Banki i tajna władza

Elity polityczne i okultyzm: odwieczna konspiracja przeciwko ludzkości

Elity polityczne i okultyzm: odwieczna konspiracja przeciwko ludzkości

ezoterykaProponuję Wam dziś obejrzeć film dokumentalny z TV Planete o powiązaniach Hitlera i NSDAP z okultyzmem. Ten sojusz – okultyzm, wiedza tajemna i władza – trwa od zarania dziejów aż do dziś. Przy czym jeśli chodzi o masy społeczne, tutaj obowiązuje trend zupełnie odwrotny. Wiedza ta jest przed masami ukrywana. Symbolem tego jest manipulowanie ludem za pomocą strachu przed zaćmieniem słońca, znane ze starożytności.

Dziś czasy się zmieniły, ale metody są podobne. Elity mają swoją wiedzę, podczas gdy nam, przeciętnym Kowalskim, proponuje się albo ślepą wiarę (wszelkie religie), albo ślepą niewiarę (ateizm, racjonalizm). A wszystko to podszyte jest dodatkowo szaleńczym konsumpcjonizmem i koniecznością tracenia życie na spełnianie coraz większych i większych zachcianek społeczeństwa i swojego ego. Jednocześnie, dziś i religie, i materialistyczni ateiści ośmieszają na wszelkie sposoby i demonizują tę wiedzę. I ateizm i katolicyzm są bardzo zgodni i jednogłośni, jeśli jakaś „owieczka” się im wyrwie i zechce tę wiedzę poznać.

Zawsze powtarzam Wam: popatrzcie, co jedzą elity, czego do ust by nie wzięli, jakiej muzyki słuchają, czym się leczą, jaką mają wiedzę. I bierzcie przykład. W tym wypadku, polecam odrzucić wszelkie szablonowe, obowiązujące w społeczeństwie żywych trupów, umarłych za życia, systemy światopoglądowe – wiarę i niewiarę – i zacząć dążyć do WIEDZY.

Poniższy film dokumentalny jest też pośrednią odpowiedzią na pytanie, dlaczego w swoich artykułach atakuję Rosję i jej apokaliptyczną, mesjanistyczną ideologię. Dugin, Putin i spółka paktują z tymi samymi „siłami”, które w swojej doktrynie wojennej wykorzystywał Hitler, a wcześniej – tajne stowarzyszenie Thule, które dało mu wiedzę i siłę. To wyjaśnia, dlaczego tak wielu ezoteryków popiera to barbarzyńskie imperium zła, choć teoretycznie powinno być zupełnie odwrotnie. Ezoterycy Ci to ludzie ciemni, którzy instynktownie popierają euroazjanizm Dugina. Część z nich to także zwiedzeni „alternatywnością” za wszelką cenę ludzie.

Linki zewnętrzne:
Alexander Dugin: „czekam na nowego Iwana Groźnego, który podbije całą Ziemię i wprowadzi New World Order”
Dugin’ evil theology. Euroasianism is a satanic cult (eng.)

Reklamy

3 odpowiedzi »

 1. lubie pana. jednak w polityce zagranicznej roznimy sie. polska czy rosja to wsio rowno. załozmy ze do polski zamiast usa weszliby rosjanie? ci sie dla polaka zmieni?? nic. dla obu polak jest miesem armatnim. a czy ci czy ci. ?/ poza tym? rosja juz była. i nie było tak zle. za to jeszcze 50 lat rzadow zachodu i usa i polski nie bedzie. bo? wymrze. wiec? polakom wsio rowno. nawet wiz usa nie zniosło. tak kocha polske. czytałem te przepowiednie. ukrywana a dotyczaca polski. tylko ze sa wazne 2 podstawowe fakty. ta przepowiednia nie pisze dokladnie czy ta polska od morza do morza to bedzie polska dla polakow ?? czy obcych. poza tym… problem polski to nie wielkosc czy małosc terytorium. tylko brak oleju w głowie. co udowodnił np. piotr zychowicz. czysto i logicznie. tylko opinia na temat piłsudskiego nas rozni. ja uwazam ze piłsudski – wprowadził kult konika guzika i szabelki. . a realnie nie zrobił nic. i.. to mnie rozni od zychowicza. pisze pan tez dugin i nwo. ok. a usa to niby do tego nwo – nie dazy? wiec? polakom jest wsio rowno.ci czy ci. polsce brak oleju w głowie. wiec? czy od morza do morza – czy taka jak ksiestwo warszawskie … czy rozbiorowe królestwo polskie -powstałe po napoleonie. obawiam sie ze bedzie tak samo durna i głupia. a nasi rodacy zagranica. tez to potwiedzaja. jak polak szczuje na polaka zagranica. i jak nasze panie daja wiadomo komu i co zagranica. .. tez nie pokazuje madrosci polakow. i.. niech pan pomysli… i taki kraj miałby byc przywódca np. europy?? przeciez to obciach i koszmar. polak ma tendencje samobojcze. a poza tym?? na jakich wartosciach sie oprzec? z czasow krolow? komuny?, obecnych? 20 lecia miedzy wojnami? na jakich warstwach? sprzedajnych elitach? cwaniakach? komuchach? chciwym kosciele? dodach? gejach? zydach.? czy od morza do morza czy nie lepiej kto moze dac dyla stad. reszta niech wierzy.. w ogórki ,dudy ,komorowskie ,maryje ,zrywy , pomoc zachodu i inne bzdury. nawet hitler mowil kiedys do niemców w 1 z przemówien – czym sie konczy taka wiara. w pomoc obcych. wiec czy ci czy ci.. to polsce wsio rowno. rosja czy usa ,zimbabwe ,czy kolumbia -jowisz czy mars. pozdrawiam serdecznie.

  Polubienie

 2. Bardzo mądrze, Sanctus Diavol, mówisz. Z każdym dniem jedna, dwie osoby więcej, zaczyna coś rozumieć.
  ,, Wprowadzenie chrześcijaństwa dwa tysiące lat temu, pogrążyło Europę w ciemnych wiekach, a Europejczyczykom jak i wszystkim białym ludziom wymazano ich kilku tysiecznoletnie korzenie i rodzimą wiarę. Biała Rasa przez ten okres genetycznie nie postępowała, lecz się cofała.”

  Powiedz, jak żyć, jak poświęcić swoje życie, aby próbować powrócić do korzeni i odzyskać wyczuwaną, rodzimą wiarę?

  Serdecznie pozdrawiam.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s