Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Afery » Tysiące terrorystów Putina działa w Polsce. Polacy szykują kontrofensywę!

Tysiące terrorystów Putina działa w Polsce. Polacy szykują kontrofensywę!

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,662,268 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

Tysiące terrorystów Putina działa w Polsce. Polacy szykują kontrofensywę!

ruskie trolle w polskim internecieDo niebywałej skali rozrosła się rosyjska propaganda rodem z siedziby KGB na Łubiance w Moskwie. W zorganizowanej akcji terrorystycznej w Polskim internecie uczestniczą już nie tylko opłacani krwawymi rublami trolle Moskwy. Całe zastępy „pożytecznych idiotów” dołączają do tego antypolskiego i antyukraińskiego chóru klakierów.

Obecnie w Polskim internecie trwa cicha, pełzająca wojna podjazdowa. Ubolewam nad tym, że wielu ludzi myślących niezależnie, bądź uważających się za „niezależnie myślących” – popiera neonazistowski reżim Putin & Dugin i spółka. Tymczasem Rosja to taka sama, a nawet większa gangrena niż zgniły Zachód.

W internecie powstały już dwa ponad-ideologiczne, prężnie działające strony, których zadaniem jest demaskowanie bolszewickich terrorystów działających w Polsce, jak i pomoc ich ofiarom. Ta nierówna, pełzająca wojna z mającą potężne, krwawe fundusze moskiewską hydrą, wkracza w kolejną fazę. Tym razem Polacy powiedzieli: „dość!”. Jeśli spotkałeś się z działalnością terrorystyczną zielonych ludzików w Polsce – w internecie lub realu, jeśli zostałeś przez nich poszkodowany, jeśli widzisz jakąś wypowiedź którą trzeba zarchiwizować i napiętnować publicznie – daj znać dwóm poniższym profilom:

Rosyjska V kolumna w Polsce” – ponadpartyjny i ponadideologiczny fan-page skupiający się na demaskacji i walce z terrorystami Putina działającymi w Polsce
Ruskie trolle w polskiej sieci – ALERT internetowy” – strona zajmująca się demaskowaniem prorosyjskich trolli internetowych i walką z nimi

Równolegle z tymi i kolejnymi działaniami, bardzo ważna jest również obrona terytorialna naszego kraju. Wielu uważa, że kwestia pojawienia się „zielonych ludzików” w Polsce to kwestia czasu. Ja uważam, że owe „zielone ludziki” już są i działają – są to ludzie z ugrupowań skrajnie prawicowych i neonazistowskich. Czyli te wszystkie krypto-homoseksualne Ruchy Narodowe (ale jakiego narodu?), Falangi i inne śmieciarskie, prawackie organizacje, zatruwające cywilizowaną debatę publiczną.

Setki tego typu polskich „zielonych ludzików” albo odbywa, albo odbywało szkolenia militarne na terenie Rosji, organizowane przez neonazistów i GRU, albo już teraz walczy z Donbasie, zabijając mieszkających tam Ukraińców, Rosjan i Polaków. Dlatego bardzo ważne jest to, by Polska miała swoje oddziały paramilitarne jak i Gwardię Narodową z prawdziwego zdarzenia. By mogły one w razie czego stawić opór rosyjskiej inwazji. Takie oddziały już są formowane w Białymstoku jak i w Szczecinie.

Powtórzę jeszcze raz moją argumentację na temat Rosji:

Jeśli uważasz jak jeden redaktor bolszewickiego portalu kresy.pl, że powinniśmy sprzedać naszą suwerenność bolszewikom Putina – to masz mentalność prostytutki. Jeśli taka jest Twoja mentalność – to idź precz z mojego bloga, i nigdy nie wracaj. Na ludzi o mentalności leminga i wiernopoddańczego niewolnika nie zależy mi. Chyba, że zmądrzejesz, wykażesz elementarny szacunek do kraju w którym żyjesz (Polski) i zmienisz poglądy. Sorry, takie są fakty. Ja nikomu nie chcę sprzedawać suwerenności mojego kraju, ani zgniłemu Zachodowi, ani jeszcze bardziej zgniłej Rosji. Ani Zachód ani Rosja nie jest dobrą opcją.

Poza tym, kompletnie nie akceptuję argumentacji, że Putin „coś tam coś tam” robi, więc jest alternatywą dla zgnilizny i rozkładu, znanych z cywilizacji zachodniej. To, że Zachód toczy gangrena, jest oczywiste dla każdego myślącego człowieka. Jednak ubolewam nad tym, że wielu ludzi zwraca się ku równie skażonej cywilizacji rosyjskiej, azjatyckiej. Putin jest przeciw GMO? I co z tego?! Putin sprzeciwia się Izraelowi? I co z tego, skoro jest takim samym, a nawet gorszym tyranem, mającym na sumieniu zbrodnie wojenne i ludobójstwo?

