Nowe Czasy

Masz siłę i moc by zmienić (swój) świat!


Masz siłę i moc by zmienić (swój) świat!

zmiana zycia i swiataZapraszam do przeczytania kilku ważnych cytatów. Mówią one o tym, o czym piszę tutaj od czasu do czasu. Dawno nie było u mnie artykułu dotyczącego szeroko rozumianego rozwoju i świadomości. Jest to związane z tym, że mam czasowy odpoczynek od treści autorskich. A jeśli je piszę – to robię to rzadziej i w węższym zakresie. Cóż, z weną twórczą jest tak, że nie zawsze ona dopisuje.

Poniższe cytaty wiele też mówią o zmianach, jakie zachodzą. Jeden z Czytelników mojej strony powiedział, iż ludzie teraz takich treści potrzebują, i że ostatnio jest ich u mnie za mało. Za dużo zaś treści negatywnych, np o polityce. Cóż, po pierwsze, zgadzam się z tym, teraz chcę znaleźć balans między treściami pozytywnymi a negatywnymi. A po drugie – przecież nawet politykę można interpretować pod kątem ezoterycznym. To, o czym pisałem – okultystyczny plan Dugina i Putina – jak najbardziej o te sfery zahacza.

Miałem sen, iż Rosja zaatakowała Ukrainę. Widziałem to na mapie. Na tejże mapie, pokolorowałem Rosję na czarno i napisałem na niej: „RIP”. Jest to angielski skrót od „spoczywaj w pokoju” umieszczany na grobach. Zaś potem, także w śnie, otoczyłem Ukrainę na mapie czerwonym sercem. Traktuję ten sen jako komunikat od podświadomości / wyższej jaźni, że mój zwrot co do Ukrainy który się dokonał między sierpniem a wrześniem 2014, jest dobrą drogą. Tak samo robię także na jawie, w myślach – przypominam sobie ten sen i otaczam Polskę i Ukrainę czerwonym sercem. Możemy tak robić od czasu do czasu – w końcu myśl stwarza rzeczywistość.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

____________________________________________________________

Cytuję: „Nie możemy już dłużej rozwiązywać problemów, postępując tak samo jak do tej pory. Wzmacnianie uzbrojenia nie przynosi pokoju. Większa liczba więzień nie obniża przestępczości. Coraz droższa opieka zdrowotna nie czyni nas zdrowszymi. Podobnie jak natłok informacji nie czyni nas mądrzejszymi. Zamiast skupić uwagę na kryzysie, uciekamy w nałogi i rozrywkę – usłużnie nam podsuwaną, abyśmy byli stale zajęci, a przez to bierni.”
~B. Lipton i S. Bhaerman

swiadomosc i rozwoj duchowyCytuję: „Ludziom wydaje się, że wiedzą, jak powinno wyglądać twoje życie, nikt jednak nie wie jak powinien przeżyć własne.”
~P. Coelho

swiadomoscCytuję: „Informacje to nie wszystko. Nawet prawdziwe treści, jeśli są podawane w fałszywym kontekście, stanowią dezinformację, która prowadzi nas na manowce.”

rozwoj osobistyCytuję: „Słowa trzeba porzucić. Nie mówię, że masz je tłumić czy wyeliminować. Mówię, że słowa nie mogą być nawykiem dwadzieścia cztery godziny na dobę. Gdy spaceru­jesz – poruszasz nogami; jeśli jednak twoje nogi poruszają się, gdy siedzisz – to sza­leństwo. Musisz nauczyć się je wyłączyć. Tak samo nie powinno być w tobie słów, wtedy, gdy nie rozmawiasz. Słowa służą porozumiewaniu się, gdy więc nic nikomu nie przekazujesz, nie powinno ich być.

