Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Afery » To już drugi pożar mostu w Warszawie od 14 lutego. Sabotaż i dywersja „zielonych ludzików” Moskwy?

To już drugi pożar mostu w Warszawie od 14 lutego. Sabotaż i dywersja „zielonych ludzików” Moskwy?

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,662,268 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

To już drugi pożar mostu w Warszawie od 14 lutego. Sabotaż i dywersja „zielonych ludzików” Moskwy?

pozar mostuKilka ciekawych zdarzeń jakie miały miejsce w Warszawie w ciągu ostatnich dni. Dziś, dnia 20 lutego 2015 roku już wiadomo, że Most Łazienkowski który spłonął kilka dni temu, musi zostać wyburzony. Bo nie nadaje się już do remontu.

Także dzisiejszego dnia straż pożarna szybko ugasiła pożar sąsiedniego mostu – Mostu Gdańskiego. Ponoć jakiś „bezdomny” miał tam rozpalić ognisko z kabli. Czy kupujecie tę wersję?

Poniżej wklejam krótką notkę autorstwa pana Kazimierza Turalińskiego, który opublikował ją na facebooku. Nie chce mi się do końca wierzyć w to, co jest tam zawarte, bo Wołomin został, jeśli nie rozbity, to poważnie pokiereszowany przez działania policji.

Bardziej pasuje mi tu teza, że za to odpowiada rosyjska V kolumna w naszym kraju. Jak pisałem w poprzednich artykułach, tzw. „zielone ludziki” – ludzie na usługach Kremla – są i działają w Polsce. Nie tylko dezorganizują oni dyskusje na wielu portalach, przeprowadzając akcje dywersyjne i sabotażowe także u mnie. Planują oni różne akcje w realu, niektóre z nich już przeprowadzili.

Sprawy te nabierają powagi zwłaszcza w kontekście słów Władimira Putina z 2014 roku, że będzie teraz w różny sposób destabilizował sytuację w Polsce. Wojna na Ukrainie jest tuż za naszymi wschodnimi granicami, wróg jest już u naszych bram. Widzę w tych działaniach tzw. „długą rękę Moskwy”. A głodne kawałki w stylu, że most Gdański próbował podpalić jakiś menel – to można na poczekaniu wymyślić, gdy nie chce się informować społeczeństwa o dywersji wrogiego nam państwa w stolicy.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

____________________________________________________________

Cytuję: „Most łazienkowski należy praktycznie zbudować od podstaw, gdyż remont byłby zbyt drogi. To było do przewidzenia, podobnie jak fakt, że za tym zdarzeniem jak zawsze kryje się drugie dno. W pierwszej kolejności zakwestionować należy tezę o przypadkowym charakterze zaprószenia ognia. Tego dnia, z powodu chwilowo wzrastającej temperatury, skraplał się lód, co w połączeniu z parowaniem płynącej pod mostem Wisły z pewnością skutkowało nasyceniem drewnianych podestów wodą. Przypadkowe iskry nie miały większych szans rozwinąć się w tak intensywny pożar. Kto mógł odpowiadać za podpalenie i w jaki sposób tego dokonał? W tym samym czasie „przypadkiem” demontowano owe drewniane podesty..

Zapewne ktoś z grona odpowiadających za tę pracę osób nasączył belki substancją łatwopalną (najpewniej pirożel lub paliwo rakietowe). Motyw? Niedawno padła Hydrobudowa, pojawiająca się nie tylko w aferze autostradowej, ale odpowiadająca za budowę Bulwarów Nadwiślanych. tych samych, które jeszcze nie powstały i najpewniej rękami Hydrobudowy nie powstaną. Dziś, gdy priorytetem stała się odbudowa mostu, nikt się deptakami nie będzie przejmował..

Ani środkami przeznaczonymi na ich budowę (około 120 milionów zł jeśli mnie pamięć nie myli). Z dalszych ciekawostek – Hydrobudowa jest kontrolowana poprzez łańcuch spółek cypryjskich przez osoby z kręgu przestępczości wołomińskiej, w tym słynnego wołomińskiego SKOK-u który udzielił przypadkowym osobom „pożyczek” o wartości kilkuset milionów zł. Dlaczego jest to istotne w tej sprawie? Ludzie z Wołomina słyną rozwiązywaniem problemów gospodarczych przez podpalenia – pali się konkurencję, spala się swoją własność dla ubezpieczenia, ogień służy jako narzędzie terroru kryminalnego. W centrum tego miasta przed laty powstać miał wielki supermarket (chyba Tesco).

Tu jednak lokalni nie pozwolili na wykończenie drobnego handlu tego typu konkurencją i wielką budę puścili z dymem. Drugiego odważne na taką inwestycję nie było, a lokalne markety powstają wyłącznie w oparciu o wołomińsku (lub z nim zaprzyjaźniony) kapitał. Podsumowując – most łazienkowski to nie zrządzenie losu, „przypadkowo” wsparte likwidacją rzecznej jednostki straży pożarnej, ale element cudzego pięknego biznesplanu. Welcome to Poland!”

Autor: Kazimierz Turaliński na fb


7 komentarzy

 1. batusy pisze:

  Ty kefir ile ci płacą za takie głupawe wpisy ta wszystko co się dzieje to wina rosji gdy się nie wyspisz rano to też powiesz wina putina ty opłacony dezinformatorze

  Liked by 1 osoba

 2. gmo zabija pisze:

  podpalka i maja kase od panstwa bez podpalki tylko lokalny budzet, to taki nasz mni 9/11

  Lubię

 3. tupajda pisze:

  Kefir, plotka głosi, że Wołomin mocno wszedł w deweloperkę i pochodne… Ciekawe kto wygra przetarg na most 😉

  Lubię

 4. wolchw pisze:

  To nie wina Rosji tylko tych co go odbudują za kilkaset milionów. Podobno sie spaliło troche desek…. 😀

  Lubię

 5. Tradyc pisze:

  To wina tuska

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 128 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: