Banki i tajna władza

Putin stanie przed Trybunałem Międzynarodowym, a Rosję czeka podział [MAPA]

Putin stanie przed Trybunałem Międzynarodowym, a Rosję czeka podział [MAPA]

Ukraina wojna (2)Upadek Rosji jest już kwestią czasu. Ostatnie wiadomości to fakt, że agencje ratingowe obniżyły rating rosyjskich papierów do poziomu prawie że śmieciowego, a w styczniu i lutym obniżą go do poziomu śmieciowego. Czyli najniższego z możliwych, typowego dla upadłych państw afrykańskich takich jak Somalia.

Część terenów Rosji uzyska niepodległość, część zostanie włączona do państw sąsiednich. Inne części, główne etnicznie rosyjskie, będą protektoratami pod mandatem międzynarodowym. Putin i jego kierownictwo syjonistycznych oligarchów, stanie przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym ds. zbrodni na terenach byłego ZSRR.

Popatrzcie na poniższą mapkę. Aby ją powiększyć, kliknijcie na nią. Tak będzie wyglądała Rosja, a raczej to, co z niej zostanie, w 2015 lub najpóźniej w 2016 roku:

rosja podział wojna

Opis mapy obrazującej ustalony już ( 😉 ) podział Rosji:

1. Zachód:

-kolor zielony i ten maleńki pomarańczowy teren (7, 8) – ziemie włączone do Ukrainy;
-kolor różowy (6) – ziemie włączone do Białorusi
-Królewiec (dawny Kalliningrad) podzielony między Polskę i Litwę;
-kolor niebieski (5) tereny włączone do Finlandii (10%) Norwegii (10%) i niepodległa Karelia (80%);

2. Kaukaz:

-kolor różowy (24) niepodległa Republika Kaukazu;
-kolor niebieski (23) niepodległa Kałmucja;
-kolor jasnoniebieski (22) – Protektorat Nadkaspijski;

3. Środek:

-kolor żółty (20) – Protektorat Bałtycki;
-kolor fioletowy (21) – Protektorat Moskiewski;
-kolor ciemny fioletowy (14) – Protektorat Północny;
-kolor szary (17) – Protektorat Centralny;
-kolor ciemny żółty (18) – niepodległa Czuwaszia;
-kolor brązowy (19) – Protektorat Samary;
-kolor różowy (16) – niepodległa Republika Tatarstanu;
-kolor różowy (15) – niepodległa Republika Baszkirii;
-kolor zielony (9) ziemie włączone do Kazachstanu;

4. Azja:

-kolory sepia, ciemny niebieski, fioletowy, granatowy, jasny niebieski (4, 13, 12, 11, 10) – niepodległa Republika Syberii;
-kolor morski (3) – ziemie włączone do USA, w ramach nowego Stanu o nazwie „Alaska i Czukotka”;
-kolor zielony (2) – ziemie włączone do Japonii;
-kolor żółty (1) – ziemie włączone do Chin.

5. Inne:

-tereny bezprawnie okupowane (Abchazja, Osetia Południowa, Krym, wschodnia Ukraina, Naddniestrze) – zwrócone prawowitym właścicielom (Gruzji, Ukrainie i Mołdawii).

Miejmy nadzieję, że ten proces dokona się z jak najmniejszymi kosztami ludzkimi. Kolaps rosyjskiego kolosa na glinianych nogach jest już kwestią czasu, raczej najbliższych lat niż dziesięcioleci. Obecnie rosyjski plan podboju całej planety trzęsie się w posadach. Nasi Słowiańscy Bracia z Ukrainy postawą godną podziwu bronią się przed inwazją azjatyckich, barbarzyńskich hord – sił zła ze wschodu.

Pamiętajmy, kto jest ideologiem Kremla i Putina. Jest nim „czarny” satanista i kabalista, Alexander Dugin – mizantrop, neonazista, rasista i głosiciel idei supremacji rosyjskiej rasy „nadludzi” nad resztą globu ziemskiego. Ma on jasny plan wobec Polski i Polaków – całkowita likwidacja państwowości polskiej, wcielenie naszych ziem do nowego ZSRR i całkowita rusyfikacja i wchłonięcie polskiej kultury przez nową radziecką rzeszę.

Putin i jego syjonistyczni oligarchowie dlatego nienawidzą Polski i Ukrainy, bo państwa te jako pierwsze stoją im na drodze do rozjechania całej Europy czołgami, i w konsekwencji, do podboju świata. Dziwi mnie tylko, dlaczego tak wielu Polaków uległo poglądom pro putinowskim. Przecież obecna Rosja to upadłe, zdegenerowane państwo, z mnóstwem ruchów separatystycznych, partyzanckich, niepodległościowych, neonazistowskich czy wręcz terrorystycznych. Nie jest to żadna alternatywa dla równie zgniłego, choć odrobinę lepszego systemu anglosasko-germańskiego.

Poczytajcie to, co pisze Alexander Dugin (link 1), (link 2). Doktryna rosyjska jest znana i niezmienna od wielu, wielu setek lat. Jej trzonem jest zdetronizowanie Zachodu i w konsekwencji, podbój całej planety. To rosyjski „imperator” ma być tym właściwym i jedynym, Rosjanie mają być „narodem panów” – rasą nadludzi. Obecnie bolszewicy Putina stawiają na trzy modne doktryny. Udają antysystemowość (przeciwko anglosaskiemu NWO), są panslawistami (jest to stara, carska ideologia mająca zniewolić Słowian) i stawiają na nacjonalizm (Rosja sponsoruje różne „ruchy narodowe”, tylko nie wiadomo jakiego narodu..).

Jest też czwarty kierunek – wspieranie islamskiego dżihadu na całym świecie. Rosja finansuje, szkoli i dozbraja m.in. isis (państwo islamskie) i boko haram w Nigerii. To Rosja odpowiada za falę zamachów terrorystycznych w Europie w styczniu 2015 roku. Europa, w ogniu islamskiego dżihadu, ma się zajmować sobą. Wtedy z całą siłą uderzy Rosja. W planie mają (a raczej mieli) zatrzymanie wojsk dopiero w Dublinie, Lizbonie i Atenach. Nieprzypadkowo Niemcy skłamały, że większość ich armii pancernej jest niezdolna do bitwy. Oni wiedzą o tym i potrzebują wojsk na swoich ziemiach. Pytanie, czy Polska zostanie pozostawiona sama sobie?