Jeśli zdołasz tego dokonać, będziesz wzrastać w medytacji. Medytacja to proces wzrastania – nie technika. Technika zawsze jest martwa, może, więc być do ciebie dodana, a proces zawsze jest żywy – wzrasta, rozwija się. Słowa są potrzebne, ale nie wolno trwać w nich cały czas. Muszą być chwile bez werbalizowania, kiedy po prostu jesteś. Nie chodzi o wegetowanie. Jest świado­mość i jest ona ostrzejsza, żywsza – to słowa ją stępiają.”
~
Osho, „Medytacja, podstawy praktyki”

rozwoj duchowyCytuję: „Prawdziwa wiedza nigdy nie trafia do jednostki jeśli nie jest na to gotowa. A kiedy już jest gotowa, to nie leży w rękach żadnego człowieka ani organizacji decydowanie o tym. Kiedy osoba jest gotowa, prawda znajdzie ją. Prawda nie potrzebuje poszukiwania, ani mantry, ani guru, ani jaskini na szczycie góry. Prawdziwa mądrość znajduje się w sercu, rześka i nieskrępowana, od zawsze wyczekująca, i nie istnieje taka siła na Ziemi, która mogłaby stworzyć barierę pomiędzy prawdziwą mądrością, a jednostką, która jest właściwie przygotowana.”
~Wywiad Conscious Media Network z Jamesem

przebudzenie i oswiecenie

Reklamy

41 odpowiedzi »

 1. Jeżeli chodzi o świadomość to i taka,że ten portal ma na celu walkę z wartościmi CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,czytaj GRECKO-RZYMSKIEJ.

  Polubienie

   • Nie zaprzeczam,że to są elementy życia walki dobra ze złem i w CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ.Nie otrzymałem odpowiedzi w jakiej cywilizacji w życiu jest więcej po stronie dobra?!
    Podwójna moralność jest natomiast wpisana w CYWILIZACJĘ ŻYDOWSKĄ.

    Polubienie

    • Napisałeś: „Nie otrzymałem odpowiedzi w jakiej cywilizacji w życiu jest więcej po stronie dobra?”

     -odpowiedzi udzielałem, mniej lub bardziej bezpośrednio, w wielu autorskich felietonach na mojej stronie. Odpowiedź brzmi: W ŻADNEJ. Państwo, społeczeństwo, cywilizacja, to bezduszna maszyneria, nastawiona wyłącznie na rozwój i wzrost (rozwój za wszelką cenę), na konformizm, uległość, mentalność niewolniczą. Te twory mają za zadanie przede wszystkim władzę i trzymanie motłochu w ryzach. Nie demonizuję w stu procentach państwa, społeczeństwa, cywilizacji, bo te twory są potrzebne by istniał jako taki spokój, by dzikie popędy ludzkie były trzymane w ryzach. Ale uważam że człowiek jako jednostka, powinien być czymś więcej, niż szara i smutna społeczna średnia statystyczna.

     Polubienie

    • @Jarek Kefir
     Ta idea mieści sie w Chaosie i Nicości,czyli tym co wynika z radykalizacji wczesnych myśli Karola Marksa.

     Polubienie

   • No, ja już teraz nie wymiękam z powodu ,,CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ” zacnego Mieczysława, ale po prostu padam i wywijam orła na śniegu w hołdzie dla twojej, Jarku, przepełnionej miłością cierpliwości dla tej że ,,ŁACIŃSKIEJ CYWILIZACJI” !
    Już wstanę i się otrzepię, bo mi trochę chłodno. Ten orzeł to dla ciebie – a może by go do jakiegoś schroniska ornitologicznego zawieźć? Tu biedaczysko zimy nie przeżyje!

    Jakże puszysty i radosny początek dnia! Okazuje się, że robiąc coś porządnego, nie zawsze trzeba się spocić!

    Wiesz, pomyślałam teraz …

    Zdejmowanie masek, zasłon, podnoszenie kurtyn nie wystarczy. Jeśli wpierw nie przygotujesz człowieka na widok drzewa, to on, zamiast ujrzeć i poczuć jego piękno, doznać może strachu przed nim.

    Otwierając człowiekowi oczy, kieruj jednocześnie jego wzrok do wnętrza. W przeciwnym razie po raz kolejny zauroczy się powierzchownością tego świata. I niczym łódź bez wioseł dryfował będzie, rzucany falami tych, którzy zrobią wszystko, aby nigdy nie poznał głębi tego, na czym się unosi.

    Żabie siedzącej w kałuży nie wmówisz, że istnieje ocean.
    Człowiek jest w stanie to pojąć. A tylko dlatego, że jakiś wewnętrzny głos podpowiada mu, że kiedyś w oceanie pływał …

    Piękna zima za oknem! Wszystko w bieli. Nawet cisza jest taka biała, czysta.
    Nagle przerwał ją głos kruka przelatującego nad śnieżnymi czapami leśnych sosen. Kracze zdziwiony swoją czernią …

    Idę zaparzyć kawy. Miłego dnia!

    A! Jeszcze jedno! Absolutnie nie zgadzam się z B Liptonem i S. Bhaermanem, którzy preferują skupianie się na kryzysie.
    Energia podąża za uwagą, a konkretnie za odczuciem. W świecie energii, wibracji nie istnieje słowo NIE !
    Jeśli ci się coś podoba i to odczuwasz, jako dobre – TAK, otrzymujesz to.
    Jeśli ci się coś nie podoba i to odczuwasz jako złe – TAK, otrzymujesz to!

    Np. Proszę o zdrowie! Życzę sobie zdrowia!
    Odczucia na temat czego każą ci prosić o zdrowie?

    Polubienie

    • @Krystyna
     Odpowiem katolickim poetą Cyprianem K.Norwidem :

     Do orła, co nad dębem powiewa,
     Mruczał kret z nory i z cieni:
     «Gałąź każda każdego drzewa
     Jest u mnie tu w kształtach korzeni.
     Ty tam orłem, ja tu. — Gore słońce,
     Nie ogranicza się na firmamencie —
     Ja mam je w oczach tak gorące,
     Że przechadzam się w ziemi odmęcie».

     «Zaiste, jest tak» — orzeł odśpiewa —
     «Lecz świat mój, to nie jest analiza.
     On korzenie dawa i zasiewa,
     Gdy twój tylko je podgryza!»

     Polubienie

    • @Mieczysław,

     Piękny wiersz. Pozwól, że, choć nie mnie stawać w szranki z Cyprianem K Norwidem, odpowiem na jego wiersz, moim:

     ŻYCIORYS DYKTOWANY

     Spływasz z głębin kiedyś ci znajomych
     na ciepłe fale plaży, rośniesz skulony
     w cichych wodach pulsującego brzegu
     krzyk bólu i łzy radości istnienia
     rzucają cię na piach, oddychasz
     leżysz , leżysz, leżysz, leżysz…
     pełzasz miękko na czworaka
     powoli podnosisz się
     chodzisz,chodzisz
     b i e g a s z
     biegasz
     bie…
     chodzisz
     chodzisz powoli
     chodzisz bardzo powoli
     pełzasz z laską na trojaka
     leżysz, leżysz, leżysz, leżysz…
     krzyk bólu i łzy niemocy
     wrzucają cię w głębiny nieznane
     ………………………………………………….
     płyniesz przez drzewa ogrodów
     przenikasz bezgłośnie ściany budynków
     szukasz domu pomalowanego na biało
     Powiedz mi mój zdyszany przyjacielu:
     Co myślisz biegnąc na przystanek ?

     Polubienie

    • Oj! Nie wyszło mi! Ten wiersz ma kształt klepsydry – symbolu upływu czasu. No, ale na szczęście istnieje jeszcze takie coś, jak wyobraźnia.
     Pozdrawiam.

     Polubienie

 2. Jak widze, to powyzszy „zbawca” w rozmydlaniu zyciowych tematow i dramatow „cywilizacja lacinska” znowu sie rozpuscil w smarowaniu na blogach, przy zawracaniu kijem rzeki niosacej prawde o obzydliwym i chciwym okupancie swiata !

  Polubienie

  • @nieustraszona
   Dobra rada :
   Nie mieszać bladztwa intektualnego z polityką.W większości wojownicy o pieniądz mają swoje za uszami.

   Polubienie

  • @nieustraszona
   POLITYKA jest konsekwencją początków myślenia.Z mitologematu powstał filozofomat i cywilizacja grecko-rzymska.
   Wulgarny język stosują ci co nie nadążają,za tym procesem,stąd i nieustraszenie.

   Polubienie

 3. POLITYKA = RELIGIA, to taka zawsze ta sama kurwa, ktora slodkopierdzaco klamie, naciagajac obiecujaco stada frajerow wraz frajerkami i okrada ich za pomoca kurewskiego prawa pirackiego, a pozniej i to slusznie …. daje, ale poteznego kopa w dupe debilnym i podszytym tchorzostwem ofermomatolom, histerycznym mitomanom od prostackiego zgrywania sie w schizofrenicznym filozofowaniu nad falszem, z przepoconymi konfabulacjami w gownianym delirium wlasnej impotencji i ignorancji faktow.

  Polubienie

 4. ” Wszystko było tak dobrze i tak się wszystko popsuło.
  (…) A taki miał być przyjemny nastrój po podwieczorku w małym, zacisznym, ukrytym w drzewach dworku. ” Witkacy

  Jakże literacko było przez chwilę. A chwila, jak zawsze, tak krucha i ulotna…

  Otarliśmy się nawet o Marksa. ” Byt określa świadomość „. Gdyby się przez chwilę zastanowić nad tymi prostymi słowami, to czy mówią one prawdę?

  ” Prawda jest tylko jedna, jej wszystkie inne wersje to nieprawdy. ”
  Odnoszę dziwne wrażenie, że prawda zaczyna być „towarem deficytowym”, więc może, można byłoby wprowadzić ją na giełdę…
  [tak jak emisję CO2]

  Fantazja a wena? Kiedyś mówiło się, że do weny potrzeba natchnienia albo muzy, a do natchnienia albo muzy, albo objawienia.
  A fantazja ? Chyba mimo wszystko jest tak jakby „prostrza w obsłudze” od weny.

  ” Znał wielu ludzi w tych stronach – dlatego tak lubił wędrować. Zawsze bowiem można spotykać coraz to nowych przyjaciół i wcale nie trzeba z nimi stale przebywać. Kiedy widzimy ciągle tych samych ludzi (…) stają się oni w końcu częścią naszego życia. A skoro są już częścią naszego życia, to chcą je zmieniać. Jeśli nie stajemy się tacy, jak tego oczekiwali, są niezadowoleni. Ponieważ ludziom wydaje się, że wiedzą dokładnie, jak powinno wyglądać nasze życie. ” Coelho

  Włóczykij włóczył się z kijem. Cały czas przemierzamy czaso-przestrzeń z zależnościami. { Faktyczni bezdomni z wyboru wydają się być chyba najbardziej niezależni. (Nie dziwmy się, że mają „komórki’ kto widział ostatnio budkę telefoniczną?) }
  Czy iluzja niezależności istnieje?. Jeśli ktoś twierdzi, że jest niezależny, można zapytać się tylko – od czego?

  ” Społeczeństwo jest jak zagroda. Tygrys ją przeskoczy, a wąż się prześlizgnie.”

  ” (…) reszta na ten temat to kiepska literatura. ” Hłasko

  Polubienie

 5. Andziuniu kochana, wszystkie swary ludzi to ,,płaszczaków” rozmowy. Nawet robak ma swoją grubość.

  Mój znajomy powiedział: ,,ŻYCIE TO ŻART I BĘDZIE JESZCZE ŚMIESZNIEJ”
  Pozwól, że dla ciebie ten mój ,,wywód” śmieszności życia.

  ZAŁĄCZNIK DO PODANIA

  nie uśmiecham się na widok kałuży
  nie wbiegam w nią z radością
  nie plamię nowej sukienki
  nie gonię motyla po łące
  nie jestem motylem
  nie przyglądam się godzinami mrowisku
  nie dźwigam jajeczek pod ciepły kamień
  nie tarzam się z psem po trawie
  nie rozkopuję z nim nory
  nie wchodzę na dach szopki
  nie macham ramionami
  nie frunę, jak ptak
  nie wiruję w kółko, podziwiając klosz spódnicy
  nie kłaniam się z gracją, schodząc ze sceny
  nie słyszę owacyjnych braw
  nie paraduję przed lustrem w mamy szpilkach
  nie podnoszę piersi, by były większe
  nie kręcę tyłkiem w obcisłych spodniach
  nie piszę miłosnych opowiadań
  nie opieram się pocałunkom
  nie zazdroszczę koleżance wcięcia w talii
  nie podkradam ojcu papierosów

  nie robię tego wszystkiego
  – bo dorosłam

  słucham prognozy pogody
  noszę parasol, omijam błoto
  oglądam filmy przyrodnicze
  ryczę podczas seriali
  siedzę w fotelu i żrę orzeszki
  mieszkam w domu z nieprzezroczystym dachem
  stoję godzinę przy dwóch szafach z ciuchami
  siedzę sześć godzin u fryzjera
  męczę się w biustonoszu z drutami
  płaczę przy depilacji włosów na nogach
  biegam po sklepach i poluję na promocje
  po kryjomu dłubię w nosie
  odczytuję pory roku z kalendarza
  szeptem nazywam ludzi idiotami

  robię to wszystko
  – bo dorosłam! Tylko do czego?!
  Dostanę wreszcie tę cholerną pracę?!!!

