Media i manipulacja

Merkel: „antysemityzm i ataki na meczety są obowiązkiem Niemców”. Nie, to nie jest żart!

Merkel: „antysemityzm i ataki na meczety są obowiązkiem Niemców”. Nie, to nie jest żart!

islamZabawną „freudowską wpadkę” zaliczyła kanclerz Niemiec, pani Angela Merkel. Każda tego typu freudowska wtopa jest znamienna i wiele mówi o tym, co naprawdę (a nie na pokaz) myśli dana osoba. Czasami tak jest, że wewnętrzny „strażnik moralny” w podświadomości danej osoby, z jakiegoś ważnego dla siebie powodu, pragnie ujawnić często bardzo niepopularną i niepoprawną prawdę.

Powiedziała ona:Antysemityzm jest naszym państwowym i obywatelskim obowiązkiem. To samo dotyczy także ataków na meczety„.

Tak było i tym razem podczas przemówienia pani Merkel. Niestety, wciąż mało wiemy o tego typu sprawach, choć psychologia od dawna je opisała wzdłuż i wszerz. Dla każdego psychologa / socjotechnika tego typu „freudowskie wpadki” są bardzo ważnymi wskazówkami co dana osoba naprawdę myśli. Niestety, bardzo często jest tak, że nie znający psychologii przeciętny Kowalski, powie coś w stylu: „ot, przejęzyczyło się babie, na ch… drążyć temat” przy czym tym słowom towarzyszył będzie cyniczny rechot w odpowiedzi na Twoją argumentację i haust z butelki piwa, zagryzanego kebabem.

Ale nie dla nas! My chcemy poznać psychologię, także tę zakazaną i niepoprawną politycznie psychologię. Chcemy poznać to, o czym psycholodzy i psychoterapeuci mówią w panice, ściszonym głosem, i nigdy pod swoim nazwiskiem. Chcemy poznać nawet najbardziej ukrywane tajemnice psychologów, których za żadne skarby nie powiedzieliby oni swoim studentom bądź pacjentom. Od tego są takie strony jak moja.

Zwracajcie uwagę na tego typu przejęzyczenia, freudowskie wpadki, interpunkcję, pisanie bądź nie pisanie dużych liter, polskich znaków, itp. Analiza tekstu pisanego dostarczy Ci dużo więcej informacji o danej osobie, niż analiza odcisku jej palca. Niedawno terrorysta Putina, który terroryzuje strony na facebooku, w tym moją, popełnił podobną freudowską wpadkę. Słowo: „Japonia” napisał z małej litery. Natomiast trzy słowa: „pan prezydent Putin” napisał z dużych liter, choć w przypadku dwóch pierwszych słów („pan prezydent”) ich pisanie z dużej litery jest wbrew zasadom polskiej pisowni.

Oj, te zielone ludziki Putina terroryzujące polski internet są bardzo, bardzo czytelne. To ich „strażnik moralny” w podświadomości czuwa, i poprzez tego typu wpadki daje znać. Podświadomość tych zielonych ludzików tak naprawdę gardzi ich pracą i judaszowymi rublami jakie za tę pracę dostają, i daje temu wyraz, czytelny dla wtajemniczonych.

Zauważcie jeszcze jedną rzecz. Media na ogół w ogóle nie używają argumentu o freudowskich wpadkach, które zaliczają politycy, gdy ich „strażnik moralny” postanowi zdemaskować prawdę. Prawicowy portal niezalezna.pl napisał o tym, ale niestety, w formie ironii i kpiny, cytuję: „Komentatorzy ironizują nawet, że zapewne w trakcie wystąpienia doszło do freudowskiej pomyłki.” Tak, jest to freudowska pomyłka. I wiele mówi o prywatnych poglądach kanclerz Niemiec. Która w przyszłości może podjąć nawet drastyczną decyzję o wyrzuceniu kilku milionów muzułmanów z tego kraju, gdyby doszło do islamskiego dżihadu w Europie.

Czytaj o freudowskiej pomyłce kanclerz Angeli Merkel w oficjalnych mediach:
Przemówienie Merkel o tolerancji. „Antysemityzm jest obowiązkiem rządu i obywateli”
Merkel: Antysemityzm jest obowiązkiem

Autor tekstu: Jarek Kefir

Chcesz wspomóc moje niezależne inicjatywy i sprawić, by tego typu wpisy pojawiały się z regularną częstotliwością? Aby to zrobić, kliknij tutaj (link).

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł – podaj go dalej i pomóż go wypromować! Pomóż innym zapoznać się z tą tematyką.

 

Reklamy

1 odpowiedź »

  1. A tO bYło tak…maktrela i cala reszta podkrecaja nas do WKURWIANIA się na ataki NIBY teroRYSTOW po co? KEFIR jesteś mądry FACET! świat prędzej czy później opanuje islam. taki widocznie był plan …latwiej manipulować maniakami islamskimi przez religie. chrześcijaństwo nie zdało EGZAMINU w tej materii . a jak przy okazji zmiany wiodącej religii uda się namówić plebs do wybijania się w imię BOGÓW to zabawa będzie palce lizać! ot taka cała układanka według AnAlFaBETy:) Ps freudek to podstawa programowania …

    Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s