Afery

Religijne „objawienia” zdemaskowane – to oszustwo! „Marketing religijny nowej generacji”

Katolicki prorok „MBM” („Maria z Irlandii”) publikujący „orędzia ostrzeżenie” zdemaskowany!

Kobieta, która nazywa siebie Marią Bożego Miłosierdzia (MBM), katolicki Boży posłaniec  i Prorok Ostatnich Czasów, opublikowała blisko 1000 orędzi od Jezusa, Maryi Dziewicy i Boga Ojca na witrynie TheWarningSecondComing.com. Ma ona prawie 35.000 fanów na Facebooku i dziesiątki międzynarodowych lub lokalnych stron internetowych. Strona główna Fb – ‘Jezus do ludzkości’, ukazuje obraz uśmiechniętego Jezusa podczas gdy orędzia obwieszczają globalne kataklizmy oraz satanistyczne wpływy, które mają prowadzić do czasów ostatecznych i schizmatyckiego oddzielenia się jej zwolenników od kościoła instytucjonalnego. Wyznawcy MBM, liczący nawet setki tysięcy, zamieniły się w w podobne do sekty masy poszukujących prawdy wierzących, które doczekały się wielu reakcji ze strony hierarchii katolickiej, komentatorów religijnych i teologów.

Ma ona zagorzałych zwolenników i przeciwników. Doświadcza średnio czterech wizji tygodniowo – przez ostatnie trzy lata,  które powtarzają prorocze ostrzeżenia sprzed 100 lat, a do tej mieszanki dodaje wiele sama od siebie, przyczyniając się na całym świecie do dyskusji i podziałów za i przeciw. Jej strona internetowa  plasuje się jako najlepiej wyglądająca witryna proroka od… zawsze! Ma ona niesamowite zdolności marketingowe!

Ale nic nie wiadomo o jej tożsamości. Aż do teraz.

DZIEWCZYNA PIJARU ‘OZNACZONA’

oredzia ostrzezenie zdemaskowane

Mozaika informacji prowadzi do drzwi Mary Carberry, lat 58, z Dublinu w Irlandii, która prowadzi działalność pod panieńskim nazwiskiem Mary McGovern. Ma ona czworo dzieci; dwoje z nich pracują w jej firmie, McGovernPR, w tym jej córka Sarah Carberry, lat 28, i jej 27 -letni syn, projektant stron internetowych. Działająca od 27 lat firma pijarowska McGovernPR zdobyła międzynarodowe nagrody za  umiejętności w marketingu produktów i idei. Inne firmy należące do Carberry to CultureLink, kierowana przez jej męża Johna Carberry i Digital Future Link, kierowana przez Sarę. Mary, John i ich dorosły syn mieszkają w  Muldowney Court, Hrabstwo Malahide , Dublin, Ireland

Zwolenniczka Wizjonera Joe Colemana

Mary Carberry była zwoleniczką  irlandzkiego medium/jasnowidza Joe Colemana, który zaczął otrzymywać wizje w 2009 roku. Rok później Cathy Hayes napisała w IrishCentral.com: “Przed jego ostatnimi wizytami w Sanktuarium w Knock, Coleman pracował jako uzdrowiciel. Prowadził kursy rozwoju duchowego i czytał przyszłość zanim Urząd Skarbowy nie zainteresował się jego finansami. Choć pobierał €40 za sesję, twierdził, że nigdy nie pobierał opłat za jakiekolwiek informacji pochodzące z jego wizji Maryi Dziewicy”.

Carberry miała decydującą rolę w promocji Colemana w telewizji i w materiałach drukowanych, promowała (napisała?) jego książkę ‘Przesłanie’ (The Message), utrzymywała jego witrynę internetową. Prawdopodobnie to ona napisała list do teologa katolickiego Ronalda Conte w dniu 1 listopada, 2010, w którym broniła Colemana i twierdząc: “Jestem drugą wizjonerką. Oboje mamy wizję naszej Pani, jak również jej ukochanego Syna Jezus Chrystusa”. Wspomniała też swoje proroctwa później powtarzane przez MBM: Ucisk już się rozpoczął. Druga połowa rozpocznie się pod koniec 2012 / początek 2013 roku.” Korespondencja jest podpisana tylko “Mary” i dodaje:” Nie mogę niestety podać panu swojego nazwiska”