  Pozdrawiam serdecznie. Powrócisz w śnie do dzieciństwa. Rano westchniesz, jakbyś cały świat obiegła. Bo był … Czym był? Zwyczajną zieloną łąką …
  A co na niej widziałaś? … To tylko ty wiesz … I tak to zostaw.

  Polubienie

  • Dziękuję Krystyno.Kiedy casami jest mi smutno,albo dopada mnie chandra idę do mojej 1/4 ogródka siadam na moim przytulnym leżaku,zamykam oczy i znikam-chwilowo,patrzę mym trzecim okiem na piękną ukwieconą łąkę.Głaszczę leciutko płatki żółtego nagietka z którego jesienią robię herbatki,podlądam zwinną jaszczurkę albo kropkowaną biedronkę i marzę o pięknym świecie bez chorób wojen i biedy i jestem w tym świecie szczęśliwa bo przecież to wszystko jest moje i to jest mój świat.Otwieram powoli oczy i właśnie tak się czuję ,bo to był i jest mój świat TU I TERAZ i tak jest z każdym z nas.Wystarczy przystanąć chwilkę i dać sobie ten piękny czas,bo każde piękno jest w nas.Serdecznie pozdrawiam Anna.

   Polubienie

 6. Uwolnieni z niewoli mentalnych kajdan niewiedzy i strachu na obszarze Niemiec coraz to wiecej ludzi bezposrednio odpiera bezprawie w wykonaniu pacholkow i psow systemowych z kryminalna energia szantazujacych i okradajacych niedoinformowanych !

  Pare razy juz zachecalam i teraz znowu zachecam do aktywnego przeciwdzialania w bezposrednich spotkaniach z samowolnymi terrorystami na rozkazy „nie -rzadu”, bo nikt tego za nas nie zrobi !!!

  W tym filmie widac, jak juz bez strachu przed roznymi typami w mundurkach czy komornikach w cywilu zada sie od nich na pierwszym miejscu waznego prawnie dowodu na prowadzenie swej „dzialalnosci” i ktorego to nie moga przedstawic, bo go po prostu nie maja, jak i tak samo nie sa w posiadaniu zadnego prawnie podpisanego „wyroku” przez sedziow czy innej anonimowej „wladzy” administracyjnej i co oczywiscie dotyczy obszaru Polski !!!

  http://brd-schwindel.org/der-widerstand-der-bevoelkerung-waechst-immer-mehr-angebliche-amtshandlungen-platzen/

  Bezprawny jest tez sciagany haracz podatkowy przy zakupach czy w uslugach, gdzie powinno sie uiszczac tylko sume netto wyszczegolniona na rachunku po odciagnieciu sumy na przekor temu zlodziejskiemu „przepisowi” w kazdej kasie i zainstalowanym na dodatkowe ograbianie ludzi oprocz tez bezprawnych haraczy sciaganych z pensji czy z rent albo z emerytur.

  Polubienie

 7. Olejcie wszelkie mendia, bo jestesmy juz WOLNI !

  „Kontrolowane przez korporacje Rządy oraz Media odmawiają ogłoszenia swojego własnego zgonu z oczywistych powodów. Tak jak informowaliśmy obywateli naszego świata uważam, że naszym zadaniem jest zrozumienie tego co i jak się wydarzyło tak, abyśmy mogli powiadamiać innych … i w końcu rozpocząć proces zmian na skalę światową na które wszyscy czekaliśmy.”

  http://kodczasu.pl/viewtopic.php?p=59940

  Polubienie

 8. Oczywiscie wszelcy mitomani z bajeczkami dla ludu i bredzacy jako „my” tez w powyzszym wpisie, organizatorzy wszelkich inscenizacji dla gojow, mistyfikacji w teatrze religijno – politycznym z maskarada oficjalnych kostiumow i tytulow otrzymali poteznego kopa w dupe i ten caly teatralny burdel z okrutnymi blaznami trafil doslownie szlag, chociaz marionetki podskakuja jeszcze na bis, ktorego masy wcale nie biora juz na powaznie i dlatego miedzynarodowe trupy teatralne juz sie zwijaja ze strachu przed wsciekloscia swych wyrolowanych widzow czy „wiernych” fanow tej przestarzalej i rozlatujacej sie w niebyt chciwej organizacji odwiecznych klamcow, manipulatorow i zbrodniarzy.

