Ciekawe

Dwie wstrząsające przepowiednie na rok 2014

Dwie szokujące przepowiednie na rok 2014

Pierwsza przepowiednia to przepowiednia wykonana przez astrologa, prezentowana na antenie telewizji NTV.

Druga przepowiednia jest autorstwa Jackowskiego, a jemu nie zawsze sprawdzają się prognozy. W jego przepowiedni na rok 2013, rząd miał być wyjść bardzo osłabiony, miał być nawet zamach stanu dokonany przez ludzi z wojska. Nic takiego się nie stało, rząd PO-PSL wchodzi w rok 2014 obronną ręką, wzmocniony.

Co przyniesie rok 2014? Kataklizmy i katastrofy, niespotykane wcześniej zmiany klimatu, przetasowania na arenie politycznej, czy też inne zmiany globalne? 😉 Posłuchaj przepowiedni na rok 2014:

Przepowiednie 2014 – astrologiczna:

Przepowiednie 2014 – Jackowski:

Reklamy

9 odpowiedzi »

 1. Czy ten astrolog z NTV jakoś się nazywa??? te przepowiednie to nic innego jak ogólnikowa i nieudolna analiza sytuacji i te planety zmieniające naszą rzeczywistość???a ja myślałam ze to robią ludzie .To koncert życzeń i populizm,czyżby facet nigdy nie słyszał o globalizacji ? i że obecni przywódcy wcale nie są przywódcami??! tylko żałosnymi pajacami!! No a tytuł powalający!
  Pewnie z tego się więcej dowiemy(pewne wydarzenia niestety się zgadzają) niż z tego bełkotu
  http://www.zbawienie.com/pms.htm

  Polubienie

 2. Jarku, pierwszy raz na Twoim blogu… Wywiad z p.Jackowskim
  realistyczny dla mnie, mimo ze tym razem stroni od od ezoteryki i opisow karmageddonu hehe. Odczyty paranormalne to nigdy 100%, warto o tym pamietac. Astrologa nie obejrzalem, bo sam praktykuje wschodnia astrologie. Tak czy inaczej, jakies pozytywy na pewno beda w tym roku, WOSP Owsiaka, wiosna,lato, Woodstock itd 🙂
  Pozdrawiam z francuskiej emigracji

  Polubienie

 3. Witam! Królowa Nieba i Ziemi w Orędziach z Garabandal, Św. Faustyna, Rozalia Celakówna – pielęgniarka ( której proces wyniesienia na ołtarze, Episkopat utrudnia, hamuje) i Wielka Agnostyczka-Vasula Ryden 2014 była w Polsce zob. Youtube i ostatnio ks. dr. Adam Skwarczyński (uznany przez Episkopat za umysłowo chorego -bo napisał w swojej książce proroczo rok wyboru Polaka papieżem )i też doświadczył tej samej wizji zbliżającego się ok.5-15 min ( ale wrażenie, że trwa kilka godzin) OSTRZEŻENIA dla całego świata, zatrzyma się całe życie planety,Matka Boża mówi w orędziach, zatrzyma sie każdy motor, działające urządzenie … jak w ostatniej godzinie agonii duszy zobaczysz całe swoje życie szCZegółowo i z rozległymi skutkami swoich poczynań, dobrych i złych z TYM jak powiedział Jezus m.in. Vasuli nie będzie Ci osądzone, jak ma miejsce po śmierci ciała, ale każdy dowie się jaki by go spotkał. Każdy dostanie ostatnią szanse nawrócenia. Wizjonerka Concita z Garabandal pisze, o tym ostrzeżeniu jako owinięcie duszy w ogień oczyszczający, ludzie woleliby umrzeć niż tego drugi raz doświadczyć – po tym ostrzeżeniu ludzie na ulicach, osiedlach w miastach będą się wzajemnie przepraszać żałować. Ludzie bez łaski uświęcającej, jakaś część ??? tego nie przeżyje będą trupy leżeć będą też kolejki kilometrowe do spowiedzi, zgony wycięczonych spowiedników. I TO TO ‚ostrzeżenie ‚ jest wykorzystywane i mylone z KOŃCEM ŚWIATA, o którym tylko BÓG OJCIEC WIE mimo, że po ostrzeżeniu po III-wojnie, Antychryście( 3.5 roku ) będzie jeszcze dany ludzkości ten szczęśliwy czas (ks. Adam Skwarczyński po otrzymanej wizji, pisze, że nawet m.in. robactwo będzie sprzyjać rośliną a rolnicy zapOmną o nawozach i ochronie )to czas, który nie został w raju wypełniony historią to ma być krótki okres poprzedzający K.Ś. Pozdrawiam wszystkich.

  Polubienie

  • Ja raczej popieram ideę takiegoż „ostrzeżenia”. W naukach tajemnych owo „oświecenie sumień” też jest znane. Ma nadejść w bliżej nieokreślonej przyszłości.
   Owo ostrzeżenie będzie wygenerowanym boskim impulsem w celu odmiany oblicza świata.
   A co będzie naprawdę – zobaczymy.

   Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s