Afery

Drakońskie kary za odmowę szczepień – polskie państwo jako doktor Mengele?

Drakońskie kary za odmowę szczepień – polskie państwo jako doktor Mengele?

odra epidemiaPrezentuję dziś artykuł z portalu „Zmiany na Ziemi” o szczepieniach. Od końca roku 2014 mamy zintensyfikowaną na ogromną skalę kampanię propagandową wymierzoną w przeciwników szczepień. Jak się okazało, za tą socjotechniczną kampanią manipulacji, odpowiada kartel farmaceutyczny „Glaxo Smith Kline”, produkujący wiele szczepionek.

Pisałem o tym w poniższym artykule:
Kartel farmaceutyczny „Glaxo Smith Kline” odpowiada za brutalną ofensywę propagandową wymierzoną w przeciwników szczepień

Dużo mówi się o zaciśnięciu pętli kontroli nad nie szczepiącymi rodzicami. Mówi się także coraz częściej o tym, że kalendarz szczepień należy rozszerzyć na dorosłych. Z pewnością takie postępowanie państwa hodującego swoją trzódkę przyniesie większy zysk firmom farmaceutycznym. Pozwoli też odciążyć bankrutujący system emerytalny, bo ludzie obciążeni w coraz większym stopniu toksycznymi metalami i innymi substancjami ze szczepionek, będą żyć coraz krócej.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!


Cytuję: „Polskie państwo zdecydowało wesprzeć krucjatę koncernów farmaceutycznych przeciwko rodzicom, którzy odmawiają wstrzykiwania swoim dzieciom rtęci, formaldehydów i innych trucizn promowanych jako zbawienne szczepionki. Po fazie propagandowego ataku medialnego rozpoczęło się zastraszanie rodziców dzieci odmawiających tych potencjalnie niebezpiecznych praktyk medycznych.

Koncerny farmaceutyczne rozpętały potężną kampanię, której celem jest oczywiście zabezpieczenie ich wpływów ze sprzedaży ich podejrzanych preparatów. Substancje zawierające metale ciężkie, a także obce DNA, według prawa powinny być w Polsce aplikowane przymusowo wszystkim dzieciom. Rosnąca świadomość rodziców spowodowała jednak, że coraz więcej osób obawiając się o zdrowie swoich podopiecznych odmawia podawania im specyfików, które mogą zaszkodzić.

Na cenzurowanym jest przede wszystkim szczepionka kojarzona MMR (świnka-odra-różyczka). Kiedyś szczepiono osobno na każdą z tych chorób, a obecnie dostępne są tylko te szczepionki od dwóch czołowych producentów. Są one owiane złą sławą ze względu na liczne procesy rodziców, którzy jej podanie wiążą z wystąpieniem pierwszych objawów autyzmu. Niektóre dzieci, które dotychczas rozwijały się prawidłowo, nagle po tym zastrzyku, zmieniają się diametralnie, zamykają się w sobie, przestają mówić i zupełnie tracą kontakt ze światem zewnętrznym.

Lekarze niechętnie zgłaszają NOP-y, czyli Negatywne Odczyny Poszczepienne, zresztą niekiedy mogą one wystąpić w pół roku po szczepieniu i wtedy już nikt nie będzie wiązał danego czynnika chorobowego z feralnym zastrzykiem. Lekarze często dostają od przedstawicieli handlowych rozmaite prezenty w postaci wyjazdów zagranicznych na turystyczne sympozja. Trudno się zatem dziwić, że większość z nich woli pozostawać w dobrych stosunkach z darczyńcami, więc w większości nie zgłaszają NOPów.

Rodzice w naszym kraju są przeważnie zupełnie nieświadomi zagrożeń płynących ze strony szczepień. O obecności w nich składników, które mogą być kancerogenne i powodują neurodegenerację, ludzie ci dowiadują się przeważnie dopiero potem, gdy ich dziecko zostanie już trafione w tej fundowanej za nasze podatki „rosyjskiej ruletce”.

Teraz wchodzimy w nowy okres. Nasze państwo zaczyna zastraszać rodziców nieszczepiących dzieci karami do 50 tysięcy złotych. Wojewoda pomorski zaczął już nakładać grzywny na opornych rodziców. Grozi im 2,5 tysiąca złotych kary chyba, że zgodzą się na wstrzyknięcie ich dziecku tych substancji. Z informacji medialnych wynika, że 26 kar już nałożono, a czekają kolejne 122 wnioski. Zapowiedziano, że jeśli rodzice nadal będą odmawiać kara wzrośnie do 50 tysięcy. Przypomnijmy, że w wolnych krajach szczepienia są dobrowolne a współczynniki wyszczepienia są dużo niższe niż w Polsce.

Trudno tych praktyk nie porównywać do tych, które stosowane są w państwach totalitarnych. Tego typu przekonanie, o tym, że człowiek jest trzodą, której właścicielem są urzędnicy powoduje, że Polska zrównuje się z Koreą Północną. Przerażające jest też to, że tym niemal nazistowskim praktykom często wtórują rodzice pożyteczni idioci, których nie brakuje. Ludzie ci niczym zaklęte chochoły powtarzają wciąż te same głupoty za propagandystami opłaconymi przez koncerny farmaceutyczne.

Co ciekawe ludzie ci twierdzą, że niezaszczepione dzieci stanowią zagrożenie dla ich zaszczepionych dzieci. Trudno zrozumieć tą osobliwą logikę. Czyżby rodzice ci mieli świadomość, że szczepionki przed niczym nie chronią i obawiają się, iż mimo zaszczepienia ich dzieci padną ofiarą chorób, na które miały się rzekomo uodpornić? Zapewne ludzie ci nigdy nie słyszeli też czym są, szczepienie przypominające, bo gdyby słyszeli, wiedzieliby, że dorośli też muszą się szczepić przez całe życie. Ciekawe ilu z nich to robi.

Tak jest właśnie zorganizowany ten biznes, opiera się na potęgowaniu strachu, obecnie przed odrą i tylko czekać na to, aż ktoś wpadnie , że koncerny mogą zarobić więcej jeśli wylobbują ponowne szczepienia dla dorosłych. Może dojść do tego, że funkcjonariusze policji będą chodzili po domach i zabierali ludzi na przymusowe szczepienia przypominające.

Pierwszy etap to właśnie kary, które będą formą wykupienia się od prowadzenia eksperymentów medycznych na naszych najbliższych. Sądząc po planach rządu będzie to opcja dostępna dla najbogatszych. Pozostali muszą się liczyć z tym, że następnym etapem będzie stosowanie przymusu bezpośredniego wobec opornych rodziców. Stosowne ustawy uprawniające państwo polskie do użycia siły fizycznej wobec osób odmawiających szczepienia już są. Czy kiedyś dojdzie aż do tego? Doprawdy trudno to obecnie wykluczyć.”

Źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/drakonskie-kary-za-odmowe-szczepien-polskie-panstwo-jako-doktor-mengele

Reklamy

9 odpowiedzi »

 1. Dziś w radiu usłyszałem, że jeden z wojewodów nałożył mandaty średnio po 2500 zł na rodziców, którzy nie szczepią swoich dzieci… (podobno pomorskie, gdzie takich rodziców jest ok. 1100). Zaczyna się!

 2. nie bać się – w linku dla ułatwienia postępowanie na wypadek otrzymania grzywny:

  http://pisma.szczepienia.org.pl/

  ””W POLSCE NIE MA OBOWIĄZKU PRAWNEGO SZCZEPIEŃ!!!!
  Dr Paweł Grzesiowski w radiu TOK FM:
  To jest szczepienie obowiązkowe, przy czym pamiętajmy, że w obecnym stanie prawnym
  obowiązkowość oznacza bezpłatność, a nie przymus.”

  tako rzecze pro-szczepienny etatowy guru na temat szczepień…

 3. juz sie boje….na sile beda cos robic ze ludzie sa tak zaslepieni i to wszystko toleruja nawet podziwiaja jakie piekne smugi zostawiaja samoloty na niebie albo udaja ze nie widza…..

  • bać się ? !
   przecież wszystkich nie zamkną !

   co się z nami Polakami porobiło ?
   Z tym dumnym Narodem, po odsieczy wiedeńskiej Turki do tej pory po dooopach się głaskaja i z szacunkiem należnym wypowiadają..!
   Ogarnij się malineczko 🙂

 4. Może ktoś z „mądrych inaczej” spróbuje wyjaśnić po co szczepić na świnkę, odrę i różyczkę – tzw. choroby wieku dziecięcego, które kiedyś każde dziecko przechodziło bez żadnych konsekwencji zdrowotnych (za wyjątkiem skrajnych, pojedynczych przypadków o bardzo słabym zdrowiu), nabywając przy tym odporność na całe życie. I w dalszym ciągu powinno przejść dla własnego bezpieczeństwa, co jest gwarantowane i weryfikowane przez samo życie. A jakie są gwarancje i kto zagwarantuje, że szczepionka zapewni to samo? Jak na razie nikt. Jeżeli szczepionki są takim dobrodziejstwem, to dlaczego mają stać się przymusem? Pokażcie, że nie są ryzykiem utraty zdrowia.

  • Żeby nie groziła nam „epidemia tężca”. To w cudzysłowiu jest cytatem jednego z redaktorów rozgłośni radiowej (nie pamiętam której) – chłopca poniosło… Komentarz całkowicie zbędny.

  • Obejrzyjcie proszę film wrzucony przez Nieustraszoną, pod artykułem Jarka ,, Wszystkie ideologie i religie są zniewalającym cię oszustwem” z dn.8 kwietnia 2015
   Dowiecie się dlaczego wasze dzieci muszą być szczepione, osłabiane i chorowite.
   Naprawdę warto obejrzeć ten dokument.
   Tego typu materiały powinny być publikowane na szeroką skalę i docierać do każdego normalnego Europejczyka, ba! Ziemianina.
   Jeśli ludzkość potrafi sprzeciwić się czemukolwiek najbardziej, to tym czymś jest z pewnością proces powolnego zabijania ich dzieci.
   Dziecko dla człowieka jest najwyższym dobrem i nie może być ono pomniejszane przez interes innych, dla których dziecko i reszta rodziny stanowi zgoła zupełnie inną wartość.
   Polecam ten dokument.

   Serdecznie pozdrawiam.

   • I ja rownież polecam ten film. A jeśli ktoś z czytelników kefira ma bloga lub inna możliwość publikacji to niech zacytuje kilka fraz z tegoż dokumentu u siebie, jednocześnie udostępniając link do całości filmu.
    „Na pohybel mordercom”

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.