nad obywatelami i która to makulatura pochodzi z „biura” pisarskich szantażystów i wydawana jest przez pejsatych drukarzy :

  http://brd-schwindel.org/scheingerichtsvollzieher-stossen-auf-gewaltigen-widerstand/

  Lubię to

 22. Na „poważnie” pewien Niemiec próbował dowiedzieć się, jak zarejestrować swój „geszeft”, jako „sąd” , któremu mienił się być „szefem” z podległymi mu „adwokatami” :

  https://newstopaktuell.wordpress.com/2015/06/04/wie-eroffnet-man-ein-gericht/

  „JEST TO PRYWATNA FASZYSTOWSKA EU – DYKTATURA – KONIEC ! ”

  Es ist eine private faschistische EU-Diktatur – Ende !

  http://brd-schwindel.org/martin-schulz-die-eu-ist-eine-diktatur/

  Lubię to

 23. „Politik ist die Kunst, die Leute daran zu hindern, sich um das zu kümmern, was sie angeht.
  — Paul Valéry – Autor/Philosoph – 1871 – 1945 ”

  ” Polityka jest to sztuka , ludziom przeszkadzać w tym, żeby nie troszczyli się o to, co ich dotyczy.”

  Nadszedł w końcu też i czas do przeszkadzania sztuczkom „polityki” i jak zwykle najprostsze rozwiązanie jest najbardziej genialne, a jest nim wybicie „zębów” papierowemu tygrysowi w postaci całkowitego zaniechania otwierania jakichkolwiek obcych listów „urzędowych” wraz z odmową przyjmowania listów poleconych z wymogiem podpisu czyli pokwitowania odbioru.

  TO DZIAŁA !!! Jeśli się wam nie chce przyklejać ostrzegawczej nalepki na skrzynkę pocztową czy też boicie się wyrzucania tej nierządowo – złodziejskiej makulatury do śmieci, to najpóźniej w dziesiątym dniu licząc od daty stempla pocztowego wystarczy wrzucić je nieotwarte z dopiskiem ” z powrotem do nadawcy” czy „retour” na poczcie !!!

  Dobrze by było po kolei jak najwięcej sąsiadów i całe miejscowości wciagnąć w ten „spisek” przeciwko papierowemu terrorowi, bo naprawdę nic nie macie do stracenia, a do wygrania jest przecież WOLNOSC oraz uratowana gotówka od „kurateli” administracji społecznych pasożytów czyli wewnętrznego wroga !

  ” W kupie siła ! ” podpowiadają „Kiepscy”, a ich „listonosz” znika z hukiem przy pierwszym „męskim” ataku z rzucaniem w niego wszystkich listów kryminalistów i pozostawiając za sobą szary dym oraz zwycięskie twarze „odbiorców” !!!

  Lubię to

 24. Sprawdza się znowu mądrość, że najprostsze metody stosowane w skutecznym rozwiązywaniu najbardziej z pozoru skomplikowanych spraw są najlepsze !!!

  Otóż poniżej ta najprostsza metoda do uwolnienia się spod tyranii i rabunku administracji nie – rządowej : ” Nie ma mnie tu po prostu ”

  ” Wcześniej tak się myślało, że złodzieje, rozbójnicy, oszuści i opryszki mogą napadać pod osłoną nocy.

  Jednak nie jest tu mowa o normalnych bandytach. Tych nie mamy na myśli.

  Jest tu mowa o tak zwanych „sądach”, które żadnymi nie są, urzędach skarbowych, które żadnymi nie są, komornikach, którzy nie mają żadnych uprawnień, policji, która uzbrojona w pistolety radarowe uprawia przydrożne rozbójnictwo, jak i o również wszystkich innych udawających urzędników, którzy chcą Waszych pieniędzy.

  O tym, jak skutecznie można się odciąć od tych wszystkich złodziei i opryszków pisaliśmy już w wielu artykułach, jak na przykład w tym :

  „Samowola urzędów : Takim postępowaniem możecie się z obronić z sukcesem ” …

  https://newstopaktuell.wordpress.com/2015/03/12/behordenwillkur-so-setzen-sie-sich-erfolgreich-zur-wehr/

  W niniejszym artykule chcielibyśmy przedstawić kolejną możliwość i nazywa się ona
  WYMELDOWANIE !

