Niewyjaśnione zjawiska

Okrutni „bogowie” starego testamentu [+18]

Okrutni „bogowie” starego testamentu [+18]

jahwe bogZapraszam do wysłuchania nagrania z udziałem niezawodnego badacza biblii i czasów starożytnych, Romana Nachta. Człowiek ten, by właściwie poznać tamte czasu, nauczył się kilku dawnych języków, w tym języka hebrajskiego. Jest to wbrew pozorom bardzo ważne, bo czytając ten sam stary testament lub nowy testament w tych starych językach, odnajdujemy tam zupełnie nowe, niewidoczne z poziomu języka polskiego treści.

Tematyka „boga” bądź „bogów” starego testamentu, jak i trzech żydowskich religii trzymających w niewoli świat (chrześcijaństwo, judaizm, islam) była podejmowana przeze mnie wiele razy. W wielkim skrócie – „bóg” chrześcijan, żydów i muzułmanów, zwany m.in.: jahwe, bóg, allah, demiurg, szatan – jest władcą ziemskiego matrixa. Trzyma on naszą planetę w duchowej niewoli, i żywi się energią zła i cierpienia. Niektórzy ezoterycy kojarzą ten złowrogi byt duchowy z planetą Saturn.

„Bogowie” Starego Testamentu – Roman Nacht:

Reklamy

2 odpowiedzi »

  1. http://davidicke.pl/index.php/artykuly/74-kult-mierci-saturna/324-kult-mierci-saturna-cz-1.html … tam jest 8 części, także polecam lekturę

    … ” Saturn i świt przemysłu ‘BOGÓW -GODS’ – ukryte połączenie pomiędzy globalnymi kataklizmami, rytuałami magii seksu i krwi oraz broni, ropy, narkotyków i niewolnictwa (guns, oil, drugs and slavery – GODS).
    Dosłowna, literacka i fizyczna podróż planety Saturn od bycia gwiazdą typu brązowego podczerwonego karła i oryginalnym słońcem Ziemi aż do jej banicji do zewnętrznych granic naszego aktualnego układu słonecznego jest zgodnie z tradycjami mitologicznymi, ezoterycznymi i okultystycznymi tradycjami historią znanych Wieków Człowieka.” …

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.