Afery

PO-PSL jak złodziej w nocy. Rabunek mienia Lasów Państwowych to część większego, tajnego planu

PO-PSL jak złodziej w nocy. Rabunek mienia Lasów Państwowych to część większego, tajnego planu

lasy państwowe sprzedażlasy panstwowe prywatyzacjaWklejam artykuł dotyczący niedawnej, przedświątecznej próby sprzedania majątku Lasów Państwowych. Portal NiewygodneInfo.pl dotarł do dokumentów, które świadczą o tym, iż rabunek mienia Lasów Państwowych to element znacznie szerszego planu. Plan ten zakłada pozyskanie środków finansowych na spłatę rzekomych roszczeń żydowskich.

Wielu z Czytelników mojej strony wie, czym tak naprawdę są owe żydowskie roszczenia. Przyjeżdża do Polski jakiś pomysłowy biznesmen z Izraela. Wyrabia sobie, dzięki udziale mafii, bądź środowisk byłego WSI / UOP, dokumenty, mające poświadczyć rzekome roszczenie. Potem, przy udziale tak zwanych „kamieniczników” zdobywa prawo do danej nieruchomości i wypędza z niej lokatorów na bruk.

Im dalej od wojny, tym większe, paradoksalnie, roszczenia żydowskie, i tym więcej zgłasza się rzekomych spadkobierców. Należy tutaj dodać, że planowany rabunek mienia Lasów Państwowych oznacza wyprzedaż znacznej powierzchni kraju. Bowiem majątek Lasów Państwowych to nie tylko tereny stricte zalesione. Ale również szereg innych gruntów, a także nieruchomości i ruchomości, np pojazdów.

Skok na kasę i majątek Lasów Państwowych był zaplanowany z iście zegarmistrzowską precyzją. W mediach szalał spektakl tematów zastępczych dla nieokrzesanego motłochu, np kanapka mało kulturalnej i ogarniętej posłanki Pawłowicz. Co ciekawe, podczas obrad sejmu wygłodniali posłowie nie mogli wychodzić na posiłki do baru, wielu posłów rozmaitych partii politycznych musiało jeść na sali. Jednak użyto społecznej niechęci do jednej z sejmowych partii politycznych, jak i fakt nierozgarnięcia posłanki Pawłowicz, i wyśmiewano się tylko z niej.

Nie to, żebym popierał PiS albo inną tego typu partię – chcę Wam tylko uzmysłowić, w jaki sposób robi się socjotechnikę i manipuluje ludźmi. Ten okres, gdy odbywały się owe obrady sejmu, to czas przedświąteczny. Ludzie byli zajęci przedświąteczną gorączką zakupów, porządków i przyrządzania posiłków, i mniej zwracali uwagę na tego typu newsy.

Autor wstępu: Jarek Kefir

Proszę o podanie dalej tego info!

____________________________________________________________

Cytuję: „Z ujawnionej przez WikiLeaks tajnej notatki ambasadora USA w Polsce wynika, że Donald Tusk oraz Bronisław Komorowski planowali sprzedać wartościowe nieruchomości należące do Skarbu Państwa oraz Lasy Państwowe, aby uzyskać środki na wypłatę odszkodowań dla Żydów za mienie zagrabione przez Niemców i Sowietów. Czy nocna próba zmiany Konstytucji RP sprzed kilku dni (umożliwiająca sprzedaż Lasów) była tylko częścią większego planu?

WikiLeaks ujawniła treść tajnej notatki autorstwa byłego ambasadora USA w Warszawie Viktor H. Ashe, który w styczniu 2009 roku wysłał ją do Departamentu Stanu USA. Relacjonował w niej konkluzje ze spotkań, jakie odbył z ówczesnym marszałkiem Sejmu RP Bronisławem Komorowskim. Panowie omawiali wówczas między innymi kwestię restytucji i odszkodowań za mienie odebrane Żydom przez Niemców w podczas II wojny światowej oraz przez sowietów – dekretami Bieruta – już po wojnie. Z notatek jednoznacznie wynika, że polskie władze planowały sprzedać wartościowe nieruchomości należące do Skarbu Państwa oraz Lasy Państwowe, aby uzyskać środki na wypłatę ewentualnych odszkodowań. W notatce czytamy m.in.:

„Jeśli chodzi o regulację kwestii restytucji mienia odebranego w czasie II wojny światowej i epoce komunizmu, Komorowski wyraził zaniepokojenie związane z kryzysem finansowym, który według niego zmienił nieco okoliczności. Niemniej jednak powiedział, że premier Tusk zmusi niepokornych ministrów, m.in. rolnictwa i ochrony środowiska, do tego by „dołożyli się do rekompensat” sprzedając państwowe lasy i nieruchomości.”