  Kto wymelduje się z pozornego urzędu meldunkowego , staje się niewidzialny dla tych wszystkich wymienionych złodziei, rozbójników, opryszków, oszustów, włóczęgów, przydrożnych zbójów i pozostałego robactwa urzędowego pozornie.

  Jeśli mianowicie nikt nie wie, gdzie mieszkacie, staje się to okradanie i plądrowanie Was cholernie ciężkie aż do niemożliwości.

  Na koniec krótkie video :

  ” Bez stałego miejsca zamieszkania żadnych przymusowych egzekucji ”

  https://newstopaktuell.wordpress.com/2015/06/15/ich-bin-dann-mal-weg/

  Lubię to

 25. Zauważyłam Jarku, że na blogu Mizi zdekonspirowałeś trolla „Marysię” , który mi też „robi koło pióra” w powyżej i tu podanej notatce !

  Dopowiedziałam nastepująco :

  „Marysia” chcesz ten w sumie prosty SZACH MAT dla okupanta nie – rządowego przetłumaczony przeze mnie z mądrego blogu demaskującego wszelkie bezprawne triki systemu rozmydlić czy jesteś ostatnim kretynem siejącym defetyzm i beznadzieję ?

  Otóż na moim przykładzie ogłaszam, że się psy systemu ode mnie odczepiły po zastosowaniu się do trików z powyższych wyjaśnień i to niezależnie od tego czy ich lubię czy też nie, bo o żadne uczucia tutaj nie chodzi tylko o LOGICZNE FAKTY !

  Przeszłam nawet do następnego etapu czyli o zastosowanie pewnych podstaw prawnych w sprawie wypłaty odszkodowań dla byłych czyli już oświeconych niewolników tego systemu !!!

  Podobnie działo się w starym Rzymie, gdzie niewolnikom z przytomnym umysłem zwracano WOLNOSC !!!

  Tylko czasem nie podjudzaj tu i nie ściemniaj, że nie jest to możliwe !!!

  Lubię to

 26. Jak szukać „geszefty” nierządowej administracji z kluczem UPIK po kolei :

  https://www.upik.de/

  1 : Otwiera się to okienko :

  Geschäftspartner eindeutig identifizieren:
  weltweit, kostenlos, online und schnell

  Die UPIK®-Plattform dient als eindeutiges, einheitliches und firmenübergreifendes Identifizierungssystem. Dabei bildet die D&B D-U-N-S® Nummer den Schlüssel zur weltweit eindeutigen Zuordnung von Geschäftspartnern über UPIK®.

  Suche nach Geschäftspartnern UPIK Suche (TU TRZEBA KLIKNAC !)

  D&B D-U-N-S® Nummer anlegen*

  Eigene Stammdaten pflegen

  Aufgebaut wurde UPIK® vom Verband der Automobilindustrie (VDA) und dem Verband der Chemischen Industrie (VCI) gemeinsam mit Bisnode D&B Deutschland.

  Die Identifizierung über UPIK® zielt primär auf alle Werke, Standorte und Lieferadressen der Automobil-, Chemie- und Zulieferindustrie.

  *innerhalb Deutschlands in 5 Arbeitstagen und außerhalb Deutschlands in 30 Arbeitstagen. Zur schnelleren Ausführung gibt es die kostenpflichtigen Dienste unter Mein UPIK®.

  2. Otwiera się ta tabelka :

  UPIK®-Suche

  Greifen Sie kostenlos und in Sekundenschnelle auf Informationen zu 245.736.862 ( w sumie wszystkie tak zarejestrowane geszefty !!!! ) Unternehmen weltweit zu. Anhand der D&B D-U-N-S® Nummer werden alle Firmen eindeutig identifiziert und die Daten korrekt zugeordnet.

