Afery

Kamil Durczok został wrobiony! Szokujące nagranie od którego zaczęły się jego kłopoty!

Kamil Durczok ofiarą systemu? Szokujące nagranie od którego zaczęły się jego kłopoty!

kamil durczok aferaPamiętam iż czytałem, że Kamil Durczok odgrażał się na pogrzebie Dariusza Kmiecika w sprawie afer wokół polskiego węgla. Jak już pisałem wcześniej (link 1) i (link 2), Dariusz Kmiecik prowadził niezwykle ważne śledztwo w sprawie mafii węglowej. Zginął w kluczowym momencie śledztwa, w co najmniej zagadkowych okolicznościach.

Od wywiadu który prezentuję poniżej (zapiszę go wkrótce na dysku twardym), zaczęły się właściwe kłopoty Kamila Durczoka. Dziennikarz TVN nie przeprowadził wywiadu z brędzącą panią premier „jak należy”. Skompromitował ją w oczach słuchaczy TVN. Ujawnił, że ta kobieta nie ma pojęcia nie tylko o rządzeniu dużym państwem, ale nie zna podstaw pojęcia polskiej racji stanu. Pamiętajmy że Kamil Durczok tak jak Dariusz Kmiecik, są ze Śląska, z Katowic.

Oto kilka opinii po tym kompromitującym dla pani premier Kopacz wywiadzie:

Jeżeli premier nie rozumienie programu pełnomocnika to jak ma go zrozumieć górnik, Śląsk i cała PL? Teoria chaosu na maksa
~redaktor Baca-Pogorzelska

Bezpieczeństwo energetyczne  Polski w ciągu najbliższych 30 lat będziemy opierać na węglu. Naprawdę nie rozumie co wynegocjowała na szczycie klimatycznym?
~redaktor Piotr Maciążek

W internecie ktoś żartował nawet, że w Polsce to nie potrafią nawet porządnie wrobić w molestowanie. Molestowanie seksualne to ulubiony w wielu krajach straszak i metoda wrabiania nieposłusznych systemowi polityków, dziennikarzy, działaczy, itp. Dołączmy też kolejny wątek. Handlujący węglem z Rosji pan Izdebski, w środku wojny Rosji z Ukrainą, organizuje burdy i rozróby w stolicy, grozi marszem na Warszawę.

Co ciekawe, Izdebski pojawia się w towarzystwie znanego „aktora do zadań specjalnych” (tzw. „crisis actors”), Andrzeja Hadacza. Niedawno ujawniono, że tego rodzaju aktorzy – „crisis actors” – występują w rosyjskiej telewizji w propagandowych materiałach z okupowanego Donbasu.

kamil durczok molestowanieDwa dni po tym wywiadzie z premier Kopacz, Kamila Durczoka spotkały pierwsze nieprzyjemności. Następnie jedna z dziennikarek popędziła do redakcji „pisma do zadań specjalnych” („Wprost”) ze skargą, że Durczok powiedział jej na ucho to i owo kilka lat temu. Owo „pismo do zadań specjalnych” w zeszłym, 2014 roku, opublikowało nagrania z restauracji „Sowa i przyjaciele” właśnie wtedy, gdy ważyła się niezależność i stabilność polskich instytucji finansowych. Ot, kolejny „nic nie znaczący przypadek” do jakże długiej już kolekcji „nic nie znaczących przypadków„.

Oto ten wywiad, po którym Kamila Durczoka spotkały nieprzyjemności:

Autor artykułu: Jarek Kefir

Chcesz wspomóc moje niezależne inicjatywy i sprawić, by tego typu wpisy pojawiały się z regularną częstotliwością? Aby to zrobić, kliknij tutaj (link).

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł – podaj go dalej i pomóż go wypromować! Pomóż innym zapoznać się z tą tematyką.

 

Reklamy

11 odpowiedzi »

    • Jakiś czas temu w PR 3 był wywiad z jakimś Angolem mieszkającym w PL i ten Angol zanim przyjechał do PL pracował w Anglii razem z Polakami i zapytał jednego, dlaczego wy tak cały czas „kurwa” i „kurwa” i co to znaczy, i gdzie w ogóle jest ta Polska. Polak zatem pokazał mu na mapie, Angol zobaczył że między Niemcami a ZSRR (tak, lata .80) i sam stwierdził po polsku „o kurwa”.

  1. Pan Durczok poszedł pracować do stacji której obowiązkiem jest trzymanie linii PO i każdej innej która ochrania FOZZ i firmy powstałe z jego kasy 🙂 Za to płaci się tam redaktorom odstępne od honoru i pan Kamil się na to zgodził . Po śmierci kolegi powinien wygłosić sobie mowę w WC o tym jaka ta mafia zła i że żądzą nią ci sami co jego stacją i koniec na tym !!! Ale żeby molestować panią Premier która jak umi ochrania układ i ledwo ciągnie do wyborów ??? To zdrada i dostał po nosie 🙂 Może przejść teraz do TV Republika i doszczętnie roznieść PO 🙂

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.