Afery

Atak na dietę bez glutenu leczącą autyzm. Daje niesamowite efekty i jest solą w oku farmacji

Czy można wyleczyć autyzm dietą? Poznaj fakty

Cytuję z e-maila:

„Witam,

Przesyłam Ci linka do tematu z naszego forum. Pewna nasza zagorzała przeciwniczka, zwolenniczka szczepień i „tylko terapii” dla autystów, wyśmiewająca biomedyczne leczenie autyzmu, potępiająca diety, korzystająca z bloga de barta – stworzyła na FB to:

https://www.facebook.com/events/758443460839026/?ref_newsfeed_story_type=regular

Zaprotestowała tam przeciw kandydaturze do Akcji „Zwykły bohater 2013”- Renaty Radomskiej, która wydała książkę z poradami dla rodziców dzieci z autyzmem pt. „Autyzm bez łez” i jest związana z fundacją:

http://www.autyzmbezlez.pl/

Uważamy to za bezpodstawny atak na tą osobę, jak i na nas samych, leczących swoje dzieci biomedycznie z autyzmu i stosujących diety (bez glutenu, bez mleka itp. – przyp. Jarek Kefir).

>>> Przeczytaj też: Artykuły o szkodliwości gluteny zbożowego na blogu Jarka Kefira: Artykuł 1Artykuł 2Artykuł 3Artykuł 4 (przyp. Jarek Kefir)

Argumenty użyte przeciw tej osobie nie są merytoryczne, nie brane są pod uwagę żadne publikacje naukowe, atak jest wybitnie personalny.

Zarzuca się nam, stosującym diety w autyzmie i leczącym zaburzenia poprzez niwelowanie schorzeń somatycznych, że nasze dzieci nie mają normalnego jedzenia (czyt. glutenu, mleka i białego cukru), czyli, że są przez nas krzywdzone wręcz! Podczas gdy tak naprawdę, gdy stosujemy diety i leczymy, stan naszych dzieci poprawia się diametralnie, a niekiedy wszystkie zaburzenia związane z autyzmem mijają i nasze dzieci tracą diagnozę „autyzm”.

Uważamy to za skandal! My nie piętnujemy rodziców, którzy nie chcą leczyć medycznie swoich dzieci z autyzmu. Próbujemy przekonywać, przedstawiając fakty naukowe, ale widać niektórym niewygodne jest to, nie chcą, są „za leniwi”, żeby spróbować, ale w zamian za to oni nas atakują, przy wsparciu różnych środowisk, lekarskich, farmaceutycznych, czy terapeutycznych, w których interesie jest, aby ludzie chorowali, czy mieli zaburzenia zachowania!

To skandal!

Pozdrawiam

___________________________________________________________________________________________

Koordynatorką ataków na panią Radomską jest niejaka madziulec, racjonalistka i zwolenniczka szczepień. Bardzo łatwo dojść do jej blogów przez wyszukiwarkę google, są one dostępne publicznie:

https://www.google.pl/#q=madziulec

leczenie autyzmu

autyzm leczenie

____________________________________________________________________________________________

Przeczytaj także pozostałe wpisy o zjawisku „racjonalizmu naukowego”:

Są oni zwolennikami szczepień, farmacji, i wszelkich „wersji oficjalnych”. Jedyna metoda to nie wchodzenie z nimi w żadną polemikę, zgłaszanie wszystkich ich postów, a gdy jesteście adminami – bloga, grupy, innej platformy internetowej – natychmiastowe kasowanie ich postów i banowanie.

Tutaj napisałem, czym charakteryzują się racjonaliści. Są oni żądni Waszych lęków i negatywnych emocji:
http://kefir2010.wordpress.com/2013/02/11/racjonalistyczni-liberalowie-czyli-psychopatyczne-biomaszyny/

Ich mekką internetową jest portal racjonalista.pl, gdzie jest jawny lobbing za szczepieniami, GMO, energetyką atomową, i wszystkim innym co szkodliwe:
http://kefir2010.wordpress.com/2013/05/31/portal-racjonalista-pl-jest-powiazany-z-sekta-religijna/

“Racjonalizm naukowy” czyni z nauki prostytutkę wielkiego biznesu:
http://kefir2010.wordpress.com/2013/11/13/racjonalizm-naukowy-czyni-z-nauki-prostytutke-wielkiego-biznesu/

Racjonaliści piszący komentarze za pieniądze są częstym zjawiskiem:
http://kefir2010.wordpress.com/2013/11/16/racjonalisci-piszacy-komentarze-za-pieniadze-sa-czestym-zjawiskiem/

Ich guru duchowym jest Ayn Rand, psychopatyczna zwolenniczka eugeniki i zabijania w imię „dobra rasy”:
http://kefir2010.wordpress.com/2013/11/02/racjonalistyczna-filozofia-ayn-rand-jest-filozofia-psychopatki-mizantropijna-fantazja-okrucienstwa-zemsty-i-chciwosci/

A TERAZ NAJWAŻNIEJSZE: jak się bronić przed atakiem racjonalistów? Sposób jest szokująco prosty:
http://kefir2010.wordpress.com/2013/10/30/wiedza-tajemna-jak-wygrac-z-czlowiekiem-ktory-chce-cie-psychicznie-zniszczyc-w-sporze-sposob-jest-szokujaco-prosty/

Reklamy

6 odpowiedzi »

 1. aż się nie chce wierzyć, że są ludzie tak tępi – jakby lekarz powiedział „upierdolcie swemu dziecku rękę, będzie zdrowsze” to by pewnie tak zrobili. Szkoda tylko ich dzieci!!!

  • Podobnie jest w cukrzycy.
   Ulotka rozprowadzana w przychodniach opracowana przez prof.dr hab.n.med.Wiktor B. Szostak oraz mgr Aleksandrę Cichocką z Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie zaleca aby dla cukrzyków podstawę żywienia stanowiły produkty zbożowe.
   A więc niech cukrzycy jedzą „zdrowe” produkty zbożowe, tylko niech nie zapomną przyjąć zwiększonej dawki insuliny lub innych leków zwiększających wydzielanie insuliny.
   Niech producenci leków nie stracą.
   A pacjenci ślepo wierzą „specjalistom” doktorom.
   A przeciętny chory człowiek jest dumny jacy to specjaliści nim się zajmują (znam takich ~56 lat a pomaga mu codziennym życiu blisko 90 letni teść).
   Aż do przyspieszonej śmierci!
   I broń Boże nie nie wezmą zdrowia w swoje ręce.

   • ale najbardziej w tym wszystkim nie rozumiem, dlaczego ludzie nie chcą chociaż spróbować – przecież to koszt tylko własnego wysiłku, a wygrać można wszytki, bo zdrowie to wszystko. A jeszcze negują i odwodzą od tego innych. Czy Wy to rozumiecie?

 2. Jarku nie można udostępniać Twoich artykułów na gplus , bo masz jakiś błąd na blogu – pojawia się ramka i tekst kopiowany i niby jest w porządku ,ale potem jak chcesz udostępnić tekst poprzez zatwierdzenie go to nie da się tego zrobić , bo nie widać tej opcji .Nie wiem czy dokładnie wyjaśniłam o co mi chodzi – myŚlę ,że najlepiej będzie jak sam spróbujesz na g plus coś wstawić i zobaczysz w czym rzecz .

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.