  Sie möchten UPIK® Geschäftspartner-Informationen einsehen?
  Wenn Sie die D&B D-U-N-S® Nummer Ihres Geschäftspartners kennen, geben Sie diese bitte ein. Bitte wählen Sie auch das Land aus, in dem sich der Geschäftssitz befindet.

  D&B D-U-N-S® Nummer *
  Land auswählen

  Sie kennen die D&B D-U-N-S® Nummer des gesuchten Unternehmens nicht?
  Dann geben Sie bitte Namen und Anschrift in die Felder ein.
  Firma * Podać firmę (np. Ministerstwo Sprawiedliwości )
  Anschrift Warszawa
  PLZ
  Ort
  Land * wybrać kursorem Polen i kliknąć na FINDEN ( szukać)

  3.Otwiera się lista trafień :

  Trefferliste zur UPIK® Suche
  Um zur Detailansicht der Geschäftspartnerinformationen zu gelangen, müssen Sie auf einen Unternehmensnamen klicken.
  L SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL MINISTERSTWA SPRAW WEWNETRZNYCH I ADMINISTRACJI Kansk 1 Unternehmensstandort Zlocieniec
  L MINISTERSTWO SPRAW ZAGRANICZNYCH DOM WYPOCZYNKOWY Ul. Karkonoska 18 Unternehmensstandort Karpacz
  L MINISTERSTWO SPRAW ZAGRANICZNYCH Al. Jana Chrystiana Szucha 23 Hauptsitz Warszawa
  L MINISTERSTWO SPRAWIEDLIWOSCI Ul. Ujazdowskie 11 Hauptsitz Warszawa
  L MINISTERSTWO SPRAW WEWNETRZNYCH Ul. Stefana Batorego 5 Hauptsitz Warszawa

  4. Kliknąć na Ministerstwo Sprawiedliwości :

  Sicherheitsabfrage
  Um sicherzustellen, dass die Ergebnisabfrage manuell erfolgt,
  müssen Sie den Text aus der Grafik in das Eingabefeld eintragen.
  Geben Sie diesen Code ein:

  Trzeba podać odczytany kod i kliknąć na weiter (dalej)

  Mit neuem Bild versuchen ( jak się źle odczytało, to jeszcze raz ponowić)

  5. No i mamy pełną rejestrację tego bandyckiego GESZEFTU !!! :

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO SPRAWIEDLIWOSCI
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 367462806
  L Geschäftssitz Ul. Ujazdowskie 11
  L Postleitzahl 00 567
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 225212722
  W Fax Nummer 225212888
  W Name Hauptverantwortlicher Chmielewski Stanislaw HERSZT na Polskę !
  W Tätigkeit (SIC) 9611

  Rozsyłajcie to i rozpowiadajcie o tym, że jest to NIEPODWAZALNY DOWOD REJESTRACYJNY U AMERYKANSKICH SYJONISTOW pod płaszczykiem geszeftu „prawa” niszczącego i plądrującego dobytek i obywateli POLSKI i co tak samo jest przeprowadzane na prawie całym świecie !!!

  Przydatne praktycznie do odbicia ataku listów handlowych ze strony „wymiaru sprawiedliwości” w terenie, bo nikt z nas żadnej zobowiązującej umowy handlowej z tymi czy innymi geszeftami rozsianymi na całą Polskę osobiście nie podpisał !!!

  Lubię to

 27. Trzeba koniecznie spojrzeć na ten światowy chaos i bezmiar nieszczęść na świecie z wyższej perspektywy do ogarnięcia całości, bo to pozwoli nam bezpośrednio widzieć osobowo tych wściekłych psychopatów, zbrodniarzy z bazą w Izraelu chcących „czynić sobie ziemię poddaną” w zorganizowanych mafijnie strukturach nierządowo – administracyjnych „państw” i religii jahwistycznych :

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/oferta-ktorej-nie-mozecie-odrzucic-mark-glenn-2015-06

  Lubię to

  • Czas ma tu kapitalne znaczenie.
   Ktoś wcześniej od innych uświadomił sobie, że może dla pozostałych stworzyć kontrolowaną świadomość, perfekcyjnie przypominającą im ich własną. Usypiając przy tym myślenie samodzielne.

