Afery

Koncerny farmaceutyczne wykorzystują księży do konfiskaty starych ksiąg o ziołach i leczeniu naturalnym! Inkwizycja naukowa i religijna działa w XXI wieku

Koncerny farmaceutyczne wykorzystują księży do konfiskaty starych ksiąg o ziołach i leczeniu naturalnym! Inkwizycja naukowa i religijna działa w XXI wieku

religiaWklejam szokujący w swej wymowie komentarz jednego z Czytelników mojej strony. Dowiedział się on, że księża katoliccy na Podlasiu rozkazują zielarkom-szeptuchom oddawanie nieraz bardzo starych ksiąg o ziołach. Grożą im, że jeśli tego nie zrobią, to ksiądz nie udzieli im ostatniego namaszczenia w przypadku śmierci.

Zdziwiłbym się gdyby jakakolwiek szeptucha oddała książki z tak bezcenną wiedzą w zamian za lojalność tak zdemoralizowanej i złej instytucji, jak kościołowi katolickiemu. Warto przypomnieć, czym jest rytuał ostatniego namaszczenia. Ostatnie namaszczenie, tak samo jak i chrzest, komunia św, bierzmowanie, ślub – to okultystyczne, czarnomagiczne zabiegi dokonywane w kościele katolickim. Sposób ich przeprowadzania został zaczerpnięty ze starożytnej wiedzy, m.in. z pierwowzorów Kabały, i włączony do obrządków kościoła. Wszystko po to, by odpowiednio „pieczętować” dusze (chrzest, komunia, bierzmowanie, ślub) a na końcu – kraść je (ostatnie namaszczenie, które blokuje ucieczkę duszy z Ziemi np na lepszą planetę).

Poczytaj o okultystycznej i czarnomagicznej genezie rytuałów i sakramentów katolickich i chrześcijańskich:

Szokujące manipulacje kościoła katolickiego. Są niczym pakt z diabłem
Kościół katolicki to okultystyczny złodziej dusz!

Trzeba również przypomnieć, że akademicka nauka i medycyna jest winna zaprzepaszczenia liczącej tysiące lat (lub nawet więcej..) wiedzy na temat leczenia minerałami, ziołami, grzybami itp. 90% lub więcej tej wiedzy zostało utracone wraz z końcem XIX i początkiem XX wieku. Właśnie wiek XIX to epoka największego w historii świata rozwoju i ogólnoplanetarnego triumfu kościoła katolickiego. Nieprzypadkowo wtedy właśnie ateistyczni naukowcy, myślący że wszystkie rozumy pozjadali, rozpoczęli do dziś trwająca krucjatę krzyżową przeciwko medycynie naturalnej.

Moim autorskim powiedzonkiem jest to, iż ateizm i racjonalizm to owszem, bękart katolicyzmu, ale bękart ze wszech miar prawowity. Tak naprawdę, patrząc z perspektywy wiedzy, jaką mam, i jaką będę w przyszłości zdobywał – to katolicyzm (i inne religie) oraz ateizm i racjonalizm, są do siebie tak bardzo podobne. Oba modele postrzegania świata zamykają człowieka na prawdziwą wiedzę, prawdziwe poznanie i prawdziwe doświadczanie. Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Niedaleko pada też racjonalny ateizm od katolicyzmu. Zresztą, ten sam dwubiegunowy model mamy w polityce. W USA nie ma nawet śladu opozycji, alternatywy. Są dwie koncesjonowane partie – Republikanie i Demokraci. U nas – PiS i PO.

Autor wstępu: Jarek Kefir

Proszę o podanie dalej tego info!

____________________________________________________________

A teraz zapowiadany powyżej komentarz:

Cytuję: „(…) Słyszałam od pewnej kobiety, że na Podlasiu księża wmawiają szeptuchom, że jeśli nie oddadzą wszystkich książek na temat ziołolecznictwa to inaczej nie udzielą im ostatniego namaszczenia i pójdą do piekła.

Te w te bzdury wierzą i oddają im bardzo stare książki nawet z XIX wieku, w których jest zawarta bezcenna wiedza na temat ziołolecznictwa. Może w takich książkach są receptury na niektóre choroby, czy schorzenia, które są uważane za uleczalne tylko lekami farmakologicznymi (według pożal się Boże tej nędznej telewizji i innych mediów finansowanych przez koncerny farmaceutyczne).

Jestem tego pewna, że każda choroba jest uleczalna. Wystarczy zwrócić się do Matki Natury i tam znaleźć zioła, rośliny, pestki, owoce, warzywa, dzięki którym człowiek (czy zwierzę, bo to też istota żyjąca). Ponadto pozytywne myślenie, Totalna Biologia, Nowa Germańska Medycyna także są kluczowe w powrocie do zdrowia.

Według mnie choroby to takie hamulce w życiu człowieka. Taka osoba korzystając z życia nie patrzy co myśli (bo myśli tez wpływają na ciało), spożywa, robi, nie zwraca uwagi na jakość swojego życia, tylko bezmyślnie brnie przez nie jak wół z klapkami na oczach i heya. Nawet nie poświęci choć momentu na refleksję na temat życia, po co to wszystko. Może poza tym piciem, paleniem i prozaicznym życiem w schodzącej na psy cywilizacji promującej wszystko to co po prostu zezwierzęca ludzi jest coś więcej.

Właśnie wówczas taki człowiek zatrzymuje się w wyścigu szczurów i ma okazję na przemyślenie swego zachowania i stylu życia. To taki impuls do zmiany jakości życia na lepsze, szczęśliwsze, zdrowsze, etc.

Z tego można wyciągnąć wniosek, że choroba nie musi być karą, ale błogosławieństwem, ponieważ człowiek może nabyć nowe doświadczenia i się zreflektować, aby być lepszym i się wznieść na wyższy poziom rozwoju duchowego, bo nabył umiejętność pokonywania trudności, które niekiedy są uważane za coś nie do przezwyciężenia.

Może jesteśmy na tej planecie, aby nauczyć się być szczęśliwym tak po prostu z samego istnienia. Wielu dorosłych lub uważających się za „dorosłych” mogłoby uczyć się od małych dzieci, które są pełne energii, cieszą się z samego faktu życia i błahych rzeczy. Tak jak napisałeś Jarku w innym artykule, że jak było się dzieckiem, to bawiło się rysując patykiem po ziemi na łące i było się szczęśliwym.

Oczywiście są dzieci, które są z piekła rodem, ale to rodzice tak je wychowali (bo pokolenie 20, 30 latków po pierwsze nie umie przekazać dzieciom odpowiednich wzorców, a po drugie sa podłymi egoistami uważającymi, że bezstresowe wychowanie jest najlepsze, bo nie trzeba się wysilać). No i naoglądały się tych głupot w telewizji, które są stworzone do manipulowania i programowania ludzi. Szczególnie „bajki” z przemocą i erotycznymi kontekstami. Reklamy też robią swoje zachęcając do tego, aby takie dziecko chciało więcej i więcej. W tych czasach już nie wystarczy patyk do zabawy, ale wypasione samochodziki, wymyślne Lego, wyuzdane lalki Barbie z ekskluzywnym domkiem i seksowny Kenem.

Najgorsze jest to, że taki dzieciak chce więcej i więcej. Gdy dostanie jedna zabawkę, to chce następną. Zauważcie, że w taki sposób programuje się dziecko, żeby wyrosło na takiego konsumenta kupującego coraz to lepsze rzeczy i otaczającego się pięknymi kobietami i przystojnymi mężczyznami. Taki panujący kult ciała, które i tak rozsypie się w proch albo prędzej robaki je zjedzą. Nie ważne, że w środku ci ludzie są bardziej puści od wydmuszek jak te przysłowiowe lalki, ale taka osoba ma już nabyte takie wzorce, więc tak postępuje, ponieważ myśli, że jedynie ten ładny/a da mu szczęście, a ten trochę brzydszy nie. Czasami jest na odwrót.

Poza tym takie dziecko wyrasta na nieszczęśliwego, egoistycznego człowieka nastawionego na czysty konsumpcjonizm, nie umiejącego patrzeć alternatywnie na świat, przyjmujące go takim jaki przedstawiają go media. Taka osoba nawet nie umie przeciwstawić się w obliczu łamania podstawowych praw przez rządy i system, bo nie widzi, że może być inaczej i nic nie obchodzi ją jakie z tego tytułu będą konsekwencje za parę lat.

P.S. Zaznaczam, że nie uważam, że wszyscy ludzie są tacy sami. Oczywiście w pokoleniu 20, 30 latków są rodzice, którzy mentalnie są dojrzalsi od niejednego 40, czy 50 latka i umieją wspaniale wychować swoje dzieci, które wyrastają na wartościowych ludzi.”

Autor:a
Link do komentarza: https://kefir2010.wordpress.com/2015/01/07/niewielu-zdaje-sobie-sprawe-ze-w-kosciele-sa-poddawani-zaawansowanemu-praniu-mozgu-psychomanipulacji/#comment-125923

Reklamy

13 odpowiedzi »

 1. Dla dzieci polecam stare polskie bajki : reksio, pomysłowy dobromir, szpieg z krainy deszczowców, pszczółka maja. Wszystki dostępne na YouTube. Tylko rodzic musi to kontrolować. U mnie dziecko nie ma dostępu ani do kompa ani do iPada. To co chce wrzucam na ekran telewizora i tylko to pozwalam oglądać. I do tego służy mi telewizor. „Telewizji” juz nie mam.

  Polubienie

 2. To, ze podstepne klechy na koledach i przez „msze swiete” wyciagaja ostatnie wdowie i dzieciece grosze jest „norma” postepowania tych psychotrikowych rabusiow w czarnych kapotach „katolickich” z zydowskimi jarmulkami, a fakt ze koszerna inkwizycja medyczna wspolpracuje z nimi „oficjalnie” potwierdza tylko ich wspolne ludobojcze cele opisane w zatajanych przed „wiernymi”, ale nieprzerwanie obowiazujacych dla „strasznych braci w wierze” w praktycznym zastosowaniu wskazowek talmudycznych !!!

  Jesli Prawda wyzwala, to wlasnie w ten ratujace dusze i cialo sposob, ze bojkotuje sie te widzialne ze swiatlem Prawdy wszelkie sieci, w tym na pierwszym miejscu „sieci sluzby zdrowia”, czyhajace na gojskich „grzesznikow”, ktorych jedynym „grzechem” jest ich nieswiadomosc w polaczeniu z wszelkimi „trojanami” na duszy, szkodliwymi „wirusami” strachu przed „diablem”, „kara boska”, dwoja w szkole, zaraza „swinskiej” czy „chinskiej”, „rakiem”, islamskim „terrorysta” za kazdym rogiem, czy innym ” obcym wrogiem”, itd. , bo nic lepiej sie nie sprzedaje tak jak „strach” przed nieznanym o wielkich oczach, ktory nawet przeskoczyl w dochodach pornoprzemysl zydowskich alfonsow wystepujacych rowniez w purpurach biskupich.

  Ten, kto wyskoczy z fali „strachu” z jakakolwiek manipulacja w eterze mendialnym, ten wroci do swiata zywych i wolnych ludzi plynacych pod prad,z podziemnym strumieniem uwalniajacej WIEDZY z okowow, kajdan i madejowych lozek szpitalnych wspolczesnie szalejacych inkwizytorow w kitlach „sieci medyczno – aptekarskiej” NFZ – Narodowego Funduszu Zgonow !!!