Siedem dni później, 8 listopada, Maria Bożego Miłosierdzia (MBM) wyszła z anonimowości , aby … ukryć się w jeszcze większej anonimowości, i by otrzymać swoją pierwszą oficjalną “wizję ” a w lutym 2011 wystartowała  atrakcyjne zaprojektowana strona internetowa o nazwie thewarningsecondcoming.com. Tak jak w liście do Conte, wizjonerka powtarza polecenie Maryi Dziewicy, aby orędzia z nieba zostały opublikowane. Odkąd pojawiła się MBM, Coleman twierdzi, że nie widział Mary Carberry, choć jego obecna strona publikuje jej imię w ogłoszeniu o spotkaniach modlitewnych .

ŁĄCZENIE PUNKTÓW

Istnieje więcej połączeń między nazwiskami McGovern – businesswoman – i Carberry. Irlandzka gazeta Independent opublikowała tekst w dniu 24 lipca 2010 “Inicjatywa e–commerce, która wystartowała wczoraj, mająca na celu dotrzeć do 44 milionów Amerykanów irlandzkiego pochodzenia dokonała niesamowitego wyczynu dzięki uzyskaniu poparcia amerykańskiego internetowego giganta AOL. Irland-usa.com została utworzona przez firmę CultureLink, która jest własnością doradczej firmy pijarowskiej, której właścicielem jest  Mary McGovern i jej mąż John Carberry”

oredzia MBM PR

Utworzenie firmy CultureLink prawdopodobnie ocaliło rodzinę Carberry przed bankructwem. Kilka miesięcy wcześniej, 8 grudnia, 2009, irlandzka gazeta Indpendent donosiła o parze, która omal nie straciła swego domu przez zaległości w spłacaniu kredytu hipotecznego w wysokości 70.000 dolarów [US].  The Building Society chciało przejąć wart € 850.000 (ok 3.4 mln złotych) dom”. Według [Prawnik Ann Lawlor ] John i Mary Carberry z Muldowney Court, Malahide, Dublin, zalegali z miesięcznymi ratami w wysokości € 5,217w przez okres 10 miesięcy i byli dłużni ponad € 50.000. Sąd odmówił przejęcia domu.

POWIĄZANIA BIZNESOWE

objawienia religijne ostrzezenie

Orędzia MBM są publikowane, jak jej polecono, w trzech tomach o nazwie Księga Prawdy przez wydawnictwo Coma Books, których jedynym towarem jest twórczość MBM. Dodajmy do tego czwarty produkt, Krucjaty Modlitwy. Przy zakupie, akceptowane są Visa i MasterCard. Aby zapewnić firmie wyłączne dochody z dystrybucji publikowanych orędzi, są one opatrzone prawami autorskimi Coma Books. Jezus mówi,  MBM czerpie zyski. Istnieje dodatkowy język prawny chroniący publikację orędzi: “W żadnym wypadku nie wolno publikować, rozpowszechniać lub w inny sposób odtwarzać w dowolnym formacie jakiejkolwiek treści lub kopii zawartości, która znajduje się na witrynie internetowej ‘Warning Second Coming’.

Coma Books ma taki sam adres jak wydawnictwo Trumpet Publishing SA, utworzonej przez Sarah’ę Carberry [większość udziałów] i Breffni Cully, lat 60. Cully został zidentyfikowany przez blogerkę jako Joseph Gabriel, ten sam który prowadził i przemawiał podczas seminariów MBM w Kanadzie i USA późnym latem / jesienią 2013 r., podczas gdy jego pomocnicy zajmowali się sprzedażą książek – tylko za gotówkę. Unikający aparatów fotograficznych Cully (urządzenia rejestrujące dźwięk i zdjęcia zostały zakazane podczas spotkań) miałby powód do zmiany swojej tożsamości – po to by ukryć swoje stosunki biznesowe z Carberry, co mogłoby doprowadzić do skojarzenia jej z Marią Bożego Miłosierdzia. Tak więc możemy połączyć Mary Carberry i Sarah Carberry z wydawnictwem Trumpet Publishing, wydawnictwo z Breffni Cully’ym i Josephem Gabriel – aż do wizjonerki MBM.

oredzia ostrzezenie MBM

Sarah już nie jest właścicielką Trumpet Publishing. Jej miejsce zajął Martin Heinrich Roth, 69, z Kolonii w Niemczech. Roth zajmuje się niemiecko-języczną internetową sprzedażą książek z orędziami MBM zawartych w Coma Books, która publikuje Księgę Prawdy! Tak więc, można połączyć Sarah’ę i Mary Carberry z Trumpet Publishing, a następnie Heinricha Roth z Coma Books i wizjonerką MBM.

