Ciekawe

Kompendium wiedzy o GMO: poznaj fakty i podaj dalej!

Poznaj rzetelne fakty naukowe o żywności modyfikowanej genetycznie (GMO)

„Według Światowej Organizacji Zdrowia od miliona do trzech milionów ludzi pada ofiarą zatrucia pestycydami, a około 200 tys. umiera z ich powodu. Autorka filmu, Marie-Monique Robin, zebrała informacje o szkodliwości tych substancji, o tym jak dostają się one na rynek, a także o instytucjach, które wydają na nie zezwolenia.

Welnness to megatrend, który ogarnia na świecie miliony ludzi, którzy zaczynają rozumieć, że brak energii w wieku 30 lat wcale nie jest normalny, że nie trzeba chorować na serce w wieku 40 lat, że nadwaga pomimo powszechności, wcale nie jest normalna, że w wieku 60 lat nie trzeba chodzić z apteczką leków, że w wieku 70 lat nie trzeba być niedołężnym….”

Chemikalia w dzisiejszym świecie są wszędzie i prawie we wszystkim. Świat stanął na głowie.

Naturalne rzeczy znikają w imię najnowszych „osiągnięć” chemii. 140 tysięcy składników chemicznych w dzisiejszym świecie zatruwa nas i całe środowisko. Onz pisze, że przebadano ułamkową ilość z nich. Rocznie umiera około milion osób z powodu chamikaliów stosowanych w rolnictwie i przemyśle.

Źródło: UN report says chemicals damaging health and environment, especially in poorer nations
Źródło polskie: ONZ: Tak szykujemy zagładę ludzkości

Trucizna nasza powszednia z lektorem: http://www.youtube.com/watch?v=JSLhHWYzHyQ

Film Marie Monique Robin, autorki książki i dokumentu: „Świat według Monsanto
Źródło zdjęcia: Top 5 Reasons To Reduce Your Pesticide Exposure

Przeczytaj: Jakich produktów GMO musisz unikać? Poznaj najnowsze Top 10!

Jak okazało się w ostatnim czasie, wiele marek typu „eco-friendly” nie jest faktycznie pozbawionych GMO. Dotyczy to nawet produktów, które mają etykietę „Non-GMO” !

Eksperyment naukowy – kryptonim GMO – spojrzenie od strony eksperymentu i prawa. Moje stanowisko w sprawie GMO.

Wpływ GMO() na zdrowie dzieci – () GMO to Genetycznie Zmodyfikowane Organizmy, czyli takie których geny zostały zmienione przez człowieka w sposób nienaturalny. Polacy! Czas zacząć działać!!!

Zapraszamy na konferencję   11.09.2012 Kraków  pt. „STOP! KORPORACJE CHCĄ ZNISZCZYĆ NASZE DZIECI”

Polska powtórka katastrofy humanitarnej w Argentynie? – Prezydent Komorowski nie wysłuchał argumentów o katastrofie humanitarnej w Argentynie, bezmiarze cierpień chorych dzieci powodowanych przez uprawy soi GMO na pasze dla Polski, i zdecydował się podpisać ustawę o paszach.

Autor: Maciej Kawiak

Źródło: https://www.facebook.com/

Reklamy

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.