Polecam materiały o wojnie na Ukrainie:

-celem Rosji jest złupienie i zniszczenie wschodniej Ukrainy tak, by kamień na kamieniu nie został. To bogaty, ludny i przemysłowy rejon. Zielone ludziki Putina niszczą drogi, kopalnie, fabryki, szpitale i inne obiekty infrastrukturalne. Mordują oni mieszkających tam Ukraińców, zarówno w celowym ostrzeliwaniu szkół, przedszkoli, szpitali i osiedli cywilnych, jak i w zorganizowanych czystkach etnicznych. O czym milczą nawet nasze, rzekomo „niezależne” media. W filmie poniżej – zrujnowane lotnisko w Doniecku. Jego wielomiesięczna obrona przeszła już do historii, a ukraińskich „Cyborgów” można porównywać do obrońców Westerplatte:

-Niewiarogodna praca europejskiego malarza RadoJavor „Winter In Ukraine”.
„Życzę szczęśliwego Bożego Narodzenia wszystkim ludziom w Ukrainie, zwłaszcza na Wschodnim froncie w lotnisku Donieckim. Nie mogę przedstawić, jak to powinno być ciężko czekać wroga w chłodzie”, – pisze autor:

Ukraina wojna-Przydatne linki (polecam polubić i dołączać):
EuroMajdan w języku polskim (link)
Wydarzenie „Stop rosyjskiej agresji na Ukrainę” stworzone przez świadomą istotę z Ukrainy (link)

Do grupy rusofilnych i polskojęzycznych „zielonych ludzików” (terrorystów opłacanych przez Putina) należy kilka portali uważających się w swojej pysze za niezależne. Są to, a jakże, portale skrajnie prawicowe i judeochrześcijańskie. Uważajcie na te zainfekowane rosyjską racją stanu i antypolonizmem strony:
wolna-polska.pl
gajowy marucha (marucha.wordpress.com)
monitor-polski.pl
grypa666.wordpress.com (na szczęście już zamknięty)

-Tutaj: setki tysięcy agentów, szpionów, śpiochów i „robotów” Putina (najczęściej z wypranym mózgiem – program monarch itp), działa w różnych organizacjach. Mają one jedno zadanie: skłócić i zdestabilizować sytuację w państwach Europy i świata. I tak: poniżej to fotografia z marszu neonazistowskiej organizacji „pegida” w Niemczech. Organizacja ta wzięła sobie za cel.. walkę z islamizacją Niemiec! Jak widzimy, Rosja sponsoruje, szkoli i uzbraja obie „strony” konfliktu. To stara rzymska zasada – „divide et impera”, czyli: „dziel i rządź”:

ukraina wojna-Pozostaje kwestia najważniejsza. Dlaczego ja, popierający ezoterykę, gnozę, oświecenie, nową duchowość – interesuje się sprawą Ukrainy, ba, wklejam linki do skrajnie prawicowych portali takich jak niezalezna.pl? Z pewnego ważnego powodu, który ma uzasadnienie także w ezoteryce. Dualizmy w pewnym sensie, jednak istnieją, wbrew temu co sądzi dogmatyczna new age. Walka sił dobra z siłami zła również istnieje. Putin / Kreml otacza się osobami z „ciemnej strony mocy” – czarnymi satanistami, jasnowidzami, remote-viewerami. Choćby przykład Alexandra Dugina i przewodniczącego syjonistycznej frakcji na Rosję i Azję, organizacji Chabbad Lubawich. Putin, choć wspiera różne zdegenerowane organizacje na całej Ziemi, zamierza, w ostatecznym rozrachunku, przedstawić się jako.. jedyny prawdziwy chrześcijanin. Ups, i tak już powiedziałem za dużo.

Ukraina pokój na ZiemiPodsumował, autor: Jarek Kefir

Chcesz wspomóc moje niezależne inicjatywy i sprawić, by tego typu wpisy pojawiały się z regularną częstotliwością? Aby to zrobić, kliknij tutaj (link).

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł – podaj go dalej i pomóż go wypromować! Pomóż innym zapoznać się z tą tematyką.

 

Reklamy

51 odpowiedzi »

 1. rosja przynajmniej nie ma dlugu narodowego a kazdy anglosaski kraj to bakrut zaatrudniajacy coraz wicej policji i roznych tajnych sluzb ktore poglebiaja znaczaco bankructwo polska juz 600 miliardow o stanach nawet nie wspone, gierek i jego pozyczki przy tym to pikus

  Polubione przez 1 osoba

 2. Putin jest szaleńcem. Jeśli zorientuje się, że nie ma już nic do stracenia użyje bomb atomowych. Ale to oczywiście tylko moje zdanie i obym się mylił. Pozdrawiam.

  Polubienie

  • Oczywiście, że masz rację, pieprzenie o „szpicy” przez NATO, to takie samo zachowanie jakby grający w szachy mistrz, mówił przeciwnikowi jaki zrobi ruch. Putin już wie, że wojna konwencjonalne nie wchodzi w grę i nie wyśle ani jednego żołnierza. Kilka razy i Putin i Żyrinowski przebąkiwali, że kraje nadbałtyckie- znikną z powierzchni globu a tego konwencjonalna wojna nie robi. Zamiast „szpicy” powinniśmy mieć najlepszą na świecie tarczę rakietową przynajmniej w trzech rejonach Polski.

   Polubione przez 1 osoba

  • Jeśli Rosjanie mówią NIE dla GMO, jeśli Rosjanie nie sprzedają swojej ziemi dla zachodnich cwaniaków, jeśli Rosjanie nie sprzedają po nocnych decyzjach Dumy swoich lasów państwowych, jeśli są na tyle zacofani, że nie wpieprzają w życie dwuletniego dziecka dwudziestu czterech szczepionek chorób, jeśli w Rosji można odkrywać [ujawniać] groby cywilizowanych Słowian sprzed kilku tysięcy lat, jeśli tam leczy się ziołami i je preferuje [z braku chemii korpo !!!], jeśli tam w składzie zywności i leków nie ma jeszcze aspartamu, to ja pod tymi względami – zaznaczam, pod tymi względami – już kuźwa nie wiem, czyim chcę być niewolnikiem!
   Czy jeść warzywa z własnego ogrodu i świniaka z własnego chlewika, czy wkładając do ust unijny, zachodni, demokratyczny kęs, zastanawiać się, że jestem truta?
   Czy mieć jednego maniakalnego wodza i czuć tożsamość narodową, czy mieć nieokreśloną ilość brukselskich wodzów, do których dołącza wódz rodzimy [Tusk], którego sowicie wynagrodzono[milion PLN rocznie] za skłócenie mnie ze zwykłym, prostym, jak ja,Rosjaninem?
   Czy mam się układać ze Stanami Zjednoczonymi, czy z sąsiadami?
   Czy wiara w dobro, mądrość, opiekuńczość unijnego tworu nie jest wiarą średniowiecznego człowieka?
   Gdzie jest moje miejsce? Czy ktoś wie?

   Polubienie

   • ja na wszelki nic nie jem w paczuszkach a juz napewno nie nestle gerber itd nasze rodzime przetwory tez jeden wielki syf glutaminian saletra miliony E XXX cos tam itd, rosja to bufor przed plaga azjatycka

    Polubienie

   • Krysiu moja kochana bratnia duszyczko,nie martw się nie będziesz sama,w razie zmuszania nas do wyboru w którą stronę
    mamy się udać to Ja z Tobą idę do naszych rodzimców Słowian
    na wschód.Zgniły zachód już i tak zdycha i oby jak najprędzej.

    Polubienie

 3. To do zielonych ludzików (terrorystów) Putina działających przeciwko Polsce:

  ” „Spalimy wasze domy” – Oblejemy benzyną wasze domy i je podpalimy. Będziemy robić sobie przy nich zdjęcia iPhonami – mówi do proseparatystycznych oligarchów ukraiński żołnierz. To odwet za olbrzymie zniszczenia, jakich dopuścili się separatyści podczas wojny na Ukrainie. Zobaczcie, jak wyglądają miejscowości w strefie wojny. – Onet.”

  Służby wiedzą kim jesteście i wasze aresztowanie jest kwestią czasu! Odpowiecie za swoje czyny przed Prokuratorem.

  Cytuję: „W Polsce służby też się taką armią trolli interesują, więc uważaj trollu, co za pieniądze Kremla na porządnych polskich portalach, wypisujesz..

  Dalej: http://kresy24.pl/60050/jestes-trollem-kremla-ten-artykul-jest-dla-ciebie-przeczytaj-i-zacznij-sie-bac-sluzby-juz-o-tobie-wiedza/

  Polubienie

  • Ukraina już przystępuje do ostatecznego rozwiązania kwestii terrorystów w Donbasie. W Polsce też będziemy mieli ostateczne rozwiązanie tej kwestii. Powoli czas brać się za to!

   „Ukraina: armia przejęła lotnisko w Doniecku

   Ukra­iń­ski sztab twier­dzi, że armia od­bi­ła z rąk se­pa­ra­ty­stów nie­mal całe lot­ni­sko w Do­niec­ku we wschod­niej Ukra­inie. Ofen­sy­wa roz­po­czę­ła się rano.”

   ” „W Donbasie przyszłości już nie ma”. Polacy z Ukrainy przylecieli do kraju – Grupa 178 osób polskiego pochodzenia przyleciała wczoraj do Polski z ogarniętego wojną Donbasu. Samolot wylądował na podmalborskim lotnisku. Cieszą się z perspektywy spokojnego życia w Polsce. – x-news”

   Polubienie

 4. juz wyjasniam. czemu wielu lubi rosyjska racje stanu. zachod zawiodł. oszukał. opowiada bajki a jest coraz gorzej. te niby reformy i.. urzedy polskie dostosowane do zachodu to… po prostu smiech.. historie upa znamy. a ukraina widac teskni za bandera. ludzie nie chca takiej ukrainy. i takiego „przyjaciela „. za rosji i zsrr zylo sie lepiej. a i rosyjski jezyk wiecej ludzi zna. nawet by powiedziec chocby kikla slów. lubie pana strone. baaaardzo. dziekuje za dostarczana wiedze. ja uwazam ze.. polska a zwlaszcza juz zwykli polacy nie powinni sie mieszac do zadnej strony. ani nic przyjmowac> czyli lwowy itd. bo to z tego tylko klopot. polski juz zreszta NIE MA. TYLKO – JEST OPAKOWANIE. ani zachod. ani wschod. wmieszanie sie powoduje ze… rozjada nas i tyle… ci i ci. powinnismy robic to, co czesi w czasie 2 wojny. pozdrawiam serdecznie.

  Polubienie

 5. Panie Kefir… sory ale to głupoty. Od A do Z.

  Po pierwsze to Putin jest źle pojmowany na świecie. Zrobiła to propaganda. Dlaczego? Bo Putin to tez marionetka. Poczytaj pan sobie o sekcie Chabad Lubawicz.

  Po drugie Putin nie stanie z żadnymi oligarchami przed trybunałami bo oligarchowie to ludzie struktur rządzących w Rosji. Oni są nietykalni. Wiem, wylecisz mi teraz z Gusińskim czy Abramowiczem.
  Oni padli ofiarą intrygi we własnym gronie. To przechrzty wiec zostali usunięci.

  A więcej nie chce mi się pisać bo pewnie i tak zaraz będzie tutaj jeden jazgot.

  Obejrzyj sobie okłądkę THE ECONOMISTS własności Rotszylda.
  Putin tam idzie w jednym rzędzie z Obamą, Merkel itd…i ma na oczach ciemne okulary. To ich człowiek.

  Polubienie

 6. Kefir, to co piszesz to całkowity odlot , pytanie po czym …. zdejm klapki z oczu więcej zobaczysz , zaczyna tu pachnąć faszyzmem ….. i rozdwojeniem osobowości….
  Jest wiele scenariuszy zdarzeń ,zapewniam Cie ,inny jest realizowany , w swoim scenariuszu jestes aktorem grajacym role pozytecznego ……… a szkoda bo tu chetnie zagladalem ….
  przypomiana mi sie Wesele Wyspianskiego , …miales chmie zloty rog , ostal ci sie ino sznur ..
  Tak jak tu wyzej pisza ,zostaw polityke inaczej bedziesz tylko narzedziem w ich rekach , nie wazne wschodu czy zachodu . I jak bys sie nie odwrócił , dupa zawsz bedzie z tyłu , mozesz po niej oberwać..