Coma Books i Trumpet Publishing SA znajduje się w bloku 4, Harcourt Center, Harcourt Street, Dublin – pod identycznym adresem kontaktowym jak TheWarningSecondComing.com, strona internetowa Marii Bożego Miłosierdzia. To jednak mały świat .

Na elektronicznej wizytówce vCard Cully podaje miejsce zatrudnienia jako Warning Second Coming. Czyżby Cully był właścicielem przedsiębiorstwa?

KRAINA WIZJONERÓW

Joe Coleman jest jednym z paru wizjonerów irlandzkich, którzy okazali się oszustami lub którzy wydają się ‘podejrzani’. Denis O’Leary , który zaczął mieć wizje w 1988 roku, nadal twierdzi, że ma przekazy z drugiej strony… Organizuje grupy “Kółek Modlitwnych”  w całej Irlandii, które są podobne do grup “krucjat modlitewnych” MBM, które są organizowane na całym świecie.

Bardziej znane są wizje Christina Gallagher. W listopadzie 2009, w Londyńskim Daily Mail autor Philip Nolan pisze, według wielu to “największe oszustwo religijne jakie kiedykolwiek miało miejsce w Irlandii.” W przeciągu 20 lat od swojej pierwszej wizji, matka dwojga dzieci, opisywana jako ‘zwykła gospodyni domowa’ przekształciła się w “bajecznie bogatą” i właścicielkę czterech rezydencji. Irlandzka Sunday World donosi, że od 2008 Gallagher, bez widocznych dochodów, mieszka w rezydencji wartej 5.400.000 dolarów [US], w dzielnicy wyższej klasy, w Malahide u wybrzeża północnego Dublina, zamieszkałej przez 16.000 mieszkańców. Jest to ta sama okolica, w której mieszka Mary Carberry. W czasie gdy ‘zawodowa’ kariera Gallagher dobiegała końca, zaczynała się kariera Marii Bożego Miłosierdzia.

NAGRADZANA ZA MARKETING

Zdolności marketingowe Mary McGovern (Mary Carberry) odnotowano w artykule opublikowanym w czasopiśmie Irish Business and Leadership w grudniu 2009 r., który zapowiedział nowe usługi online świadczone przez jej firmę. Mary McGovern, zauważyła jak zręczne treści online mogą dostarczyć “‘przyciągalność; przez angażowanie czytelników w kwestiach dla nich interesujących … produkujemy treści, które stymulują debaty zarówno w internecie jak i poza nim. Kluczowym celem jest pozyskanie stałych czytelników internetowej strony firmy.”

oredzia ostrzezenie irlandia

Rok później, kobieta ukrywająca swoją tożsamość pod pseudonimem Maria Bożego Miłosierdzia demonstruje w Internecie  niesamowitą zdolność do zaangażowania czytelników w kwestiach, na których im zależy. Z dużą dozą ‘przyciągalności’, tak aby czytelnicy cały czas powracali. I twierdzi, że dostaje niemal codzienne orędzia od Jezusa na obrazku, który mówi jej, że jest ostatnim prorokiem. A 100,000 jej zwolenników odpowiada: ‘Amen’. To wyjątkowo niezwykły podręcznik i  ćwiczenie w skuteczności marketingu i public relations .

TOŻSAMOŚĆ POTWIERDZONA?

W czerwcu 2013 r., trzy lata po tym jak Mary Carberry rozstała się z jasnowidzem Joe Colemanem, Coleman otrzymał email o treści: “Przeczytałam wiele o Marii Bożego Miłosierdzia w ostatnim czasie. Ona ukrywa się za swoim fałszywym tytułem i chodzą słuchy, że to Mary Carberry. Ona jest z tobą związana. Czy możesz potwierdzić, że nie ma w tym żadnej prawdy?”

Coleman odpowiedział:  ”Tak, to jest prawda, cały internet od tego huczy.  Nie widziałem ani nie słyszałem od niej od trzech lat, ale modlę się za nią, aby wróciła do Boga [I Maryi ], diabeł działa na wiele sposobów, aby oszukać ludzi i chować przed nimi prawdę , tak czy inaczej miewam się dobrze i próbuję żyć w stanie łaski, dziękuję za troskę, przesyłam ci Miłość Matki (Bożej) i błogosławieństwo. Joe Coleman, pokój z tobą, amen . “

Użytkownik Facebooka ‘Bezpieczna Przystań (Safe Harbour), miejsce dla byłych zwolenników MBM, twierdz, że po pokazaniu Joe Colemanowi zdjęcia Mary McGovern w[ Carberry ] opublikowanego przez nią na portalu LinkedIn, ten potwierdził, że na zdjęciu jest młodsza Mary Carberry. [ LinkedIn to serwis społecznościowy dla profesjonalistów.  Mary wymienia tam wśród swoich zainteresowań: „…czytanie, zwłaszcza ostrych thrillów . ” ]

Ujawnienie tożsamości MBM okazało się przełomowe i szybko rozpowszechniło się w internecie po opublikowaniu 1 listopada szczegółowego listu, napisanego przez kogoś, kto był w bliskim kontakcie z rodziną Carberry. Fakt, że list zawiera wiele szczegółów osobobistych sprawia, że list można uznać za wiarygodny. Badający tę sprawę zna autorkę listu osobiście. Według autorki, Mary nigdy nie miała wizji, dopóki nie spotkała Joe Colemana.

“Zakażenie (demoniczne) Joe Colemana na pewno przelało się na Mary Carberry i wkrótce ona też zaczęła mieć wizje. W rzeczywistości, wiele osób związanych z Medium – Joe Colemanem zaczęło mieć wizje, w tym Keith , który wkrótce zginął w wypadku samochodowym. Jeśli ludzie nie są w stanie łaski i zaczną przebywać z ludźmi, którzy są albo Medium lub są fałszywymi prorokami,  nie jest dziwne, że i oni też są zostają ‘zarażeni’ wpływem demonicznym – co często prowadzi do  tego, że osoba ta ma wizje, proroctwa, itp, ale one nie są od Boga , są całkowicie FAŁSZYWE”.

Czy Mary McGovern-Carberry – laureatka międzynarodowych nagród za marketing i public relations – to na prawdę Maria Bożego Miłosierdzia? Czy za tym pseudonimem nie ukrywa się więcej osób czy ‘wizjonerów’?

‘KSIĄDZ, KTÓRY WSPIERAŁ MBM

Wizje MBM wcześnie zdobyły wiarygodność na Facebooku dzięki komentarzom pisanym przez “ks. Marie -Paul”, który przedstawiał się jako ksiądz katolicki. Pisał dobrze i przekonująco, i dodawał przekonywujące teologiczne wsparcie. Ale ks . Marie -Paul od czasu do czasu wtrącał orędzia już nie tak wiarygodne, i wiązał MBM z poprzednimi wizjonerami, w tym potępioną i zmarłą już wizjonerką Veronicą Leuken z Bayside, w Nowym Jorku , a także australijskiego lidera sekty Williama Kamm, który prowadził działalność jako “Mały Kamyk”. Kamm odsiaduje wyrok za przestępstwa (seksualne) na dwóch nieletnich dziewczynach i nie wyjdzie z więzienia przed 2015 roku. Kamm agresywnie promuje MBM w na swojej stronie internetowej, na której jest niewiele więcej, a także na filmie wideo na YouTube’ie, gdzie przemawia jego pośrednik. Kamm twierdzi, że będzie ostatnim papieżem.

Kamm – Kamyk, lat 63, ma już nowe imię William Castelia, mające na celu odciąć go od tożsamości która jest tematem książki, “Wilk Między Owcami: Australijski Lider Sekty William Kamm”. Kamm przestał publikować własne orędzia od momentu rozpoczęcia kariery przez MBM. Gdy działał jako wizjoner, jego orędzia były niezwykle podobne do orędzi MBM: Uprawiajcie własne jedzenie, pieniądze będą bezwartościowe, kupujcie złoto i srebro, koniec jest bliski.