  „Ministerstwo Zdrowia” to kamuflaz slowny dla nie – rzadowej „firmy” zabijajacej podstepem ” na lekarza” , ktory wyksztalcony wsrod swoich bliznich, majac ich ZAUFANIE i za pieniadze swoich jest niestety przedluzeniem morderczych macek przemyslu chemiczno – farmaceutycznego i ktory „metoda salami – krojenia kielbasy po plasterku” zabija kazdego, kto naiwnie wpada w jego sidla niewiedzy, bloczka recepturowego i badan liczac na ratunek zdrowia i zycia !!!

  Zaraz dosle „prawna” rejestracje tego „ministerstwa” u szefow mafii okupantow zydowskich w Waszyngtonie !

  Polubienie

 3. Dolaczam dowod rejestracji ludobojczej „firmy” bezposrednio nadzorujacej niszczenie zdrowia i zycia Polakow za wiedza i przyzwoleniem „wladz” panstwowo – koscielnych :

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO ZDROWIA
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 367462863
  L Geschäftssitz Ul. Miodowa 15
  L Postleitzahl 00 246
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 226349440
  W Fax Nummer 226352487
  W Name Hauptverantwortlicher Arlukowicz Bartosz
  W Tätigkeit (SIC) 9431

  Polubienie

 4. kefir podziwiam Cię za odwagę i proszę zrzeszaj nas w jakiś sposób,organizuj jakieś wiece,w grupie siła.To wszystko co się dzieje ma na celu zniszczenie słowian,nie możemy na to pozwolić.A tak na marginesie tylko głupiec jest katolikiem,wystarczy trochę poczytać…

  Polubienie

  • w stanach jeszcze gorzej za spozycie surowego mleka torego nigdzie nie ma czasami idzie sie do wiezienia a czlowiek jest skuwany jak przestepca to samo z warzywami we wlasnym ogrodku sa zabronione tylko przemyslowa zywnosc gmo jest dozwolona… na zdrowie,chyba lepiej juz z putinem tam gmo zabronione u nas kopia ameryki co do centymetra amerykanskie swieta zwyczaje technologia, IV rozbior polski

   Polubienie

 5. Najwiekszym klamstwem jest to, ze „religia” jest niezalezna od „polityki” i tu (smiech) i kultuwuje sie ja tradycyjnie „dobrowolnie”, co oczywiscie najbardziej jest widoczne po urodzeniu i poddaniu dziecka rytualom „chrztu swietego” jakoby na zasadzie „dobrowolnosci” jego rodzicow, gdzie przeciez to duchowe zniewolenie na cale zycie przekazuje sie z cala rytualna pompa i dewocjonaliami z pokolenia na pokolenie.

  Pisze swiadomie teraz obcesowo, ze „religia” wlazi ludziom z diabelskimi kopytami od kolyski az do smierci, od kuchni doslownie z roznymi postami i ryba w piatki, a najbardziej interesuje sie „grzechami” lozkowymi i „heretykami”, co to maja czelnosc „watpic” i zadawac „glupie” pytania.

  Spracowanym i schorowanym, z ktorych juz nie mozna utoczyc krwi podatkowo-skladkowej i na tace wybudowano nowoczesna „siec sluzby zdrowia” , gdzie czlekoksztaltne „pajaki – krzyzaki” czyhaja ze swoim ostatnim „namaszczeniem” szyderczo usmiechajac sie i czekajac radosnie na „ofiary” za „duchowe” uslugi pogrzebowe na umartwionych talmudyczna antymedycyna „grzesznikow” :

  http://cozl.eu/index.php/aktualnoci-mainmenu-2/496-podpisanie-i-wmurowanie-aktu-erekcyjnego-pod-rozbudow-i-modernizacj-centrum-onkologii-ziemi-lubelskiej-im-w-jana-z-dukli

  Dawno temu wprowadzony podsluch „spowiedzi swietej” ciagle funkcjonuje wraz z tym elektronicznym namierzonym na „wierzacych”, ale nie praktykujacych, bo „religia” jest nieodlaczna druga strona „polityki”, gdzie raczka raczke myje i wyciska kazdy grosz z ludu pracujacego miast i wsi, ktorego „poglowie” jest redukowane „medycznie” wraz z zatruta „zywnoscia” i srodowiskiem.

