Afery

Radio Maryja: tajemnice sekty. Obejrzyj skandalizujący, zakazany dokument

Radio Maryja: tajemnice sekty. Obejrzyj skandalizujący, zakazany dokument

radio maryjaWklejam ponad godzinny film dokumentalny o kartelu medialnym pana Tadeusza Rydzyka. Należy do niego m.in. telewizja Trwam i słynne już Radio Maryja. Pan Tadeusz Rydzyk jest radykalniejszy niż polski episkopat, który i tak jest europejskim ewenementem w konserwatywnych poglądach sprzed wielu epok.

Wszystko jednak wskazuje na to, że pan Rydzyk ma „immunitet na radykalność” jak i immunitet na bezkarność. Mówi się, że Rydzyk ma „haki” na polski estabiliszment kościelny. Są to najprawdopodobniej dowody współpracy (czynnej, nie biernej) hierarchów z UB i SB. Ponoć są dowody na to, że człowiek ten był szkolone przez niemiecką delegaturę opus dei w celu wybudowania imperium medialnego w Polsce.

Ale lepsze jest co innego..
Podpowiedź 1: TV Trwam transmitowało niszczenie Warszawy dokonane 11 listopada 2014 przez promoskiewskich neonazistów z Ruchu Narodowego.
Podpowiedź 2: Radio Maryja nie nadaje z Torunia, ale z Moskwy 😉

Radio Maryja – tajemnice sekty. Film dokumentalny:

Reklamy

7 odpowiedzi »

 1. Według mnie Rydzyk to jest fenomen cokolwiek o nim nie powiedzieć to żeby zmanipulować i golić (z energii życiowej i pieniędzy) taką rzeszę bydła to trzeba być na jakimś poziomie wtajemniczenia socjotechnicznego i nlp – zwykły człowiek nie zmanipuluje tylu ludzi i nie skupi tylu pozytywnych emocji na własnej osobie – tu muszą stać za nim siły ciemności jak za wszystkimi klechami wyższymi w hierarchii – dopóki nie zrozumiemy że kler to organizacja przestępcza dopóty „pasterze” będą dalej golić

  • Zauważ, Mazowszanin, że ludzie po upadku tzw. komuny, istniejącej w Polsce przez dwa, trzy pokolenia, łaskawie ryjącej umysły, cierpieli na syndrom braku guru.
   Wykorzystał to Putin, gdzie rządy Gorbaczowa i Jelcyna były zbyt krótkie, aby zmienić świadomość społeczną. Takowa nie zmienia się za życia jednego pokolenia
   .Rydzyk doskonale zdawał sobie sprawę z faktu, że na arenie polskiej powstała identyczna luka[istniejąca z resztą do dziś].
   Dołożywszy do tego grę na strunach przekonań religijnych udowodnił mocarzom zarówno udającym przyjazny rząd, jak i wiodącym pasterzom, że owieczki mogą należeć do guru, który jawi się odwiecznym wodzem, ojcem prawie świętym, zrodzonym w olkuskim Betlejem.
   Nie sądzę, aby Rydzyk musiał uciekać się do pomocy sił ciemności, skoro ludzie wychowani na trzódkę ,,robiącą i nie myślącą” nie potrafili żyć bez przywódcy.
   Jeśli mowa o ciemnej stronie mocy, to wystarcza w zupełności ciemnota narodu, który całkiem dobrze się ma ze swoim guru i bronić go będą jak ziemi, która go zrodziła.

