Szok i zgorszenie

Epidemia debilizmu rozprzestrzenia się w Polskich szkołach w zastraszającym tempie!

Epidemia debilizmu rozprzestrzenia się w Polskich szkołach w zastraszającym tempie!

epidemia debilizmuOto się stało! Strach, szok, przerażenie i trwoga! Wróg u spokojnych, małomiasteczkowych bram! Do wstrząsającego wydarzenia doszło niedawno w trzech szkołach w Lęborku. Na drzwiach wejściowych i furtkach nieznani sprawcy powiesili łańcuchy, zapięli je kłódkami, tak, by nie można było wyjść ani wejść do szkoły. Na drzwiach powiesili dwie kartki – jedna zawierała różne obraźliwe wyrazy i inskrypcje, np te odnoszące się do papieża pana Karola Wojtyły.

Druga kartka zawierała napis: „UWAGA! Przepraszamy szkoła zamknięta z powodu epidemii debilizmu„. Na straży obywatelskiej powinności już stoją nasze wolne media – „Dziennik Bałtycki” i niezalezna.pl. Na godzinę 20:00 jest planowane w związku z tą sprawą orędzie prezydenta do narodu. Z przecieków dziennikarskich wiadomo, że prezydent spotkał się dziś z urzędnikami Centrum Zarządzania Kryzysowego. Spotkanie rzekomo miało przebiegać w bardzo nerwowej atmosferze. Jeden z urzędników pod koniec spotkania, wybiegł z plikiem dokumentów i z pianą na pysku, wrzeszcząc do zgromadzonych: „zagrożone zostało bezpieczeństwo państwa, kto wie, czy tylko naszego!

Tak czy owak, sprawców tej wyjątkowej zbrodni szuka już połączony sztab sił: policji, interpolu, i kilku funkcjonariuszy FBI. Sprawców, gdy zostaną zidentyfikowani i złapani, czeka proces karny w Międzynarodowym Trybunale Karnym w Hadze. Główne zarzuty: spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa narodowego, jak i złamanie szeregu innych konwencji i postanowień międzynarodowych.

-„Ważne, by wszystko skończyło się wyrokiem, choć surowym, to sprawiedliwym. Po tej chwili przerażenia i trwogi jaka wszystkich cywilizowanych ludzi naszła, odzyskamy należne nam bezpieczeństwo i spokój” – powiedział zaczepiony dziś przez dziennikarza prezydent. Czekamy na informacje oficjalne z Kancelarii Prezydenta i Komendy Głównej Policji.

Autor: Jarek Kefir

Chcesz wspomóc moje niezależne inicjatywy i sprawić, by tego typu wpisy pojawiały się z regularną częstotliwością? Aby to zrobić, kliknij tutaj (link).

 

Reklamy

13 odpowiedzi »

   • … ,, To pokazuje, jak niska jest zdolność odczytywania ironii w społeczeństwie.”

    Niska zdolność? A jaka ma być?

    Jeśli rodzisz się, dorastasz i żyjesz w ironii, to ten świat w okół ciebie jest jedyny poważny, nie znasz innego.
    Zawsze zastanawiałam się nad ,,normalną” kondycją psychiczną świata na zewnątrz psychiatryka. [nie mam na myśli zamykanych w nim groźnych psychopatów, ale ludzi, którzy w pewnym momencie swojego życia przestają sobie radzić z ,,normalnością” tego świata.]
    Człowiek, który nie widzi różnicy między rzeczywistością a iluzją i zakłamaniem ma wystawić mózg na ,,szersze myślenie” i zauważyć ironię?
    Cała Polska wyciąga szyję, wytrzeszcza oczy i nastawia uszu na szklanych krzykaczy informujących tygodniami o AFERZE PODSŁUCHOWEJ!, SFAŁSZOWANYCH WYBORACH!, URATOWANYM, MALUTKIM ADASIU! [życzyłam i życzę temu dziecku wszystkiego najlepszego].
    A tym czasem pod przykrywką z chaosu i hałasu medialnego podpisuje się w sejmie ustawę zezwalającą na uprawianie w Polsce GMO!
    To jest dopiero podwójna ironia losu!
    Po zmanipulowaniu zielonych od trawy łbów owiec i baranów przyszedł czas na zmutowanie …

 1. Dobrze, że chociaż tam ktoś był na tyle odważny, bo ta epidemia, a raczej pandemia dotknęła cały system oświaty w naszym kraju.

 2. Pisz, Jarku, lub cytuj tego typu artykuły. Przecież na języku śliny, co miałaby przynieść, nawet nie potrzeba. Tego typu ,,artykuł” to termometr. Dowiedzieć się można, śledząc komentarze, ilu jest ,,uczonych w piśmie”, ilu ,,faryzeuszy”, a ilu serdecznych plebejskich. To ankieta, prześwietlająca ,,nasze podwórko” , bardziej miarodajna aniżeli CBOS, OBOP, OFBOR, PKJPA, TNS Polska itp.
  Przemawiać do ludzi – w porządku. Ale wiedzieć do kogo się przemawia – jest jeszcze bardziej w porządku.
  Świadome dysponowanie swoją energią wydaje mi się bardzo ważne.
  Świetny powyższy ,,artykuł” i nie mniej refleksyjne komentarze …

 3. Do zrozumienia tej treści potrzebny jest dokładny zarys tła tej sytuacji, oba podane przez ciebie źrodła informacji, poza streszczeniem zaistniałych faktów, nie podają nic co by sugerowało dlaczego, po co, z kim i o czym. Jesli ktos nie śledzi tego co sie dzieje to będzie rozdziawiał jape i zadawał sobie pytanie „o dzo chozi”.
  Ale najtrafniej chyba można skomentować to taka sytuacja wzięta sprzed telewizora – „jesli nie zrozumiałeś reklamy to nic, widocznie nie byłeś /target audience/”

SKOMENTUJ ARTYKUŁ:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.