Iluzja demokracji

Putin, Dugin, Żyrinowski: „Polska musi zniknąć”, „Los Polski jest przesądzony”. Do piewców ruskiej wizji świata

Putin, Dugin, Żyrinowski: „Polska musi zniknąć”, „Los Polski jest przesądzony”. Do piewców ruskiej wizji świata

1422300659_q8be2i_600Mroczny, okultystyczny plan Alexandra Dugina i Władimira Putina, który oni sami nazywają: „czwartą wojną światową”. Chodzi o rosyjskie rozumienie świata, odnowienie rosyjskiego imperium zła które w domyśle ma objąć nie tylko całą Europę i Azję (koncpcja barbarzyńskiej EurAzji), ale cały glob ziemski. Chodzi także o absolutny „rząd dusz” nad wszystkimi ludźmi na planecie, zwany także „new world order” – „nowy porządek świata”. Wyjdzie on stamtąd, skąd „niezależnie myślący” ludzie się nie spodziewają – czyli nie z USA, ale z uśpionego potwora, przyczajonego po wschodniej stronie naszej granicy. Czyli Rosji.

Ten plan się nie uda, bo Putin i Dugin, tak jak kiedyś Hitler, za bardzo zaufali swoim „przewodnikom” z ciemnej strony mocy. Poczytajcie dane historyczne o tym, jak środowisko Hitlera i NSDAP miało kontanty z duchową „ciemną stroną mocy”. Hitlerowska NSDAP to w istocie dawne tajne stowarzyszenie Thule. Obecnie Dugin, Putin, Żyrinowski i ich kumple, igrają z podobnymi siłami, mając nadzieję na wygraną w trwającym właśnie zderzeniu cywilizacji. Owo zderzenie cywilizacji, które teraz obserwujemy, to cywilizacja Zachodu (indywidualizm, humanizm, tolerancja, wrażliwość) kontra cywilizacja wschodu (jednolita szara masa społeczna, barbarzyńskość, nietolerancja, totalitaryzm).

O tym, jak rosyjska cyber-armia dezorganizuje dyskusję, również na moich blogach i profilach:
Cytuję: „Jeśli góra będzie zadowolona z Twojej pracy, możesz awansować i stać się “seniorem”, którego pensja skacze do 60.000 rubli (ok. 3.200 zł). Wtedy przechodzisz na wyższe piętro, gdzie zajmujesz się konkretnymi akcjami trollingu w mediach społecznościowych i pod artykułami “niewłasnymi” (np. na proukraińskich blogach).”
Czytaj cały artykuł: http://niebezpiecznik.pl/post/kulisy-pracy-rosyjskich-prorzadowych-trolli-internetowych/

Cytuję: „Ku przestrodze tych którzy dostrzegają zagrożenie ze strony światowej lichwiarskiej sitwy oraz przeżartej zgnilizną cywilizacją zachodu (co jest niezaprzeczalnym faktem dla każdego trzeźwo myślącego człowieka) a kompletnie pomijają siły (równie nam, Polakom wrogie) za naszą wschodnią granicą, zamieszczam wywiad z Alekandrem Duginem, głównym ideologiem Kremla.

Link do tych artykułów, opisujących powiązania środowiska Dugina, Putina i koncepcji EurAzji z okultyzmem, poniżej. Jest to m.in. wywiad samego.. Alexandra Dugina udzielony polskiemu kwartalnikowi w 1998 roku. Sami zobaczcie, jak wiele jego złowrogich prognoz się sprawdziło!
Tajny, okultystyczny plan Putina i Dugina. „Zniszczymy Zachód, Polska zniknie, nie zostanie kamień na kamieniu”. Jednak ten plan czeka fiasko

Pozostałe artykuły o inwazji Rosji na Ukrainę i trwającym właśnie zderzeniu cywilizacji:
Tysiące terrorystów Putina działa w Polsce. Polacy szykują kontrofensywę!
-Korwin-Mikke to rosyjska V kolumna w Polsce?! Dowody są nie do podważenia!
Putin stanie przed Trybunałem Międzynarodowym, a Rosję czeka podział [MAPA]
Rosja odpowiada za zamachy w Paryżu! Celem wywołanie islamskiego powstania i uderzenie na Ukrainę
Faszystowscy i rosyjscy idole „niezależnych mediów”

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

____________________________________________________________

Główny ideolog Kremla: „Nadeszła epoka imperiów. Państwa narodowe to przeżytek. Wszystko, co znajduje się między nami a Niemcami, musi zniknąć”

Cytuję: „Główny ideolog Kremla i promotor koncepcji Eurazji Aleksander Dugin oświadczył w wywiadzie dla portalu „Alfahir”, należącym do skrajnie prawicowej węgierskiej partii Jobbik, że nadeszła epoka imperiów. Dlatego takie kraje jak Austria, Rumunia czy Węgry powinny się połączyć w „jeden blok”.

Państwa narodowe to przeżytek. Takie małe kraje jak Austria, Węgry, Serbia, Słowacja i Rumunia powinny utworzyć imperium, pod nazwą „potężna Europa Wschodnia”. Ten blok stanowiłby strefę buforową między Unią Eurazjatycką pod przewodnictwem Rosji a niemiecką Europą

—podkreślił Dugin, przekonując, że to „idealny sposób na to, by Węgry wróciły do dawnej świetności oraz sytuacji etnicznej z czasów sprzed traktatu z Trianonu”.

Węgry znów pełniłyby przywódczą rolę

—zaznaczył. Jeśli chodzi o pozostałe kraje Europy Środkowej i Wschodniej to Dugin widzi je albo w Unii Eurazjatyckiej, albo jako część przyszłego niemieckiego imperium. Ponieważ nie zaliczył Polski ani do nowego bloku pod przewodnictwem Węgier, ani do Eurazji, wydaje się, że przydzielił nas do „niemieckiej Europy”. Podobnie jak kraje Bałtyckie.

Wcześniej, w swej książce „Podstawy Geopolityki” główny ideolog Kremla twierdził, że „w wielkim starciu cywilizacji atlantyckiej i kultury eurazjatyckiej to wszystko, co znajduje się między Rosją a Niemcami – Polska, Ukraina – musi po prostu zniknąć”.

Koncepcje Dugina cieszą się rosnącą popularnością w Europie, szczególnie u eurosceptycznych partii, zarówno lewicowych jak i prawicowych. W czerwcu ubr. Dugin uczestniczył w tajnej konferencji w Wiedniu, wraz z przedstawicielami francuskiego Frontu Narodowego oraz Syrizy, która w ubiegłą niedzielę wygrała wybory parlamentarne w Grecji.

Nowy minister spraw zagranicznych Grecji Nikos Kotzias nigdy nie krył swych sympatii dla Rosji. W 1983 r. napisał książkę, w której wychwalał komunistyczny rząd w Polsce i atakował liderów Solidarności. Oraz żałował, że Generał Jaruzelski nie zdecydował się przedłużyć stanu wojennego. Aneksję Krymu przez Rosję Kotzias nazwał „koniecznością”, a zachodnie sankcje „neokolonialną bulimią”.

„Los krajów bałtyckich i Polski jest przesądzony. Zostaną zmiecione”

Cytuję: „Lider nacjonalistycznej Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji (LDPR) Władimir Żyrinowski ostrzegł w poniedziałek, że w wypadku konfliktu wojennego między Federacją Rosyjską i Zachodem o Ukrainę Polska i kraje bałtyckie zostaną zmiecione z powierzchni ziemi.

Żyrinowski, który mówił o tym w wywiadzie dla państwowej telewizji informacyjnej Rossija 24, wyraził też przekonanie, że prezydent FR podjął już decyzję o rozpoczęciu III wojny światowej.

„Wszystkie problemy wojny i pokoju, a dzisiaj są one związane z Ukrainą, będzie rozstrzygać jeden człowiek – głowa państwa rosyjskiego” – oznajmił przywódca LDPR, dodając, że żadne plany NATO czy dyrektywy prezydenta USA Baracka Obamy nie będą miały jakiejkolwiek mocy.

„Decyzje podejmie tylko jeden człowiek – głowa państwa rosyjskiego. Tak było w wypadku I wojny światowej, gdy ostateczną decyzję podjął car Mikołaj II, i tak było w wypadku II wojny światowej, kiedy to wszystkie słuszne i ostateczne decyzje podejmował Stalin. Tak jest i teraz. III wojna światowa – to najważniejsza decyzja. Jestem przekonany, że została już podjęta. Będzie stopniowo podawana do wiadomości, by oni się zastanowili, czy chcą znowu spalonej Europy” – powiedział.

Zdaniem Żyrinowskiego Europejczycy nie chcą tego. „Co zostanie z krajów bałtyckich? Nic nie zostanie. Stacjonują tam samoloty NATO. W Polsce jest system obrony przeciwrakietowej. Los krajów bałtyckich i Polski jest przesądzony. Zostaną zmiecione. Nic tam nie pozostanie” – oznajmił.

Lider LDPR oświadczył, że przywódcy tych „karzełkowatych państw” powinni się opamiętać, zastanowić, na co je narażają. „Ameryce nic nie grozi, jest daleko. A kraje wschodnioeuropejskie same wystawiają się na pełne unicestwienie. I winne będą tylko one, bo my nie możemy dopuścić do tego, aby z ich terytorium były wystrzeliwane rakiety i startowały samoloty w kierunku Rosji” – powiedział.

„Będziemy zmuszeni zniszczyć je na pół godziny przed startem. W tym celu będziemy musieli dokonać nalotów dywanowych, aby wykluczyć możliwość, że gdzieś pozostanie choć jedna wyrzutnia, choć jeden samolot. Słowem – krajów bałtyckich nie ma, Polski nie ma” – wskazał.

Żyrinowski oznajmił, że NATO powinno pilnie poprosić o spotkanie z ministrem spraw zagranicznych FR Siergiejem Ławrowem. „Wówczas się zatrzymamy. W przeciwnym razie będziemy musieli dać im nauczkę, jeszcze raz urządzić im maj 1945 roku” – podkreślił.

Liberalno-Demokratyczna Partia Rosji i jej lider często artykułują inicjatywy i projekty, których oficjalnie nie może lub nie chce ogłosić Kreml. Żyrinowski często także mówi to, czego z różnych powodów nie mogą lub nie chcą powiedzieć przywódcy FR.”

Autor / źródło: z Moskwy Jerzy Malczyk (PAP)

Reklamy

58 odpowiedzi »

 1. TO JUŻ SIĘ ROBI NUDNE – przecież to było już rok temu gdy te słowa padły i on oczywiście ma racje bo jak sam minister spraw wewnętrznych mówi że „Polska istnieje teoretycznie” to skąd zdziwienie że Żyrinowski mówi że „los Polski jest przesądzony” przecież to oczywiste soliDURNIE zabili tą Polske wraz z watykańskim lucyerianem jp2 to do kogo teraz pretensje do rosji że ośmieliła się powiedzieć jak jest? jeżeli Polska się włączy do wojny w donbasie to będzie jej koniec to będzie samobójczy atak a „naszym” politykom na smyczy niemieckiej chodzi takie rozwiązanie po głowie bo chcą niemcy oderwać zachód (conajmniej połowa polityków w Polsce to niemieckie dziwki i 90% mediów) bo każdy myśli czy nato nam pomoże w przypadku najazdu rosji – a co jak drugi członek nato nas napadnie np niemcy? to co wtedy? jak to widzi nato? a może naiwni myślą że to niemożliwe? 😀
  Rosja nie musi na nas napadać płacimy za gaz i napełniamy jej kase a gdy zechcą nas pokonać to zakręcą gaz niepotrzebne są tu rakiety grad – trzeba znać swoje miejsce w świecie a „nasi” politycy sprawili że możemy jesynie nnbyc mięsem armatnim i pożytecznymi idiotami w interesach żydozachodu oczywiście za darmo o jak by śmieli zapytać o wynagrodzenia zniesienie wiz czy choćby kilka rakiet „patriot” ależ skąd opierdolimy lache za darmo jak dobre posłuszne szabes goje – tym jesteśmy w świecie

  Polubienie

 2. Jarek teraz to może Ci się narażę,ale po tym artykule to już na pewno się utwierdziłąm,że 99% mężczyzn myśli tylko o kobietach i o wojnach.Te 99% ma tak rozbuchane EGO,że byłoby dobrze aby ich to ego wyrzuciło w czarne dziury kosmosu.Może wreszcie rozmawialibyśmy o czymś przyjemnym i wartościowym.Jakiekolwiek media otworzysz wszędzie mężczyżni rozmawiają o wojnach.Zło i strach aż kipi.Ja na to nie wyrażam Zgody.Żądam spokoju,pokoju i miłości.Mam tego dość.I musiałam To gdzieś wykrzyczeć.I to tyle w tym temacie.Pozdrawiam smutno Anna.

  Polubienie

    • Mi przynajmniej płacą za to szczucie na Rosję, i to grube sakwy szekli, dolarów, euro, czego tylko dusza zapragnie! 🙂 A Ty, co? Ile zarabiasz na tych swoich moskiewskich rublach? Starczy Ci chociaż na waciki do uszu, hahaha? 😀 xD Albo jeszcze inaczej: jesteś pachołkiem kremla za darmochę? 😀 hahaha! xD

     Polubienie

  • Po prostu są u mnie rozmaite tematy, nie musisz czytać wszystkiego. Nie wolno Ci także dyktować mi co mam pisać a co nie. Po prostu nie wolno Ci. Chyba, że podpiszemy kontrakt, zapłacisz mi 50.000 zł za napisanie książki – to wtedy pozwolę sobie na tego typu dyktowanie, co mam pisać. Przepraszam za oschły ton, ale trzeba.
   Nie da się pisać tylko o pozytywnych emocjach, tylko o pozytywnych energiach i wibracjach. Bo to nic innego, jak typowe new age’owe chowanie głowy w piasek. A jak się chowa głowę w piasek, to naraża się dupsko na kopniaki, wiesz o tym? Ja staram się osiągnąć balans pomiędzy tekstami pozytywnymi (o świadomości, psychologii, duchowości) a tymi negatywnymi. U mnie jest i to i to, i tak będzie.

   Polubienie

 3. … jak mawiał mój wychowawca z liceum: „wszystko można, co nie można, byle z wolna i ostrożna” 😀 😛 … ja mam taką swoją domorosłą teorię kosmo ezoteryczną, iż chaos na świecie jest odbiciem kosmicznej transformacji gatunkowej naszej świadomości, i jak to przedstawił Nassim Harramein w latach 2015/2016 nasz układ słoneczny ma wejść na jakiś galaktyczny równik, co powoduje natężenie extremalnych zjawisk na Ziemi typu wulkany, kataklizmy oraz społeczne konflikty … może być w tym sporo prawdy, wedle prawa powiązania z Kybaliona – jak na górze tak i na dole … ewolucja świadomości z pewnością zachodzi bardzo dynamicznie a my jesteśmy tego obserwatorami i uczestnikami …

  Polubienie

 4. Dziś już wiemy, [jestem chorą optymistką]że lekarz lecząc człowiekowi zapalenie nerek, nie bierze pod uwagę organizmu ludzkiego jako całości i lecząc stan zapalny nerki, rozwala inne narządy, nie mówiąc o wzięciu pod uwagę stanu psychicznego człowieka.

  Do czego zmierzam?
  Do spojrzenia CAŁOŚCIOWO, a nie wybiórczo.

  My Polacy jesteśmy mistrzami w byciu nikim. Czyli tam, gdzie zagrają, idziemy tańczyć nie zastanawiając się, że to chocholi, wyreżyserowany taniec.
  ,, – Donald, zapomnij o tym, że przytulałeś się do Władimira. Teraz masz nowe zadanie.
  Zmienisz swoją orientację wobec Putina, uznasz go za agresora, stworzysz wroga Polski i Unii. Wiesz, że czeka na ciebie niezobowiązująca posada w Brukseli. Oczywiście nie pojedziesz tam sam, weźmiesz rodzinę.
  – Ale może po wyborach w Polsce? Chciałbym tak trochę ,,z twarzą” …
  – Już my ci twarz zrobimy. Od czego masz swoje szczekaczki? Pakuj się tym czasem …”

  Nie interesuje mnie żadna partia, ideologia, wierzenia, politycy, rządy i ich inwigilacje.
  Nikt nie odbierze mi wolności myślenia i odczuwania. Wyrażę swoją myśl, bo tak chcę! Można, oczywiście zrobić ze mnie kurę [ dobrze czytasz].
  Polacy to ferma kurza, która wrzeszczy, trzepocze skrzydłami na potrzebę lisa, który jest sygnałem do larum.
  ,,Sprzedawczyki” – to okreslenie, nas, Polaków w świecie.
  Mamy bardzo dużo do powiedzenia w każdej, międzynarodowej kwesti i to w dodatku butnie! z oburzeniem! Słuchamy szczekaczek na usługach obecnej rządzącej i wrzeszczymy!
  TYLKO KTO SŁUCHA POLSKI W ŚWIECIE?
  Oczywiście, że słuchają USA, Niemcy, Rosja – taki kameleon i krzykacz bez własnej tożsamości, suwerenności jest bardzo przydatny.
  Kameleon planowo pozbawiony siły gospodarczej [stocznie, cukrownie, kopalnie, części ziemi], siły intelektualnej [ Trzy miliony, w większości młodych ludzi, wykształconych za grube miliony PLN kameleon wysyła na usługi mądrzejszych dzielnic imperium]
  Ile jest Polaków wśród Polaków?
  Komu zależy na pojęciu suwerenność, tożsamość, przyjażń między rodakami?

  ZSRR zwyciężył Hitlera i wcielił kameleona pod siebie – Oj! kochana Rosja!
  Niemcy stworzyły imperium unijne i wcieliły nas pod obcas – Oj! Kochane wszystko, co niemieckie!
  Przez małą chwilę nie kameleon żył ze wschodem i zachodem, wiedząc, że sąsiedztwo jest ważne. [i z Rosją, i z Niemcami ]
  Nagle największy przyjaciel narodu polskiego, Donald, orzeka, że:
  Ukraina to gnębiony wspaniały przyjaciel!
  Rosja to wróg wojenny!
  A czemuż to robactwo, które krzyczało, że 1 września dzieci nie pójdą [z powodu Kremla] do szkoły, dziś dostaje miesięcznie na rękę 25000 euro? [ z naszych PLN]

  A co NA TO wszystko USA? Co z Iranem, Afganistanem, Irakiem, obecnie Syrią?
  Przecież starą jak świat śpiewką jest: Zabić 100, 200, 1000 niewinnych rdzennych, wskazać na wroga i go atakować; dla minerałów lub tylko władzy.
  Robił to Hitler, Stalin, Nixon, Bush[WTC] i dziś dzieje się tak samo …
  Imperium USA[ wyrżnięci, pozbawieni tozsamości Indianie], imperium ZSRR,[wyżynani rodacy, plemienniki], imperium Niemiec [ kilkadziesiąt panstw, pozbawionych tożsamości, nie jawne trucie, więc też korpo- zabijanie], imperium rosyjskie [….. zaczyna się tworzyć się na tych samych zasadach …]
  A Polska-kameleon będzie wówczas potrzebna ?
  Już swoją rolę spełniła.
  Niech jeszcze tylko przepuści przez swoje terytorium broń z USA na tereny Ukrainy …
  Kto ją uciszy? Sami to teraz robimy.
  Kameleon coraz bledszymi kolorami się mieni …

  Polubienie

 5. Kefir dlaczego nie napiszesz o wydarzeniach dziejących się np rzeź Palestyńczyków ???.Tylko piszesz swoje chore domysły na temat Rosji.Jak by Rosjanie chcieli nas zaatakować już dawno by to zrobili tyle było okazji i nic.

  Polubienie

 6. Być może coś w najbliższym czasie się stanie.Jednak pamiętaj Kefir o operacjach False Flag !!!.Wszystko co się dzieje na Upadłej Krainie jest prowokacją nie koniecznie Ruską

  Polubienie

 7. Nie przeczytałem jeszcze tego artykułu. Ale powiem to co powiedział Max Kolonko. Putin cieszy się poparciem około 60-80%, Tusk miał około 30%, prezydent Francji około 15%. Putin daje swojemu ludowi poczucie dumy „narodowej”, że są Rosjanami. A czy Tusk i Kopacz dają nam dumę z tego że jesteśmy Polakami??

  Polubione przez 1 osoba

  • Ariel, Demon’ku Ty z nazwy…Ty wiesz, co? ……….. Hmm… Zrozumiałeś wreszcie? A teraz przeczytaj sobie na spokojnie Jarka artykuł… A potem do pralki i się wymiel…. hihi… Ble, Ble…

   Polubione przez 1 osoba

   • A ty Areckir, mówisz, jakbyś przed chwilą z pralki wypadł i jeszcze wirujesz… Hmm … takie są odbiory …Hmm
    Czegoś nie rozumiem. Gdy tylko ktoś, na przykład ja, nie opowiadając się za żadnym narodem sąsiedzkim, wspomnę o Rosji [ Jarek nie ma z tym problemu, przyjmuje na klatę wszystko, tak jak czytelnicy jego teksty] ty zaraz skaczesz do gardła na zasadzie : ,,won, jestem rzecznikiem blogowym Jarka! Macie trzymać, tak jak on sobie życzy!”
    Areckir, naucz się czegoś od Jarka, chociażby potężnego wachlarzu tolerancji wypowiedzi.
    Nie wolno pisać źle o USA, które maczało palce w Majdanie? Nie wolno doszukiwać się drugiego dna polityki Putina? Nie wolno mówić o sprzedawczykach w mojej ojczyźnie?
    Na szczęście to nie twój portal, tylko Jarka, który potrafi uszanować spojrzenia ludzi.
    Nie pomnę – Gintrowski, czy Kaczmarski, fragment …
    ,, a ty skacz, jak ci każę!” – chodzi o psa.
    Hmm …, Ty wiesz co? Hmm ………. Zrozumiałeś wreszcie? …. Hmm…
    Ja pierdzielę! Co za pralka! Bosch, czy Bush?!
    Areckir, szacun, ale wyluzuj. Jarek naprawdę radzi sobie doskonale.
    A jeśli już musisz ….. Hmm …. To trochę finezyjności nie zaszkodzi … Bo aż ścieka …

    Serdecznie pozdrawiam.
    To fajnie, że mogę z tobą pogadać bez ogródek. Nie jesteśmy hipokrytami i umiemy szukać swojego werbalnego miejsca w stadzie.

    Polubienie

    • Kryśka, hmm… Zastanowię się nad Twoją „mądrą” wypowiedzią, wiesz? Dziękuję i serdecznie pozdrawiam… Jak mi starczy na to czasu, by go zużywać na takie Twoje słodkie pierdoloenie. A moją finezje pozostawiam dla innych. Ty na nią jednak nie zasługujesz…. A od Jarka wiele się uczę. Jarku, przepraszam, dobrze, że to nie mój portal. Swińki już nakarmione Kryśiu??

     Polubienie

    • Kryśka …, Krystyna …, Krysia …, – jesteś, Areckir, bardzo wrażliwym człowiekiem [przynajmniej twoje słowo na to wskazuje]
     Jak już podkreślałam, większość ognisk zapalnych na świecie, eskalujących w działania zbrojne, ma swoje przyczyny w głębszych, dalekosiężnych planach, dla których prowokacje a potem walki [często giną w nich niewinni cywile], są tylko półśrodkiem.

     Z punktu widzenia nas – jest to niedopuszczalne, zwłaszcza, że zaczynamy zauważać rolę, jaką odgrywamy, a mianowicie zwykłych pionków na szachownicy.
     Warto zadać sobie pytanie.
     Kto siedzi przy tej szachownicy?
     Co chce ugrać, gdy wygra obecnie rozgrywaną partię?
     Wpływy, władzę, surowce, niewolników redukowanych do niezbędnej masy produkcyjnej?

     Szachownic jest więcej. Bliski Wschód, państwa Afryki północnej, inwazyjna polityka USA, inwazyjna polityka imperium niemieckiego – czyli UE, rozszerzające swoje wpływy imperium rosyjskie, Chiny, Japonia, a przede wszystkim światowe lobby finansowe mające swoich ludzi w rządach państw.
     Walki o pieniądz i wpływy rozgrywają się w sposób, w którym jednostka nie ma większego znaczenia.
     Przy okazji indukuje się w nas lęk, przerażenie i nienawiść z wrogim nastawieniem do kolejnego państwa w kolejnej rozgrywce.
     Za co kochamy rząd rosyjski [podkreślam, rząd, a NIE NARÓD] – za pięćdziesiąt lat reżimu?
     Za co kochamy rząd niemiecki – za zlikwidowane polskie stocznie, chociaż nasze były bardziej nowoczesne niż niemieckie? Za zniszczenie przemysłu metalurgicznego, kopalń, wielu zakładów przemysłowych, rolnictwa – a zatem braku miejsc pracy dla milionów młodych ludzi, wykształconych za grube PLN? Dlaczego, swego czasu, dopiero co wybrany na premiera Olszewski został natychmiast zdjęty z urzędu?
     Wiedział o rozszerzających się mackach ekonomicznej ośmiornicy niemieckiej po zburzeniu muru berlińskiego. Kto wówczas siedział w ławach sejmowych? Dzisiejsi u władzy. Dużo by na ten temat pisać.
     I wreszcie za co kochamy USA? Za wyćwiczone, serdeczne uśmiechy i słowa Obamy skierowane do Polaków ; ,, Teraz was nie oszukamy”?
     Można patrzeć regionalnie, narodowo, ale też warto spojrzeć globalnie …
     Każda z tych perspektyw zawiera różne podejścia, poglądy – nawet ze sobą sprzeczne.
     Gracze powiedzą nam to, co powinniśmy [dla ich interesów] wiedzieć.

     A co do świnek, to karmię je dobrą, jeszcze nie GMO, paszą, aby nie miały w szyneczkach, które pojadą do miast, za dużo tłuszczyku – ponoć nie zdrowy.
     Nie wiem, nie jadam, preferuję dziczyznę.
     Proszę, uznaj słowa o świnkach za żartobliwy przekąs, a nie skierowaną do twojej osoby jakąś ,,niemiłą wycieczkę”.

     Jeśli my, Polacy, będziemy się ze sobą kłócić, to tylko skorzysta ktoś, komu zależy właśnie na tym.
     Już nie raz mieszano nami, jak szczurami w worku, abyśmy nie zauważali tego, co dzieje się z naszym krajem.

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

  • Ale Rosja ma niewyobrażalną biedę, skażenie środowiska, aborcję (ponad 70% ciąż), terroryzm i separatyzm, potworne skutki alkoholizmu (degeneracja zdrowotna, moralna a nawet genetyczna), mafię, ludobójstwo na Ukrainie, prawicowych neonazistów (i „czarnych” okultystów) u władzy (Putin, Dugin, Żyrinowski i inne oszołomy), tajemnicze zgony obywateli (opozycja i każdy kto wychyla się przed szereg), prześladowania mniejszości i wszelkich „inności”, wyludniający się kraj, ogromne obszary stające się niezamieszkałymi pustyniami, chińską (20 mln) i czeczeńsko-tatarską (kilka mln do 10 mln) kolonizację, niespotykany kryzys gospodarczy.. Wymieniać dalej?

   Polubienie

 8. Mam juz objawy przesytu czy raczej obZYDzenia w tych roznych matactwach politycznych i ciaglego jazgotu propagandzistow, bo to raz jeden jest be a drugi cacy albo na odwrot, jak to u przedszkolakow bywa.

  Cala ta hit parada miedzynarodowych blaznow i ich pismakow i tak do mnie nie dociera, bo swiadomie bojkotuje wszelkie zydlackie molestowanie i to tym bardziej, jak sie ma ogolne – holistyczne spojrzenie na ta zakale Ludzkosci, na tych odwiecznych narcystycznych swirow, klamcow i sadystow i ktora to tak dlugo bedzie ludzi wodzic za nos, dopoki ludziska beda ich tolerowac wraz z ich niezmiennymi tymi samym gierkami i podchodami, a nawet wrecz masochistycznie uwielbiac.

  http://dylewski.com.pl/menu-boczne/iluzja-pieniadza/osobliwosc-zydowska-czesc-1/

  http://dylewski.com.pl/menu-boczne/iluzja-pieniadza/osobliwosc-zydowska-czesc-2/

  Polubienie

 9. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/najwiekszy-ii-wojny-swiatowej-kontyngent-armii-niemieckiej-bedzie-stacjonowac-terenie-pols … do czego to doszło, żeby okupant nazi UE był przyjmowany jako „przyjaciel”, to po to właśnie była ustawa 1066, o tzw. „bratniej pomocy obcych służb mundurowych” … marionetki z knesejmu widzą, jak rośnie społeczny bunt, bo ludzie zaczynają wychodzić na ulicę, dlatego przygotowują się do kontrataku, pod pretekstem ćwiczeń NATO 😉 … rozbroili naszą armię jak chcieli, to teraz przysyłają swoich, żeby „bronić” swojej koloni, którą jesteśmy dla Merkel …

  Polubione przez 1 osoba

 10.  Kefir , jesteś bardzo ograniczonym człowieczkiem , z wydumanym ego. Posiłkujesz się wiadomościami z Ukraińskich strom internetowych , co tłumaczy twój totalny odlot i daje do myślenia jakie są twoje korzenie… . Twoje pajacowanie i tobie podobnym , nie służy Polskim interesom , teraz jest pytanie co łączy cię z naszym krajem ,którego tak chętnie byś podpalił …

  Polubienie

  • A Ty skąd jesteś? „bob” Naucz się Polskiej pisowni szpiegu. Ale naszej Polskiej gramatyki się nigdy nie nauczysz. Bo jak każdy z was nie potrafi… Wypierdalaj! Jarku, przepraszam. Pozdrowienia dla „Krystyny”…

   Polubienie

   • czy jest jakiś cel tych rozważań?
    kojarzy mi się takie powiedzenie zy….z zenu chyba:
    „chcesz mieć racje, czy chcesz, aby było dobrze?”

    Polubienie

   • ,,Bo jak każdy z was nie potrafi… Wypierdalaj! Jarku, przepraszam,, , ,,A od Jarka wiele się uczę. Jarku, przepraszam,, Ty słyszysz sam siebie…. jesteś płatnym trollem , robisz to za co Ci płacą , oprócz wulgaryzmów i nowomowy , ,, Ty wiesz… Bez gada. Nawet jeśli ma kolory. To tylko oszustwo… Smutne, że jesteś też Wielkim Oszustwem. Szkoda… Ale I tak się podniesiemy!!! ,, nic mądrego tu nie wnosisz…..
    Szkoda że Kefir, na ciekawym poniekąd blogu włączył polityczną tubę propagandową …

    Polubienie

   • Arek – agenci nasłani przez Putina są nie tylko czytelni freudowsko (częste wtopy, przejęzyczenia, wpadki itp), ale też czytelni w sensie dosłownym. Rosyjska, wręcz radziecka składnia wypowiedzi, braki w polskiej gramatyce i ortografii, często też brak polskich znaków (ł, ó, ś, ź, ż itp) bo w Petersburgu to polskiego windowsa im nie zainstalują.

    Polubienie

    • Ha, ha, Nie jestem z nimi… Dziękuję Jarku… Wiem, wiem… Niech piszą sobie barany… Te z Rosji. Fajnie tam było, hihihi… Aaa, no nie zainstalują… Jarku i zaś mnie podejrzewasz, że jestem z nimi.. A Ty znasz te Polskie znaki:. (ł, ó, ś, ź, ż itp)

     Polubienie

 11. Kefir , po co się taplasz w tym politycznym błocie… Wszędzie widzisz Putina i jego ludzi , no własnie – Zygmunt Freud by Ci się przydał , zna się na tym….
  Gra toczy się zbyt wysoko i o co innego , zdejmij klapki z oczu może coś zobaczysz…a i uczeń Arek też na tym skorzysta … może to do was nie dotarło ale Rosja nie jest już radziecka .. poza tym windows jest bardziej inteligentny niż wam się wydaje …brak polskich znaków … . a skoro już połaskotałeś swoje oświecone ego , życzę dalszych sukcesów w propagowaniu jedynej słusznej prawdy…. z pozdrowieniami bob..

  Polubienie

 12. No i jest kolejny… O Matko Boska Nienajświetsza!!! Bob, a Ty już wąchasz drewno od Swojej trumny… Dekiel tak ładnie wystrugany… Hmm… Sosna? Świerk? Te pozdrowienia, to w sobie wsadź w……. Ładnie Ci będą wyglądały na Szczycie Urny…

  Polubienie

 13. Ordynarny cham ten, trol z ksywa bob ze swoja paskudna „misja” odciagania od „polityki” czyli metod odwiecznego zniewalania, mordowania i grabiezy gojow tak, zeby nie zorientowali sie , co jest doslownie grane na scenach religijno – politycznych przez specjalnie do tego dobranych i wyszkolonych psychopatow, aktorow zydowskich jest czynione tylko po to, zeby bylo wiary – godnie, bo bardzo wygodnie w przeprowadzaniu ich niszczycielsko – dywersyjnych dzialan wsrod otumanionych propagandowo ludzi bez stawiania masowego oporu i bojkotu „wladz” czyli bestialskich zboczencow bedacych marionetkami zydowskich korporacji.

  Odciaganie uwagi tego obZYDliwego trola od zyciowo najwazniejszych, bo „politycznych” przyczyn wszelkich naszych zyciowych porazek, smierci, zniszczen i ubostwa wokol, poprzez perwersyjne sutenerskie triki tematyki okolomajtkowej demaskuja jednoznacznie tego trola prymitywa i zboczenca i ktoremu mowie a kysz do piekla homonazisto, parchu i mendo spoleczna !

  http://yarrok.blogspot.de/

  Polubienie

  • Ten blog to troll , opłacany jak już Jaruś wspomniał w szeklach i jeszcze tam… .Zarabia na życie …sprzedaje się , jedni to robią na ulicy, inni ….zawód jak każdy inny z wiekowymi tradycjami . Pieprzeniem o duchowości , wibracjach i jeszcze tam …wabią bo to dziś modne i próbują sprzedać swoją jedyną prawdę .
   ,,nieustraszona ,, ich prawda jest bardziej złożona niż nam się zdaje , ta hydra nie ma głowy , jest wszędzie i jej niema , niemniej jednak ktoś musi wykonać czarną robotę …dlatego wielu ma propozycje nie do odrzucenia , to robi wrażenie że świat stanął na głowie..

   Polubienie

   • Napisałeś:
    Ten blog to troll , opłacany jak już Jaruś wspomniał w szeklach i jeszcze tam… .Zarabia na życie …sprzedaje się

    -niestety, podług narzuconych mi przez CIA dyrektyw, muszę narzucić Ci moderację komentarzy, co właśnie zrobiłem. Zaraz wyślę do CIA screen shota z panelu administracyjnego i popłynie do mnie gruba sakwa szekli czy dolarów, hahahahahahahah 😀 xDxDxD

    Polubienie

 14. ,, areckir ,, widzę że jesteś niczym straż Cezara. zawsze czujny gotowy oddać życie …
  Ale widzę że stoisz w rozkroku, zdruzgotany , co teraz…..co teraz poczytać, przemyśleć, posłuchać… moja rada ,w poniedziałek do specjalisty .. nie zapomnij skierowania od rodzinnego
  a wiesz , zaczynam Cię trochę lubić …. z pozdrowieniami dla Ciebie i szefa .. ..bob

  Polubienie

 15. Dzień dobry ,, areckir ,, , wiedziałem że się polubimy , martwi mnie to , że to tak przeżywasz .
  Widzisz wnoszę tu trochę życia , oprócz spraw duchowych , niestety żeby żyć musimy papać chlebuś .

  Kefir na blogu ,,o mnie ,,
  ,, Moje zainteresowania plebejskie:
  -przeglądanie serwisów z durnymi obrazkami takimi jak: chamsko.pl, sucharry.pl, demotywatory.pl;
  -tworzenie własnych demotywatorów, również o treści społecznej czy politycznej;
  -sztuka natrętna i sztuka prowokacyjna;
  -uderzanie w uczucia religijne, „moralne”, „etyczne”, „polityczne” itp wymyślone bzdury;,,

  – nie wiem ,może to zboczenie , będzie pisał jakąś prace….. więc robi co robi.. ma w tym swój cel…
  Wchodząc tu na tą stronę , nie rozglądałem się na boki , trochę inny świat i tu nagle dostałem młotkiem po głowie o…
  Zrobiło się nawet ciekawie ,i co ,,areckir ,, kiedyśmy się trochę poznali i polubili ,chcesz to wszystko przerwać , chcesz by szef mnie zbanował . Powiem Ci nie zrobi tego …
  z pozdrowieniami dla Kefirka i Ciebie pretorianie….. bob

  Polubione przez 1 osoba

  • Skąd wiesz, że tego bym nie zrobił? Gdy zacząłem walczyć z radzieckimi trollami o iście azjatyckich manierach, opuściło mnie na FB tysiące ludzi. Czyta mnie mniej osób po tym, gdy zacząłem dociekać Prawdy odnośnie inwazji bolszewików Putina na Niepodległą Ukrainę. I wcale tego nie żałuję!
   Dalsze wpisy pod tym koentarzem będą kasowane, proszę o powstrzymanie się. Jednocześnie zaznaczam, że bolszewicka propaganda jest u mnie zabroniona. Jeśli komuś nie pasuje Wolna Polska, to niech jedzie do tego radzieckiego mira i tam zatrudni się w jakimś kamieniołomie, kołchozie czy sowchozie, za garstkę rubli czy miskę ryżu. Choć podejrzewam, że przy obecnym kursie rubla, bardziej się opłaci za miskę ryżu. 🙂

   Polubienie

  • Nie wiedziałem „bobek”, że jesteś, aż tak głupi… Ojej, bob, to aż tak u Was źle? Słodko Współczuję… A jakże… Wiesz, co to znaczy w ogóle???

   Polubienie

 16. Caly ten zydowski teatrzyk polityczny z nieodlaczna szopka wyborcza, to jedna wielka hucpa zorganizowana przed odwiecznych pasozydow chcacych sobie prozniaczo hulac na jakoby ich „wlasnosci”, ich „ziemi obiecanej” wedle bredni papierowych od wiekow powielanych z zydowskiej ksiegi zwanej z grecka „biblia” :

  Dlatego tez indoktrynacje mlodych pokolen gojow i pokolen „wybrancow” robi sie z podwojnym klamstwem w zaleznosci od pochodzenia ich przodkow.

  Dzieci i mlodziez nie tylko polska tresowane sa wedlug linii „winy” i „katow” holokaustu, a zydowskie bekarty w duchu pokoleniowych „ofiar” i z wyludzaniem „odszkodowan” za „krzywdy” juz w formie calkowitego wywlaszczenia Polakow z ich dziedzicznych obszarow, z pozostawieniem przy zyciu okolo 15 milionow dwunoznego „bydla roboczego”, do uslugiwania swoim samozwanczym pejsatym „panom” z przycietymi kuskami, ale z niepohamowanymi apetytami na polkniecie calej kuli ziemskiej z przeksztalceniem jej na wielki oboz koncentracyjny pracy przymusowej :

  Dlatego tez trzeba jak najszybciej zaczac „liczyc” tylko i wylacznie na siebie w swojej wspolnocie narodowej, bo jest to nasze „byc albo nie byc” :

  https://terazbedziebylo.wordpress.com/2014/11/19/demokracja-wiecowa/

  Polubione przez 1 osoba

 17. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/kwestia-broni-dla-ukrainy-pretekstem-przyszlej-wojny-polsko-rosyjskiej … agent Usraela Zdradek też popełnił kiedyś freudowskie foux pas, które jest stanem faktycznym, bo robimy laskę USA, i jesteśmy ruchani w tyłek przez nazi EU … osobliwy jest też ciekawa zbieżność rocznicowa Jałty ’45, która miała miejsce w dniach 4-11 luty, a kilka dni temu Merkel i Hollande polecieli do Putina na spytki … nie chcę być czarnowidzem i prorokiem we własnym kraju, ale całe to gówno nie wygląda dobrze dla nas … poza tym Ukraińcy nie byli naszymi braćmi nigdy, a my im chcemy broń słać, bo marionetki z knesejmu są pod butem wielkiego Usraela… chore … ja rozumiem cierpienie ludzi w obszarach wojny … ale za tą sytuację odpowiadają oligarchowie żydoscy typu Poroszenko … i tu Jarek możesz stawać okoniem, ale taka jest prawda, że ktoś nas pcha na minę wojny z Rosją, bo qrva od 966, gdy zostaliśmy poddani siłowej jahwizacji, to Polska jest „mesjaszem narodów” Europy, dlatego Vatican musi upaść a wraz z nim wszystkie klątwy jakie na nas rzucili … Sława Polsce !

  Polubienie

  • Każdy z nas czasem zachowa się po świńsku.
   Ja zrobię to teraz. [ co nie oznacza, że pierwszy raz – hi, hi]
   I co? Nie miałam słusznej babskiej intuicji?
   Kim jest teraz Polska na arenie międzynarodowej? Kto ją zaprasza do rozmów, ugadzając się z Rosją?
   W oczach Europy daliśmy się po raz któryś wystrychnąć na dudka, albo jak kto woli wydudkać na strychu.
   Kto się teraz liczy z polskim zdaniem? Z jaką twarzą zostaliśmy i czy w ogóle ją teraz mamy?
   A może pan Tusk nam odpowie, dla kogo się swego czasu przydawał, za co spija obecnie brukselską śmietankę [kupioną za nasze PLN]?

   Przytoczę kilka zdań z niezależnego portalu Roberta Brzozy, jako że w poniższych słowach sporo jest faktów.

   Cyt . ,,Niemcy i Francja dążą do pokoju. USA nie zgodziła się użyć ciężkiej broni na Ukrainie. Mocarstwa, które podburzały politycznych sprzedawczyków ukraińskich, wykorzystały ich do własnych celów. Myślę, że Poroszenko, Kliczko i inni prowokatorzy mają poziom intelektu zwierzęcego, skoro zaufali zachodowi. Teraz dostali kopniaka, zostali spoliczkowani, ponieważ chcą walczyć z Rosją. Francja ani Niemcy nie chcą walki, sankcji, niepokoju. Oni chcą mieć spokój i rosnącą gospodarkę.

   Tylko USA i ich sługusy z PO, część z PiS, PSL, SLD dążą do wojny. Problem w tym, że USA się wycofuje.

   Jestem ciekawy jaką pozycje tym razem przyjmą nasi politycy. Nie zdziwiłbym się gdyby nagle stali się przyjaciółmi Putina.

   Jak długo ten serial wynaturzenia politycznego wytrzyma polskie społeczeństwo? „

   Polubienie

   • Krysiu, paź Swoje te świnki na uralu i nie wstawiaj nie potrzebnych Nam pierduł. Aha, i śpij słodko, śpij, śpij… Kolorowych, Muminkowych Snów…

    Polubienie

 18. Chwila chwila… już się pogubiłem… to w końcu Smoleńsk jest akcją jedynie Rosji i PO, USA i służb Rosyjskich + PO, czy tylko USA? Bo po przeczytaniu artykułu mam wrażenie, jakby opcja 1 i 2 mogła się uzupełniać

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s