  Polubienie

 7. W naszym narodowym interesie jest mieć jak najlepsze stosunki zarówno z ukrainą jak i rosją a absolutnie nie powinniśmy klękać przed niemcami (co ma dziś miejsce to czyste wasalstwo) którzy wciąż mają w stosunku do nas roszenia terytorialne i nie został do tej pory popisany pakt pokojowy po 2 wojnie światowej ! nie mówiąc o olbrzymiej skali wyzysku przez niemieckie banki i korporacje i agenturze wpływu w mediach rzekomo „Polskich” a w rzeczywistości we władaniach axela springera i wśród sprzedajnych politykierów któzy za pare papierków są w stanie sprzedać kraj w niewole a już była próba dobrania się do ostatnich bogactw państwowych czyli lasów a zapewne będzie kolejna próba już niebawem
  powinniśmy być jak finlandia w 2 wojnie jak było trzeba trzymała z 3 rzeszą a później jak zsrr szło na berlin to zmienili front i staneli z zsrr – MOŻNA? a no można nie trzeba rżnąć cwaniaka jak to Polskie durne władztwo egocentryczne trzeba się kierować interesem a nie przyjazniami bądz emocjami – państwa nie mają przyjazni tylko interesy

  Polubienie

 8. To, co piszesz to rosyjska propaganda. Mam przypomnieć jak na monitor-polski.pl wstawiałeś zdjęcia rzekomo z Ukrainy, a potem okazywało się, że to zdjęcia sfałszowane przez radziecką propagandę? Oj, przydałoby się takie coś nowym Czytelnikom mojej strony którzy trafili na Twój wpis.
  A upadającej Rosji Putina nie boi się już nikt. Czego przykładem jest to, że cały cywilizowany świat który przynajmniej teoretycznie opiera się na Wartościach (w przeciwieństwie do azjatyckiej, barbarzyńskiej Rosji), śle na Ukrainę sprzęt, pieniądze, żywność, leki, żołnierzy, doradców i szkoleniowców.

  Polubienie

 9. Panie Kefirze, niech Pan jeszcze wytłumaczy zrzucenie bomb atomowych na Hiroszimę i Nagasaki, że Amerykanie musieli to zrobić, żeby nas przed Ruskimi obronić. Niech Pan wytłumaczy jakie dobro ze strony Ameryki nas spotka po pokonaniu FR, np; rozwój rolnictwa pod patronatem Monsanto, broń dla każdego obywatela i kamery na każdym kroku. Jakie mogą nas jeszcze dobrodziejstwa spotkać ze strony apologetów rozwoju nieograniczonej doktryny neoliberalnej, morderców Indian i biznesu opartego na wojnach z dala od własnego kraju, niech każdy sobie sam dopowie. Nie chodzi o zapominanie tego, co złego doświadczyliśmy ze strony Rosji, ale należy obiektywnie ocenić również to, jak bardzo rozwinęliśmy nasz kraj, gdy byliśmy pod jej wpływami i porównać z ostatnim 25-leciem, gdy zmieniliśmy kierunek bratniej pomocy na demokrację wuja Sama. Nam jest potrzebny dialog z naszymi sąsiadami i współpraca, a nie dążenie do jednobiegunowego świata.
  Czytając powyższy tekst, nie rozumiem co się stało?
  1. został Pan mentalnie przez kogoś zaatakowany? Jest na to rada – parodniowe odosobnienie pozwoli oczyścić umysł.
  2. zrobił Pan prowokację i za chwilę przeczytam Pana komentarz typu; ” Chciałem się przekonać, czy uwierzyliście, że ja Kefir zmieniłem się o 180 stopni i popieram NWO”
  Pozdrawiam

  Polubione przez 1 osoba

 10. Jednym ze składników mądrego życia jest życie w zgodzie z otaczającą człowieka naturą, środowiskiem, sąsiedztwem.
  Gdy idzie o ludzi, wszyscy pochodzą z tego samego ŹRÓDŁA.
  Jedni to pamiętają, inni dowiadują się o tym, a jeszcze inni [i tu znakomita większość] nie ma o tym zielonego pojęcia, dając się w ten sposób wmanipulować w fałszywe źródła, ideologie, przekonania i antagonizmy.
  Czyichś przekonań i wierzeń nie zmieni się stwierdzeniem i nawet udowodnieniem, że są złe, niewłaściwe, destrukcyjne.
  Takie działanie może i często wywołuje wręcz przeciwny skutek – obronę i umacnianie wierzeń.
  Wytykanie błędów, i to w dodatku widzianych z własnej perspektywy, rodzi agresję.
  Po co ta cała ezoteryka, nauki coraz mniej tajemne, wspinanie sie na pozytywne i wyższe wibracje, skoro, jeśli nadarza się okazja, to stajemy się złośliwymi, żądnymi krwi drapieżnikami, owładniętymi najniższymi z możliwych instynktów?
  Człowiek rozwinięty duchowo nigdy nie będzie skłócał.
  Będzie wskazywał na jedność, proponował twórcze zgodne z przeznaczeniem człowieka myślenie, odczuwanie i działanie.
  To co było wczoraj, dziesięć lat temu, pięćdziesiąt, czy sto lat temu już nie istnieje.
  Można tylko wyciągnąć z tego pozytywną lekcję.
  Noszenie przez lata w sercu urazy, nienawiści do oprawcy czyni nas ludźmi z cechami oprawcy – niczym się od niego nie różnimy.
  Przecież nie o to chodzi. Nie takie jest przeznaczenie, istota i droga człowieka.
  Czy po to przed nami tak wiele odkryto i uświadomiono, abyśmy teraz stali się tylko zabijającą kupą mięsa?

  Czy nie lepiej jest zamiast szkalowania i zwalczania, wskazywać na alternatywę, na źródła wiedzy.

  ———————————-
  – Posłuchaj Gregga Bradena, Benito Masaro, Abrahama i Esther Hiksów, Bashara, …
  – A na co mi to?! A ten Hiks i Bashar to jakieś podszyte ufoludki!
  – Nie ważne skąd są. Ważne, że to co przekazują współgra z wnętrzem człowieka.Mało tego. Zastosowane – działa! Człowiek zaczyna być kreatorem własnej rzeczywistości!
  – Jestem katolikiem, nigdy w to nie uwierzę!
  – To wytłumacz mi, dlaczego wierzysz, że Jezus chodził po wodzie?
  – Bo był Bogiem, należy do Trójcy Świętej.
  – Wskaż mi to miejsce w Biblii, które o tym mówi. Uwierz mi, nie jest grzechem otwieranie się na wiedzę i dokonywanie wyborów między tym, co ci sprzyja, a co nie. To ty zdecydujesz, co ci odpowiada i jakimi chcesz iść ścieżkami, które wcale nie muszą się wykluczać.

  ————————————–

  Myślę, że to lepsza, bezinwazyjna komunikacja …
  Energia podąża za uwagą. Gwałt rodzi gwałt.
  Myśli są źródłem emocji, które tworzą odczucia. Odczucia przyciągają obfitość o tych samych wibracjach. Agresja nigdy nie przyciąga pokoju i ładu.
  O zarania dziejów z chaosu wyłaniał się porządek. Porządek nie musi oznaczać wolności. Kreujmy TERAZ takie wartości, które po chaosie zajmą miejsce tego, co do tej pory wolnością nie było.

  MOŻESZ BYĆ GOSPODARZEM PRAWDZIWEGO SIEBIE LUB ZAKŁADNIKIEM WŁASNEGO EGO, KTÓRE NAUCZYŁEŚ NAJNIŻSZYCH INSTYNKTÓW.

  Serdecznie pozdrawiam.

  Polubienie

  • Panie Kefir zaręczam że ludzie po tamtej stronie ciemnego lasu są tacy sami jak wszyscy ba… nawet jak pan.

   To chyba nie podchodzi pod ruską propagandę i jednak sie pojawi

   Pozdrawiam i życzę uważnie przeczytać post pani Krystyny ona ma rację bo wszyscy pochodzimy z jednego źródła i wszyscy do niego na powrót zmierzamy z tym że jednym zajmie to eon a innym tylko milion wcieleń ludzkich.

   Polubienie

 11. brzmi jak ruska propaganda, mam rodzine w rosji bida az piszczy, dla wiekszosci zycie jest duzo ciezsze niz u nas nawet, oligarhia jest fatalna dla klasy sredniej lepiej juz zgnily zachod

  Polubienie

 12. ….na razie podzielono Ukrainę, wschodnia część pozostanie w rękach Kremla jak Krym…

  Chocholi taniec z Banderą i Hitlerem
  …..Po raz kolejny polskie władze dostarczają paliwa pobłażliwie uśmiechającym się politykom i publicystom z różnych krajów. „Nic nowego, oni przecież od dawna są świrami, dostającymi wysypki na mózgu na dźwięk słowa ‚Rosja’ i nazwiska ‚Putin’” – to typowy komentarz, pojawiający się w różnych krajach i wcale nie pochodzący od legendarnych‚ putinowskich trolli internetowych’. Sprawa jest jednak poważniejsza, bo dotyczy historycznej tożsamości Polski na arenie międzynarodowej…..

  …..Po latach bicia się w piersi historycy i intelektualiści znad Łaby i Renu z zadowoleniem uznali, że odpowiedzialnością za zbrodnie i ludobójstwa można się podzielić. Przestaliśmy zatem mówić o Niemcach w podręcznikach historii, w których zamiast nich pojawiły się jakieś nieznane dotąd plemiona‚ hitlerowców’ i ‚nazistów’. KL Auschwitz został tym samym‚ hitlerowskim obozem zagłady’, by za chwilę przekształcić się w ‚polski obóz zagłady’. No bo przecież Jedwabne… – krzyczeli niektórzy w ślad za papieżem antypolonizmu z USA Janem Tomaszem Grossem. Manipulacja historią najnowszą i konstruowaniem tożsamości trwa w najlepsze do dziś…..

  …..rusofobia polskich władz nabiera dużo groźniejszego charakteru. Premier polskiego rządu, ściskająca dłoń piewcy III Rzeszy i banderowskiej Ukrainy Jaceniukowi, dokonuje manifestacji swej tożsamości historycznej. Zapraszając na uroczystości wyzwolenia KL Auschwitz pogrobowców katów, zamiast spadkobierców ofiar i ich wyzwolicieli, rząd polski przechodzi na pozycje …antypolonizmu. W tym chocholim tańcu postaci Hitlera, Bandery, Jaceniuka, Kopacz i innych pomniejszych kukiełek sprytnie kierowane są przez graczy zza Oceanu. Graczy, którym przeformatowanie tożsamości historycznych i międzynarodowych niezbędne jest w ich dalszej krucjacie przeciwko Eurazji…..

  http://mateuszpiskorski.blog.onet.pl/2015/01/20/chocholi-taniec-z-bandera-i-hitlerem/

  decyzje już dawno zapadły….

  Polubienie

  • Jaki rząd Polski??? z Polski, bo to nie Polacy tylko z kraju Polska.
   Trzeba sobie powiedzieć wprost, 3 rozbiory nie wzięły się znikąd.
   Od setek lat Polską rządzą, kto chce.
   Jedna stara kobieta ze Zgorzelca w latach ’80-tych mówiła tak:
   „Polska jest jak kurwa, kto chce, to ją ma”
   A ja żyję i patrzę, nic się nie zmieniło :/

   Polubienie

  • Piskorski? Dlaczego wklejasz tutaj artykuły osoby, która ma niejasne powiązania z… jak i była podczas sfałszowanego „referendum” na Ukraińskim Krymie, i poparła rosyjską inwazję na ziemie rdzennie Ukraińskie?
   A, o eurazję chodzi. Eurazja to taka radziecka wersja NWO w wykonaniu satanisty Dugina i dyktatora Putina. Oczywiście, gorsza wiele razy od anglosaskiego NWO, które już istnieje. Zastanówcie się proszę, co tak naprawdę popieracie. Czy nie postulujecie, by Polska z deszczu (UE) wpadła pod rynnę (eurazja).

