Nie wierzysz Kefirowi, spiskowemu oszołomowi, to może uwierzysz innemu, popularniejszemu autorowi? Mówimy głośno o tym, co ludzie chcieliby ukryć!

Nie wierzysz Kefirowi, spiskowemu oszołomowi, to może uwierzysz innemu, popularniejszemu autorowi? Mówimy głośno o tym, co ludzie chcieliby ukryć!

lifestyle związkiZastanawiające są teksty, jakie pojawiają się od jakiegoś czasu na stronie Pokolenie Ikea, modnej i bardzo znanej wśród 30-latków z dużych miast. Ogólnie, staram się uczyć od ludzi, od których nauki warto pobierać – w tym wypadku, od blogerów lifestyle’owych. Swoją koncepcję chcę bowiem przedstawić luźnym, modnym językiem, w zrozumiały sposób, by te idee wyszły poza hermetyczny krąg ezoteryków, okultystów i osób uduchowionych. Wiele dała mi obserwacja stron Samcze Runo, Eco Ego, Pokolenie Ikea, Kominek itp. To blog „zimnego drania”, posuwającego swoje fanki Kominka, był jednym z tych światełek w ciemnym tunelu mojego przeszłego życia. Gdy byłem wtedy naiwnym dzieckiem, z głową pełną romantycznych bzdur – on niósł mi oświecony kaganek oświaty i co rusz wywoływał u mnie tzw. „konflikty poznawcze”, zmuszające do myślenia, analizowania i weryfikowania swoich poglądów.

Otóż na Pokolenie Ikea pojawiają się artykuły wpisujące się w stosunkowo świeży, i mało popularny w Polsce trend – demaskowania iluzji związanych ze sferą biologiczną, związkową, seksualną, społeczną. Autor bloga Pokolenie Ikea zrozumiał, zobaczył szerzej, otworzyły mu się oczy – już na zawsze. Takie doświadczenie zmienia człowieka na zawsze i nigdy nie jest zapominane. Choć bolesne i ciężkie jest to doświadczenie, to jego owoce są słodkie niczym nektar. Oto bowiem okazuje się, że wszystko to, gdzie mamy się niby realizować (emocje, związki, rozmnażanie, seks itp itd) okazuje się mieć swoją drugą, niestety – bardzo mroczną stronę. Na nieskazitelnej, romantycznej idei, pojawia się czarny jak smoła rys skazy.

Cukierkowa iluzja, mówiąca że wszystko będzie dobrze – obraca się w ruinę, a wraz z nią – całe nasze życie. Wkraczamy w Ciemną Noc Ducha. Wmawiano nam całe życie, że wszystko będzie dobrze, bajkowo i pięknie, jeśli tylko wypełnimy społeczne wymagania (czyli: związek, ślub, dzieci, praca, dom, samochód, prestiż). Niestety, ale tak nie jest. Okłamywano nas całe życie. Ludzie którzy mają już tę wiedzę, np osoby starsze, są tak przerażeni i zdołowani tym, co odkryli w ciągu swojego życia, że wolą zabrać tę wiedzę do grobu. Nie dzieląc się tę bezcenną wiedzą z rozgorączkowanymi, nastawionymi na emocjonalne, seksualne i alkoholowo-narkotykowe fajerwerki, młodymi głowami.

Proponuję Wam zobaczyć demotywatora, z treścią ze strony Pokolenie Ikea. Czyżby prąd myślowy o nazwie Vortex 2014 – 2015 zaczął dawać owoce? Autor tej strony zauważył w jednym ze swoich felietonów, iż człowiek z natury jest zły. Tylko nieliczni wiedzą, że mają zobowiązanie, by stawać się lepszym sobą każdego dnia, każdej godziny. Reszta woli śmieciarską muzykę, śmieciarskie żarcie, haust z butelki piwa przed wciągnięciem taniej amfetaminy, imprezę i kompulsywny seks. Wszystko po to, by zagłuszyć ten wewnętrzny ból istnienia, to wewnętrzne, dojmujące przerażenie.

