Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Afery » Rodzice, uwaga na państwowe szpitale! Do jakiego jeszcze draństwa oni się posuną?

Rodzice, uwaga na państwowe szpitale! Do jakiego jeszcze draństwa oni się posuną?

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,622,030 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

Rodzice, uwaga na państwowe szpitale! Do jakiego jeszcze draństwa oni się posuną?

kalendarz szczepień 2015Poniżej wklejam ciekawy wpis odnośnie tego, jak służba zdrowia medycyny alopatycznej (de facto: eugenicznej) sprytnie wymusza zgodę na szczepienie od matek. Dodam, że jest to wymuszenie nielegalne, gdyż pacjentce mówi się, że podaje się jej oksytocynę, podczas gdy tak naprawdę podaje się jej bardzo silny środek przeciwbólowy. I teraz najlepsze – gdy kobieta, zmęczona po porodzie, ma silne zawroty głowy, podsuwa jej się do podpisania na szybko zgodę na szczepienie.

Ja tylko się zastanawiam – do jakich jeszcze draństw, łgarstw i ewidentnych bezprawnych działań, posuną się ci kryminaliści z czegoś, co chyba tylko dla żartu nazywa się „służbą zdrowia”? Byle tylko wymusić na kobiecie szczepienie jej dziecka.

Normą już jest, że pomimo tego, że rodzice nie wyrazili zgodę na szczepienie, pielęgniarka podaje szczepionkę. Potem zaskoczeni rodzice, przeglądając kartę wypisu ze szpitala, widzą, że pomimo tego, że nie wyrazili zgody na szczepienie – ich dziecko szczepionkę otrzymało. Jest to proceder nagminny, i najczęściej jak dochodzi do procesu sądowego – pielęgniarce która szczepionkę podało, nic się nie dzieje, bo tłumaczy się, że działała w najlepszym interesie społecznym.

Poza tym, państwowy szpital – oddział położniczy – jest najlepszym miejscem na testowanie nowych, eksperymentalnych szczepionek. Dodam – testowanie nielegalne. Odbywa się to tak, iż położna zabiera dziecko od matki, mówiąc jej, że odbędzie się teraz szczepienie. W gabinecie zabiegowym dziecko dostaje szczepionkę legalną, z kalendarza szczepień, i od razu szczepionkę eksperymentalną, której podawanie jest nielegalne. Jednak kartele farmaceutyczne traktują Polskę i inne kraje Europy środkowej i wschodniej na równi z krajami Trzeciego świata. A jak wiadomo, w takich krajach ludzkie króliki doświadczalne nic nie kosztują, poza łapówką dla kilku polityków i urzędników.

Czy chcesz, by Twoje dziecko było takim bezwolnym królikiem doświadczalnym? Jeśli chcesz by uniknęło tego losu, omijaj państwowe oddziały położnicze szerokim łukiem.

Autor wstępu: Jarek Kefir

 

Proszę o podanie dalej tego info!

____________________________________________________________

Cytuję: „Szpital Raszei w Poznaniu. Właśnie odebrałam kopię dokumentacji medycznej. Uwaga dla wszystkich planujących tam rodzić! Mimo wyraźnego sprzeciwu rodzącej dotyczącego podawania jakichkolwiek leków przeciwbólowych, świetnie radzącej sobie podczas porodu kobiecie, w tym szpitalu podają Dolcontral.

[Dolcontral – petydyna – „silny lek przeciwbólowy z grupy opioidów o agonistycznym w odniesieniu do receptorów µ morfinopodobnym mechanizmie działania. Działa 6–10-krotnie słabiej niż morfina, ale silniej od niej uwalnia histaminę oraz bardziej destabilizująco wpływa na układ krążenia. W małych dawkach powoduje hipotonię ortostatyczną (znaczny spadek ciśnienia)Źródło: tajny, niedostępny dla pacjentów indeks leków Medycyny Praktycznej – przyp. Jarek Kefir].

W szpitalu informują pacjentkę i ojca dziecka, że to oksytocyna na urodzenie łożyska. Zaraz po podaniu tego [narkotycznego, opioidowego] świństwa zabierają noworodka od matki na oddział noworodkowy, pomimo 10 punktów w skali Agpar, nie pozwalając na pierwsze karmienie. Wiadomo jaki wpływ ma ten lek na noworodka. Tłumaczą ten fakt wskazaniami do obserwacji dziecka.

Oczywiście, jak tylko świeżo upieczona mama poczuje zawroty głowy, podsuwają jej do podpisu zgodę na szczepienie dziecka. Nie wspomnę już o podawaniu leków po porodzie, na które w dokumentacji medycznej jest wpis: „podane przez pacjentkę, że jest uczulona”.
Koniec cytatu.

Źródło: https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/posts/952325034794925


2 komentarze

 1. gmo zabija pisze:

  porozsylalem do 10 warszawskich szpitali czy to prawda ze tak robia ciekawe co reptyle odpisza

  Lubię

 2. Małgoś pisze:

  Super, daj znać!

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 126 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: