Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Ciekawe » Jasnowidz z Egiptu: w 2014 roku mapa polityczna świata się zmieni

Jasnowidz z Egiptu: w 2014 roku mapa polityczna świata się zmieni

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,664,488 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

Jasnowidz z Egiptu: w 2014 roku mapa polityczna świata się zmieni

przepowiednie 2014 politykaTa budząca sympatię osoba w Egipcie ma przydomek: „caryca proroctw”. Wieszczenie tego, co ma nastąpić, w kraju nad Nilem jest fachem z tradycją i cieszy się ogólnym uznaniem. Jednak obywatele Egiptu nie wszystkim jasnowidzom wierzą. „Caryca proroctw” natomiast jest brana całkiem serio. Jest ona bakalarzem sztuki, zaś z zamiłowania – astrologiem i numerologiem. Ludzie, którzy ufają przepowiedniom, uważają, iż wiele jej proroctw się spełniło.

Popularność Joy Arad uzyskała w 2013 roku, gdy celnie udało jej się przepowiedzieć koniec dyktatora Muhammada Mursiego. Podczas gdy jego pozycja polityczna jawiła się jako niezachwiana. Pomimo tego, wciąż powtarzała, iż dyktatora tego czeka rychły koniec. Telewizyjni prezenterzy z nieukrywaną kpiną przysłuchiwali się jej przepowiedniom. Jednak w rezultacie egipskiej rewolucji, musieli przyznać się do błędu.

W roku 2014 mapa polityczna Ziemi się odmieni, a Rosja będzie miała większe wpływy niż Ameryka i Chiny. Niedługo Arabię Saudyjską czeka kataklizm powodzi. To tylko kilka przewidywań z jej wywiadu dla portalu „Głos Rosji”

Przewidziałam zamach w egipskiej Aleksandrii i zgon wiceprezydenta naszego kraju, Omara Sulejmana, wstrząsy tektoniczne w Iranie i cyklon w USA. Wszystkie te prognozy są zamieszczone na moim profilu na portalu facebook.

Czy może Pani opowiedzieć nam o tym, jaki jest mechanizm prorokowania?

Co się tyczy mechanizmu przepowiadania, to wszyscy chcą o tym wiedzieć, ja też. Niektóre moje prognozy na początku zaskakiwały mnie samą. Nie do końca rozumiałam, o co chodzi. Na przykład, wszystko wskazywało na to, że jeden z liderów egipskich „Braci Muzułmanów” zostanie poniżony z powodu kobiety, a drugi będzie się zachowywał jak kobieta. Kiedy to ogłosiłam, nie mogłam niczego wyraźnie wyjaśnić. Natomiast gdy niedługo po tym „Bracia” zostali obaleni, a ich przywódca duchowy Safuat Higazi został zdemaskowany z powodu żony, która zajmowała się koordynacją kontaktów „Braci” z palestyńskim Hamasem. Ponadto, przepowiedziałam, że minister obrony al-Sisi, który na przełomie czerwca i lipca poparł masowe wystąpienia o obalenie Mursiego, będzie się cieszył dużą popularnością, co właśnie stało się w rzeczywistości. Mówiłam o tym kilka miesięcy przed rewolucją 30 czerwca.

Co czeka nas w przyszłym roku?

Skoro mówię to do „Głosu Rosji”, to powiem – mówię to po raz pierwszy – że Rosja zdobędzie duże wpływy na świecie, większe niż Ameryka i Chiny. Egipt odzyska pozycję lidera wśród państw arabskich. Egipt i Rosja stworzą trwały związek. Sąsiadów Egiptu czekają ciężkie czasy. Dojdzie do drugiej rewolucji w Tunezji, w Libii zmieni się władza.

Ponadto nasz region nawiedzą klęski żywiołowe. Na przykład, w Egipcie spadnie śnieg. Arabia Saudyjska zostanie dotknięta powodzią, najprawdopodobniej Dżudda.

W 2014 roku zmieni się mapa świata, co wpłynie również na Rosję. Poza tym Rosja odeprze duży atak terrorystyczny. Pomogą w tym struktury siłowe oraz pewne technologie, o których nie wiemy i które w rzeczywistości są najdoskonalszymi na świecie.

W ogóle na świecie wiele rzeczy się zmieni. Wszystkie ważne wydarzenia, które zadecydowały o początku nowej epoki, nastąpiły już 2013 roku. Na razie wiele z tych wydarzeń jest ukrytych przed ludźmi, ale nieco później się o nich dowiemy. A teraz mamy się szykować na nowe czasy. Czasy te już nadchodzą.

Źródło artykułu: Głos Rosji


5 komentarzy

 1. Mieczysław S.Kazimierzak pisze:

  W tym proroctwie o dalszych DZIEJACH ROSJI jako kontynuacji ZAKONU SIŁY można upatrywać zmian na mapie politycznej świata.

  Lubię

 2. Arkadiusz pisze:

  …Sąsiadów Egiptu czekają ciężkie czasy…. Jakoś ani słowa o tym sąsiedzie co go wszyscy na świecie bardzo lubią.
  A u nas tez jest taka mistrzyni magii choc ma tylko 28 lat
  http://jasnowidzvanessa.wordpress.com/o-mnie/
  dwie stówki a czasem siedem i dostaniesz odpowiedz na każde pytanie.
  Warto co? ha,ha,ha!

  Lubię

 3. Maver pisze:

  http://www.katagogi.com/Profile/Profile.aspx?l=EN&fid=686096&No=09c5ca92-651c-48e8-8fea-a26acf0fb30f&nAID=18313428&PreveVal=8180%7CoitipJQm7aGJtAwnnrpt9wOCnqaQ0b+hMJXqmmbSCHs=%7CRMnIHfBy1peK6oWCKIuWPQ==1

  Biografia (Leili) Leila Abdel Latif egipcjanskiej kobiety podrozujacej w przyszlosc.

  Przewidziala upadek bractwa muzulmanskiego I Morssiego.

  Zapowiada rosnaca potege Rosji I upadek Ameryki.

  Z czym sie zgadzam.

  Sensacja bylo ze przewidziala ponad rok temu ze w tym roku spadnie sporo sniegu w Egipcie.

  [imhttps://pbs.twimg.com/media/BbYpg7ACIAE6xWy.png[/img]

  Lubię

 4. roma pisze:

  Jesteśmy programowani -jako hodowla- przez jakiś hologram ,gdyż ziemia jest czyjąś własnością i wszystko dzieje się wg jakiegoś programu , którego elementy wieszczą „jasnowidze” . mówią oni , że sami nie wiedzą skąd mają te mysli

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 127 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: