Afery

Korwin-Mikke to rosyjska V kolumna w Polsce?! Dowody są nie do podważenia!

Korwin-Mikke to rosyjska V kolumna w Polsce?! Dowody są nie do podważenia!

janusz korwin mikke rosja ukrainaJanusz Korwin Mikke jest politykiem szczególnym, jeśli chodzi o wyznawanie wszystkiego co złe i plugawe. Nie tylko popiera niewolniczą formę kapitalizmu rodem z XIX wieku. Nie tylko popiera likwidację praw człowieka jak i wielu osiągnięć cywilizowanego państwa, takich jak system emerytalny (ZUS) czy system pomocy socjalnej.

Korwin Mikke w jednym z wywiadów mówił, iż nie posiada w ogóle empatii. Proszę popatrzeć do jakiejkolwiek książki o psychologii – co oznacza brak empatii? Ano psychopatię. Jest to jeden z jej objawów. Nietrudno się tego domyśleć, zwłaszcza mając na uwadze wypowiedzi Janusza Korwina Mikke dotyczące niepełnosprawnych, słabszych, chorych, kobiet. Jego wyborcy to chorzy z nienawiści psychopaci, którzy całymi dniami okupują wszystkie możliwe platformy jakie są w internecie. Kto choć raz próbował z takim histeryczno-psychopatycznym indywiduum rozmawiać, ten wie, o czym teraz piszę.

Korwin Mikke okazuje się popierać zielonych ludzików (terrorystów) Putina, a także rosyjską, satanistyczną doktrynę stworzenia eurazji, czyli podwaliny pod podbój całej Ziemi. Załoga strony „Rosyjska V kolumna w Polsce” którą polecam polubić (link tutaj), demaskuje szokującą wpadkę Korwina Mikke w internecie. Człowiek ten, jak się okazuje, ma profil w języku rosyjskim. A na nim wszelkie możliwe kłamstwa, fotomontaże, sfałszowane zdjęcia i filmy, rodem z siedziby KGB na Łubiance w Moskwie.

W artykule poniżej są przedstawione wzajemne koneksje ugrupowań neonazistowskich, monarchistycznych, prawicowych, narodowych i tak zwanych „wolnorynkowych” jak Kongres Nowej Prawicy Janusza Korwina Mikke. Gdy doda się do tego okultystyczno-satanistyczne konotacje doktryny Alexandra Dugina i Putina (eurazja), to maluje się całkiem nieciekawy obraz. Ale nie należy się trwożyć ani bać. Putin chce, przysłowiowo, „zdążyć przed panem Bogiem”, bo jego państwo jest ruiną pod każdym względem. Działania Rosji są nieskoordynowane, nieprzewidziane, chaotyczne i histeryczne. Wielka ofensywa Rosji w Ukrainie trwająca od 3 dni, która kosztowała życie setek ludzi, stoi praktycznie w miejscu. Cały cywilizowany świat jest za to zszokowany barbarzyństwem azjatyckiej dziczy, które dokonuje się obecnie na Ukraińskich Ziemiach.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

____________________________________________________________

Janusz Korwin Mikke i zielone ludziki Putina

Cytuję: „Strona oficjalna Janusza Korwina-Mikke ma swój klon rosyjski Януш Корвин-Микке – RU, a ten klon polubił „polskiego” klona jednej z największych rosyjskich stron propagandowych skierowanych przeciwko Ukrainie – АнтиМайдан [https://www.facebook.com/Rosyjska.5.kolumna.w.Polsce/posts/228385320665008].

janusz korwin mikke rosja

Podobne klony tej strony pojawiają się w różnych wersjach językowych. Zawartość jest wyjątkowa kłamliwa i radykalna. Znajdziemy tam komplet kłamstw i fotomontaży antyukraińskich, apeli o zwrot Lwowa Polsce, a całej reszty Ukrainy Rosji, poparcia dla terrorystów w Donbasie i okupacji Krymu, itd. Czytelnicy ze skłonnościami do samoumartwiania się mogą sobie to obejrzeć w wersji na zapadniacko-atlantystycznym Facebooku [http://tinyurl.com/AntymaidanPolska] albo w wersji znacznie bardziej rozbudowanej na naszym, rodzimym słowiańskim VKontakte [http://vk.com/antimajdan_polska]. My ograniczmy się do zaprezentowania znalezionego tam „mema” przedstawiającego Dawida Hudźca z Obozu Wielkiej Polski z jednym z przywódców separatystów, rosyjskiego neonazisty Pawła Gubariewa, dzierżących flagę noworosyjskiej satrapii i naszą flagę narodową.

janusz korwin mikke rosja 1Ale wróćmy do naszego muszkowca. Януш Корвин-Микке, bywalec rautów u ambasadora Andreewa, zawsze tytułuje rosyjskiego dyktatora „Jego Ekscelencja”. Dziennik „Fakt” zapytał Korwina, skąd pomysł na powstanie strony akurat w tym języku? – Znalazł się entuzjasta, który (jak się dowiedziałem) od dawną nieoficjalnie prowadził na „rosyjskim FB” stronę (…)To pomyślałem: niech to robi oficjalnie! – tłumaczy oficjalnie Korwin [http://tinyurl.com/KowrinOEntuzjascie].

Nie domyślamy się, kim jest ten entuzjasta, którego woluntariat docenia i akceptuję Janusz Korwin-Mikke. Wybór jest szeroki – do środowiska „Kanapy” putinofile lgną, jak stonka w pomarańczowo-czarne paski Ruskiego Miru.

O tożsamość entuzjasty prowadzącego fanpage Януш Корвин-Микке – RU można by zapytać Konrada Rękasa. Rękas jest wiceprezesem Stowarzyszenia Europejskie Centrum Analiz Geopolitycznych, czyli prorosyjskiej placówki propagandowej pozorującej poważny think-tank, którą kieruje Mateusz Piskorski. Przypomnijmy, że wraz z Piskorskim i kwiatem europejskiej prorosyjskiej skrajnej prawicy uczestniczył w kongresie nacjonalistów na okupowanym Krymie 28 sierpnia 2014 roku [http://anton-shekhovtsov.blogspot.com/2014/08/1984-russian-and-european-fascists.html]. Rękas podobnie jak swój pryncypał ma długa karierę w socjalistycznej Samoobronie, a teraz nagle zrobił się z niego taki ultraliberał, że Kongres Nowej Prawicy wysunął go na kandydata na prezydenta Chełma w ostatnich wyborach samorządowych.

janusz korwin mikke rosja 2Nie przeszkadza mu to jednak chwalić się poparciem młodzieżowej endekokomuny z Obozu Wielkiej Polski na stronie swojego komitetu wyborczego „KWW Nowa Prawica – Chełm bez kłamstw” nad zdjęciem w towarzystwie niejakiego Gabriela Janowskiego. A czy nas to dziwi? Nie dziwi. Sam jest figurą nowej endekokomuny: Rękas jest redaktorem naczelnym portalu konserwatyzm.pl Klubu Zachowawczo-Monarchistycznego osławionego Adama Wielomskiego, „filozofa” dostrzegającego w Putinie zbawcę chrześcijaństwa „Katechona” i wielbiącego gen. Jaruzelskiego za opóźnienie o kilka lat objęcie władzy przez demoliberalną zgniliznę poprzez wprowadzenie stanu wojennego.

Dlatego o tożsamość entuzjasty prowadzącego fanpage Януш Корвин-Микке – RU można by też zapytać nowego Prezesa Kongresu Nowej Prawicy, eurodeputowanego Michała Marusika, wywodzącego się z właśnie z Klubu Zachowawczo-Monarchistycznego Adama Wielomskiego. Marusik jest znany z licznych wypowiedzi idących znacznie dalej, niż przestrzeganie przed rusofobią [http://tinyurl.com/PutinNieMarionetka]. Dba o wizerunek dobrze ubranego statycznego konserwatysty, ale proweniencja i istota poglądów tego Pana jest dla nas całkowicie jasna. Jest też uporoczywie promowany przez hurrapatriotyczny portal niezlomni.com. W wywiadzie stwierdza: „W interesie Polski leży lojalna współpraca z Rosją w dziedzinie kontraktów gospodarczych o strategicznym, wieloletnim charakterze. Popieranie przez Polskę gestów wrogości wobec Rosji interesowi Polski zdecydowane szkodzi.” [http://niezlomni.com/?p=21563]

janusz korwin mikke rosja 3

Ale może już nie ma sensu pytać Marusika o tożsamość entuzjasty, bo ptaszki ćwierkają, że będzie już ostatnim prezesem Kongresu Nowej Prawicy. Niedługo zostanie sam z biednym Korwinem, którego zastąpił po przecieku kontrolowanym z nieślubnymi dziećmi. Były poseł PiS, Republikanin, Gowinista i Bóg wie co jeszcze po drodze Przemysław Wipler finalizuje operację przejmowania zwolenników i przeprowadzania ich do nowego ugrupowania, którego będzie szefem. Jego też można by jednak zapytać o tożsamość tajemniczego entuzjasty: Przemysław Wipler proponował już zamknięcie oczu na aneksję Krymu [http://tinyurl.com/WiplerKrym] (tak, wiemy, odpowie, że to tylko realizm) a niedawno powtarzał frazesy przestrzegające przed „probanderowską” Ukrainą. Trzeba wychodzić na przeciw klienta. Strona „АнтиМайдан” powinna mu się spodobać.

I takich powiązań personalnych i nie tylko między ekstremistami prorosyjskimi a partiami, które jednak nie są bez znaczenia – 1 poseł na Sejm, 4 eurodeputowanych, sporo samorządowców – jest dużo więcej. Nie są to w naszym przekonaniu przypadkowe błędy w doborze kadr. Wystarczy poczytać fora internetowe zwolenników Korwina, by się przekonać, że poglądy prorosyjskie i antyukraińskie są tam dominujące. Dlatego jesteśmy skłonni uwierzyć plotkom o planowanym powołaniu nowej formacji na bazie zwolenników Kongresu Nowej Prawicy i Ruchu Narodowego. Zobaczymy, co na to najbliższy kolega Rękasa, Mateusz Piskorski, który ogłosił zbudowanie nowej prorosyjskiej partii „Zmiana”.”

Źródło: Rosyjska V kolumna w Polsce – strona demaskująca działalność terrorystów Putina w Polsce

Reklamy

10 odpowiedzi »

 1. Szkoda tylko, że Kefirek szczuje na Rosjan (Słowian) zamiast na decydentów – i tam i w Polsce działających według odgórnie opracowanego scenariusza….

  Polubienie

 2. Zastanawiające jest tak zacięte napiętnowanie Korwina i oskarżanie wzorem żydów z gazety polskiej i pejsatków na smyczy amerykańskiej z pisu (krytykując jedynie jego poglądy kapitalistyczne i wolnorynkowe- co jest słuszne ! a kompletnie ignorując jego podstawowe poglądy i prawa liberalne i wolnościowe dla obywateli których teraz niema jak „chcącemu nie dzieje się krzywda” która zniosłaby 90% przymusu zniosłaby przymusowe ubezpieczenia ,wprowadziłaby posiadanie broni ,zniośłaby zakaz narkotyków ,faszystowski przymus indoktrynacji dzieci w szkole (jednym słowem zabraniałaby zabraniać) opodatkowanie pracy itd itd itd – tu widze kręcią robote autora) a niema ani słowa o tym kurestwie pookrągłostołowym jakby tamci byli czymś dobrym „złem koniecznym” – od razu mi śmierdzi ten blog jakąś agenturą żydowską bo żeby Korwina z normalnymi poglądami na życie opluwać a palikoty tuski kaczyńskie miały czyste konto to wiadomo o co chodzi…

  skoro nie korwin ro jakie jest rozwiązanie dla Polski?

  Polubienie

 3. Korwin przecież nic nie zmieni, bo te całe jego pomysły to działania w ramach obecnego systemu społeczno-ekonomicznego. Korwin to nie jest żaden antysystemowiec, ale człowiek aktualnego systemu.
  Ja nie chcę żyć w świecie gdzie każdy dzień to walka o przetrwanie. Nie chcę żyć w świecie gdzie do wszystkiego potrzeba pieniędzy. Nie chcę żyć w świecie gdzie liczy się tylko pieniądz i materializm. Nie chcę żyć w świecie gdzie uzasadnia się kryzysy ekonomiczne różnymi bzdurnymi twierdzeniami takimi jak deflacja, inflacja, rozluźnienie polityki kredytowej, wpływ państwa itp. Nie chcę żyć w świecie gdzie ciągle mi się wmawia, że do wyboru mam albo socjalizm, albo kapitalizm – taki wybór to kłamstwo. Chcę żyć w świecie spokojnym, gdzie pieniądze nie są sensem życia, ekonomiczne i głupie regułki wymyślone przez człowieka są zbędne, człowiek nie musi martwić się o jutro i nie ma kapitalizmu czy socjalizmu, nie ma obecnego systemu. Czy Korwin mi to zapewni? Nie, nie zrobi tego, ani on, ani nikt inny.

  Polubienie

 4. Powodem, który stanowi problem jest zadziwiająco niska samocena Polaków, ktorzy uważają się za pasożytów, którzy muszą się żywić wpływem wschodu lub zachodu.
  Nie spotkałem drugiego narodu, w którym absurdalne poczucie winy byłoby tak mocno zakorzenione.

  Jedynym dobrem dla nas – Polaków – byłoby budowanie silnej Polski, ale ta droga jest już stracona i moim zdaniem wkrótce będziemy kolonią zachodu na własne życzenie.
  Brzmi okrutnie, ale wtedy będzie się żyło odrobinę lepiej niż teraz.

  Polubienie

  • religia zydokatolicka zrobila swoje, czesi tez slowianie ale bezreligijni i takiego czegos nie maja, religijnosc dosc szybko odstawili czego nam tez trzeba jak powietrza

   Polubienie

 5. Jarek – cenię Twoją prace ponieważ piszesz o wielu ciekawych tematach. Jednak IMHO nie jesteś konsekwentny ponieważ w jednym artykule piszesz o świecie iluzji hologramie rzeczywistości z czym się zgadzam (pisał o tym już 20 lat temu Talbot w Holograficznym Wszechświecie) oraz że religie, systemy społeczno polityczne są ułudą lub jak kto woli konstruktem zniewolenia… to mimo to poświęcasz czas na obsrywanie korwina i im podobnych. No to albo jesteś ponad tym albo w tym, nie rozumiem tej postawy. Każda władza w istniejących systemach społeczno politycznych będzie wypaczona, jedna więcej inna mniej, bo chyba jeszcze nie doroślismy do braku takowej z uwagi na wieki indoktrynacji w tych systemach co się głębiej zakorzeniło w archetypach / programach podstawowych oddziaływujących zbiorowo na świadomość a może jest tak jak piszę wingmakers. No więc po co tyle jadu do jednej opcji politycznej ? Te inne to lepsze? Zachodnia demokracja jest cacy ? Przecież w białych rękawiczkach uzależniają nas od finansów (weźcie kredyty) i od całej kupy innych nieciekawych zachowań od materializmu poczynając. Wszyscy politycy (rządzący) są podobni ale czym oni są ? czy nie odbiciem reszty tj większości a raczej cech które ta większość posiada i które się uwidaczniają jak następują ku temu odpowiednie warunki. Bo ludzie mają w sobie i dobro i zlo. Dwoistość jest wpisana w nasza naturę. Jakkolwiek uważam że włądza w Rosji była i jest zła dla Polski to byłem w Rosji i ludzie tam mieszkający sa nam bardzo podobni – Słowianie. A że sa indoktrynowani przez złych na górze przez TV to fakt. życzę więcej pozytywnych felietonów opisujących dobre postawy

  Polubienie

  • Spoko komentarz, dopiszę jeszcze, że my też jesteśmy indoktrynowani przez tych złych na górze, zaczynając tam u samej góry w Brukseli 🙂

   Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s