Kategoria domyślna

Szokujący performance artystyczny na wrocławskim rynku „Skandaliczny, bydlęcy incydent A.D. 2013”

Na wrocławskim rynku pewien performer postanowił zaprotestować przeciwko katolicyzacji przestrzeni publicznej w Polsce i przekazywaniu kościołowi katolickiemu miliardów złotych dotacji rocznie.

Mężczyzna z kuflem piwa w ręku, podszedł do członków stowarzyszenia Krucjata Młodych, po czym oddał na nich mocz bełkocząc w ekstatycznym uniesieniu słowa: „leję na was” i „to są k*rwa ped*ły jeb*ne”.

Całemu widowisku artystycznemu przyglądali się wyraźnie rozbawieni i uradowani Wrocławianie.

Obejrzyjcie nagranie video – „Skandaliczne zachowanie zwolennika tolerancji”:

Reklamy

6 odpowiedzi »

  1. jestem za a wogole to pognalbym ich w czorty wygnal przeginaja talibowie europy zrobili sobie panstwo wyznaniowe….

  2. Gościa sprzedającego watę cukrową straż wiejska spacyfikowała konkretnie, ale gdy naprawdę są potrzebni to oczywiście ich nie ma. Poza tym komentarz raczej jest zbędny. Prostak sam wystawił sobie laurkę.

  3. Zarówno wypowiedź „Aaaa” jak i „Luke” są przerażające. Naprawdę popieracie pijanych prymitywów szczających na ludzi, którzy w coś tam se wierzą i odprawiają jakieś tam obrzędy? Mam nadzieję, że nigdy nie będę żył w takim kraju.

  4. niechodzi o incydent z pijanym chodzi mi o terroryzm religijnosci A W BIBLI PISZE *WNIJDZ DO KOMORY SWEJ I MODL SIE*

    • Napisałeś, że jesteś „za” więc tak zrozumiałem. Terroryzm, o którym piszesz to zupełnie inny temat i na pewno nie pokonasz go szczając na katoli, przeciwnie, takim prymitywnym zachowaniem dajesz im większą moc.

  5. Jacy ludzie taki kraj.A jesli się słyszy wypowiedzi ludzi,którzy nienawidzą katolików,bo sami są niewierzący i NIETOLERANCYJNI. i ci ludzie z tej właśnie nienawiści popierają takich innych ludzi,którzy sikają na tychże katolików ,których oni nienawidzą………to naprawdę to już nie jest Polska,ale kraj nazistów i radykałów i o żadnej tolerancji tutaj nie ma mowy.Naprawdę nie rozumiem co komu taki katolik przeszkadza,jeszcze nie słyszałam,ąby katolicy zrobili komuś krzywdę-bronią dzieci nienarodzonych(co nawiasem mówiąc powinniśmy robić bez względu na wiarę),nierozerwalności małżeństwa,nie chcą aby nasze dzieci były uczone jakiejś filozofii gender,w której kilkuletnie dzieci mają ćwiczenia w zakładaniu prezerwatyw.Dla mnie to wszystko w co wierzą katolicy jest jakieś normalne i poukładane w przeciwieństwie do innych religii.Jak masz się czepiać Aaaa to czep się złych islamistów i dzihadu ,bo niedługo wejdą do twojego kraju a katolicy przy nich to pikuś będzie.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.