A już totalnie poronioną argumentacją jest to, że Putin to konserwatysta i chrześcijanin, że sprzeciwia się lobby homoseksualnemu i gender. No przepraszam, do kogo z taką argumentacją? Do mnie? Idź z taką agitką do kościoła, a najlepiej do cerkwi. Mój blog nie jest blogiem chrześcijańskim, ale wręcz zwalczającym chrześcijaństwo. Mój blog nie jest też blogiem ani konserwatywnym, ani prawicowym, ale zwalczającym wszystkie ideologie. Ewangelizuj, nawracaj, głoś swoje jedynie słuszne i jedynie prawilne poglądy tam gdzie ludzie tego chcą, nie u mnie.

wojna ukraina i rosjaPolecam poczytać inne artykuły o rosyjskim planie podboju planety:
Tajny, okultystyczny plan Putina i Dugina. „Zniszczymy Zachód, Polska zniknie, nie zostanie kamień na kamieniu”. Jednak ten plan czeka fiasko
-Korwin-Mikke to rosyjska V kolumna w Polsce?! Dowody są nie do podważenia!
Putin stanie przed Trybunałem Międzynarodowym, a Rosję czeka podział [MAPA]
Rosja odpowiada za zamachy w Paryżu! Celem wywołanie islamskiego powstania i uderzenie na Ukrainę
Faszystowscy i rosyjscy idole „niezależnych mediów”

Autor: Jarek Kefir

Chcesz wspomóc moje niezależne inicjatywy i sprawić, by tego typu wpisy pojawiały się z regularną częstotliwością? Aby to zrobić, kliknij tutaj (link).

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł – podaj go dalej i pomóż go wypromować! Pomóż innym zapoznać się z tą tematyką.

 


21 komentarzy

 1. gmo zabija pisze:

  moze byc cos na rzeczy bo znalezli ruskie samochody krematoria niby do palenia bydla a tak naprawde do palenia swoich i ukrainskch trupow zolnierzy

  Lubię

  • Jarek Kefir pisze:

   Odmawianie pochówku poległym i takie postępowanie z ich doczesnymi szczątkami jest zbrodnią wojenną, już nie mówiąc o innych ich czynach. Ta azjatycka, mongloidalna dzicz już mnie chyba niczym nie zaskoczy.

   Liked by 1 osoba

   • aurangzeb pisze:

    kefir zajmij się portalem paranormalne rtam też są sceptyczne trolle chyba sprawdź to

    Lubię

   • gmo zabija pisze:

    no okropne, po takim czyms juz wole zgnily zachod, na zachodzie jest przynajmniej wybor pomiedzy gmo a organic, jak kto chce gmo prosxe bardzo jak nie to jest wybor w polsce wszyscy sa skazani na gmo i pryskane warzywa i owoce bo jest zero zdrowych standartow, ludzie padaja tu na raka jak muchy, fakt ze to moze byc projekcja podswiadoma ministerstwa choroby(zdrowia) jednak lepiej nie grac ruskiej ruletki z pestycydami i gmo w organizmie

    Lubię

 2. paweł pisze:

  Zapalę świeczkę za tych:https://marucha.wordpress.com (edit, Admin) ale w innym terminie.

  Lubię

 3. Mieczysław S.Kazimierzak pisze:

  Wzrozumieniu oryginlnego podziału na cywilizacje jakiego dokonał polski badacz
  ZACHÓD to CYWILIZACYJNA MIESZANKA:ŁACIŃSKIEJ,ŻYDOWSKIEJ,ARABSKIEJ i BIZANTYJSKIEJ .
  WSCHÓD to CYWILIZACYJNA MIESZANKA:TURAŃSKIEJ,ŻYDOWSKIEJ i BIZANTYJSKIEJ.
  Kiedy dla judaizmu rabinicznego od ateizmu gorszym stało sie chrzescijastwo powstał ŻYDOBOLSZEWIZM,który w działaniu przejął rosyjski rasizm.Aktualnie doświadczamy skutków procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU do ŻYDOBANDERYZMU,który zmilitaryzował handel wojna i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.Powstała antydolarowa koalicja bazując na powiekszających sie zasobach chińskiego złota.
  W tym globalnym konflikcie jak w każdej wojnie gra idzie o grupową strategię.Jest ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA,której nie uwzględnia się w oficjalnej polskiej polityce historycznej.
  Nie można wykluczyć,że będzie eskalacja katalitycznego,antypolskiego oddziaływania przy kolejnym zbliżeniu BIZANCJUM wschodniego i zachodniego,tylko inaczej.

  Lubię

 4. paweł pisze:

  Przepraszam ale nie doszukuję się a i nie znam na zielonych ludzikach.Wskazuję jedynie na źródło informacji jaka do mnie dotarła.Myślę, że każdy system musi oddać część prawdy by istnieć i to mnie interesuje -reszta nie .
  Kolegi babcia jako jedyna przeżyła pacyfikację wsi.Widziała co tam się działo i przekazała to potomnym.Ukraińcy mordowali a przede wszystkim znęcali się na wszelkie sposoby nad z każdym z osobna i bez rutyny
  .Taki mam przekaz i można go historycznie zweryfikować.

  Lubię

  • gmo zabija pisze:

   ukraincy to ciemnokie mongoly dlatego torturowali slowian bo wiadomo mongoly slowianskich gojow nienawidza nam by bardziej pasowala slowianska jasnooka bialorus

   Lubię

 5. knapkis@wp.pl pisze:

  z którą Ukrainą?

  Lubię

 6. paweł pisze:

  Do odbudowy dobrych ,wzajemnych relacji potrzeba nam współczujących i światłych mediatorów…Ja nie mam tych cech.Nie będę proponował palenia świeczki za ludzi którzy rozrywali końmi rodzeństwo,matkę gwałcili gorącym prętem a ojca przecięli ręczną piłą na połowę.
  Kefir -teraz Ty
  Jak rozmawiać z tymi ludźmi?Jak wytłumaczyć im poparcie dla symboli i bohaterów narodowych państwa Ukraina?Ja nie potrafię ale Ty powinieneś to umieć.Wszak ,nas ciemnych nazywasz cebulakami! Daj wskazówki -jeśli łaska ,właśnie na nie nadszedł czas.
  Będę Twoim uczniem -za przykładem.

  Liked by 1 osoba

 7. brzeszczot pisze:

  Jakie świeczki?Ludzie zgłupieliście do reszty?Kefir dobrze pisał ale mu odbiło:(

  Lubię

 8. benek44 pisze:

  Ja mam mózg i potrafię w odróżnieniu co do niektórych z niego korzystać. Więc z tego tytułu jestem „ruskim agentem” ???

  Lubię

  • Jarek Kefir pisze:

   Jeśli popierasz ruską wizję świata, to jesteś nie tylko agentem, ale i terrorystą. A w ogóle, to jedź z demokratycznego kraju jakim jest Polska do tego swojego „ruskiego mira” i zatrudnij się w jakimś kołchozie, sowchozie czy kamieniołomie za miskę ryżu!

   Liked by 1 osoba

 9. Edward pisze:

  (..Proszę o nie wklejanie bolszewickiej propagandy, Admin)

  Lubię

  • @Edward
   Psy szczekają a karawana WOJNY O PIENIĘDZ jedzie dalej.Ciekawa relacja z frontu „walki najemników”

   Lubię

  • gmo zabija pisze:

   dobrze edward powiedzial niepotrzebnie to wyciales, ze mongolskie zydostwo morduje slowian a nie ze tam rosja cos robi czy ze zachod cos robi

   Lubię

   • @gmo zabija
    Wszystko wskazuje na kolejne zbliżenie BIZANCJUM wschodu i zachodu,tylko inaczej przy antypolskim katalitycznym działaniu CYWILIZACJI ŻYDOWSKIEJ.
    Służy temu proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU do ŻYDOBANDERYZMU i pomniejszanie wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,czytaj GRECKO-RZYMSKIEJ.

    Lubię

    • gmo zabija pisze:

     jedyna warta zachodu cywilizacja jest grecka czyli tak naprawde andromedanska reszta to plus minus mongoloarabscy barbazyncy, wszystko od 7000 lat rozchodzi sie o to ze mongoly/azjaci benkarty szarakow ET (biblijnych bogow) chca sie pozbyc bialych w tym pomagaja im zydosaksoni zdalne sterowane polbioroboty (dla zydosaksona zamordowac 10 milioonow ludzi to pestka) najgorsze jest tak ze jak cos wyjdzie ze npzatruli szczepionki mykoplazmami raka to zaraz wszystko uciszaja i daja 10 mln dolarow na przytulki i tak juz od paru tysiecy lat jeden krok do tyly 2 do przodu, zydosaksomongoly stalin hitler zalatwili ponad 100 milionow slowian w niby wojnach o nic, ostatecznym celem szarakow jest zamiana nas bialych na skosnych bardzo pracowitych i poslusznych, zanim to zrobia chca oslabic bial gentyke i ducha przez mieszanki z tureckim i arabskim gmo

     Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 128 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: