Lifestyle

Wzrost świadomości i wiedzy już następuje! Co możesz zrobić we własnym zakresie?

Potęga świadomości i samodzielnego myślenia. Zmień swoje życie!

W tej krótkiej notce postaram się przedstawić, jak następuje wzrost świadomości u ludzi na świecie. Wyróżniamy trzy główne grupy mentalne – nazwijmy je egregorami, choć ja nie lubię tego new age’owskiego słowa. Egregor lewicowy, egregor prawicowy i egregor plemienny – to trzy główne modele myślenia obecne w Polsce i ogólnie w naszym kręgu cywilizacyjnym.

Egregor prawicowy jest bardzo obszerny. Od psychopatycznej wizji Ayn Rand, i jej pochodnych – racjonalizmu i libertarianizmu, poprzez znaną w Polsce partię PiS, aż do prawicy typowo radykalnej i antysemickiej.

Egregor lewicowy jest mniej obszerny, bo tutaj istnieje bardziej skonkretyzowana wizja świata. Możemy jednak i tutaj wyróżnić kilka grup. Typowi socjaldemokraci – w Polsce wyborcy PO, SLD, TR, itp, klasyczni komuniści czy lewicowcy anarchizujący, to przykłady tych grup.

Egregor plemienny to inaczej grupa ludzi, którzy wyżej niż indywidualizm cenią sobie: lojalność wobec współziomków, podwójną moralność – inna moralność i zasady wobec „swoich”, a inne wobec „obcych”, jak i kierowanie się przede wszystkim interesem swojej grupy, a dopiero później swoim interesem. Tę grupę cechuje znaczna plastyczność przekonań, priorytetów i zasad moralnych. Zmieniają się one tak, jak zawieje wiatr dogmatów – religijnych, politycznych, narodowych itp. Do egregora plemiennego należą: kibole, narodowcy, neonaziści, muzułmanie, żydzi, mafie, różnego rodzaju tajne stowarzyszenia, itp.

Obecnie Ziemia jest w fazie oczyszczania się z radykalizacji. Etap, który obecnie się kończy, to radykalizacja przekonań i poglądów. Dla egregora prawicowego taką radykalizacją jest antysemityzm (często przybierający wulgarne formy), odrzucenie instytucji kościoła i próba powrotu do „prawa biblijnego” (jakkolwiek dziwnie takie wyrażenie zabrzmi). Egregor prawicowy ma tę trudność, iż tutaj istnieje silna identyfikacja ze sferą religii i myślenia dogmatycznego. Dogmat to inaczej przekonanie, wymyślone lata temu przez jakiś autorytet, którego to przekonania nie wolno podważać, bowiem wtedy stajesz się wrogiem danej wspólnoty.

Religia jest najsilniejszą jednostką kontroli umysłu na Ziemi, bowiem zawiera w sobie wszystkie złe mechanizmy psychomanipulacyjne:
-naturalny ludzki strach przed śmiercią
-fakt, że praktycznie NIC nie wiemy o naturze wszechświata, naszym celu pobytu na Ziemi, o przeszłości rasy ludzkiej, itp. 99% „faktów” naukowych to niepotwierdzone teorie
-obietnica raju po śmierci (oczywiście, za konkretny ‚geld’ dla kapłanów)
-pranie mózgu dzieciom (co jest największym barbarzyństwem instytucji religijnych)
-fałszywie pojmowana lojalność, cyniczne i wyrachowane pojmowanie pojęcia honoru, podwójna moralność i rażąca hipokryzja
-zakamuflowane rytuały okultystyczne typu czarno-magicznego czyniące spustoszenie w sferze Sacrum (chrześcijańskie sakramenty -chrzest, bierzmowanie, eucharystia, obrzezanie u żydów, ubój rytualny u muzułmanów)-zaszczepianie w umysłach ludzi strachu, fałszywych przekonań i ideologia „oblężonej twierdzy”

Ideologie są bękartami instytucji religii, ale bękartami prawowitymi, bo zrodzonymi z ich wężowego łona 😉 xD Ideologia to taka mini-religia, z tym, że ideologia stara się wychodzić poza obręby typowo religijne. W ideologii zredukowane jest pojęcie Sacrum, czy też pojęcie Boga, zredukowane są rytuały okultystyczne, a te które są obecne – budzą raczej szyderczy śmiech (Marsz Niepodległości, Parada Równości itp).

Jednak ideologie mają dużo wspólnego z religiami. Także tutaj istnieje skonkretyzowany model postrzegania świata, który opiera się na dogmatach. Ty, czytelniku, chcąc się bratać się z ‚ideologistami’, (xD) musisz wierzyć w taką dogmatycznie przedstawioną rzeczywistość. Gdy zgadzasz się choćby z 99% założeniami danej ideologii, ale podważasz ten 1% dogmatów – wtedy automatycznie stajesz się albo wrogiem danej ideologii / grupy, albo stawiają Cię ‚na cenzurowanym’. Owszem, znam np. zwolenników PiS będących zatwardziałymi ateistami – ale oni już wiedzą, że nie wolno im krytykować kościoła ani publikować antyklerykalnych treści, bowiem wtedy inni PiSowcy ich konkretnie podsumują.

Mam kilka rad dla Ciebie, czytelniku. Dziś mamy tysiące, jeśli nie więcej, różnych modelów postrzegania świata. Tak naprawdę, mamy ponad 7 miliardów różnych ideologii i religii, bowiem nie ma dwóch tak samo myślących ludzi na Ziemi. Podział ten idzie jeszcze dalej, bowiem psychika wielu ludzi mieści kilka osobowości naraz, i tysiące różnych masek.

Przede wszystkim, staraj się weryfikować, czy dany pogląd na świat sprawdza się w praktyce, jaki jest jego realny rezultat tu i teraz. Weryfikuj, czy dany model funkcjonuje w rzeczywistości, czy nie. W rzeczywistości takiej, jaka jest, a nie w „ideologicznym niebie”, np apostołowanym przez korwinistów „wolnym rynku”. Zamień „wolny rynek”, „korzenny socjalizm”, „Polska narodowa i katolicka” na „raj”, a pojęcie „ideologia” na „religię” i masz już jak na dłoni mechanizmy psychomanipulacyjne.

Przede wszystkim, obecnie gra toczy się o ostateczne uwolnienie z więzów myślenia dogmatycznego – a więc ideologii i religii. Elity polityczne tego świata chcą to zrobić, ale w zamian – proponując nowy, światowy system wierzeń. No i ich nie obchodzi koszt ludzki tego przedsięwzięcia – czy wybuchnie wojna religijna, czy trzeba będzie zmasakrować Syrię i kilka innych krajów, itp.

Ten proces musi przebiegać powoli, stopniowo, i harmonijnie. Elity światowe chcą ten proces zakłócić, a metody jakimi działają, są nie tylko niewłaściwe, ale wręcz ludobójcze i zbrodnicze. Tak, słowo „ludobójstwo” jest tutaj jak najbardziej właściwe i na miejscu, i nie chodzi mi tutaj o pojęcie ‚depopulacji’. Obecnie założenia eugeniki są realizowane przez światowe elity pod postacią: toksycznych szczepionek i lekarstw, toksycznych dodatków do żywności jak i modyfikację roślin (np krzyżowanie ze sobą odmian zbóż, by zawierały jeszcze więcej glutenu – uszkadzającej wszystkie organy ciała trucizny – kliknij tutaj jeśli interesuje Cię ten temat. Natomiast tutaj tekst o tym jak odzyskałem zdrowie po odstawieniu glutenu).

Najłatwiej pokonać wrogie państwo rozprowadzając truciznę w: wodociągach, jedzeniu jak i sieci dystrybucji żywności, w lekarstwach, w szczepionkach, w kosmetykach i środkach czystości, w benzynie do samochodów, w powietrzu, itp itd.. Zniszczenie dwóch wież WTC oprócz zabicia tysięcy ludzi, wywołało jedynie potężny efekt psychologiczny. Jeśli politycy zechcieliby zrealizować założenia eugeniki w praktyce – zrobiliby to, co napisałem, i robią to od lat.

Ich zbrodniczy plan jest taki, by idioci i ich dzieci wymarli, a przetrwali ludzie z większą świadomością, którzy teoretycznie lepiej ustrzegą swoje dzieci przed niebezpieczeństwami świata. Matka która nie potrafi myśleć samodzielnie, zaszczepi swoje dziecko na wszystko, po czym ono zachoruje, po czym przedwcześnie umrze, najczęściej przed 50-tym rokiem życia. Rodzice którzy myślą świadomie, przekupią lekarza bądź zrobią wszystko co się da, by szczepień uniknąć. To jeden z wielu przykładów, ale schemat jest zawsze ten sam.

Wracając do meritum: każdy z wyżej wymienionych egregorów – prawicowy, plemienny, lewicowy – mają swój model rozwoju. Wkroczenie na ścieżkę rozwoju oznacza częściowe odrzucenie starych przekonań, i jednoczesną radykalizację w głoszeniu tych nowych i pozostałej, starej reszty. Dla prawicowców takim etapem radykalizacji jest właśnie ‚wulgarny antysemityzm’, i tym podobne. Ciekawą rzeczą jest rozwój u egregora lewicowego. Lewicowcy z kolei, stają się radykalnymi anarchistami. Najtrudniejszy rozwój ma egregor plemienny, ale o tym już nie będę pisał.

Ważne by wiedzieć, że taki radykalizm i poszerzanie wiedzy z różnych dziedzin, nie jest ostateczną formą rozwoju. Przeczytasz dajmy na to – tysiące artykułów o żydach i ich metodach działania. I co dalej? Będziesz zszokowany, przerażony wszechmocą politycznych elit, i niby ‚nieuchronnością’ tego wszystkiego. Odbierze Ci to siły i motywacje do działania. Będziesz miał podły nastrój, a po latach tkwienia w takim impasie, pojawią się choroby – fizyczne i psychiczne – bo ludzki organizm posiada automatyczny mechanizm, który ma za zadanie „usunąć” siebie samego z Ziemi, gdy rozwój danego człowieka jest już niemożliwy.

Jak wydobyć się z takiego impasu, w który wielu ludzi obecnie wpada? Przede wszystkim, uzdrów swoje ciało. Odstaw wszelkie produkty zawierające gluten. Zminimalizuj spożywanie serów, odstaw mleko i mięso inne niż mięso ryb. Odstaw używki. Człowiek który zatruwa swoje ciało, zatruwa także swój umysł i swoją własną sferę Sacrum – a więc niszczy swoją duszę.

Jeśli jesteś mężczyzną – odstaw w końcu to cholerne piwsko (zawiera gluten z jęczmienia i inny syf) i zacznij zaparzać sobie chmiel. Chmiel to roślina o potężnej, niemal magicznej mocy, jeśli chodzi o mężczyzn. Jak myślisz, dlaczego faceci tak uwielbiają piwo? Bo zawiera chmiel (dziś: ekstrakt chmielowy). A co zawiera chmiel? Zawiera on.. roślinne pochodne estrogenów (fitoestrogeny). Organizm mężczyzny jest wyposażony przez naturę w nadmiar testosteronu i jednoczesny niedobór estrogenów. Nadmierna ilość testosteronu przy jednoczesnym braku osłony ze strony estrogenów, niszczy cały organizm. Uszkadza mózg, powoduje też łysienie, choroby psychiczne, itp itd.

Ale o tym napiszę już osobny, obszerny artykuł 😉

Jarek Kefir

Źródło: http://kefir2010.wordpress.com/

Wspomóż niezależne inicjatywy Jarka Kefira!

I tym samym, dołóż pewną małą cegiełkę światłości w tym tonącym w mroku głupoty świecie!
W poniższym linku napisałem, jak można to zrobić. Dzięki! :)
http://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

Reklamy

1 odpowiedź »

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.