Ciekawe

Jasnowidz z Egiptu ujawnia zaskakujące przepowiednie na 2014 rok


Egipska jasnowidz uściśla swoje proroctwa na przyszły 2014 rok

Prognozowała, iż w grudniu 2013 roku będzie śnieg w Egipcie. Owszem, to była wprost niewiarygodna przepowiednia, ale się sprawdziła. Jakiś czas temu, Joy Ayyad, numerolog i astrolog z egipskiego Kairu, opisała swoje przepowiednie w wywiadzie udzielonym „Głosowi Rosji”. Prorokowała ona na przykład to, że do końca 2013 roku w Egipcie spadnie śnieg. Ostatni raz tak niezwykłe wydarzenie miało miejsce ponad 120 lat temu. Zaś niedawno w Egipcie spadł śnieg, panowała temperatura plus 3 stopnie, czyli najniższa od początków pomiarów.

Śnieg dotknął także inne miasta, np Aleksandrię, gdzie wprowadzono sytuację nadzwyczajną i zamknięto port morski. Na Synaju pokrywa śnieżna miała grubość do pięciu centymetrów. Dla Egipcjan było to niesamowite, ale też trudne przeżycie, wszak średnia temperatura utrzymująca się w tym kraju, to plus 18 stopni. Nie mają oni zainstalowanych pieców czy grzejników, a urządzenia przeciwnie działające – klimatyzację.

Nie posiadają oni także grubej odzieży, z której mogliby korzystać podczas takiej temperatury. Gdyż nigdy nie była ona potrzebna. Tego typu aury nie przewidywał nikt, nawet meteorolodzy.

Do tego „królowa przepowiedni”, jak nazywają panią Ayyad w Egipcie, przepowiedziała upadek dwóch reżimów – Hosni Mubaraka i Mohammada Mursi, a także wiele innych rzeczy, które się spełniły z niezwykłą dokładnością. Po zaśnieżonych ulicach Kairu korespondent „Głosu Rosji” pośpieszył do domu „królowej przepowiedni”. Siedziała w swoim gabinecie siedziała w ciepłej kurtce i kapeluszu chroniąc się od przepowiedzianej przez nią zimna.

-Co pani czuje patrząc na śnieg za oknem?

-Czuję się bardzo dobrze, ale jest mi teraz, jak i wszystkim w Kairze, bardzo zimno. Rozumiem, że zobaczyć ośnieżone drzewa w Egipcie jest czymś nadzwyczajnym. Muszę jednak ostrzec, że nie jest to ostatni śnieg tej zimy w Kairze. Całe miasto będzie pokryte śniegiem. W wielu krajach ta zima będzie niezwykle chłodna. Jeszcze do końca tego roku pogoda spłata nowe niespodzianki w naszym regionie, szczególnie w Arabii Saudyjskiej, Kuwejcie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
Co do nadchodzącego roku, który w Azji Wschodniej nazywany jest „Rokiem Konia”, to ja go nazywam „Rokiem Mówiącego Nieba”. Będzie to rok globalnych zmian i w czysto przyziemnych sprawach, i w sferze duchowej.

-Zmiany będą na lepsze czy na gorsze?

-Mogę uspokoić Egipcjan i powiedzieć, że rok 2014 będzie ogólnie rzecz biorąc pomyślny nie tylko dla Egiptu, a dla wielu krajów. Szczególnie, że liczba 2014 daje w sumie 7 (2+0+1+4=7). Zgodnie z Torą, Biblią i Koranem, cyfra 7 to doskonałość. Dlatego życzę wszystkiego najlepszego narodowi egipskiemu z nadchodzącym rokiem pod znakiem siódemki. W 2013 roku było wiele rozwodów i rozstań, a w nadchodzącym roku będzie wiele wesel i spotkań.

Cyfra 7 to cyfra zwycięstwa i triumfu. U wielu narodów jest symbolem zwycięstwa – podniesiona ręka z palcami wyciągniętymi w znak V – victoria. Ten właśnie znak oznacza arabską cyfrę 7. Siła tej cyfry jest bardzo duża. Na przykład sir Winston Churchill odniósł wiele zwycięstw w swoim życiu dzięki energii tej cyfry.

Siódemka będzie mieć duże znaczenie dla Rosji i dla Egiptu. I Rosję, i Egipt czeka w 2014 roku powodzenie, które przyjdzie, jak to zawsze bywa, poprzez przezwyciężanie prób. Nawiasem mówiąc te dwa kraje w nowym roku znacznie zbliżą się do siebie.

