Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Ciekawe » Ukrywana przed społeczeństwem przepowiednia, dotyczy Polski

Ukrywana przed społeczeństwem przepowiednia, dotyczy Polski

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,649,887 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

Ukrywana przed społeczeństwem przepowiednia, dotyczy Polski

przepowiednieWarto by ta przepowiednia sprzed wojny znalazła się i na mojej stronie. Po pierwsze, dlatego, że dotyczy Polski, w tym czasów obecnych i mających nastąpić. Po drugie, dlatego że ujawnia ona starannie ukrywany fakt, iż elity polityczne wielu państw wierzą w istnienie „świata duchowego” i często mając z nim kontakt, czerpią z niego inspirację. W złej formie robił to Adolf Hitler i jego otoczenie, czyli dawne, tajne i okultystyczne stowarzyszenie Thule. Obecnie z tymi samymi mrocznymi siłami z „tej drugiej strony” paktują Dugin, Putin, Żyrinowski i inni szaleńcy z Rosji, którzy w imię swoich obłąkańczych idei, chcą podpalić świat.

Przeczytaj o tajnym planie Alexandra Dugina, także wobec Polski, i jego ezoterycznym uzasadnieniu:
Tajny, okultystyczny plan Putina i Dugina. „Zniszczymy Zachód, Polska zniknie, nie zostanie kamień na kamieniu”. Jednak ten plan czeka fiasko

Co ciekawe, elity polityczne mają swoich jasnowidzów, remote-viewerów, mają swoich magów i okultystów. Ba, już od czasów ZSRR KGB organizowało specjalne parapsychiczne jednostki jasnowidzów i innych osób o niesamowitych, wręcz szokujących zdolnościach. Elity mają także swoje organizacje masońskie, które zebrały na przestrzeni setek lat ogromną wiedzę, która nomen omen, jest teraz powoli ujawniana. Za to w społeczeństwie, poprzez armię pożytecznych idiotów, promuje się takie prądy myślowe, jak: ateizm, racjonalizm, redukcjonizm, sprowadzając życie i egzystencję człowieka do martwych w swej istocie zależności między atomami. Władze i elity znają i wykorzystują potężną wiedzę, zaś motłoch złopie piwo, ogląda mecze i seriale, i się z tego śmieje, gdy tylko ktoś odważy się o tym wspomnieć. Taka sytuacja.

Polecam przeczytanie trzech artykułów o tym, jak wielką krzywdę czyni społeczeństwom powszechna dziś nawet wśród „wierzących”, racjonalistyczna i redukcjonistyczna wizja świata:
Ateistyczny racjonalizm wychodzi z mody. Pora na Wiedzę Tajemną!
Wiedza Tajemna – dla elit i.. dla Ciebie! Racjonalistyczny ateizm i religie – dla mas
Ideologie i religie to więzienia umysłu. Sekretne kulisy światowej konspiracji

przepowiednie ukraina polska rosjaPrzepowiednia Ossowieckiego o Polsce:

Cytuję: „Nawiasem mówiąc, nastroje mistyczne pojawiają się w okresach beznadziei. Właśnie czytelnik nadesłał mi fragment wspomnień o inżynierze Stefanie Ossowieckim, mającym przed wojną i w czasie okupacji reputację jasnowidza. Była już druga w nocy, gdy odprowadziłem mojego gościa do jego pokoju – brzmi relacja z końca sierpnia 1939 roku o Ossowieckim, spisana przez Juliusza T. Dybowskiego.

-W bibliotece usiedliśmy na chwilę i zapaliliśmy cygara. Stefan puścił kilka kłębów dymu, nagle zasłonił oczy ręką, ale spostrzegłem, że lecą mu po twarzy łzy. -Mistrzu, co się stało, na Boga – spytałem. Ossowiecki blady i spięty spojrzał mi w oczy. -Nieszczęście.. Jesteśmy w przededniu wojny i już dzielą nas od niej tylko dni. -Przecież Pan mówił nam przed chwilą co innego. -A co miałem powiedzieć? -Odparł inżynier.

-Był u mnie pół roku temu marszałek Rydz-Śmigły i powiedziałem mu dokładnie to samo, co powiedziałem marszałkowi Piłsudskiemu w 1934 roku, kiedy podpisywaliśmy z Niemcami traktat o nieagresji. Jeden i drugi wziął ode mnie przyrzeczenie, że nikomu o tym publicznie nie powiem.

-Jak daleko dojdą Niemcy? -Cała Polska zajęta, gruzy, krew i mord! Idą dalej, wgłab Rosji, daleko, daleko.. -Do Uralu? -Ossowiecki zastanowił się przez chwilę. -Do Kaukazu. Państwa osi przegrają wojnę, Niemcy i Japonia będą okupowane, Włochy wyzwolone. Zwycięzcy: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Rosja spotkają się na konferencji i ustalą nowy ład w Europie.

-A co z Polską? -Będzie Polska! Ale za jaką cenę… Najpierw będą nią władali komuniści, a potem – szubrawcy i świnie. Na koniec powstanie jeszcze większa niż teraz. Tego ani ja, ani Ty nie doczekamy, dopiero wnukowie. Warto jednak wiedzieć, że tak się stanie.”


12 komentarzy

 1. Historia zna zbliżenie BIZANCJUM wschodu i zachodu przy antypolskim katalitycznym działaniu CYWILIZACJI ŻYDOWSKIEJ.Służy temu pomniejszanie wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ i proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU do ŻYDOBANDERYZMU.W oficjalnej polskiej polityce historycznej nie uwzględnia się ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ,w której znaczącą ideą jest,że od ateizmu jest gorszy katolicyzm.
  W trwającej WOJNIE O PIENIĄDZ,jak w każdej realizowane są grupowe strategie.

  Lubię

 2. Karol K. pisze:

  Mieczysławie S. Karpowiczu! Skąd w Waćpanu tyle zbędnego jadu? Sam się Waść nim zakrztusisz – i kto nas będzie wtedy oswiecał???

  Lubię

 3. Karol K. pisze:

  Przepraszam WP Mieczysława S. Kazimierzaka za niefortunną pomyłkę. Jakiś chochlik odjął mi na chwilkę światłość umyśl€ chyba… Zaiste, to przecież o Pana mi chodziło!

  Lubię

 4. sdfegw pisze:

  Myślę, że Ossowiecki jest jednym z niewielu „paranormalnych” 😉 którym warto się bliżej przyjrzeć, bo jeśli prawdą jest to, co chcę o nim napisać, to nie był raczej szarlatanem. Otóż w jakimś jego biogramie w gazetce ezoterycznej czytałam, że on często odmawiał zapłaty za swoje pokazy umiejętności jasnowidzenia itp., mówiąc, że to jest dla niego dar, natomiast na życie zarabia pracą jako inżynier.

  Lubię

 5. glicor pisze:

  Jeśli dobrze rozumiem pierw komuniści czyli do 1989 szubrawcy i świnie czyli demokracja powstanie czyli dopiero co nas czeka dobrze to jarek zrozumiałem

  Lubię

 6. Renia pisze:

  Po przeczytaniu tego tekstu,wlasnie zdalam sobie sprawde, ze mam takiego geniusza Ossowieckiego sama w domu, co do zmian politycznych umie wszystko przepowiedziec i do tej pory wszystko sie sprawdzilo, bez zadnych zdolnosci jasnowidzkich, poprostu bardzo dobry analista albo jednak cos wiecej?;). Oj musze byc bardziej wdzieczna za mojego geniusza:) Serdecznie pozdrawiam ❤

  Lubię

 7. Sebastian pisze:

  Nadchodzą trudne czasy ale my zamiast pisać glupotki powinniśmy uczyć się czytać by móc nieść ludziom wsparcie i pomoc siłę i modlitwę….

  Lubię

 8. islam stop pisze:

  O tych szubrawcach i świniach, nie wiem , czy to nie dopisek późniejszy. Czy tak to sformułował, ale jeśli to strzał w 10 !

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 127 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: