Afery

Atak na dietę bez glutenu leczącą autyzm. Daje niesamowite efekty i jest solą w oku farmacji (2)

Czy autyzm można wyleczyć dietą? Poznaj rzetelne fakty naukowe

Niezła afera wywiązała się w związku z akcją „zwykły bohater” i nominacją do tej akcji Pani Radomskiej, która poprzez zmianę diety, uleczyła swoje dziecko z większości objawów autyzmu.

Zaatakowały matki rzekomo sprzeciwiające się „bzdurom” w medycynie.

Jednak przyjrzyjmy się sprawie bliżej. Czy ten protest jest tylko spontaniczną akcją, czy może łapska maczają w nim tzw. „racjonaliści naukowi”, „sceptycy” i wszelcy inni zwolennicy szczepień, medycyny oficjalnej, korporacji farmaceutycznych itp?

Przyjrzyjmy się faktom.

Założyli oni niedawno wydarzenie:

https://www.facebook.com/events/758443460839026/

Ich strona internetowa to „autyzm bez bzdur”:

http://autyzmbezbzdur.wordpress.com/category/organizacje-stowarzyszenia-fundacje-itp/

Przyjrzyjmy się, jakie organizacje „wspierają” ( 😉 xD ) ich akcje o autyzmie:

1. „Neuro bigos” – strona związana z tzw. „racjonalizmem naukowym”, szczepieniami i wersją lansowaną przez korporacje farmaceutyczne i rządy:

autyzm leczenie

2. Fanatyczny racjonalistyczny blogasek „Nauka, głupcze” jawnie lobbujący za medycyną oficjalną, szczepieniami itp:

autyzm leczenie

3. Klub Sceptyków Polski – tutaj brak komentarza, jest to jedna z wielu racjonalistycznych organizacji lobbujących za korporacjami farmaceutycznymi, GMO, energetyką atomową, itp itd:

autyzm leczenie

4. Dorota Zawadzka, „psycholożka” ( xD 😉 ) z TVNu:

autyzm leczenie

Jak widać z powyższego, nie jest to akcja spontaniczna i bezinteresowna. Matka, która ma chore dziecko, spróbowałaby takiej diety, a nóż pomoże? A na pewno nie zaszkodzi. Tutaj jednak chodzi o to zawsze, gdy nie wiadomo o co chodzi.. Czyli m.in. o ideologię – posłuszeństwo wobec ideologii „racjonalizmu naukowego” i „sceptyzmu”.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Dobrze, a co lub kto stoi za tzw. „racjonalistami naukowymi” – mającymi w Polsce portal „racjonalista.pl” ?

Dostałem cynk, że popularny portal zwolenników GMO, szczepionek, liberalizmu, korporacji – racjonalista.pl – stoi na tym samym serwerze, co wolnomularstwo.pl – główny portal polskojęzycznej masonerii.
Wiadomo, że można wykupić jedną usługę na danym serwerze, ale posiadać tam dowolną ilość stron / serwisów.
Tak jest też w tym wypadku – konto na platformie hostingowej domena.pl jest jedno, zaś na tym koncie są dwa w/w serwisy.

racjonalista i racjonalizm

Źródło: http://whois.domaintools.com/wolnomularstwo.pl

Dlaczego politycznie wybrano racjonalizm i jego pochodne do rozpowszechniania pseudonaukowych bzdur?

W świecie pozbawionym wartości wyższych, rządzenie masami jest bardzo łatwe. Tak postępowano w Cesarstwie Rzymskim, gdzie ludziom organizowano igrzyska i rozdawano chleb.
Wystarczy popatrzeć, jak zachowują się racjonaliści i wszelkiej maści liberałowie w internecie. Jakie mają poglądy na temat eugeniki i wolności osobistej, w jaki sposób atakują i niszczą oponentów, jakie wartości wyznają. W świecie pozbawionym elementarnej transcendecji – poczucia, że Bóg istnieje i ma wpływ na nasze życie – dochodzi do zwyrodnienia jednostki i społeczeństwa.

Powiedzcie mi: skoro nie ma żadnych wartości nadrzędnych, skoro wszystko jest relatywne i względne, to jaki sens mają wszelkie prawa, zasady, jaki sens ma życie? To tylko zbiór luźnych, liberalnych reguł, które każdy może zmienić w dowolny sposób. Bo skoro nie ma Boga, i jego zasad – to wszystko zależy od człowieka, prawda? Jeden człowiek na stanowisku mówi, że to i to jest potrzebne, a inne – zabronione, ale przecież zmieni się klimat polityczny, przyjdzie inny człowiek na to stanowisko – i to wszystko pozmienia. I potem znowu. Bo przecież nie ma żadnych wartości transcendentnych, niezmiennych, każdą rzecz może dowolnie definiować humanista-ateista-liberał, prawda?

Wielu z tzw racjonalistów piszących w internecie, to opłacani trolle do wynajęcia, którzy maja pisane za lobbujące za czymś komentarze.
Nie trzeba daleko szukać: już w 2006 – 2007 roku na różnych forach związanych ze zdrowiem i szeroko pojętą psychologią pojawili się trolle, publikujący dwa, góra trzy posty zachwalające jeden z farmaceutyków.