   Nie ma innej opcji jak tylko cofanie się z tej drogi do punktu wyjścia, w którym ludzie pozbędą się fałszywej świadomości [ nie muszą wszyscy – za właściwie przewodzącym idą masy].
   Zbiorowa, nastawiona na godność człowieka świadomość ma ogromną siłę. Jest w stanie zmieniać rzeczywistość, najpierw na poziomie mentalnym, a następnie materialnym.

   Niech człowiek zacznie zmieniać swoje myślenie od stwierdzenia a następnie przekonania, że TAK NA PRAWDĘ NIKT NA ZIEMI NIE MA NAD NIM WŁADZY.

   To początek właściwej świadomości, za przyczyną której w codziennym życiu zaczynają się dziać dziwne, dobre rzeczy.

   W zamierzony sposób rozbity na tysiąc kawałków walczysz z tym co na zewnątrz, utwierdzając się w coraz większej niemocy. To błąd.
   Jeżeli wmówiono ci i masz takie odczucie, że nic nie znaczysz, to dlaczego ty nie możesz wmawiać sobie swojej siły i niezależności?

   Jeżeli czujesz się jak owca w zagrodzonym stadzie, to równie dobrze możesz poczuć, że jesteś poza tym ogrodzeniem. Jedynie jest kwestią czasu, a znajdziesz się po za nim w rzeczywistości.
   Kontrolerzy robią wszystko, abyś tak nie myślał i nie odczuł. W tym właśnie tkwi tajemnica psychomanipulacji, której zadaniem jest wtłaczanie ci przekonania szczęścia, że tylko zżerana trawa może cię zadowolić.
   Jeśli tak nie jest, to powiedz dlaczego nie żyjesz tak jak kontrolerzy, nie masz tyle co oni, nie możesz tyle co oni?

   Twoja głowa jest na twoim karku.
   Dlaczego zezwalasz, aby ktoś inny rządził twoimi myślami? Czy nie wolno ci poczuć co jest dla ciebie dobre? Czy ktoś ci zabrania wmawiać sobie aż do przekonania, że jesteś silny, niezależny i wyjątkowy? Zauważ, że tym kimś możesz być tylko ty.

   Powiesz, że pieprzę banialuki. Jeśli tak, to dalej czuj się bezsilny, to dalej miej przeświadczenie władzy nad sobą. Dalej udawaj, że jesteś sobą i że wszystko jest w porządku.

   A może jednak wolisz nie oszukiwać samego siebie?

   Serdecznie pozdrawiam.

   Lubię to

   • Za pomoca pieniedzy (jedzenia, ochrony) i strachu kontrolowano masy ludzi od tysiecy lat, a dysydentow odstrzeliwano, albo sami to robili lub gineli na pustelni. New age’owska sciema o latwosci i trwalosci przebudzenia jest dobra dla ludzi na rencie czy emeryturze, a nie dla prekariatu. Budzic ludzi trzeba, ale bez sprzedawania im bajek rodem z dzien dobry tvn.

    Lubię to

 28. ” Nicht das Genie ist 100 Jahre seiner Zeit voraus, sondern der Durchschnittsmensch ist um 100 Jahre hinter ihr zurück.
  — Robert Musil – Schriftsteller – 1880 – 1942″ ( pisarz )

  ” To nie geniusz jest w swym czasie sto lat do przodu, lecz człowiek przeciętny jest za nim sto lat do tyłu. ”

  Z grubsza tłumaczenie filmu, który nagrała i wstawiła do niemieckiego bloga pewna odważna i świadoma kobieta bez uprzedzenia napadnięta przez włamywaczy zwanych komornikami.

  Chcieli oni od niej wyłudzić w gotówce opłatę za propagandę RTV, bo jak sami się przyznali to właśnie w ten sposób „pracują” na swoje życie !

  Kobieta odmówiła jednak „wspópracy” nie podając swojego nazwiska ani ausweisu i zażądała odpowiedniej legitymacji urzędowej tłumacząc bandycie, że jego legitymacja „slużbowa” nią nie jest.