To potwierdza także ezoteryka i inne odłamy Lux Esoteria Occulta. Człowiek jest z natury zły. Podświadomość i ego są z natury złe – to potwory nastawione na przetrwanie i rozmnażanie, za wszelką cenę, nawet za cenę zagłady całej Ziemi. Widać to w działaniach kapitalistów i korporacji niszczących dla kawałka szeleszczących papierków całe ekosystemy. Dalej: matka natura jest zła – jest to żywioł nastawiony tak jak jej reprezentanci (podświadomość i ego) na przetrwanie i przekazanie genów dalej, za wszelką cenę. Dalej: to ta planeta jest zła, jest to coś w rodzaju piekła, kosmicznego więzienia czy psychiatryka, obozu koncentracyjnego bez drutów.

Ludzie chcieliby ukryć wiele rzeczy. Społeczeństwa chciałyby ukryć jeszcze więcej rzeczy. Siniaki, które ma żona pobita po powrocie z niedzielnej mszy, skrywa się za makijażem. Brudy i rodzinne tragedie ponoć pierze się w czterech ścianach, bo na zewnątrz ma być widok szczęśliwej rodziny, by sąsiedzi zzieleniali z zazdrości. Potwornie wyniszczający nałóg narkotykowy (alkoholizm, nikotynizm) mający zagłuszyć emocjonalną, wewnętrzną pustkę i rozpacz, skrywany jest pod eufemizmem „towarzyskiej osobowości” czy też „imprezowego stylu życia”. Sam autor Pokolenia Ikea pisze przecież: „możesz co najwyżej pograć w PlayStation, zrobić tego grilla i zalać ryja do nieprzytomności„. Powiedzcie mi, proszę, ale szczerze. Czy to ma być ta opisywana wszędzie i zachwalana dorosłość?

Cytuję: „Jeśli wolność słowa cokolwiek oznacza, to oznacza ona prawo do mówienia tego, czego ludzie nie chcą słyszeć i co chcieliby ukryć
~George Orwell

Cytuję: „Nowoczesność stworzyła człowieka iście pośledniego, o obniżonych aspiracjach, o obniżonej godności (która ponoć należy się a priori). Ów intelektualny nędzarz i moralny kloszard próbuje jednak nadać swojej egzystencji jakiś godniejszy rys. Jak chce to osiągnąć? Na pewno nie tak jak jego przodkowie, czyli poprzez doskonalenie się i pogłębianie wiedzy.
Całą aktywność homo modernus sprowadza się do nadania przedmiotom jakichś moralnych wartości bądź przypisania im jakichś wznioślejszych cech. A posiadanie ich predysponuje do posiadania owych szlachetnych cech. Tak więc nowe auto sprzedawane jest jako wolność, ubrania jako tożsamość, fryzura jako samoekspresja, ubezpieczenia jako roztropność, lokata czy konto jako przedsiębiorczość, książki jako bilet wstępu do elit, żywność ekologiczną jako dobro i tak dalej.
Mamy zatem rzesze „niezależnych”, „wolnych”, „świadomych”, „roztropnych”, „przedsiębiorczych”, „dobrych”, miernot, które boją się dostrzec miałkość swego żywota
~Varant z Demotywatorów

Życie jest przewrotne. Na początku myślisz, że życie to pełne emocjonalnych fajerwerków Moulin Rouge. Ale w pewnym momencie coś wali Ci się prosto na głowę – np fragment matrixowej „dekoracji”. I okazuje się, że jesteś w najlepsze zamknięty w Truman Show, tylko do potęgi milionowej.
~Jarek Kefir

związek kobiety i mężczyznyA teraz zapowiadana treść z Pokolenie Ikea:

relacje damsko męskieŹródło obrazka: http://demotywatory.pl/4439460/Najwazniejsze-w-zwiazku-jest-wzajemne-wsparcie-zycie-ze-soba-a-nie-obok-siebie
Źródło artykułu z obrazka: http://pokolenieikea.com/2014/12/14/dlaczego-juz-nic-sie-nie-zmienia-w-twoim-zyciu-dla-mezczyzn/
Autor wstępniaka nad obrazkiem: Jarek Kefir

23 myśli nt. „Nie wierzysz Kefirowi, spiskowemu oszołomowi, to może uwierzysz innemu, popularniejszemu autorowi? Mówimy głośno o tym, co ludzie chcieliby ukryć!

 1. Choć żydowska monolatria to wzorzec rasizmu,to na uwagę zasługuje Żyd,profesor metodologii nauki Karl R.Popper ze swoją książką SPOŁECZEŃSTWO OTWARTE I JEGO WROGOWIE.
  Bardzo uniwersalnie pisze o nowożytnych zasadach demokracji.

  Lubię

 2. Za dużo tu pitolenia osób, którzy byli z ch*jowymi dziewczynami. Była ch*jowa? To po co z nią byłeś?
  Ciesz się, że zauważyłeś i że już nie jesteś.

  Jakbym usłyszał od laski jakiś tekst na temat pieniędzy to bym jej dał w pysk i wyszedł.
  Jak można narzekać na to, że samemu wybierasz zadawanie się z prymitywami.

  Powiem coś jeszcze bardziej niemiłego. Tylko równie prymitwny samiec myślący tylko o ruchaniu i imponowaniu laskom zewnętrznym prestiżem mógł wybrać na partnerkę prymitywną samicę, dla której ważna jest przede wszystkim kasa, tudzież zaspokojenie swojej instynktownej natury.

  Osoby bardziej rozwinięte nawet nie potrafią zwrócić uwagi na prymitywów i częściej spotykają partnerki dla których ważne są duchowe wartości.

  Jak masz do wyboru bycie samemu albo z prymitwem to wybierasz bycie samemu.
  Jak pojawi się ktoś godny współ-bycia to z nim jesteś.
  Proste.

  Lubię

  • Święta racja! Ale Kefirek ma chyba jakiś problem z niewłaściwymi kobietami i nie może odreagować…. kompleks Edypa czy co?!!! Z drugiej strony są skrzywdzone kobiety przez prymitywów… i co?! zamiast zrozumieć ISTOTĘ PROBLEMU powinny nienawidzieć i obrażać wszystkich facetów?!!!

   Lubię

   • @warszawianka – wiem, że są skrzywdzone przez prymitywów, ale takich prymitywów wybrały, najczęściej odrzucając tych, którzy by, metaforycznie, nieba jej przychylili. Pewna siebie, wyszczekana i znająca swoją emocjonalną przewagę nad śliniącymi się na widok jej tyłka facetami, nie sprzeda się tanio. Jej facet musi być tryskającym testosteronem, umięśnionym bogaczem, a taki typ faceta, jak wiadomo, ma taki sam „wzorzec świadomości” jak taka kobieta. Czyli nie za ciekawy.

    Ten wzorzec to: „phi, ja to mogę mieć każdą, tak jestem zajebisty, więc nie będę się dla nich starał ani poświęcał, nie pasuje to nara, zaraz sobie znajdę trzy inne chętne”. Właśnie ten wzorzec: „mam to, co jest pożądane jako pierwsze (materia, ciało) więc nie muszę rozwijać reszty, np inteligencji, charakteru” ma większość kobiet. Ciało piękne i odpicowane, a osobowość – histeryczna, wręcz wampiryczna, szkaradna. Dusza – martwa. Nie oszukujmy się że tak nie jest.

    O czym pogadasz z większością kobiet? O astrofizyce, astronomii, spiskach, polityce, farmacji, medycynie, ezoteryce, magii, okultyzmie – NA PEWNO NIE. Owszem, znam bardzo dużo kobiet wyłamujących się z szablonu. Ale w typowej korporacji takich nie znajdziesz, a to m.in. tam szuka partnerek większość facetów. Utkwiło mi w głowie takie zdarzenie. Kiedyś byłem „typowym chłopaczkiem”. Tak, wcale nie urodziłem się z wiedzą, którą mam teraz, a w wieku 12 lat wcale nie cytowałem Eckharta Tolle czy Konfucjusza 😉 xD Widziałem jak naprzeciw mnie siedziały trzy dziewczyny. A że sytuacja była komfortowa, więc mogłem przysłuchiwać się rozmowie. Rozmawiały grubo ponad godzinę o:
    -ślubach
    -weselach, kto gdzie był i kiedy
    -kieckach ślubnych
    -kościołach i salach ślubnych
    -druhnach, świadkach, księżach, rodzinach
    -która już wyszła za mąż, która planuje, która dopiero wyjdzie, której chłopak na razie nie chce ślubu itp.

