Muzyka i show biznes

Szokujący sekret papieża: pracował w klubie ze striptizem!

Papież pracował w klubie nocnym!

papiez pracowal w klubie nocnym

Papież Franciszek zdradził zaskakujący sekret ze swojego życia! Przyznał się, że w młodości pracował w nocnym klubie. Mało tego, pełnił tam funkcję wykidajły!

Podczas wizyty w robotniczej dzielnicy Rzymu papież Franciszek dzielił się z wiernymi swoimi wspomnieniami z czasów młodości. Przyznał, że jako młody człowiek imał się różnych zajęć, by zarobić na życie. Między innymi zmywał podłogi, pracował w laboratorium.

Ale jedna z opowieści zaskoczyła chyba wszystkich wiernych! Ojciec Święty wyznał, że w młodości pracował także w nocnym klubie w Buenos Aires. Ale to niejedyna niespodzianka. Kolejnym zaskoczeniem było to, że zarabiał tam, stojąc na bramce jako wykidajło – informuje portal sfora.pl za skynews.com.

papiez franciszek klub nocnypapiez franciszek szokujace

Przy okazji zapytano papieża, czy miał tremę w pierwszych chwilach swojego pontyfikatu. Biskup Rzymu przyznał, że bał się podczas odprawiania pierwszej mszy jako papież. – Czy miałem tremę? Trochę tak, ale wszyscy byli tacy mili. Ale to prawda, gdy tyle osób stoi przed tobą, jest to trochę przerażające – stwierdził papież Franciszek.

Źródło: http://www.fakt.pl/

Reklamy

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.