  Nie wystraszyła się również policji wezwanej na „pomoc” przez bandytów oraz wskazała na braki formalne pisma, które nie było żadnym prawomocnym wyrokiem z osobistym podpisem sędziego do uzasadnienia „prawnego” na włamanie i rewizji .

  Bańdzior widząc, że kobieta nie da sobie w kaszę dmuchać groził jej odwiedzinami „kolegów” w przypadku, gdyby ujawniła dane o nim.

  Odmówiła podpisania „protokołu” przymusowych odwiedzin tych „gości”.

  Powiedziała na końcu, że ma „prawo domowe” do nagrywania tego, co się dzieje w jej prywatnym mieszkaniu oraz do opublikowania tego w interesie społecznym !

  http://brd-schwindel.org/gez-ueberfall-auf-eine-buergerin-der-stadt-luenen/

  Lubię to

 29. „Jak długo można tolerować rządy czerwonej, różowej i czarnej hołoty, która okrada naród?! Takie zaniechanie, jakie opisaliśmy powyżej, jest rodzajem kradzieży, jest rodzajem złodziejstwa! Jest to kradzież szans rozwoju i kradzież możliwości dobrobytu kolejnych pokoleń Polaków, naszych dzieci i wnuków. Czy Polacy walną wreszcie pięścią w stół i przegonią tę złodziejską bandę?! Czy postawią wszystkie te DOTYCHCZASOWE „rządy polskie” przed Trybunałem Stanu i najnormalniej w świecie skierują tych nuworyszy, którzy pasą sobie brzuchy i nalewają gardła drogim alkoholem u „Sowy i Przyjaciół” za nasze – podatników – pieniądze, TAM GDZIE ICH MIEJSCE – DO KRYMINAŁU?!”

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/polacy-bogatsi-od-norwegow-i-szwedow-biliony-euro-leza-w-polskiej-ziemi-2015-06

  Lubię to

 30. Czego chcecie się jeszcze spodziewać po tym czy innym żydowskim geszefcie „partyjnym” wraz z sejmem i ministerstwami ?

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname PLATFORMA OBYWATELSKA RP
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 366010851
  L Geschäftssitz Ul. Andersa 21
  L Postleitzahl 00 159
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 226357879
  W Fax Nummer 226357641
  W Name Hauptverantwortlicher Tusk Donald
  W Tätigkeit (SIC) 8651

  Lubię to

 31. Czy wiecie, kto, kiedy i po co założył ONZ ? Wystarczy raz spojrzeć na to zdjęcie zalożycieli w roli „dobroczyńców” Roosevelta i Churchilla, żeby się pozbyć jakichkolwiek złudzeń, co do rzeczywistych celów w szerzeniu „pokoju” i „bezpieczeństwa” na świecie :

  http://www.bmvg.de/portal/a/bmvg/!ut/p/c4/NYu7DsIwEAT_yBcLmtARWQhaGmI6x7GcA790uYSGj8cu2JWm2NHCE2qT2dEbxpxMgBG0xdP0EVPcvXjljeoqVrSLo8UhryUHZHzDo11nJ2xOjhvZJcZKT4YziZKJQzMbUTUCZ9CdVEMnu3_ktx_V5aoPx17dhjuUGM8_hjpFJw!!/

  Lubię to

 32. Odwieczni zaborcy „państwowo-kościelni” bezczelnie ludziom wmówili, że wszelkie zdzierane z nich podatki i składki są dla ich „dobra”, ha,ha !

  A tak wygląda w rzeczywistości skuteczna samoobrona przed grabieżą w praktyce :

  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/126937,zaglodzic-papierami-papierowego-wampira

  Wszelkie parchy stukające w drzwi wyposażeni w świstki papierowego tygrysa należy kompletnie bojkotować:

  Już nasi świadomi przodkowie wiedzieli,jak trzeba traktować skorumpowanych sędziów, urzędasów i bezdusznych lichwiarzy :

  Dlatego zamiast kwękać i stękać bierzcie się do roboty od dziś, bo nikt tego za was tu „biednych” nie zrobi !

  Lubię to

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s