   Polubienie

 13. „Nasi Słowiańscy Bracia z Ukrainy postawą godną podziwu bronią się przed inwazją azjatyckich, barbarzyńskich hord – sił zła ze wschodu.” – prosze, nie! Wyrzucam like z tego profilu, lubiłem czytać o medycynie, zdrowiu itd. ale jak widać poglądy tego Pana to dno i wodorosty. Nie wspomniał nawet o tym, czym był Wołyń przy Katyniu, a za wszelką cene chce oczernić Rosję i piszę, że to oni dofinansowują ISIS itd. skoro nie ma na to nawet dowodów.

  Polubienie

 14. Nie potrafię uwierzyć. Już demonizowanie kobiet z Pana strony to nic innego jak rozszerzenie stereotypów rodem z kościoła katolickiego i to już kłóciło się z obiektywizmem. Ale popieranie Ukraińców dla których Bandera jest narodowym bohaterem jest bezczeszczeniem pamięci jego ofiar. Stanął Pan po ciemnej stronie mocy i dlatego ja również żegnam. I jest mi przykro, że tak się pomyliłam co do Pana.

  Polubienie

   • A mnie ten portal się podoba. A w szczególności Admin, przepracowujący swoje cienie na oczach czytelników i z nimi.
    Czyż może być coś piękniejszego od uczucia, że obecna chwila jest lepsza, mądrzejsza i milsza od poprzedniej? Ale nie w myślach, nie w słowach, nie w wiedzy lecz w czymś , co tę wiedzę ma od zawsze – w sercu.

    Jakieś deklaracje, wyjścia, odejścia, pożegnania, nietęsknoty! JAK DZIECI.
    Ileż razy wychodzimy z piaskownicy z guzem na głowie, by po chwili, spragnieni doświadczeń, wejść do następnej.
    Tyle, że z lotu ptaka to jedna wielka piaskownica.
    Gdzie moje wiaderko! Wychodzę! Nie! To nie moje wiaderko! Moje było piękniejsze!
    Ono nie pasuje do moich foremek! [hi,hi,hi]

    A może nie warto szukać wiaderka.Może to wcale o nie nie chodzi? Hmmm?

    Polubienie

    • Dobrze to podsumowałaś, Krysia 😉 tak się zastanawiam, skąd się bierze taka nienawiść i wyzywanie mnie od żydów, agentów i nazywanie mnie obelgami cięższego kalibru, jak na blogasku opolczyka:

     Cytuję: „Obecnie demaskuje się Kefir wypisujący idiotyzmy o Rosji i Putinie. Kefira poznałem korenspondencyjnie w 2010 roku. Zawsze był głupi, naiwny, kolportował wiele bzdur i dezinformacji, ale teraz kompletnie mu odbiło. Zastanawiam się tylko, czy jest on „jedynie” użytecznym idiotą żydowskiej propagandy czy agentem wpływu.”

     Dalej już jeszcze gorszy rynsztok, antysemityzm, rasizm, faszyzm, typowo prawicowa nienawiść do wszystkich inności. To mentalność typowo radziecka, bolszewicka – według nich, wszelkie inności są niedozwolone, a społeczeństwo ma być karną i zdyscyplinowaną szarą masą – takim radzieckim demoludem. Opolczyku drogi. Pamiętaj że nasze Służby Specjalne – ABW, CBŚ, KW – bardzo interesują się trollami Moskwy. Czasy bezkarnego szkodzenia Polskiemu Interesowi Narodowemu i służalczości wobec Moskwy, mijają, szanowny panie.
     Zwróćcie uwagę na koszmarne słownictwo, obelgi, wulgaryzmy i zwierzęcą wręcz nienawiść. Link:
     https://opolczykpl.wordpress.com/2015/01/22/manifest-odezwa-dysydenta-komandosa-michala-jarzynskiego-do-polakow/

     Polubienie

    • poblazanie innym rasom konczy sie fatalnie jak europa teraz moze sie o tym przekonywac a ameryka juz dawno to wie ale nie wie jak to odkrecic legalnie

     Polubienie

    • ,,Dobrze to podsumowałaś, Krysia 😉 tak się zastanawiam, skąd się bierze taka nienawiść i wyzywanie mnie od żydów, agentów i nazywanie mnie obelgami cięższego kalibru,…”

     Jest kilka moim zdaniem powodów, ale pozwól, że dziś wymienię może dwa.

     Ludzie nie radzą sobie z sytuacją panującą na świecie i z reszta wcale im się nie dziwię.

     Nie uczony lęku, w zderzeniu z problemem, uruchomiłeś raczej racjonalne myślenie.
     Idąc dalej.
     Uczony przezorności, obaw zaczynasz w obliczy kłopotów odczuwać lęk.
     Ale jeśli faszerowany byłeś całe życie obrazami lęku, agresji, obawy przed utratą, obawy przed jutrem, obawy samego siebie i otoczenia,to w sytuacji, wydawałoby się, nadającej się do dyskusji, nie umiesz reagować inaczej jak tylko taką właśnie agresją, wewnętrznym krzykiem.
     Ludzie ciebie nie atakują. Oni się boją.
     Zauważ, że każdy ma immunitet na absolutną rację, każdy wie najlepiej. A dezinformacja sięga tak daleko, że nawet to , czego był pewien wczoraj, dziś stało się jedynie manipulacją polityczną czy ekonomiczną.
     Co ma z tym zrobić? Jak się czuje?
     Walczy jeszcze w to w co wierzy, albo wierzył. Wyrzuca z siebie różnicę miedzy tym, kim musi być, a tym, kim jest na prawdę.

     Drugi powód.
     Ludzie się obruszają, bo hitlerowcy to nie naród niemiecki, bolszewicy to nie naród rosyjski, ubecy to nie naród polski, dżihad to nie narody muzułmańskie, banderowcy to nie naród ukraiński etc.
     Ideologie są głośne, słyszane za granicą.
     Ale my w tych krajach mamy często swoją przeszłość, znajomych, przyjaciół. Zwykłych, kochanych ludzi.
     Utożsamianie narodu z jego rządową polityką, czy ekstremą jest nieporozumieniem.
     Stąd oburzenie, gdy np. polityka Kremla ma cechować prostych, normalnych, pragnących dokładnie tego, co my, ludzi.

     Zobacz, jak brzydko się nas nazywa: masy.
     Gdyby PRZEJAWIENIE ŻYCIA byłoby kompletne bez nas, nie byłoby nas! I takich jak my.
     A jednak …
     Ci, którzy sa od nas silniejsi, wydają się nam takimi, bo przypisujemy im moc.
     Nazywamy ich wysysaczami naszej energii. Czujemy się słabsi, bezsilni.
     Czy aby w większości nie pozwalamy na to sami?
     A potem w trzepocie podciętych skrzydeł podnosimy larum …
     Taki trzepot nikogo nie wzrusza, chyba że tylko nas …

     Polubienie

 15. Panie Kefir czy pan się na pewno dobrze czuje ?
  http://www.monitor-polski.pl/najwieksze-odkrycia-archeologiczne-w-historii-media-milcza/comment-page-5/#comment-200814
  Istnieje prawo do wolności słowa jedni uważają Putina inni noebanderwoskich neofaszystów z Kijowa ja tych ostatnich uważam za zarazę ludzkości któa gdy się tylko rozleje przyniesie wszystkim
  pasmo nieszczęść a pan szaleje po blogach z jakimiś idiotycznymi wyrokami.

  Polubienie

  • Już kilka dni temu chciałam o tym powiedzieć. Dziś to zrobię.
   Moja rozmowa z trzydziestoletnią Ukrainką, która wraz z mężem pracuje w Polsce w pobliskich zakładach odzieżowych.
   – Jeśli twoja rodzina jest na terenach objętych wojną – pytam – to dlaczego nie ściągniesz ich do Polski? Przecież masz te możliwości i masz ludzi, którzy tu pomogą twojej rodzinie?
   – Boję się! Boję się banderowców.
   – Nie rozumiem.
   – W naszej wsi, połowa to banderowcy – zaczyna opowiadać, nie kryjąc zdenerwowania [ wieś, w której mieszka liczy około cztery tysiące mieszkańców – tam są inne, niż u nas podziały administracyjne, coś w stylu rosyjskich obłasti].
   Kobieta zaczyna opowiadać:
   – Miałam dziesięć lat, słyszałam, jak sąsiad mówił do mojego dziadka: ,,My wyzwoliliśmy Ukrainę. Dojdziemy jeszcze do władzy, a jak to się stanie, to tu wrócę, obetnę ci uszy, nos i wyłupię oczy. A jak teraz – rozmawiałam z ciocią przez telefon – przyjechali do wsi, kazali mszę odprawić, za zwycięstwo. Myśli pani, że co? Ludzie nie poszli? Wszyscy poszli do cerkwii. Poszli, bo się bali. A z resztą nikt nie wie kto banderowiec, a kto nie. A jak wyjechali, to ludzie zaczęli się bać tego, że trzymają z banderowcami.

   Mogłabym więcej przytoczyć z tej rozmowy, ale … no właśnie ale.
   Ciekawyyy wie co jest na rzeczy, wielu wie, tylko nasz rząd odgrywa rolę idioty, z którego śmieje się zdrowo myśląca cześć Europy.
   Ktoś nie dawno powiedział [mądrze],że ,,Polska nabiera wodę w usta [chodzi o rząd], widząc dziesięciotysięczny tłum ludzi maszerujący w nocy, z pochodniami i z portretem Bandery ulicami Kijowa i z transparentami treści ,,Bohaterzy nie umierają”.
   Jak wspominałam wcześniej. Lata czterdzieste nie istnieją . Wyciągnijmy pozytywną lekcję. Wysyłając buty, odzież i żywność do narodu ukraińskiego, wiedzmy do kogo docierają.
   Polak zawsze wychodził przed szereg z papierową szabelką, ściągając na kraj kłopoty.

   Polubienie

 16. Antyrosyjska propaganda i tyle. To reżim USA może niedługo upaść jak trump wygra wybory i lewactwo wywoła wojnę domową tam. Jakoś mamy październik 2016 i Rosja wciąż trwa i jakoś nie rozleciała się mimo sankcji. Za to na Ukrainie ostatnio Zakarpacie ogłosiło autonomię gospodarczą. Holland rozmawiał z Putinem na temat Ukrainy i widać, że kombinują podział Ukrainy. Tak więc t raczej Ukraina, a nie Rosja się rozpadnie. Rosja za jakiś czas pewnie też się rozleci, ale w ciągu najbliższych kilku lat to raczej nie nastąpi. Putin jest wszędzie przedstawiany jako zły, psychopata, tyran itd. dlatego że np. nie chce się zgodzić na przedłużenie kontroli banku centralnego Rosji przez Rothshieldów (ta wygasa w 2017 r. – zawarli ją na 100 lat bolszewicy, których sponsorowali amerykańscy bankierzy). Putin wprowadził też ustawę, w której ograniczył kapitał obcy w mediach do 20%. No i zachodnie korporacje w Rosji nie mogą się panoszyć tak jak u nas. A że Putin nie jest demokratą? A czy w USA jest demokracja? Chyba tylko ciemny lud to kupuje. Mamy teraz na świeżo przykład z Trumpem. Jaka to demokracja gdzie media nachalnie promują Clinton, a Trumpa gnoją? Co to za demokracja, że nie ma normalnych wyborów jak u nas tylko jacyś delegaci z establishmentu sobie wybierają swoich kandydatów, a zwykli ludzie nie mają nic do gadania? Idea panslawistyczna to nie jest żadne zniewolenie Słowian, ale dążenie do zjednoczenia Słowian. Kiedyś było potężne państwo Słowian – Lechia i ludzie tam mieszkający byli prawdziwie wolni. Nie narzucano im ideologii religijnych, nie było takiej struktury społecznej jak tam gdzie było chrześcijaństwo, gdzie były nadzwyczajne kasty łupiące resztę. I do tego musimy wrócić. Reżim NWO jaki chce wprowadzić USA upada powoli i Słowianie stopniowo zaczną rosnąć w siłę. należy dążyć do pojednania z Rosją a nie do ciągłego szczekania na nią. Katyń i Smoleńsk były właśnie po to, aby podzielić Słowian i nie dopuścić do ich zjednoczenia, ale to się nie uda.

  Polubienie

  • ,, należy dążyć do pojednania z Rosją a nie do ciągłego szczekania na nią. Katyń i Smoleńsk były właśnie po to, aby podzielić Słowian i nie dopuścić do ich zjednoczenia, ale to się nie uda.”

   Nareszcie jakiś mądry człowiek pisze wprost o tym, o czym trąbię na tym blogu od dłuższego czasu.
   Polska marionetkowość na prawdę mnie przeraża. W ciągu dosłownie pięciu lat potrafimy zmienić zdanie i to o 180 stopni, zamieniając się w amerykańsko niemiecką lizidupę.
   Nawet nam się nie chce zadać pytania ,,Dlaczego tak mamy robić? Kto nam karze i w czyim interesie to leży?” Bo Polska to na tym ubija interes WSZECH CZASÓW!
   W jakim celu i kto rozgrabił Polskę przez ostatnie 25 lat? Rosja?
   Kto wysłał w tym czasie co najmniej 4miliony Polaków(w wieku poborowym i zawodowo twórczym) na poniewierkę? Rosja? A może wcześniej komuna?
   Kto zlikwidował pobór do służby wojskowej, by kraj był łatwym łupem, i by młodzi mężczyźni siedzący w pubach nie mieli zielonego pojęcia o obronności kraju, czy choćby żeby mieli jaja do obrony najbliższych?
   Co tam obrony! Żeby chociaż umieli trzymać i odbezpieczyć najzwyklejszą broń palną, nie mówiąc już o umiejętności strzelania do celu!
   Za czasów znienawidzonej komuny każdy mężczyzna, do późnej starości umiał obchodzić się z bronią i znał wagę obronności kraju.
   Ciekawe! Reżim radziecki wspierał tworzenie się silnej polskiej armii! Zezwalał na budowanie zaplecza obronnego dla ludności i szkolenie młodzieży szkolnej w przysposobieniu obronnym!

   Za amerykańsko niemieckiego miłościwego panowania gdzie jest obecnie obrona i ochrona przeciętnego Polaka?
   Może jestem z wiochy i kuźwa nie wiem o tym, o czym wszyscy z miast i miasteczek wiedzą! Gdzie w razie ,,w” się schronić, jak skomunikować bez elektroniki i w jakich szeregach obronnych się znaleźć!
   40 milionów Rosjan tak sobie w pierwszych dniach października wlazło do schronów przeciwatomowych – tak normalnie w ramach ćwiczeń prewencyjnych.
   Znacie schrony na terenie Polski chociaż dla miliona ludzi?

   Ech dużo by pisać …
   Oj, będą sobie jeszcze przypominali Polacy język rosyjski albo uczyli się go na przyspieszonych kursach.
   Nieroztropny to naród, który nie uczy się języków swoich sąsiadów, a bezmyślnym go wręcz nazwać można, jeśli dla interesów obcych, sąsiadów tych zza miedzy uważa za wroga.
   Zastanawia mnie dlaczego ja mogłam, a w zasadzie miałam w obowiązku (za komuny) uczenie się w liceum trzech języków; niemieckiego, rosyjskiego i angielskiego.
   Komu zależy na tym, aby Polak nie znał rosyjskiego?

   A może nie ma poznać drugiej strony medalu?
   Bo tę niemiecko – stanową, rusofobiczną propagandę dla uczynienia z Polaków mięsa armatniego znamy aż za dobrze.

   Polubienie

    • Aniu, przypomnij sobie – a w zasadzie wszyscy mogą obejrzeć – film o tym jak zaczynał się 39 dla Polski.
     Zakochani w sobie ludzie, leżący na plaży odkrywają, że to nie polskie samoloty, to nalot.
     Nic się nie zmieniło. Lubimy być zaskakiwani?
     Pewnie tak…
     Ktoś powie, że naginam przyszłość, ale ktoś inny będzie miał w dupie ,,zniewieściałą duchowość pokoju”, pokoju, który zależy od twardych realiów.
     Sen jest dobry i spokojny, gdy masz pewność, że jutro obudzisz się w tych samych lub podobnych oczekiwaniach.
     Śnijmy Polacy, że jutro jakoś będzie ….
     Nie przewidujmy, nie myślmy realnie, liczmy na to, że w dzisiejszym świecie wszyscy obcy o nas zadbają, ochronią …(,,alianci kiedyś, dziś NATO )
     Chyba w tym względnie cywilizowanym świecie tylko Polaka stać na taką naiwność, która prędzej czy później zawsze zażąda zapłaty.

     Polubienie

   • Krysiu Kochana!
    Na kolanach błagam Cię o zmianę nicka
    MĄDRA BABA – pasuje Tobie jak nikomu innemu – powinnaś mieć go jak tytuł honorowy
    ,,Może jestem z wiochy i kuźwa nie wiem o tym, o czym wszyscy z miast i miasteczek wiedzą! Gdzie w razie ,,w” się schronić, jak skomunikować bez elektroniki i w jakich szeregach obronnych się znaleźć!” – Tu zadałaś super pytanko. Ja też jestem w tych sprawach [głupi – choć jako straszny szeregowy rezerwy] powinienem wiedzieć
    Ale mam syna który w gminie Swarzedz zajmuje się zarządzaniem kryzysowym – myslę że on powinien znać odpowiedź. Dla Ciebie i wszystkich tu obecnych przepytam go i napiszę tutaj odpowiedź w tym temacie.
    Macierewicz potrząsa szablą, ale zapewne nie strzeliłby Putina w pusk bo bałby się reakcji i tego co się później z nim stanie. Kiedyś przeczytałem coś co wbiło mi sie na zawsze w głowę.
    PRAWDZIWY PRZYWÓDCA POTRAFI SPRAWIĆ BY LUDZIE SZLI ZA NIM W OGIEŃ, A NIE PĘDZI ICH PRZED SOBA JAK BYDŁO Takie coś – niby nic a mówi wszystko. Nie ma u nas takiego przywódcy za którym ludzie tak poszli by bez zastanowienia.
    Może poszukajmy takiego przy okazji?

    Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s