  Krystyna ! Dziekuje za serdeczne „wsparcie”, ktore dodaje skrzydel do przelotu ponad tym parszywym bagnem klamstw stworzonym przez bezdusznych typow bez sumienia i wspolczucia dla nas i naszej pieknej Planety.

  Polubienie

 9. Nieuleczalny obled psychopatow na „stanowiskach” zydowskich korporacji wojennych rozdmuchuje kolejne zarzewie wojny na Ukrainie, bo to sie im „oplaca” :

  http://brd-schwindel.org/doku-2015-krieg-in-europa-bald-auch-bei-uns-ukrainedonbass-18/

  O ile „pokojowo” wytresowane przez zydow pokolenia Polakow uczestniczace tez w szkolnych akademiach ku czci Lenina i czerwonej zarazy nie za bardzo daly sie az tak zmanipulowac i oglupic, to w przypadku nauki „historii” propaganda o zawsze „winnych” wszelkich wojen Niemcach skazanych klatwa zydowskich banksterow w 1933 roku na calkowite unicestwienie biologiczne niestety dalej funkcjonuje i zaciemnia Prawde tez o Hitlerze i ktory to wlasnie w swoich przemowieniach mowil glosno o tych odwiecznych podzegaczach wojennych czyli zydowskich niszczycielach calego swiata !!!

  http://brd-schwindel.org/der-mann-der-gegen-die-banken-kaempfte/

  Polubienie

   • przepraszam, ale zatrzymałam się na ‚wielce szanowny księże prałacie”….wiec nie wiem, czy to pozytyw czy negatyw – może po prostu nie dam dalej rady onanizować ” umysł czymkolwiek
    w stanie w którym jestem potrzebuję chyba wyciszenia i uważności, bo….przyspieszyło wszystko tak bardzo….i, w moim mniemaniu, materialne szaleństwo może…nieopatrznie wciagnąć
    poza tym bardzo się cieszę, że ludzie się budzą do świadomości…może będzie lżej przekroczyć pewne wibracje, czego wszystkim jak i sobie zyczę

    Polubienie

 10. przeczytałam od góry do dołu…planowałam napisać co innego, ąle chyba przyłaczę sie do głosu pana Mieczysława: wyglada na to, ze szykuje się wiekszy chaos, i pewnie bardzo pomocny okaże się nasz Usubisty rozsądek (coś mi się wydaje że trzeba go strzec jak oka w głowie)

  Polubienie

 11. ” W metnej wodzie ryby lowi sie najlepiej” i stad to generowanie „chaosu i nicosci” przez tchorzliwe pasozytniczycze byty, przez bezdusznych zlodziei dusz i wampiry energetyczne, ktore sa pozbawione jakiejkolwiek kreatywnosci i fantazji tworczej !!!

  W tym ich szalenstwie jest metoda na slepe niszczenie i zabijanie wszystkiego wokol , co wczesniej podstepnymi napadami oblezli od wewnatrz zdrowych struktur spoleczenstw i doprowadzajac wewnetrzna dywersja do upadku wychowanego na „tolerancji” gospodarza, ktory tak pozbawiony instynktu samozachowawczego nadal daje sobie „chodzic po glowie” maniakom propagandowym.

  Wbrew pozorom, to pozbycie sie tych roznych krwiopijcow i trucicieli poprzebieranych w rozne kostiumy uzywane na scenie religijno – politycznej jest bardzo proste i skuteczne, bo wystarczy zalozyc gesty filtr mentalny podobny w skutecznym dzialaniu tak, jak …. moskitiera na komary czy inne insekty gryzace i wysysajace krew spiacych w czasie nocnych ciemnosci.

  Czlekoksztaltne wampiry atakujace zastraszaniem „zarazami”, „chorobami”, „chaosem” i „nicoscia” w ciagu dnia propaganda mendialna i internetowa odcina sie poprzez wewnetrzny filtr oddzielajacy „ziarna od plew”, wylaczajacy telawizje i bojkotujacy wszelkie hollywodzkie bzdety i utopie, radiowe szczekaczki, „szatanskie wersety” wydrukowane przez przemysl poligraficzny bedacy tez glowna (!) galezia przemyslowa Usraela, bo po to ludziom Natura dala rozum, zeby z niego korzystal !!!