Obecnie “komentatorzy na etatach” są jedną z powszechnie obowiązujących strategii marketingowych w internecie. Stosowane są tam, gdzie pojawiają treści się demaskujące daną korporację / ideę. Firmy wydają na ten rodzaj marketingu ogromne pieniądze, a bardziej zapobiegliwe – sami wynajmują specjalistów od reklamy i psychomanipulacji, by tworzyli fundacje, stowarzyszenia, profesjonalne blogi, serwisy.

Fakt istnienia “komentatorów na etatach” nie jest już teorią spiskową, ale elementem naszego życia, za którym stoją konkretne interesy i bardzo duże pieniądze. Nie bez powodu mówi się, że w wojnach XXI wieku najważniejszą bronią jest informacja.
Dopiero na drugim miejscu jest ekonomia i armia. Odpowiednio dobrana informacja może razić całe społeczeństwa / narody i uniemożliwić im obronę.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Przeczytaj także pozostałe wpisy o zjawisku “racjonalizmu naukowego”:

Są oni zwolennikami szczepień, farmacji, i wszelkich “wersji oficjalnych”. Jedyna metoda to nie wchodzenie z nimi w żadną polemikę, zgłaszanie wszystkich ich postów, a gdy jesteście adminami – bloga, grupy, innej platformy internetowej – natychmiastowe kasowanie ich postów i banowanie.

Tutaj napisałem, czym charakteryzują się racjonaliści. Są oni żądni Waszych lęków i negatywnych emocji:
http://kefir2010.wordpress.com/2013/02/11/racjonalistyczni-liberalowie-czyli-psychopatyczne-biomaszyny/

“Racjonalizm naukowy” czyni z nauki prostytutkę wielkiego biznesu:
http://kefir2010.wordpress.com/2013/11/13/racjonalizm-naukowy-czyni-z-nauki-prostytutke-wielkiego-biznesu/

Racjonaliści piszący komentarze za pieniądze są częstym zjawiskiem:
http://kefir2010.wordpress.com/2013/11/16/racjonalisci-piszacy-komentarze-za-pieniadze-sa-czestym-zjawiskiem/

Ich guru duchowym jest Ayn Rand, psychopatyczna zwolenniczka eugeniki i zabijania w imię “dobra rasy”:
http://kefir2010.wordpress.com/2013/11/02/racjonalistyczna-filozofia-ayn-rand-jest-filozofia-psychopatki-mizantropijna-fantazja-okrucienstwa-zemsty-i-chciwosci/

A TERAZ NAJWAŻNIEJSZE: jak się bronić przed atakiem racjonalistów? Sposób jest szokująco prosty:
http://kefir2010.wordpress.com/2013/10/30/wiedza-tajemna-jak-wygrac-z-czlowiekiem-ktory-chce-cie-psychicznie-zniszczyc-w-sporze-sposob-jest-szokujaco-prosty/

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Artykuły o szkodliwości glutenu zbożowego: Artykuł 1Artykuł 2Artykuł 3Artykuł 4

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Wspomóż niezależne inicjatywy Jarka Kefira!

Jeśli rozumiesz, że publikowanie, zdobywanie i weryfikowanie informacji to pewna praca i koszta, a ujawnianie ukrywanej wiedzy to konkretne ryzyko – możesz wspomóc finansowo mnie i to, co robię.
I tym samym, dołożyć pewną małą cegiełkę światłości w tym tonącym w mroku głupoty świecie!
W poniższym linku napisałem, jak można to zrobić. Dzięki! :)
http://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

Jarek Kefir

Źródło: http://kefir2010.wordpress.com/

Reklamy

3 odpowiedzi »

  1. Myślę, że szeroka, obecna w mediach kampania popierająca szkodliwy gluten nastąpi dopiero za kilka-kilkanaście lat. Na razie ludzie wybierający produkty świadomie i rezygnujący ze zbóż to poza chorymi na celiaklie malutki procent konsumentów. Ale ta liczba będzie systematycznie rosła bo dbałość o zdrowie stanie się jedną z ważniejszych ideologii Zachodu w przyszłości – tak przynajmniej twierdzi francuski ekonomista i futurolog Attali w książce „Krótka historia przyszłości”. O ile dziś nie znajduję artykułów chwalących gluten, o tyle natknęłam się na kilka absurdalnych wypowiedzi odradzających dietę bezglutenową – jako powód podano że konsument nie będzie wiedział czym zastąpić chleb więc nie zastąpi go niczym i mu zabraknie witamin 😀 : http://portal.abczdrowie.pl/dieta-bezglutenowa Jednak pewne jest że dietetycy masowo zalecający jedzenie glutenu pojawią się dopiero w przyszłości – gdy koncerny produkujące pszenice poczują straty finansowe.

  2. Cały czas chciałam mieć i pisać bloga. I założyłam ich już masę, po czym okazało się że nie mam co w nich pisać.. Ale teraz już wiem. Będę pisac nieskładnie, lakonicznie, ale będę pisać, to co wiem, aby było więcej osób co daje chociaż znak, że ten pieprzony gluten i cała reszta to jedna wielka trucizna, a media są warte kant dupy. pozdrawiam!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.