Szok i zgorszenie

Ukraińscy kozacy odpowiedzieli Moskwie!

Na marginesie rewolucji na Ukrainie – ukraińscy kozacy odpowiadają Moskwie

Pamiętacie zapewne przesyłane na różnych portalach obrazki z tekstem, jak kozacy odpowiedzieli sułtanowi tureckiemu, który nakazał im poddanie się. Było to około roku 1675 – 1680. Niedługo po tej odpowiedzi, była bitwa pod Wiedniem – nawiasem mówiąc.

Otóż 14 października 2013 roku, kozacy z Ukrainy wystosowali list w podobnym tonie, tylko że adresowany do Putina.

Polecam wszystkim przeczytać ową odpowiedź. Najpierw zamieszczam odpowiedź historyczną, z około 1675 roku, a potem odpowiedź współczesną.

Zaporoscy Kozacy do sułtana tureckiego!:

kozacy odpowiedzieli moskwie

Ty, sułtanie, diable turecki, przeklętego diabła bracie i towarzyszu, samego Lucyfera sekretarzu. Jaki z ciebie do diabła rycerz, jeśli nie umiesz gołą dupą jeża zabić. Twoje wojsko zjada czarcie gówno. Nie będziesz ty, sukin ty synu, synów chrześcijańskiej ziemi pod sobą mieć, walczyć będziemy z tobą ziemią i wodą, kurwa twoja mać. Kucharzu ty babiloński, kołodzieju macedoński, piwowarze jerozolimski, garbarzu aleksandryjski, świński pastuchu Wielkiego i Małego Egiptu, świnio armeńska, podolski złodziejaszku, kołczanie tatarski, kacie kamieniecki i błaźnie dla wszystkiego co na ziemi i pod ziemią, szatańskiego węża potomku i chuju zagięty. Świński ty ryju, kobyli zadzie, psie rzeźnika, niechrzczony łbie, kurwa twoja mać.

O tak ci Kozacy zaporoscy odpowiadają, plugawcze. Nie będziesz ty nawet naszych świń wypasać. Teraz kończymy, daty nie znamy, bo kalendarza nie mamy, miesiąc na niebie, a rok w księgach zapisany, a dzień u nas taki jak i u was, za co możecie w dupę pocałować nas!

Podpisali: Ataman Koszowy Iwan Sirko ze wszystkimi zaporożcami.

A teraz 2013 rok – Kozacy odpowiedzieli Moskwie:

Ukraińscy kozacy do kremlowskiego chana, herszta i szatana. Jak nasi przodkowie pisali do sułtana, tak my – kozacy, i cały naród Rusi-Ukrainy – piszemy do ciebie i na wszystkie twoje żądania odpowiadamy: tyś szakal kremlowski, a twój świat szatański!

Jaki z ciebie starszy brat? Meriański potomek, spadkobierca ordy. Nie pójdziemy pod twoje brudne jarzmo, a twoich pogróżek się nie boimy!
Tyś dla Czeczenii ludojad, dla Gruzji dusiciel, pirat Azowa, dla Białej Rusi czyrak, światowy energodławiciel, jądrowy dzikus. Niech cię czart porwie. Wsadź sobie swoje rury i swój gaz.. Pocałuj nas gdzieś!

Oto jak ci odpowiedzieli Ukraińcy, nikczemniku. Roku Pańskiego 2013, X.14”.

______________________________________________

Portal Jarka Kefira na facebooku:

Reklamy

3 odpowiedzi »

  1. Cywilizację TURAŃSKĄ opisał polski badacz Feliks Koneczny.Rządzi się ona swoimi prawami,które mogą zrodzić nieprzewidywalność.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.