Niezbyt spokojna prognoza dla Libanu: mieszkańcy tego kraju będą musieli dokonać wielu starań, aby uniknąć najgorszego. Muszą być bardzo ostrożni i unikać jakichkolwiek kłótni.

Siódemka nie przyniesie spokoju mieszkańcom Stanów Zjednoczonych. W tym kraju w przyszłym roku można się spodziewać poważnych klęsk żywiołowych. Oprócz tego w kraju dojdzie do dużego rozłamu w społeczeństwie, który może stać się początkiem końca tych Stanów Zjednoczonych, do których przyzwyczailiśmy się.

-Co czeka „Głos Rosji” w nowym roku?

-Słowa „Głos Rosji” dają nam cyfrę siedem, o której przed chwilą mówiliśmy. Jak powiedziałam, jest to cyfra zwycięstwa. „Głos Rosji” jeśli nie na 100%, to na 90% czeka dobry rok.

Źródło: http://polish.ruvr.ru/

Reklamy

12 odpowiedzi »

 1. Poniżej kolejny odcinek przepowiedni na 2014 r.

  Egipska jasnowidząca: w 2014 roku mapa świata się zmieni

  „ROSJA ZDOBĘDZIE DUŻE WPŁYWY na ŚWIECIE, WIĘKSZE niż AMERYKA i CHINY (…) w 2014 roku ZMIENI SIĘ MAPA ŚWIATA” !!! ***** .

  Ta sympatyczna kobieta w Kairze nazywana jest „carycą proroctw”. Przepowiadanie przyszłości w Egipcie jest rzemiosłem z tradycją i cieszy się szacunkiem. Egipcjanie nie wierzą jednak wszystkim, a ta kobieta przez wielu traktowana jest poważnie. […]
  Ta sympatyczna kobieta w Kairze nazywana jest „carycą proroctw”. Przepowiadanie przyszłości w Egipcie jest rzemiosłem z tradycją i cieszy się szacunkiem. Egipcjanie nie wierzą jednak wszystkim, a ta kobieta przez wielu traktowana jest poważnie. Z wykształcenia jest licencjatem sztuki francuskiej, a z powołania – astrologiem i numerologiem. Jej przepowiednie są publikowane już od prawie 10 lat. Jak twierdzą jej liczni zwolennicy, słowa jasnowidzącej spełniają się z zaskakującą dokładnością.
  .
  Prawdziwą sławę Joy Ayad zyskała w tym roku, gdy przepowiedziała obalenie prezydenta Muhammada Mursiego, kiedy pozycja prezydenta wydawała się niezachwiana. Mimo to z ekranu telewizji uparcie mówiła o nieuchronnym odejściu Mursiego. Prowadzący z uśmiechem słuchali jej proroctw. W rezultacie sceptycy musieli przyznać porażkę.
  .
  W 2014 roku mapa świata się zmieni, a Rosja zyska większe wpływy niż Stany Zjednoczone i Chiny. W najbliższym czasie Arabię Saudyjską czeka powódź. Jest to jedynie kilka prognoz z jej wywiadu dla radia „Głos Rosji”:
  .
  Przepowiedziałam atak terrorystyczny w Aleksandrii i śmierć wiceprezydenta Egiptu, Omara Sulejmana, trzęsienie ziemi w Iranie i huragan w Stanach Zjednoczonych. Wszystko to zostało opublikowane na mojej stronie na Facebooku.
  .
  Czy może Pani zdradzić nam mechanizm przepowiadania?
  .
  Jeśli chodzi o mechanizmu przepowiadania, to wszyscy chcieliby go poznać, ja też. Niektóre moje prognozy na początku zaskakiwały mnie samą. Nie do końca rozumiałam, o co chodzi. Na przykład, wszystko wskazywało na to, że jeden z liderów egipskich „Braci Muzułmanów” zostanie poniżony z powodu kobiety, a drugi będzie się zachowywał jak kobieta. Kiedy to ogłosiłam, nie mogłam niczego wyraźnie wyjaśnić. Natomiast gdy niedługo po tym „Bracia” zostali obaleni, a ich przywódca duchowy Safuat Higazi próbował uciec z Egiptu w nikabie (kobieca zasłona na twarz), połowa przepowiedni się wyjaśniła. A potem druga osoba w kierownictwie “Braci”, Hajrat al-Szatir, został zdemaskowany z powodu żony, która zajmowała się koordynacją kontaktów „Braci” z palestyńskim Hamasem. Ponadto przepowiedziałam, że minister obrony al-Sisi, który na przełomie czerwca i lipca poparł masowe wystąpienia na rzecz obalenia Mursiego, będzie się cieszył dużą popularnością, co właśnie stało się w rzeczywistości. Mówiłam o tym kilka miesięcy przed rewolucją 30 czerwca.
  .
  Co czeka nas w przyszłym roku?
  .
  Skoro mówię to do „Głosu Rosji”, to powiem – mówię to po raz pierwszy – że Rosja zdobędzie duże wpływy na świecie, większe niż Ameryka i Chiny. Egipt odzyska pozycję lidera wśród państw arabskich. Egipt i Rosja stworzą trwały związek. Sąsiadów Egiptu czekają ciężkie czasy. Dojdzie do drugiej rewolucji w Tunezji, w Libii zmieni się władza.
  .
  Ponadto nasz region nawiedzą klęski żywiołowe. Na przykład w Egipcie spadnie śnieg. Arabia Saudyjska zostanie dotknięta powodzią, najprawdopodobniej Dżudda.
  .
  W 2014 roku zmieni się mapa świata, co wpłynie również na Rosję. Poza tym Rosja odeprze duży atak terrorystyczny. Pomogą w tym struktury siłowe oraz pewne technologie, o których nie wiemy i które w rzeczywistości są najdoskonalszymi na świecie.
  .
  W ogóle na świecie wiele rzeczy się zmieni. Wszystkie ważne wydarzenia, które zadecydowały o początku nowej epoki, nastąpiły już w 2013 roku. Na razie wiele z tych wydarzeń jest ukrytych przed ludźmi, ale nieco później się o nich dowiemy. A teraz musimy się szykować na nowe czasy. Czasy te już nadchodzą.
  .
  http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/12/16/egipska-jasnowidzaca-w-2014-roku-mapa-swiata-sie-zmieni/

  „W 2014 r. mapa świata się zmieni” (?)
  Brzmi intrygująco, bo zmiana może mieć charakter polityczny lub geograficzny, albo być kompilacją.

  Jakby tak ISONEek zapragnął odwiedzić dla przykładu USA, to jego lądowanie mogłoby dokonać zmian geograficznym, a zatem mapa świata musiałaby ulec zmianie.

  A gdyby tak KTOŚ zapragnął wykazać się humanitaryzmem i poprzez wcielenie w swoje granice uratować jakieś państwo i jego coraz bardziej ubogich obywateli, to mapa świata takżę uległaby zmianie.

  Mam jednak nadzieję, że ta przepowiednia w odnisieniu do czekającej nas w 2014 r. zmiany mapy świata nie dotyczy ani granic, ani też całego naszego państwa.

  Polubienie

  • Ciekawi mnie, co niejaki Jackowski będzie miał do powiedzenia odnośnie proroctw na rok 2014, bo prognozy na ten rok coś mu nie wyszły.. W 2013 zgodnie z jego przewidywaniami, miał być w Polsce zamach stanu, być może przejęcie władzy, a jeśli nie – to rząd powinien być bardzo osłabiony 😉
   A Ty jak myślisz?

   Polubienie

  • Czyżby? To jak wytłumaczysz chociażby przepowiedzenie na koniec tego roku śniegu w Egipcie, chociaż tam śnieg nie pada, a ostatnio miało to miesjce ponad 100 lat temu?

   Polubienie

   • Ja takze do tej pory nie moge wytlumaczyc pewnych faktow ze swojego zycia.Dawno temu gdy
    uczeszczalam do szkol,zdarzalo sie ze wiedzialam ze w danym dniu bede odpytywana.
    Jeszcze kilka podobnych faktow moglabym przytoczyc,niewytlumaczalnych.Mimo tego nie
    uwazam sie za jasnowidzaca.Tak nieraz w zyciu bywa.

    Polubienie

    • Jakie jest prawdopodobieństwo, że chodząc do szkoły i mając kilkanaście przedmiotów mozna buc odpytywanym?
     A jakie jest prawdopodobieństwo przewidzenia, że pod koniec 2013 roku spadnie śnieg w Egipcie, gdzie nie padał od 112 lat?

     Polubienie

 2. Serdecznie witam
  Z wyrazami szacunku
  Pozdrawiam
  sławek

  Opis Interview…
  Galeria, dziewięć albumów, 161 zdjęć, plus kolejnych 14 zdjęć, lecz w następnych nowych wpisach.
  Główny spis galerii, nazw albumów, 161 zdj. znajduje się po prawej stronie na górze pod kalendarzem miesiąca
  zielonej strony w t ł a kolorze

  Pozdrawiam raz jeszcze
  życząc wszystkiego dobrego
  http://www.neooen.bloog.pl

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s