  Na wszelkie straszace anonimy listowe wysylane przez pasozytnicza administracje i kryminalnie wyludzajace „okupy” za abonamenty TV, wywoz smieci, dostawy wody, energii, oplaty za mieszkanie, itd. tez jest sposob i polega na wywieszeniu nalepki ostrzegawczej przy skrzynce pocztowej dla listonoszy roznoszacych ta papierowa plage majaca na celu wyludzenie wszelkich srodkow platniczych z krajow terroryzowanych zydowska administracja :

  https://ir2-attach.ymail.com/de.f287.mail.yahoo.com/ya/securedownload?mid=2_0_0_2_1651442_ANlVfbwAABBLVMYs6QKnsEBzIBI&m=YaDownload&pid=2&fid=Sent&inline=1&appid=yahoomail&cred=ygIq31KDmqdJ4BgTsLgce5.m8SGJLkW4j1GU.nPhpF_7FhW5fTRyxQ–&ts=1422273973&partner=ymail&sig=tr2EZlLxzquHbcenoi2llA–

  Uwazam, ze przetlumaczenie na polski jest latwe, bo „Polak potrafi” tez myslec !!!

  Polubienie

 12. Prosty sposob na wybicie zebow papierowemu „tygrysowi” biurwokracji nierzadowej, straszacego „prawem” i wrzucajacego BEZPRAWNIE swoje listy do skrzynek pocztowych nieswiadomych faktycznego stanu rzeczy mieszkancow !!!

  Ponizej przetlumaczony z niemieckiego tekst do natychmiastowego zastosowania w postaci jego wydruku przyklejonego do swojej czy tez jak najszybciej do kazdej skrzynki pocztowej !

  ” Uwaga moja skrzynka pocztowa jest wlasnoscia prywatna „

  Wedlug Rezolucji ONZ A/RES/56/83 z dnia 28. stycznia 2002/ Artykul 9, podlega samorzadowi przez ( prosze wpisac nazwisko ) Obywatela
  Rzeczpospolitej Polskiej i nosi wlasciwy adres : ( prosze wpisac adres ) . Wrzucanie przez Poczte Polska , przesylek listownych ze wszystkich
  jednostek administracji na Polske takich jak Rada Radiofonii i Telewizji, Urzedy Miejskie i Gminne, Urzedy Porzadkowe, Urzedy Skarbowe,
  wszystkie Sluzby Policji, komornicy, firmy windykacyjne, kancelarie adwokackie i wszystkie urzedy jurysdykcji , jest NAJSUROWIEJ
  ZABRONIONE i bedzie ukarane z powodu zamierzonego naruszenia, prawa konstytucjalnego obowiazujacego w Polsce i prawomocnie
  naglacego w przestrzeganiu Praw Ludzkich.
  Wyjatkami wobec tego prawomocnie naglacego w przestrzeganiu zakazu w sprawie przesylek i listow pocztowych , sa przesylki firm
  przewozowych, poczta prywatna i przesylki prywatne na adres ( prosze podac wlasny adres ) . Przesylki, ktore wysylane sa przez jednostki
  suwerenne i albo poprzez wyznaczone do tego osoby.

  Sprzeczna z Konstytucja dzialalnosc Poczty Polskiej na uslugach nielegalnego rzadu – spolki handlowej wygasla z dniem 25.12.2012 i jest
  zobowiazana do zastosowania sie wobec tego zakazu . Zakaz ten dotyczy rowniez wszelkich przesylek formalnych .

  DOSTARCZANIE NIELEGALNYCH PRZESYLEK PRZEZ POCZTE JEST KARALNE.

  Chcialam ten BARDZO WAZNY I SKUTECZNY PRAWNIE TEKST, dla nas wszystkich molestowanych przez Poczte przeslac w oryginale gotowym do wydrukowania. Nie zdolalam jednak z braku wprawy komputerowej tego dokonac, ale wysylam go na maila Kefira, ktora juz tak dlugo obyty w pisarstwie internetowym byc moze tego dokona i wesprze mnie tez w ratowaniu ludzi przed papierowym terrorem dokonywanym przez listonoszy wrzucajacych bezprawne listy „urzedowe” do skrzynek pocztowych !!!

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s