Ciekawe

Wzrastająca częstotliwość Schumanna i przebiegunowanie planety. Jakie będą konsekwencje?


Wzrastająca częstotliwość Schumanna i przebiegunowanie planety. Jakie będą konsekwencje?

przebiegunowanie ziemiCzęstotliwość Schumanna, inaczej puls serca Ziemi, jest generowana przez jądro planety. Przez całe wieki wynosiła ona dokładnie 7,83 Hz, i była zgodna z częstotliwością ludzkiego serca. 7,83 Hz to dźwiękowa częstotliwość odpowiadająca za.. sen, hipnozę i stan theta. To właśnie dźwięki o częstotliwości 4 Hz – 8 Hz są używane w generatorach typu Brainwave Generator czy iDoser w celu wywołania rozmaitych stanów umysłu. Takich jak medytacja, głęboka relaksacja, hipnoza, stan theta, sen. Można więc powiedzieć, że przez te wieki / tysiąclecia Ziemia nas w naturalny sposób „usypiała” – nie dziwota więc, że ludzie spali także metaforycznie snem głębokim, będąc przysłowiowymi lemingami.

Jednak od 20, 30 lat częstotliwość Schumanna nieoczekiwanie wzrasta, osiągając w 2009 roku bodaj 12 Hz. Obecnie częstotliwość ta jest zmienna i waha się od 8 Hz do nawet 24 Hz, zależnie od pory dnia i innych czynników. Wiadomo, że wzrost tej częstotliwości powoduje rozstrojenie organizmów części ludzi, większą ilość zawałów serca itp. Mówi się, że wzrost częstotliwości do obecnego poziomu – a więc do poziomu odpowiadającego stanu czuwania, jest przyczyną budzenia się ludzkości z letargu. Bowiem częstotliwości od 12 Hz do 20 Hz odpowiadają stanowi czuwania, normalnej pracy mózgu. Planeta zaczyna nas wybudzać?

Na poniższym obrazku: dnia 13 listopada 2014 częstotliwość Schumanna momentami dochodziła aż do 24 Hz:

częstotliwość SchumannaBieżący stan częstotliwości Schumanna możecie obserwować pod poniższym, rosyjskojęzycznym linkiem. Znamienne jest to, że tylko Rosjanie (Uniwersytet w Tomsku) udostępniają takie dane. A gdzie są dane NASA czy ESA?!
http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7

Ma to jednak jedną wadę – część ludzi nie dostroi się do wzrastającej częstotliwości Schumanna, i.. zzombieje. Być może tzw. obozy FEMA w USA i te miliony plastikowych trumien, są szykowane właśnie na to? Wzrost częstotliwości Schumanna jest obwiniany także o masową śmierć pszczół i innych, większych organizmów. Wiele razy donoszono o przypadkach np milionów padniętych krabów na plażach. Masowe wymieranie dotyczy także innych zwierząt – fok, wielorybów, skorupiaków, ryb, ptaków. Warto też skojarzyć wzrastającą częstotliwość Schumanna z przebiegunowaniem planety. Jest ono w toku i przyspiesza coraz bardziej.

Co ciekawe, nie znamy aktualnej pozycji biegunów magnetycznych, ponieważ od kilku lat te dane przestały być udostępniane publicznie. Jednak zmiany klimatu, które teraz obserwujemy – ciepło na polarnej Alasce i w Europie, zimno na kontynentalnym USA – mogą świadczyć o coraz większej rotacji biegunów magnetycznych. Przebiegunowanie nieuchronnie jest też związane z osłabieniem pola magnetycznego planety. W 2008 roku satelity misji satelitarnej Themis wykryły potężne wyrwy w ziemskim polu magnetycznym. W tym, 2014 roku, wysłano nową misję satelitarną ESA (Europejskiej Agencji Kosmicznej). Potwierdziła ona poprzednie obserwacje na tyle, że większość samolotów obecnie omija wielką wyrwę w magnetosferze w pobliżu Ameryki Południowej. Możecie ją zobaczyć na poniższym zdjęciu:

przebiegunowanieFakt zanikania ziemskiego pola magnetycznego niesie ze sobą szereg konsekwencji. Dlaczego ziemskie pole magnetyczne słabnie? Ponieważ słabnie nasza gwiazda – Słońce. Obecny, 24 cykl słoneczny, jest najsłabszym od początku obserwacji. Nie umywa się on do silnego cyklu z lat 2000 – 2004, ani tym bardziej do potężnego cyklu z lat 60-tych XX wieku. A mniejsza aktywność słoneczna oznacza automatycznie osłabienie ziemskiego pola magnetycznego. Bowiem ziemska magnetosfera jest „ładowana” przez to, co dolatuje ze Słońca. Przy obecnym osłabieniu magnetosfery, każde większe „tąpnięcie” na Słońcu zagraża ziemskiej infrastrukturze elektronicznej i elektrycznej. Magnetosfera planety jest „płaszczem ochronnym” który ma nas przed tego typu słonecznymi wybuchami chronić.