A co do księdza Marie-Paul , jak się okazało, wcale nie był księdzem, ale członkiem sekty William ‘Kamyka’ Kamm. Kiedy użytkownicy Facebooka zaczęli podejrzewać oszustwo, administrator oficjalnej strony MBM na Facebooku – Jezusa do ludzkości – zasięgnął porady bezpośrednio u Marii Bożego Miłosierdzia, która rozmawiała bezpośrednio z Jezusem, który powiedział wprost, że wkład fałszywego księdza był “ważny”. Maria pisze, że[ ks . Marie -Paul ] dodawał dużo wiarygodności do orędzi i smutno było zobaczyć, jak odchodzi. Brakuje mi jego wpisów.”

Tak, mamy kopię tego e-maila.

Fałszywy kapłan, Marie -Paul, nadal promuje orędzia MBM pod innym imieniem na różnych stronach internetowych, w tym na blogu BiblicalFalseProphet ,gdzie twierdzi, że papież Franciszek jest sojusznikiem Antychrysta. I że Antychryst jest jąkającym się Amerykaninem o Południowo-Indyjskim pochodzeniu, który jest autorem książek biznesowych na temat głodu na świecie. I jest tego całkiem pewien. A Jezus od MBM uważa jego wkład jza ‘ważny’.

ROZPLĄTYWANIE SIECI

Historia przyszłego papieża i gwałciciela z wyrokiem Williama Kamm, którego niebiańskie orędzia poprzedziły te MBM, nagle biegnie wprost do domu rodziny Carberry. Ale aby się tam dostać, musimy powrócić do pewnego siebie i przystojnego 60-latka, który przemawiał na warsztatach Maria Bożego Miłosierdzia pod przybranym nazwiskiem ‘Joseph Gabriel’.

Breffni Cully, emerytowany dentysta, człowiek biznesu, i zapalony miłośnik roweru [„latających dentysta ” ], mówił z entuzjazmem o widzeniach irlandzkiej wizjonerki, wożąc z sobą obrazek Jezusa, który rozmawia z wizjonerką.  Jest on także zaangażowany w szereg przedsięwzięć, w tym w Pharmanex, odział firmy marketingowej Nu Skin, a także wydawnictwa Trumpet Publishing SA, którego jest współwłaścicielem z córką Mary Carberry, Sarahą. Kiedyś miał też pewien zatarg prawny. Według Irlandzkiego  Inishowen News of Donegal w 2007 roku, Cully był zamieszany w ‘aferę związaną z kartami zdrowotnymi’, który przyniósł mu zysk w wysokości 144,504 dolarów [US]. Na swojej stronie Google+ w swoich kręgach znajomych wymienia on tylko dwoje :przyjaciół”. Jednym jest jego agent nieruchomości, a drugim – Christine Lammerman .

Christine Lammermann jest byłą teściową Małego Kamyka, Williama Kamma! Jakie są szanse, że Kamm – sekciarz,  ma w swojej rodzinie kogoś kto jest przyjacielem lub partnerem biznesowym rodziny Carberry, a także kogoś kto w tym samym czasie propaguje wizje Marii Bożego Miłosierdzia?

TROP – LAMMERMAN

W 1991 Lammermann wraz ze swoją córką Bettiną wyemigrowały do Australii z Monachium w Niemczech, aby przyłączyć się do wspólnoty Małego Kamyka [Williama  Kamma]. W szczytowym okresie, wspólnota założona przez Kamma 1983 roku, mogła mieć nawet 500.000 zwolenników. Bettina, wtedy 17-latka , została ‘tajną mistyczną żoną’ Kamma i ‘Królową Sekty’; urodziła mu sześcioro dzieci – Kamm miał 16 dzieci [z ośmioma żonami] a następnie w w 2006 roku rozwiodła się z nim, rok po tym jak Kamm trafił do więzienia. Bettina, teraz 40-latka, uciekła od zgiełku. Jej matka zaś pozostała w gminie przez kolejne siedem lat, do niedawna mieszkała pod swoim adresem na Koloona Drive, Cambewarra, Nowa Południowa Walia, po to by nadal się zająć marketingiem internetowym.

MBM ostrzezenie sekta

Lammerman, przedsiębiorca internetowego marketingu produktów zdrowotnych , jest także organizatorką katolickiego ruchu “Our Lady of Refuge” (Nasza Pani Ucieczki), organizacji zainspirowanej przez niemieckiego biskupa Ralpha Napierskiego, który bezskutecznie próbował wziąć udział w konklawe i wyborze obecnego papieża. Napierski nie jest prawdziwym biskupem, ale ubiera się i zachowuje, jakby nim był. W połowie listopada 2011, wizje Marii Bożego Miłosierdzia zaczęły się pojawiać na stronie internetowej Lammermann z taką samą częstotliwością, z jaką pojawiają się one na stronie internetowej MBM. Ale Lammerman nie przypisuje orędzi Marii Bożego Miłosierdzia, ani nie podaje jej adresu internetowego na swojej stronie. W pewnym momencie, Lammermann uznała za konieczne aby zaprzeczyć temu, że jest autorką orędzi.  W jednym e-mailu Lammermann wydaje się jednak przyznawać do autorstwa jednej z modlitw MBM, których jest 125. Pisząc o modlitwie nr. 31, dodaje komentarz: “Mam nadzieję, że podoba Ci się to, co napisałam.”

Wiemy z wywiadu z MBM, zarówno z treści jak i z akcentu, że “Ostatni Prorok ” Maria Bożego Miłosierdzia jest irlandzką businesswoman z dziećmi. Ale czy dostaje ona jakąś pomoc od przyjaciół? A tym bardziej, co łączy australijskiego sekciarza, irlandzką kobietą biznesu oraz firmą marketingowo-pijarowską, z których każdy wydaje się mieć w tym jakiś własny interes?

Sieć oszustw powoli się rozplątuje.

REAKCJA KOŚCIOŁA

Orędzia Marii Bożego Miłosierdzia zostały publicznie potępione przez biskupów katolickich w wielu krajach, gdzie rozprzestrzenia się ta sekta. Ale irlandzcy biskupi, którzy mają jurysdykcję nad Marią, nie zabrali głosu. A milczenie to jest zastanawiające. Według cytowanego powyżej listu napisanego w listopadzie, arcybiskup Dublina Diarmuid Martin zna tę kobietę i przypisał jej egzorcystę – irlandzkiego księdza – aby zapoznał się z jej orędziami i je zbadał. Autorka listu pisze: “On powiedział jej, że te orędzia nie są od Boga, i że są one całkowicie FAŁSZYWE”.

CZY TO JUŻ KONIEC?

Czy jednak przekona to zwolenników MBM, że to koniec oszustwa? Czy też orędzia te będą nadal rozprzestrzeniane w dalekiej przyszłości? Wizjonerzy z Necedah w Wisconsin a później z Bayside, Nowy Jork, twierdzili, że mają orędzia przez następne 20 lat. Oboje zostali potępieni. Istnieją setki innych przykładów. Niektóre dobre, niektóre nie tak dobre. Zwolennicy MBM lubią podkreślać promocję katolickich nabożeństw, nacisk na modlitwę, post, pokutę, odmawianie różańca i Koronki do Bożego Miłosierdzia. Istnieje ponad 125 modlitw MBM, które tworzą Krucjatę Modlitwy, która okrąża cały świat. A to wszystko w ciągu zaledwie trzech lata! To rzeczywiście wygląda na dzieło Jezusa. Albo na diabelski podstęp mający na celu oszukać wiernych i szczerych poszukiwaczy prawdy. W tej pułapce jest miód na przynętę.

Stres związany z trudną sytuacją finansową rodziny Carberry, co potwierdza groźba utraty domu, i co się z tym wiążę wstydem w środowisku społecznym i biznesowym, mógł stworzyć emocjonalne podwaliny, który popchnęły Mary do poszukiwań pociechy w duchowości. Być może związek Mary z Joe Colemanem zainspirowały ją do jej własnego transcendentalnego projektu. Miała utalentowaną rodzinę i międzynarodowe kontakty aby dostarczyć produkt na rynek stęskniony za duchową klarownością. Nie wierzę aby Mary czy Joe czy tez inni wizjonerzy zaczynali swą działalność z zamiarem oszukiwania. Szczerość w oczach klęczącego na modlitwie Joe Colemana zdobywa serca. Modlitwy i i orędzia które wyłaniają się zza kurtyny Marii Bożego Miłosierdzia chwytają za umysły i serca. Ale wiemy, że diabeł potrafi obejmować wroga wroga i zdradzać swoich przyjaciół w po to by móc zasiać niegodziwość i zniewolenie.