   Zjawiskowość tego precedensu nasuwa głębsze wnioski.
   Co można zrobić z ludźmi, gdy wyczuje się moment ich potrzeb i braków?
   Toż to znana, historyczna zasada. Zauważyć pustkę, brak, wskazać przyczynę- wroga i czynić siebie wyzwolicielem.
   I nie ma, jak się okazuje, nic do powiedzenia polska władza pseudo świecka i współpracująca z nią władza pseudo duchowa, które z wytrzeszczonymi oczami i wodą w ustach swoich mediów patrzą na poczynania guru.
   Pieniążki rządowe z naszych podatków są posyłane. 17 milionów na budowę rydzykowej świątyni opatrzności, tylko nie wiem czy Bożej.
   Czy dla zdobycia elektoratu, czy dla zatuszowania własnej niegodziwości?
   Wszak dyrektor chadzał po podwórkach rządowych i parkach za rezydencjami ich świętobliwości [ już za życia!!!] biskupów.
   Paradoksalnie Rydzyk ukazuje bezsilność i kupczenie państwa polskiego, brak jego szczytnych ideałów, praworządności i niezawisłości. Brak twarzy, bez której staje się pokarmem dla wiecznie wygłodniałych drapieżników.
   Mogę w tym momencie przeklnąć? Nie, nie zrobię tego, bo dlaczego macie obrywać za nich …

   Wam, drodzy czytelnicy, należą się serdeczne pozdrowienia.

   PS. Szanuję wybory człowieka, dotyczące jego przekonań i wierzeń. Nie znoszę okradania i manipulacji.

  • @ Mieczysław

   ,,Ludzka raso powstań z kolan i padnij plackiem przed radykalizacją wczesnych myśli Karola Marksa,które prowadzą do CHAOSU i NICOŚCI w oparciu o sekwencję zdarzeń :..”

   Do ,,pigułki”, w której ująłeś religio-geopolitykę systemów na przestrzeni dwóch tysięcy lat należy, moim zdaniem, dorzucić ekspansywną, grabieżczą i morderczą politykę chrześcijaństwa Rzymu skierowaną do narodów słowiańskich – [m.in. Zakon Szpitala Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie, który dał początek potężnej armii rycerzy krzyżowych pochodzenia niemieckiego, będących na usługach rzymskiego kościoła katolickiego, który nota bene WCALE NIE ISTNIAŁ, jak się powszechnie uważa, od początków chrześcijaństwa.
   KOŚCIÓŁ KATOLICKI PRZEJMUJĄCY WIELE OBRZĘDÓW Z CYWILIZACJI RZYMSKIEJ POJAWIA SIĘ DOPIERO!!! W 1054 ROKU!, KIEDY TO PENTARCHIA DZIELI SIĘ NA DWA ODŁAMY: KATOLICYZM I PRAWOSŁAWIE.
   Pentarchia : to utworzonych po I Soborze Powszechnym w 325r. pięć okręgów patriarchalnych – zarządzanych w Rzymie, Konstantynopolu, Aleksandrii, Antiochii i Jerozolimie.
   Przeciętny zjadacz chleba, wyznawca KATOLICYZMU, zapytany o początki i historię swojego kościoła wzrusza ramionami i niepewnym głosem stwierdza:
   – No …, mój kościół istnieje od samego początku …, od narodzenia Jezusa …, od Stolicy Piotrowej w Rzymie …

   Nie jest to prawdą.
   Dziwi mnie, dlaczego instytucja KRK, w rejestrach której moje imię i nazwisko też widnieje, uzurpuje sobie prawo do bycia jedyną, główną religią, funkcjonującą w prostej linii od wczesnego chrześcijaństwa, od której ,,odszczepiały się” nurty religijne takie jak PRAWOSŁAWIE 1054r., a od 1517r. [reformacja] LUTERANIZM, KALWINIZM, ANGLIKANIZM, który stał się gałęzią dla BAPTYZMU i METODYZMU …
   Oczywiście z grubsza rzecz biorąc, ponieważ dziś istnieją dziesiątki stowarzyszeń religijnych.
   Dlaczego, historycznie pytając, Katolicyzm pomniejsza wagę innych religii, uznając siebie za główny, istniejący od narodzin Jezusa nurt, co nie jest zgodne z faktami historycznymi?