  Dlatego tez paskudne i bezduszne typy inkwizytorow lazac „po koledzie” staraja sie unicestwic wszelka literature dotyczaca medycyny naturalnej po to, zeby ludzie nie zaczeli zdrowiec na duchu i ciele, bo to oznacza koniec dla tej mafii religijno – politycznej utrzymujacej sie z „grzechu” niewiedzy i glupoty ludzkiej wszczepionej ludziom „religijnie” przed wiekami, kiedy to GLUPOTA LUDZKA JEST NAJTANSZYM SUROWCEM, Z KTOREGO ROBI SIE NAJWIEKSZE PIENIADZE !!!!

  Wczoraj dzwonili do moich drzwi „kolednicy” – czworka przebranych dzieci z gwiazda Dawida i klecha w cywilu z puszka na pieniadze w lapie. Zadnym domokrazcom nie otwieram drzwi, a jesli mnie probuja na zewnatrz zagadywac przez plot, to ucinam krotko ich slodkopierdzace zagajenia, czy to o odkurzaczach albo o „swietej biblii” konkurencyjnych jahwistow lazacych, jak mendy po tylku od drzwi do drzwi.

  Perfidni zlodzieje i mordercy trikowi biora ze soba na lep dzieci oglupionych „wiernych” i tak poslugujac sie ich dziecinna naiwnoscia dorabiaja na boku w terenie, a ten klecha z puszka wrzucil mi bezczelnie do skrzynki pocztowej swistek z adresem parafii katolickiej organizujacej te coroczne „gwiazdkowe” wystepy w plenerze, z jak najbardziej „uzasadniona” prosba o wsparcie i z namiarami bankowymi do przelewu pieniedzy.

  To juz wole dac pare groszy na piwo jakiemus „menelowi” na ulicy, ktorego mafia religijno- polityczna doprowadzila do upadku juz w momencie jego narodzin i „chrztu”, bo w „biblijnych” przypowiesciach stoi jak wol napisane o tym, ze „wierni” z krain, ktore przejeli w „darze” od „jedynego Boga” jego misjonarscy posrednicy czyli bracia straszni w wierze i spece od wojen krzyzowych maja na wiecznosc sciagac podatki i przyjmowac „ofiary” do swoich swiatyn, gdzie tak juz biedni „wierni” otrzymuja za pozostale grosze pocieche „duchowa” i „zbawienie wieczne”.

  To tez ta pejsata spirala smierci do dzisiejszego dnia wyrywa z zycia i bezlitosnie zabija kolejne jej GLUPIE I BIEDNE ofiary losu, ktore daly sie odzwyczaic od samodzielnego myslenia i stosowania zdrowego rozsadku na co dzien, bo wola biernie czekac na „cud” leczniczy czy tez w „kosciele” i wpuszczac do wlasnych domow „ksiedza” po koledzie na okazje „trzech kroli” wraz z innymi „obiecujacymi” cuda na kiju domokrazcami :

  Juz gdzies czytalam o tym, ze pewien biedny szklarz w malym amerykanskim miasteczku zaplacil paru chuliganom za to, zeby wybijali szyby w pobliskim miasteczku, bo po takich „akcjach” zaczely masowo wplywac do niego zamowienia na naprawe zniszczonych
  okien …. . !

  Czlowieka schorowanego i obrabowanego na duszy i ciele przez inkwizycje koscielno – polityczna moze uratowac tylko jego silna wola powstania z kleczek nieswiadomosci i niewiary we wlasne sily, bo tylko Prawda ratuje !!!

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/medyczne-potwory-2015-01

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s