Bareizmy

Faszystowska Unia Europejska ustaliła normy regulujące spłukiwanie wody w toalecie

Unia Europejska wprowadzi przepisy regulujące spłukiwanie wody w toalecie, tak by jak najmniej szkodzić środowisku. Prowadzone od 2011 r. badania ekspertów Komisji Europejskiej w końcu przyniosły efekty.

Zespół naukowców napisał o tej sprawie specjalny raport techniczny, który trafił na biurko przewodniczącego Barroso. W dokumencie można przeczytać, m. in. o zwyczajach toaletowych obywateli Unii, analizę tego co jest nieekologiczne w obecnych pisuarach i klozetach oraz opis idealnej spłuczki. Zdaniem ekspertów zużywamy zbyt wiele wody przy spłukiwaniu wody w toalecie, co ma szkodzić środowisku naturalnemu.

Komisja przedstawiła już nową dyrektywę, określającą standardy spłukiwania. Podczas pracy nad dokumentem ujawniły się podziały – część bardziej radykalnych ekologicznie urzędników optowała za ograniczeniem zużycia wody do 0,5 litra wody na spłukanie (pisuary) oraz 3 litry wody na spłukanie (muszla klozetowa). Ostatecznie drogą kompromisu ustalono odpowiednio 1 litr i 5 litrów.

Raport Komisji Europejskiej w sprawie klozetów do pobrania TUTAJ

Źródło: http://popieranie.pl/

Reklamy

5 odpowiedzi »

  1. A czy UE nie ustaliła norm trucia nas i środowiska smugami chemicznymi.
    Co za absurdy !!!!!!! Żyjemy w chorym świecie rządzonym przez psychopatów i jak niewolnicy przyjmujemy wszystko z pokorą wierząc, że to dla naszego dobra. Ludzie, kiedy my się obudzimy. Co jeszcze musza wymyśleć i czego nas pozbawić, żebyśmy z nimi skończyli.

  2. Robi się wykresy Sankey’a dla obiegu wody aby wyeliminować patologiczne strumienie tak pod względem tak ilościowym jak i jakościowym.Może przyjdzie czas na analizę obiegu pieniądza.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.