To wszystko – zarówno wzrost częstotliwości Schumanna, osłabienie ziemskiego pola magnetycznego, jak i rotacja biegunów magnetycznych (przebiegunowanie), ma wpływ na wszystkie organizmy żywe na planecie. Wiadomo już od dawna, że wybuchy słoneczne (CME – koronalne wyrzuty masy) mogą wywoływać bóle głowy, mięśni, stawów, większą pobudliwość psychiczną i nerwowość. Część osób badających zjawisko chemtrails – rozpylania „sztucznych chmur” przez samoloty wojskowe, upatruje w tym działań ochronnych na ziemską magnetosferę. Rozpylanie jonów metali w jonosferze ma wzmacniać ziemskie pole magnetyczne.

Wydaje się więc, że elity polityczne poprzez chemtrails pieką dwie pieczenie na jednym ogniu. Z jednej strony, jest to program kontroli populacji i napędzania klienteli koncernom farmaceutycznym (morgellony i grzyby z chemtrails). Z drugiej strony, ratują oni, dla siebie, infrastrukturę planety przed wybuchami słonecznymi. Wiele razy zauważyłem następujący schemat. Kilka dni, tygodni, czyste niebo, bez sztucznych chmur. Zaś gdy tylko Słońce podnosiło nieco swoją aktywność – to całe niebo było porysowane tym chemiczno-biologicznym syfem.

Przeczytaj też inne artykuły w temacie:
Czy czeka nas nagłe przebiegunowanie i globalne kataklizmy? Zagadkowa przyczyna wędrówki bieguna magnetycznego
ESA: pole magnetyczne Ziemi zanika, przebiegunowanie w toku
Chemtrails: skażone niebo. Podoficer armii USA ujawnia szokującą prawdę
Chemtrails: toksyczne smugi rozpylane na niebie to fakt, a nie teoria spiskowa!

Autor: Jarek Kefir

Chcesz wspomóc to co robię i sprawić, by tego typu wpisy pojawiały się z regularną częstotliwością? Aby to zrobić, kliknij tutaj.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł – podaj go dalej i pomóż go wypromować! Pomóż innym poznać tę prawdę.

 

Reklamy

18 odpowiedzi »

 1. Ciekawie to się łączy z technologią mobilnego internetu….Coś te megaherce za podobnie się podnoszą.Może nasz NWO(niewidzialny) rząd chce coś „włączyć” na skalę światową.Cern+Chemtrails+rozlokowane po całym świecie maszty internetu+podkręcenie częstotliwości i zrobią nam matrix w głowach nie potrzebując TV….Kwestia druga…nie wiem jak to wpływa na zdrowie ale da się zauważyć dni w których człowiek czuje się otumaniony (jak przysłowiowe zombii)a są dni gdy mózg zaczyna działać o wiele szybciej niż kiedykolwiek pamiętam.W każdym razie jest to bardzo istotna kwestia.Kto wie czy nie najważniejsza w aktualnej geopolityce ,ponieważ rzeczy i wydarzenia którymi media nas straszą jakoś nie dziwnie nie postępują dalej na cywilizowanych terenach,za to Chemtrails,Haarp, Gmo, Nanotechnologie robotyka itp rozwijają się w zastraszającym tempie chociaż media zaprzeczają…Tak jakby wiadomości miały tylko straszyć lub odwracać uwagę od planu generalnego.Nie pytał bym czy i kiedy jest możliwe włączenie sterowania nad mózgiem zaczął bym się zastanawiać jak im ten plan przerwać.Skoro da się elektromagnetycznie sterować procesorem zbudowanym z metali i nanotworzyw to wystarczy zaaplikować takie nanocząsteczki/podzespoły do człowieka i włączyć Wi-Fi….Reszta zależy tylko od tego jaką pigułkę na życie wybierze człowiek…

  Polubienie

 2. Dołożę bardzo ciekawą wypowiedź doktora nauk matematyczno- fizycznych. Wspomniany w niej rok 2012 o tyle nie jest blefem, o ile dzisiejsi uczeni wskazują na kilkuletnie opóźnienie procesów energetycznych na naszej Ziemi. Wypowiedź sprzed kilku lat nie traci, moim zdaniem na ważności, tym bardziej, że Admin też zauważa, że tylko Rosjanie publikują obecnie dane na temat fal Schumanna.

  ,,ZMIANA BIEGUNÓW I WIELKI KOSMICZNY EKSPERYMENT

  J.N. Wsielenskij – doktor nauk matematyczno-fizycznych
  – akademik Międzynarodowej Akademii Nauk o Przyrodzie i Społeczeństwie
  – laureat nagrody im. Wiernadskiego

  Wykład na IV Międzynarodowej Konferencji:

  Uczeni całego świata wiedzą o czekającej nas zmianie biegunów planety Ziemia. Odkrycie to zostało przepowiedziane przez japońskich uczonych 16 lat temu.

  Pole magnetyczne Ziemi zaczęło słabnąć około 2000 lat temu. Gwałtowny spadek jego napięcia został odnotowany 500 lat temu, pogłębienie spadku nastąpiło w ciągu ostatnich 50-ciu lat, a od roku 1994 zostały zapoczątkowane jego silne fluktuacje. Południowy magnetyczny biegun Ziemi przesuwał się już, a to o setki, a to o tysiące kilometrów w stosunku do swojego normalnego położenia.

  Istnieje tzw. częstotliwość Schumana – jest to fala wychodząca z planety (bicie serca, rytm). Jej specyficzna częstotliwość wynosi 7,8Hz (herca). Była ona tak stabilna przez długi czas, że wojsko regulowało według niej swoje przyrządy. Jednakowoż, częstotliwość ta zaczęła rosnąć: w 1994 roku – 8,6Hz, w 1999 roku – 11,2Hz, a pod koniec 2000 roku – około 12Hz. Przypuszcza się, że kiedy częstotliwość Schumana dojdzie do 13Hz, nastąpi zmiana biegunów. Kiedy zbliża się przemieszczenie biegunów, następuje ostro przejawiająca się fluktuacja pola elektro-magnetycznego. Ludzie stają się niestabilni uczuciowo, zaczynają stale przeżywać wzloty i upadki. W takich okresach koniecznym jest utrzymanie ze wszystkich sił pokoju na planecie. Wiemy wszyscy, że obecnie zwiększyła się liczba wypadków samochodowych, lotniczych i kolejowych. Mapy magnetyczne są już do niczego nieprzydatne. Ptaki, kierując się w czasie swoich przelotów magnetycznymi liniami Ziemi, lądują nie tam, gdzie trzeba. Wieloryby, foki i delfiny wyrzucane są na brzeg (w lipcu 2000r w Dagestanie zginęło 200 tysięcy fok).

  Obecnie nasza Galaktyka i planeta Ziemia znajdują się na styku dwóch epok. 11 sierpnia 1999 roku miało miejsce zaćmienie Słońca i Parada Planet. Zakończona została epoka piątej rasy, a zaczęła się epoka rasy szóstej. Znamionuje to kwantowe przejście Ziemi, Galaktyki i Wszechświata na nowy, kwantowy poziom istnienia, a wraz z nimi również całej ludzkości jako nieodłącznej części. Przejście to odbywa się co 5 125 lat, kiedy obserwowana jest Parada Planet, kiedy wszystkie planety ustawiają się w jednej linii, a potem rozchodzą się tworząc tunel, wzdłuż którego bez przeszkód przechodzi impuls naprawczy od Słońca ku naszej planecie. I właśnie z powodu tego impulsu odbywa się przejście kwantowe, zmiana biegunów, zmiana kąta nachylenia osi obrotu i innych parametrów wszystkich planet Układu Słonecznego.

  Przejściu do przestrzeni czterowymiarowej sprzyja promieniowanie z kosmosu o wysokiej częstotliwości, które zwiększa swoją intensywność od 2000 roku. Wraz z tym promieniowaniem w kierunku Słońca, Ziemi i innych planet Układu Słonecznego i naszej Galaktyki są wysyłane święte kody, niezbędne do obudzenia duchowego i do skoku ewolucyjnego. Niektórzy ludzie nie będą w stanie wytrzymać tych wibracji i zginą z powodu swoich niskich wibracji, natomiast ludzie duchowi, oczyszczeni zniosą to przejście bez problemu.

  Pod wpływem napływającego z kosmosu promieniowania ozonowa warstwa wokół Ziemi jest stopniowo niszczona i wszystko co żyje, w tym również człowiek, zaczyna się przebudowywać. U ludzi odbywa się transformacja ciała fizycznego, emocjonalnego, psychicznego i innych.

  Towarzyszą temu u ludzi nieprzygotowanych niedomagania, syndrom chronicznego zmęczenia, nieznane choroby, podwyższona temperatura ciała (spalanie szlamu i energetycznych zanieczyszczeń), przebudowa wszystkich układów organizmu. Jest to w najwyższym stopniu skomplikowany proces fizjologiczny na poziomie molekuł, atomów i mikroleptonów komórki.

  W organizmie ludzkim nastąpią takie zmiany, które wprowadzą ciało w inny stan i pozwolą mu przejść na odżywianie energią Kosmosu. Zapotrzebowanie na jedzenie będzie stopniowo spadało, a potem całkiem zaniknie.

  Każdy z nas ma jak na razie, możliwość wyboru.
  Albo rośniemy duchowo i przechodzimy na poziom ducha – kolejny stopień ewolucyjny, szóstej i wyższych ras, lub też staczamy się w dół, za tę linię graniczną, gdzie przyszłości już nie ma. Każdy gotuje ale ponieważ we Wszechświecie obowiązuje Prawo Wolnej Woli i wolność wyboru, to niemożliwa będzie pomoc tym, którzy będą woleli nadal przebywać w iluzji świata trójwymiarowego, nie zwracając uwagi na własne doskonalenie duchowe.

  Do zakończenia Przejścia Kwantowego pozostało zaledwie kilka lat – do grudnia 2012 roku. Czasu właściwie już nie ma! Zgodnie z Boskim Planem ewolucji Ziemi, do tego momentu człowiek powinien zwiększyć częstotliwość własnych wibracji do 55-89Hz (co będzie odpowiadało minimalnemu poziomowi duchowemu), aby mógł on bezboleśnie przejść do nowego wymiaru Złotego Wieku. Wypracowanie potencjału duchowego – jest to w tej chwili sprawa najważniejsza.

  W chwili obecnej potężne energie wszelkiego rodzaju płyną z centrum naszej Galaktyki i Wszechświata i tworzą przesłanki dynamicznej niestabilności wszystkich typów pól na planecie Ziemia, jak też w całym Układzie…

  Źródło: http://www.globalnaswiadomosc.com

  Polubienie

 3. Linie Ley dodają:
  – mocy statkom UFO,
  – spiral DNA,
  – mocy atlantyckich tj. (telepatia, jasnowidzenie, itp.).

  ELF (Niskie Częstotliwości Elektromagnetyczne):
  – blokują moce atlantyckicje tj. (telepatia, jasnowidzenie, itp.).

  Polubienie

 4. Wygląda tak, jakby Ziemia została „ogłuszona” uderzeniem spowodowanym silną burzą elektromagnetyczą, która wystąpiła kilka dni temu.

  Polubienie

 5. Błędnie interpretujesz wykres 😦
  Skala z lewej strony automatycznie dopasowuje swoją wartość do maksymalnych wskazań na wykresie. Aktualnie jest to 2,7 Hz, normalnie jest to kilkanaście Hz, a maksymalnie przekraczała 50 Hz.
  Ten dzisiejszy max to duuużo poniżej normy.

  Polubienie

  • Dla uściślenia. Jak te herce – częstość wykazana na wykresie, częstość określona przez ciebie, jako ,,normalnie występująca” i częstość przekraczająca 50 Hz, mają się do długotrwałej stałej tzw. szumanowskiej 7,83 Hz?
   Czy ukrywanie obecnie faktycznej zmiany położenia[odchylenia] biegunów magnetycznych, opowiadania bajek o słabnącym Słońcu[na przestrzeni 100, 200 lat sic!] nie jest przykrywką dla wciąż aktywnego HAARP i innych[Rosja, Chiny] nie ujawnionych tego typu obiektów? Czy zwiększające się częstości fal Schumanna są efektem naturalnych procesów, czy zakłóceń, które powoduje człowiek eksperymentujący ze swoją technologią? Czy może jedno i drugie?

   Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s