    Faceci też nie są bez winy, ba, uważam że większość winy leży po ich stronie. Są leniami, nie interesuje ich psychologia i emocje, swoje emocje, traumy i lęki wypierają do podświadomości, co jest katastrofalne dla nich i ich otoczenia. Są zakompleksieni i wewnętrznie przerażeni nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Ich jedyna rozrywka, gdy żonka traci ochotę na seks – zalanie ryja w trupa aż do rzygania, srania i szczania pod siebie. (Wybaczcie słownictwo, ale trudno mi znaleźć łagodniejsze słowa na to xD). Ich jedyne tematy do rozmów, to jak w powyższym democie – samochody z gazet których nigdy nie będą mieć, kontrakty sportowców z gazet, których oni nigdy nie podpiszą, i kobiety z ich otoczenia, których mieć nigdy już nie będą.

    I tacy zostają ojcami, tacy biorą kredyty, wychowują kolejne pokiereszowane pokolenia, i to tacy uważają się za „dorosłych i odpowiedzialnych”. Paranoja.

    Lubię

    • Kefir, czytam Cię od dawna. Artykuły nt. Kobiet także i relacji. Sądzę, że Ty właśnie chcesz mieć taką kobietę, piękna, znająca swoją wartość, na dodatek z bogatym duchowym wnętrzem i nie możesz przeboleć i Brniesz w stereotyp, że skoro piękna to i na bank wampir emocjonalny. Po drugie w korporacji tez pracują bogate duchowo samice, których celem życiowym nie jest tylko poznanie mięśniaka. Uwierz tez, ze są kobiety, które wręcz nie cierpią babskich ploteczek, rozmów o dzieciach, kotach, ciuchach, kosmetykach, mimo, że mają kosmetyki z najwyższej półki, bo dbanie o siebie to dla nich priorytet. Dbanie o ciało i duszę, by móc dostrzegać nie tylko komercyjny i materialny aspekt życia. Pozdrawiam

     Lubię

  • @tupajda
   Astrofizyka,to dziedzina nauki z hipotezami wymagającymi weryfikacji!!!.
   METAFIZYKA jest poza zasięgiem takiej możliwości.Dotyczy to także każdej tradycji religijnej.

   Lubię

   • Metafizykę jak najbardziej można zweryfikować, doświadczyć, poznać, Mieczysławie. Jednak nie spotkasz jej w martwych, siejących w wielu narodach trupi odór, „świętych” księgach. Metafizyka (duchowość) to doświadczenie indywidualne, prywatne, dokonywane w ciszy i pokorze. Nie ma ona żadnego związku z religiami, których celem jest zawsze kontrola umysłów. To religie, a nie powszechna ateizacja, zabijają duchowość.

    Lubię

 3. //Aby zaakceptować prawdę, musisz użyć swojej wolnej woli i wolności myślenia. Nie pozwól aby Twój umysł został schwytany w pułapki religijnych i naukowych paradygmatów. //

  Nie pozwól także aby twój umysł został schwytany w pułapkę czarnowidztwa, jak to się praktykuje na tym portralu, czego wybitnym przykładem jest ten artykuł.

  //Lęk, strach z głową hydry, który szaleje w nas wszystkich, jest przypominającą kaca pozostałością po niższych [zwierzęcych] formach życia. Tkwimy jednocześnie w dwóch światach — w tym, z którego się wyłoniliśmy, i w tym, ku któremu zmierzamy. Oto najgłębszy sens słowa „ludzki” – że jesteśmy ogniwem, mostem, obietnicą. To w nas proces życia przebiega aż do spełnienia, Ciąży na nas ogromna odpowiedzialność i to związana z tym powaga budzi nasz lęk.//

  Nie lękajcie się – powiedział kiedyś pewien ktoś. Nie wierzcie portalom rozsiewającym lęk.

  //Jednak tę pociechę nam odebrano. Nie ma dokąd iść, czy to po karę, czy nagrodę. To miejsce jest zawsze tu i teraz, w tobie i zgodnie z twoimi wyobrażeniami. Świat jest dokładnie taki, jak sobie wyobrażasz, zawsze, w każdej chwili. Nie można poprzestawiać dekoracji i udawać, że wolałoby się inne przedstawienie.//

  Świat nie jest taki jak to próbuje wam wmówić zespół redakcyjny tego portalu. Omijajcie to miejsce z daleka.

  Lubię

   • Zdziwisz się, promowaniem podobnych treści wśród gojów zajmują się zwykle agenci syjonistycznej zarazy. Zdziwiony? Nie sądzę.
    Innym radzę poczytać Protokoły Mędrców Syjonu. Tam opisano plany działań syjonistów dla opanowania całego świata. Ten portal doskonale wpisuje się w ten program.

    Lubię

    • Walka z wartościami CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ rozpoczęła się od judaizmu rabinicznego poprzez reformację i sieć oddziaływania jest doskonalona również poprzez teatr polityki.

     Lubię

     • @Jarek Kefir
      Rachunek sumienia z pewnością na wyrost.Ale dający pole do popisu bezbożnym wojownikom dla zwalczania CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ nie jest dziełem przypadku.Efekty skutków takiego działania doświadcza Europa Zachodnia.

      Lubię

    • P.S. sądzisz, że my się ukrywamy? Och, jakaż to bzdura.. My, adepci tego, co ukrywane, jesteśmy wśród Was – szaraczków. Mijacie nas w pracy, w szkole, na uczelni, w autobusie, w galerii handlowej, w kinie, w pubie.. I jest nas coraz więcej. Wielu z nas działa jawnie i pisze pod swoim imieniem i nazwiskiem (tak jak ja na facebooku). Większość jednak woli czynić swoją powinność potajemnie i w ciszy, wykonując po prostu swoją robotę. P.S. syjonizm i to, co napisałeś, to nie jest szczyt wiedzy.. Polityka i spiski to raczej poziom przedszkola jeśli chodzi o świadomość.
     Prawdziwe „spiski” czają się w odmętach naszej psychiki, podświadomości.. To tam są największe iluzje. Wyjdź im naprzeciw, człowieku, zamiast negować, wypierać, i poprzez mechanizmy negacji i wyparcia, atakować zastępczo mnie. Czyli tego, kto miał jakże bezczelną czelność te najbardziej ukrywane, bo dotyczące sfery społeczno-biologicznej spiski, ujawnić..

     Lubię

     • Jarku, szkoda nerwów.
      Chociaż z drugiej strony, podziwiam cię za fakt, że potrafisz odnaleźć się na każdym podwórku i rozmawiać z wszystkimi; nieświadomymi, budzącymi swoją świadomość, świadomymi i tymi, którzy świadomi są ogromu wiedzy i doświadczania, które są przed nimi.
      Ja na przykład, gdy czytam u zacnego pana Mieczysława ,,CYWILIZACJA ŁACIŃSKA”, wymiękam, rozsypuję się w drobny mak. Tez to muszę przepracować!

      Zmieniłam program, poprzez który wchodzę na twój blog, dlatego musiałam się na nowo zalogować. Zmieniła się też ikonka przy moim imieniu.
      Bez obawy, to ja – siedzę przy stoliku, w samym rogu knajpki. Dobrze stamtąd widać barmana.
      Serdecznie pozdrawiam.

      Lubię

 4. Oh, jakie to cudowne, ze nadeszly czasy konca tej „cywilizacji lacinskiej” i o ktorym to mendia nie moga przeciez pisnac ani slowka, a za to wstawiaja tematy zastepcze do odwracania uwagi.

  A tu juz 15 stycznia roku panskiego 2015 powstaje na podstawie „Prawa Zwyczajowego” ( Common Law) WOLNA KANATA , po upadku katolickiej inkwizycji !!!!

  http://itccs-deutsch.blogspot.de/

  Wiedenska siedziba ” Prawa Zwyczajowego” :

  https://www.iccjv.org/

  Tu o ZNIESIENIU NIEWOLNICTWA !!!! maly wstep dla tych, ktorzy mowia tylko po polsku:

  http://infosupp.blogspot.fr/2013/03/o-trybunale.html

  Lubię

 5. Glowa bestii zostala smiertelnie trafiona, a teraz tylko od ludzi dobrej woli zalezy rozprzestrzenianie tych informacji i podjecie wspolpracy do usuniecia jej ludobojczych macek „rzadowo – religijnych ” z kazdego kraju okupowanego „cywilizacja lacinska” i jej morderczych „praw” :

  http://itccs-polski.blogspot.de/

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s