Ciekawe

Potężne skażenie z Fukushimy i niesamowita rola mega-dawek witaminy C w leczeniu choroby popromiennej

Potężna rola witaminy C w leczeniu skutków wpływu radiacji na organizm

Czytelnik podpisujący się jako Łukasz Firlej napisał komentarz odnośnie roli witaminy C w leczeniu choroby popromiennej. Poniżej, pod swoim autorskim wstępem, publikuję jego komentarz. Czym właściwie jest choroba popromienna? Co powoduje radiacja? Dlaczego człowiek po kontakcie z radiacją doznaje mutacji DNA, choruje bądź umiera?

Czy także tutaj mamy do czynienia z globalną konspiracją? Wszakże globalna organizacja Low Level Radiation Campaign od dawna mówi o tym, że atomistyka jest wielkim oszustwem zbudowanym na jeszcze większym oszustwie – na fizyce Einsteina. Organizacja LLRC (link) skupia fizyków nuklernych z całego świata którzy zdecydowali się przerwać zmowę milczenia na temat atomistyki.

W poprzednim artykule (link tutaj) zamieszczałem filmik pokazujący jak w Japonii ratuje się ofiary Fukushimy mega-dawkami witaminy C. Dziś publikuję komentarz Łukasza, gdyż w przyszłości to może się okazać potrzebne. Nie wiadomo co się stanie w elektrowni Fukushima, w której ciągłe emisje, dzień w dzień, trwają od 11 marca 2011 roku. W tym roku będzie trzecia rocznica ciągłego zatruwania oceanów i atmosfery.

Czarnobyl przyniósł około 1,2 miliona ofiar na półkuli północnej – głównie nowotwory i setki tysięcy ofiar ratowania reaktora. W 2011 roku latem czytałem, że obliczono, iż w ciągu dziewięciu dni z 3 potężnych reaktorów w Fukushimie, jest emitowana taka ilość radionuklidów, co podczas Czarnobyla.

Autor powyższego: Jarek Kefir

Portal Jarka Kefira na facebooku:

_________________________________________________

Fukushima katastrofa nuklearna promieniowanie

A teraz zapraszam do przeczytania artykułu właściwego:

Promieniowanie jonizacyjne, wzbudza w tkankach człowieka kolosalne ilości wolnych rodników

Cytuję: „Promieniowanie jonizacyjne, wzbudza w tkankach człowieka kolosalne ilości wolnych rodników (dochodzi do rozerwania słabych wiązań elektronowych i tworzone są olbrzymie ilości wolnych rodników). Powstaje ich tak wielka liczba, że organizm nijak ma sam z tym walczyć i przegrywa (choroba popromienna, nowotwory etc).

A co ma do tego Witamina C

Witamina C jest potężnym przeciwutleniaczem (antyoksydantem), który oddaje SWÓJ ELEKTRON, wolnemu rodnikowi – zeruje go, sama przy tym pozostaje w dalszym ciągu antyoksydantem.
Każda toksyna działa w ten sam sposób, zabiera elektron (y) NAM, a witamina C, po prostu oddaje swój – niwelując toksynę. Wszystko oczywiście na poziomie komórkowym.

Dlatego tak ważną witaminą jest właśnie C

Nie ma znaczenia co spowodowało powstanie wolnych rodników: działalność wirusów, bakterii, toksyn z grzybów (atakują wątrobę), promieniowanie, na wolne rodniki, odpowiedzią jest witamina C.

Zostało przeprowadzone wiele różnych badań odnośnie tego tematu. Witamina C w odpowiedniej dawce, oraz odpowiednio podana (w zależności od stanu zdrowia, doustnie, dożylnie poprzez kroplówkę, zastrzyk, czy też jako witamina C liposomatyczna – im gorszy stan zdrowia, tym odpowiedź z naszej strony powinna być odpowiednio szybko docierająca do każdego zakątka ustroju), jest panaceum na każdego wirusa oraz bakterię. Już nie wspominając o toksynach”

Autor: Łukasz Firlej

_________________________________________________

Zapraszam na film video: chroń się przed skażeniem radioaktywnym:

(tłumaczenie na język polski: zespół davidicke.pl)

_________________________________________________

Chcesz się dowiedzieć więcej o katastrofie nuklearnej w elektrowni Fukushima?
Ryby złowione w okolicy elektrowni Fukushima zawierają śmiertelną dawkę promieniowania
Rosną obawy o promieniowanie które dociera do USA z Fukushimy
Promieniowanie z elektrowni Fukushima dociera do wybrzeży Alaski
Fukushima: alarmujące dane o skażeniu Pacyfiku. “Część oceanu jest pozbawiona życia biologicznego”
Masowe zachorowania w Japonii z powodu radiacji? “Władze ukrywają prawdę, statystyki nie są wiarygodne”

Ciekawą teorią dotyczącą radzenia sobie z radioaktywnością, są prace Wilchelma Reicha dotyczące energii orgonu (link tutaj). Ta energia ma być siłą przeciwstawnie skierowaną do radiacji. Jak się domyślacie, zarówno Wilchelm Reich jak i Nicola Tesla nie są lubiani przez oficjalną doktrynę naukową, a miejsce ich wartościowych odkryć, zajął materialistyczny bełkot Einsteina o tym, że wszechświat powstał zupełnie przez przypadek a jego istnienie nie ma większego sensu. Ale to już pole idei, nie będę się na nie zapuszczał w tym tekście. Zaś tutaj możecie zobaczyć orgon w akcji pod postacią urządzenia o nazwie chembuster (link tutaj).

Reklamy

4 odpowiedzi »

 1. Czy można hipotetycznie przyjąć że:
  budowa elektrowni atomowej na terenie danego państwa
  przez kontrahenta obcego państwa to instalacja „brudnej bomby”
  w celach terrorystycznych i oczywiście szantażu.
  Czy można zaufać firmom zewnętrznym w kwestii bezpieczeństwa?
  Czy taka „brudna bomba” może posłużyć jako mocna karta
  dla osiągnięcia późniejszych celów politycznych?

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s