Podobno przy końcu czasów nawet wybrani zostaną zwiedzeni. Nadszedł czas zamieszania w którym brakuje jasnego przywództwa Przez pewien czas wierzyłem, że orędzia te były autentyczne. Ale były też pewne problemy. Sprzeczności. Brutalny język. Nawet problemy z budową zdań i interpunkcją! [Czy nikt tam nie sprawdza gramatyki?] Nie mówiąc już o teologicznych argumentach: Żyjemy w  wieku pozbawionym wierności doktrynalnej – i to na najwyższym poziomie!  Mary i John mają piękną, inteligentną i utalentowaną rodzinę. Módlmy się, aby zostali ochronieni przed jakąkolwiek szkodą w wyniku ujawnienia tych rewelacji. A także o to, aby Mary ujawniła się i do wszystkiego przyznała.

Nadszedł czas, aby podnieść zasłonę.

Saseen

Źródło: http://ostrzezenieprzedmbm.wordpress.com/

Komentarz Jarek Kefir: błędy ortograficzne zostały poprawione. To oczywiste, iż nie ze wszystkim z powyższego artykułu się zgadzam – wklejam go w całości z jakiejś religijnej strony. Jednak artykuł ten konkretnie demaskuje sprawę wszelkich proroctw i objawień.

Reklamy

3 odpowiedzi »

 1. Jakby ludzie czytali Biblię to by wiedzieli, że od czasu objawienia Jana nie będzie nowych objawień, a w szczególności takich, które nie zgadzają się z Biblią. Wiedzieliby też, że kobieta która urodziła Pana Jezusa miała na imię (po polsku) Maria a nie MarYja i że od dawna nie żyje i jak każdy nieżywy człowiek czeka w prochu ziemi na sąd ostateczny. Nowy Testament to raptem kilkaset stron, można przeczytać nawet z czystej ciekawości i przy okazji dowiedzieć się jak korpo watykańskie wpuszcza miliony ludzi w maliny i każe im wyczyniać absurdalne rzeczy typu wieszanie na ścianach i na szyi repliki narzędzia tortur albo klękanie przed obrazami. To nie ma nic wspólnego z wiarą w Boga, Biblią ani zdrowym rozsądkiem.

  • a po co czytać biblię i wierzyć w Boga? Lepiej z nim osobiście rozmawiać.
   Skoro my jesteśmy częścią Boga to wiemy że on jest, więc nie ma tu czegoś takiego jak wiara.
   A te bajki o sądzie ostatecznym, metoda zniewolenia tak samo jak grzech i cały kościół i wszystkie religie które tylko oddalają nas od Boga, dusza ludzka jest nieśmiertelna! Dlaczego? Bo się wciela do innego ciała po jego śmierci i kontynuuje swoją misję.

 2. Oczywiście to nie jest Maria i jest to kolejny atak na te Boskie Orędzia, słuchajcie głosu serca, rozważajcie Orędzia z pokora i w modlitwie o dar rozeznania, wystarczy regularnie zacząć czytać Orędzia, a rozpala w was miłość i nawrócenie, tak jak we mnie i w wielu innych osobach. Jest w nich tyle pięknych modlitw w tym tych o rozpoznanie tych boskich Orędzi, jak choćby 86 lub z Orędzia z 15 sierpnia 2011 r. Głownie misja i przesłanie tych Orędzi to ratowanie dusz, poprzez modlitwę, Eucharystie, wyrzeczenia, nacisk położony jest na Koronkę, szczególnie o 15.00, Różaniec i Modlitwy Krucjaty. Jest tez wiele Orędzi, aby pozostać wiernym Ewangeliom Naszego Pana Jezusa i wiernym Pismu Świętemu, gdyż cale nauczanie zostanie wkrótce przekręcone. Nauczanie Pana Jezusa jest proste od początku i nikt nie ma prawa zmieniać tego w imię nowoczesności tych czasów, a to się własnie stanie. To jest Moja Księga. Moje Słowo. Moja Obietnica-15.08.2012, Zatem teraz powinnaś zrozumieć, dlaczego różnisz się od wizjonerów. Ponieważ jesteś prorokiem i to prorokiem końca czasów-13.07.12
  Pierwszą pieczęcią jest apostazja-07.03.2012
  Druga Pieczęć: Trzecia Wojna Światowa- 16.05.2012
  Trzecia Pieczęć – głód – 16 marca 2013

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.