W kontekście powyższej informacji przypomnijmy, że kilka dni temu władza próbowała nocą zmienić Konstytucję RP. Zmiana ta miała umożliwić sprzedaż Lasów Państwowych. Na szczęście ekipie rządowej zabrakło pięciu głosów do przeforsowania tej niekorzystnej decyzji. Czy plan wypłaty przez Polskę odszkodowań (z pieniędzy pozyskanych ze sprzedaży polskich Lasów Państwowych) dla Żydów, za utracone w wyniku okupacji niemiecko-sowieckiej mienie, był rzeczywistym powodem próby modyfikacji Konstytucji RP?

Czytaj więcej: Już w 2009 Platforma planowała skok na Lasy. Komorowski chciał je spieniężyć, by wypłacić odszkodowania za mienie pożydowskie (wPolityce.pl)
Czytaj także: AMBASSADOR’S FAREWELL CALL ON SEJM SPEAKER KOMOROWSKI (WikiLeaks.org)
Czytaj także: Standardy PO, czyli nocna próba zmiany Konstytucji (Niewygodne.info.pl)
Wpis z dnia: 27/12/2014
Źródło: http://niewygodne.info.pl/artykul4/01956-Pieniadze-z-Lasow-na-odszkodowania-dla-Zydow.htm

Reklamy

8 odpowiedzi »

 1. nie wiem jak to jest w innych miastach w Polsce, bo moje dane są fragmentaryczne, ale w Warszawie istnieje coś w rodzaju zastępcy spadkobiercy. Ktoś, kto ma dostęp do danych własnościowych występuje przed sądem jako samozwańczy poszukiwacz właścicieli danej rzeczy, nieruchomości, placu… czegokolwiek. Przez jakieś trzy lata umieszcza w prasie (lokalnej i małymi czcionkami) informacje o poszukiwaniu prawowitych właścicieli, a po trzech latach nieskutecznych poszukiwań staje się prawowitym spadkobiercą.
  Wiem, że to w Warszawie stosuje wzgledem swoich „ulubieńców” główna bufetowa. Ulubieńców, bo mają dostęp do ksiąg wieczystych, danych sądowych itp, żeby nie łapać się za majątki, o których wiadomo, że jakiś spadkobierca żyje…

  Polubienie

  • bufetowa halka szaleje ale jej zydoskosne oczeta mnie nie oszukaja o jej antyslowianskich intencjach w trawwie juz piszczy dlugo, juz sprowadzila do wawy tysiace swoich pejsatych eskimosow, pis nic nie zmieni bo kaczor po gebie tez eskimos

   Polubienie

 2. Kiedyś byłem sympatykiem partii TR, ale dzisiaj widać, że palikociarze to tacy sami zdrajcy jak PO. Palikot jak chorągiewka zmienia swoje poglądy. Zapatrzony jest w Tuska. Tusk zdradził nas w jeszcze jednej sprawie: http://youtu.be/tnA2fEhqq-I?t=12m3s. Tak więc dla Palikota łapka w dół. Niby miała być partia, która przeprowadzi jakieś zmiany, a to wszystko, była zręcznie spreparowana iluzja.

  Polubienie

 3. Jarku, to jest chyba synchroniczność jungowska, albo podobne odczuwanie wagi sytuacji. Wczoraj pod artykułem o lobbingu demokracji zaczęłam pisać właśnie o tym, co wydarzyło się w sejmie w nocy z 17 na 18 grudnia, lecz sprawy prywatne [ a konkretnie usilne prośby domowników o wyjscie na dotleniający spacer po lesie ] zmusiły mnie do przerwania wpisu.
  A dziś twój artykuł!
  O ironio, poszliśmy właśnie do lasu, rozciągającego się już za ogrodzeniem domu.
  Przepięknie ośnieżone gałęzie, skrzypiący pod nogami śnieg, mrozek, słoneczko. Cóż więcej do szczęścia potrzeba?
  Ano, kurwa mać! potrzeba jednej śmiesznej rzeczy! Jednego drobiazgu!
  ABYM MOGŁA WEJŚĆ DO TEGO LASU !!!
  Krzyczę do współspacerowiczów skręcających w drogę, odchodzącą od rozwidlenia leśnych duktów:
  ,, TAM NIE IDŹCIE! DROGA KOŃCZY SIĘ PŁOTEM I TABLICZKĄ Z NAPISEM ,, TEREN PRYWATNY. ZAKAZ WSTĘPU, LUB PO PROSTU VERBOTEN”! TA DRUGA DROGA TEŻ KOŃCZY SIĘ PŁOTEM!
  – Czyś ty, Krysia zwariowała! – dobiega do moich uszu.

  Jestem bardzo ciekawa jakie środki finansowe i jakiego lobby bisnesu zostały użyte [czyt. wsadzone w łapę] tym łajdakom z PO i PSL, którzy w nocy z 17 na 18 grudnia br. chcieli dokonać próby zmiany Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej, aby w efekcie tej zmiany mogliby dokonywać sprzedaży Lasów Państwowych?

  Zacytuję kilka zdań jednego z komentatorów, piszących na portalu ,,Zmiany na Ziemi”. Jeżeli sa to dane nieprawdziwe, proszę o sprostowanie.

  ,, W nocy z dnia 17 na 18 grudnia 2014 roku miała miejsce próba zmiany Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, która umożliwiałaby w przyszłości sprzedaż Lasów Państwowych na zasadach zapisanych w ustawie. Za uchwaleniem zmian głosowało 291 posłów, przeciw było 150 a 2 wstrzymało się od głosu. Do uchwalenia zmian zabrakło zaledwie 5 głosów. Za przyjęciem zmian w konstytucji głosowało PO, SLD, PSL, TR, BiG oraz 11 posłów niezrzeszonych. Przeciw był PiS, KPSP Zbigniewa Ziobry i Jarosława Gowina oraz 8 posłów niezrzeszonych.

  W czasie kiedy mainstreamowane media karmiły nas nagonką na jedną z posłanek opozycyjnych, która na sali sejmowej spożywała drugie śniadanie, w sejmie trwała debata o przyszłości polskich Lasów Państwowych i polskiej ziemi. 18 grudnia o godzinie 0:45 obecna koalicja rządząca razem ze swoimi „odnogami” próbowała bez konsultacji ze społeczeństwem zmienić Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej.

  A tak naprawde społeczeństwo wyraziło swoją opinię na ten temat. Do tej pory zebrano 2,5 mln podpisów w sprawie przeprowadzenia referendum, które dotyczyłoby utrzymania statusu Lasów Państwowych w dotychczasowym charakterze oraz uniemożliwiłoby obcokrajowcom obrotu polską ziemią. Tymczasem kilka godzin wcześniej miało miejsce głosowanie na temat przeprowadzenia takiego referendum. I oczywiście 2,5 mln podpisów nie zrobiło na nikim wrażenia. Za przeprowadzeniem referendum opowiedziały się partie: PiS, KPSP, 30 posłów SLD, 11 posłów niezrzeszonych, 7 posłów BiG oraz 4 posłów TR. Przeciwko była koalicja PO-PSL, 1 poseł SLD, 6 posłów niezrzeszonych oraz 3 posłów BiG.” [ koniec cytatu]

  Setki tysięcy hektarów popegerowskiej polskiej ziemi zostało sprzedane w pasie nadodrzańskim i nie tylko dla podmiotów zagranicznych. Ale o tym cisza!
  Teraz pod młotek brane są Lasy Państwowe! Przecież to nie pierwsze posiedzenie sejmu w tej sprawie!
  Dla sku……ństwa opinia publiczna nie ma najmniejszego znaczenia!
  Przecież to nic innego, jak rozbiór Polski – dokonywany przez koryciarzy – za plecami Polaków, których czyni się świadomymi jedynie żarcia, spania i pracy!
  Nie mogę dalej pisać. Muszę ochłonąć! Emocje to zły doradca …

  Zróbmy coś z tym! Napiszmy w Internecie petycję, podpiszmy się! Cokolwiek!

  W nocy z 17 na 18 grudnia br. PIĘĆ OSÓB zdecydowało o losach prawie połowy ziem polskich!!!

  Smaczna była wigilijna zupka z prawdziwkami i pierożki z podgrzybkami?!
  No mówiłam, że emocje to zły doradca …

  Polubienie

  • jedno co mozna zrobic:)zmienic sie samemu i wziac odpowiedzialnosc za wlasne zycie a nie powierzac jej innym, na tym problem polega ze ludzie wybieraja swoje lustrzane odbicia a potem placza

   Polubienie

 4. Nasi straszni bracia w wierze chcieli skorzystać z doświadczenia swoich współbratymców z ameryki , z roku 1913 , którzy to pomyślnie przebrnęli dekret o FED . Jako że był to okres przedświąteczny i większość , jak planowano była zajęta krzątniną przedświąteczną , swoi stawili się i do dzisiaj czerpią ogromne zyski .

  Polubienie

SKOMENTUJ ARTYKUŁ:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s