   Dlaczego mało kto wie – przynajmniej moja ciemnota sięgała swego czasu zenitu – że w XIX wieku zaczęły tworzyć się ruchy wyznające doktryny powiązane ściśle z czystymi, nieskażonymi naukami Jezusa zawartymi w biblii i wielu innych ewangeliach nie uznanych przez KRK za kanoniczne[w powszechnym użyciu], a wręcz niektórych – jak ewangelia św. Tomasza uznanych za herezję!?
   Ruchy te, zwane ogólnie RESTORACJONIZMEM wyznają do dziś pierwotne, wczesne chrześcijaństwo istniejące od 0 roku do roku 325.[chociaż Dionizy Mniejszy, ormiański zakonnik ustalając w 525r.! datę narodzin Jezusa, którą na polecenie papieża Jana I przyjęto dopiero w 753r.!, trochę namieszał i nie jest to faktyczna data urodzin Jezusa ].
   Może nie jest to takie ważne, ale gościu w szóstym wieku wziął sobie datę narodzin z sufitu, a raczej z wpływów rzymskich, a my obecny rok 2015 nazywamy ilością lat od narodzin Jezusa!

   Z mojej wiedzy wynika, że RESTORACJONIZM to między innymi Kościół Zielonoświątkowy, Adwentyści Dnia Siódmego, Kościół Chrystusowy i wiele innych ugrupowań, których celem jest oczyszczenie apostolskiego modelu chrześcijaństwa z późniejszych, pogańskich wpływów i murszu, jaki narósł w wyniku czysto ludzkich doktryn i nauk.
   A oto kilka przykładów ,, ludzkich ” nauk:
   431 r. – Sobór Efeski wprowadza dogmat o ,, Bożym macierzyństwie Maryi”[ w tym czasie w Efezie czczono boginię Artemidę, której posążki i inne dewocjonalia sprzedawane tysiącom ludzi czczącym tę boginię przynosiły spore zyski] Do V wieku kult Maryi nie istniał.
   649 r. – Sobór Laterański wprowadza dogmat ,,O Maryi zawsze dziewicy”.
   787 r. – Sobór Nicejski II zmienia drugie przykazanie i pod groźbą wyklęcia nakazuje obowiązkowy kult figur, obrazów i relikwii
   1215 r. – IV Sobór Laterański [już w samym kościele katolickim]
   – ogłoszenie dogmatu o ,,Transsubstancji” – zamiany chleba i wina w krew
   i ciało Jezusa
   – wprowadzenie obowiązku regularnej spowiedzi
   1439 – 1442 r. – Sobór Florencki wprowadzenie dogmatu czyśćca owocuje gromadzeniem olbrzymiego majątku – wykupywanie zbawienia dusz żyjących i zmarłych [obecnie są to tak zwane zaduszki, wypominki]
   1854 r. – papież Pius IX ogłasza dogmat ,, O niepokalanym poczęciu Maryi”
   1950 r. – papież Pius XII ogłasza dogmat ,, O wniebowzięciu Najświętszej Maryi Panny”

   Z pełnym szacunkiem, ale Biblia jako podstawa Katolicyzmu nie wskazuje na kult Matki Jezusa, a raczej na kult Boga [bez konkretnego imienia] oraz Jezusa jako drogi do Niego.

   I co z tym wszystkim zrobić? Podejrzewam, że niejednego z nas dopadają rozterki na drodze w poszukiwaniu tego, co wreszcie serce odczuje jako niepodważalną istotę rzeczy.
   Pocieszającym jest fakt, że o takiej drodze wiemy …

   Czy zatem, panie Mieczysławie, nie jest konieczny CHAOS, dziś przez nas doświadczany i NICOŚĆ, po których wyłoni się w pełni ŚWIADOMY, PRAWDZIWY ŚWIAT?
   Świat, który wyłania się powoli już teraz ze świadomości, że nikt nie powinien nas nastawiać przeciwko sobie, polaryzować i radykalizować naszych poglądów dla ciągłej opozycji i walki.
   Ciekawostką jest, że MILIONY dają się zwodzić małej garstce.

   Serdecznie pozdrawiam.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.