Elity polityczne i okultyzm: odwieczna konspiracja przeciwko ludzkości

Elity polityczne i okultyzm: odwieczna konspiracja przeciwko ludzkości

ezoterykaProponuję Wam dziś obejrzeć film dokumentalny z TV Planete o powiązaniach Hitlera i NSDAP z okultyzmem. Ten sojusz – okultyzm, wiedza tajemna i władza – trwa od zarania dziejów aż do dziś. Przy czym jeśli chodzi o masy społeczne, tutaj obowiązuje trend zupełnie odwrotny. Wiedza ta jest przed masami ukrywana. Symbolem tego jest manipulowanie ludem za pomocą strachu przed zaćmieniem słońca, znane ze starożytności.

Dziś czasy się zmieniły, ale metody są podobne. Elity mają swoją wiedzę, podczas gdy nam, przeciętnym Kowalskim, proponuje się albo ślepą wiarę (wszelkie religie), albo ślepą niewiarę (ateizm, racjonalizm). A wszystko to podszyte jest dodatkowo szaleńczym konsumpcjonizmem i koniecznością tracenia życie na spełnianie coraz większych i większych zachcianek społeczeństwa i swojego ego. Jednocześnie, dziś i religie, i materialistyczni ateiści ośmieszają na wszelkie sposoby i demonizują tę wiedzę. I ateizm i katolicyzm są bardzo zgodni i jednogłośni, jeśli jakaś „owieczka” się im wyrwie i zechce tę wiedzę poznać.

Zawsze powtarzam Wam: popatrzcie, co jedzą elity, czego do ust by nie wzięli, jakiej muzyki słuchają, czym się leczą, jaką mają wiedzę. I bierzcie przykład. W tym wypadku, polecam odrzucić wszelkie szablonowe, obowiązujące w społeczeństwie żywych trupów, umarłych za życia, systemy światopoglądowe – wiarę i niewiarę – i zacząć dążyć do WIEDZY.

Poniższy film dokumentalny jest też pośrednią odpowiedzią na pytanie, dlaczego w swoich artykułach atakuję Rosję i jej apokaliptyczną, mesjanistyczną ideologię. Dugin, Putin i spółka paktują z tymi samymi „siłami”, które w swojej doktrynie wojennej wykorzystywał Hitler, a wcześniej – tajne stowarzyszenie Thule, które dało mu wiedzę i siłę. To wyjaśnia, dlaczego tak wielu ezoteryków popiera to barbarzyńskie imperium zła, choć teoretycznie powinno być zupełnie odwrotnie. Ezoterycy Ci to ludzie ciemni, którzy instynktownie popierają euroazjanizm Dugina. Część z nich to także zwiedzeni „alternatywnością” za wszelką cenę ludzie.

Linki zewnętrzne:
Alexander Dugin: „czekam na nowego Iwana Groźnego, który podbije całą Ziemię i wprowadzi New World Order”
Dugin’ evil theology. Euroasianism is a satanic cult (eng.)

Advertisements

6 thoughts on “Elity polityczne i okultyzm: odwieczna konspiracja przeciwko ludzkości

 1. I watykan i syjonizm i europa i rosja używa tych samych strategi praktycznie, ten sam ucisk, wyciskanie obywateli jak cytryny, jedyne co to że się nie lubią i trochę rywalizują ale co za różnica czy rosja czy nie rosja:?

  Lubię to

 2. … Hitler był marionetką syjonistów, którzy z premedytacja sprofanowali „svastikę”, która była starożytnym symbolem szczęścia i pomyślności, przez co dokonali wypaczenia pogaństwa jako religii natury i teraz jest uważane za „szatańskie”, celowe działanie Vaticanu ( który błogosławił Hitlera, bo ten uważał się za katolika)

  http://www.rumburak.friko.pl/ARTYKULY/religia/nazizm/hitler.php
  Vatican błogosławił Hitlera, a III pierwsza zawarła konkordat …

  http://www.swastika.cba.pl/europa.htm tu jest opisana geneza swastyki jako symbolu pozytywnego, mistycznego i uniwersalnego w kulturach całego świata …

  http://joemonster.org/art/12570 „Swastyka, czyli jak Hitler wyprał mózgi milionom ludzi”

  Polubione przez 1 osoba

 3. „Europejczycy zaczeli przypominać sobie o swoim rodowodzie i jego świetych symbolach jak swastyka, która stawała się coraz bardziej popularna, nastała era nazistowskich Niemiec, którzy jakby celowo zdławili i zakopali na długie lata wiedzę o rodzimej religii Europejczyków i jej świetych symbolach, które również i dzisiaj są zakazane. Jak można ogłupić ciemnych ludzi i wybić im wiedzę o rasowym rodowodzie. Dzisiaj większość prymitywnych ludzi kojarzy swastykę, wyłacznie z Hitlerem a troszke bardziej inteligentniejsi (ale nie dużo) z hinduizmem z Indiami. To jest prawidłowe, ale swastyka czy hinduizm nie urodził się w Indiach. Został tylko zaniesiony do Indii przez ludy Europejskie (Aryjskie), kiedy to „Aryjczycy” ( biała rasa, nie mylić z hitlerowcami ) najechali starożytne Indie z północy, przynosząc im swoją kulturę, cywilizację i wierzenia. Prymitywni ludzie wyuczeni w prymitywnych szkołach, dalej wierzą i kojarzą, że termin „aryjczyk” to przodek Hitlera o blond włosach i niebieskich oczach. Aryjczycy, to nic innego jak biała rasa, europejska. Przez setki lat przed II wojną światową, uczeni na uniwersytetach na całym świecie używane „aryjski” oznaczający „białych”
  Religia Aryjczyków, Hinduizm jest nadal praktykowany przez Indie do dzisiaj. Ale białą Europa spotkał inny los. Wprowadzenie chrześcijaństwa dwa tysiące lat temu, pogrążyło Europę w ciemnych wiekach, a Europejczyczykom jak i wszystkim białym ludziom wymazano ich kilku tysiecznoletnie korzenie i rodzimą wiarę. Biała Rasa przez ten okres genetycznie nie postępowała, lecz się cofała. Za to możemy dziękować i samobójczej judeochrześcijańskiej religii w wersji ortodoksyjnej Watykańskiej i Watykanowi i jego poprzednim wcieleniom który narzucił Białej Rasie rasową religię żydowską. Żydzi posiadali silną rasową religię i skupiali się wokół tej religii z rasą jako centrum, w sumie przez ostatnie pięć tysięcy lat. Żydzi wiedzieli, że nie mieli żadnej szansy zniszczenia Rzymian militarystycznie, spiskowali i użyli ich najpotężniejszej broni – manipulacji umysłu, wybierając religię jako środek, do osiągnięcia celu. Wspólnie zaplanowali zemstę na Rzymianach, którzy kiedyś ich podbili. Kiedy plan wypalił omotali resztę świata Końcowe wnioski jak i receptę na usunięcie tych anomalii pozostawiam dla czytających A na koniec cytat filozofa Fryderyka Nietzsche (1844–1900) – Chrześcijanin jest tylko żydem „wolniejszego” wyznania.
  Chrześcijaństwa nie można rozumieć jako ruch do walki z instynktem żydowskim, ono jest jego konsekwencją … nawet dziś chrześcijanin może czuć poglądy antyżydowskie, ale nie zdaje sobie sprawy, że on sam jest ostateczną konsekwencją żydowskiej religii. „

  Polubione przez 1 osoba

  • Bardzo mądrze, Sanctus Diavol, mówisz. Z każdym dniem jedna, dwie osoby więcej, zaczyna coś rozumieć.
   ,, Wprowadzenie chrześcijaństwa dwa tysiące lat temu, pogrążyło Europę w ciemnych wiekach, a Europejczyczykom jak i wszystkim białym ludziom wymazano ich kilku tysiecznoletnie korzenie i rodzimą wiarę. Biała Rasa przez ten okres genetycznie nie postępowała, lecz się cofała.”

   Powiedz, jak żyć, jak poświęcić swoje życie, aby próbować powrócić do korzeni i odzyskać wyczuwaną, rodzimą wiarę?

   Serdecznie pozdrawiam.

   Lubię to

 4. lubie pana. jednak w polityce zagranicznej roznimy sie. polska czy rosja to wsio rowno. załozmy ze do polski zamiast usa weszliby rosjanie? ci sie dla polaka zmieni?? nic. dla obu polak jest miesem armatnim. a czy ci czy ci. ?/ poza tym? rosja juz była. i nie było tak zle. za to jeszcze 50 lat rzadow zachodu i usa i polski nie bedzie. bo? wymrze. wiec? polakom wsio rowno. nawet wiz usa nie zniosło. tak kocha polske. czytałem te przepowiednie. ukrywana a dotyczaca polski. tylko ze sa wazne 2 podstawowe fakty. ta przepowiednia nie pisze dokladnie czy ta polska od morza do morza to bedzie polska dla polakow ?? czy obcych. poza tym… problem polski to nie wielkosc czy małosc terytorium. tylko brak oleju w głowie. co udowodnił np. piotr zychowicz. czysto i logicznie. tylko opinia na temat piłsudskiego nas rozni. ja uwazam ze piłsudski – wprowadził kult konika guzika i szabelki. . a realnie nie zrobił nic. i.. to mnie rozni od zychowicza. pisze pan tez dugin i nwo. ok. a usa to niby do tego nwo – nie dazy? wiec? polakom jest wsio rowno.ci czy ci. polsce brak oleju w głowie. wiec? czy od morza do morza – czy taka jak ksiestwo warszawskie … czy rozbiorowe królestwo polskie -powstałe po napoleonie. obawiam sie ze bedzie tak samo durna i głupia. a nasi rodacy zagranica. tez to potwiedzaja. jak polak szczuje na polaka zagranica. i jak nasze panie daja wiadomo komu i co zagranica. .. tez nie pokazuje madrosci polakow. i.. niech pan pomysli… i taki kraj miałby byc przywódca np. europy?? przeciez to obciach i koszmar. polak ma tendencje samobojcze. a poza tym?? na jakich wartosciach sie oprzec? z czasow krolow? komuny?, obecnych? 20 lecia miedzy wojnami? na jakich warstwach? sprzedajnych elitach? cwaniakach? komuchach? chciwym kosciele? dodach? gejach? zydach.? czy od morza do morza czy nie lepiej kto moze dac dyla stad. reszta niech wierzy.. w ogórki ,dudy ,komorowskie ,maryje ,zrywy , pomoc zachodu i inne bzdury. nawet hitler mowil kiedys do niemców w 1 z przemówien – czym sie konczy taka wiara. w pomoc obcych. wiec czy ci czy ci.. to polsce wsio rowno. rosja czy usa ,zimbabwe ,czy kolumbia -jowisz czy mars. pozdrawiam serdecznie.

  Lubię to

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s