Nauka wszechświat i wojsko

Do jakiego globalnego wydarzenia przygotowują się służby USA?

Czy FEMA wie coś o czym nie wiemy? Czy wzmożone szkolenia, zakup żywności, lekarstw, zapasy wody oraz sprzętu, broni, czy amunicji do końca września wskazuje na zagrożenie? Czytając takie nagłówki można mieć takie podejrzenia:

„…Podczas wspólnych posiedzeń FEMA i rosyjskiego Ministerstwa Sytuacji Nadzwyczajnych podpisano kilka dokumentów.”

„Obama prosi o asystę 15 000 rosyjskich oddziałów przy „nadchodzącej katastrofie”.

Manewry wojskowych helikopterów Black Hawk w Miami.

„Armia USA przygotowuje się na globalne zamieszki spowodowane obawami o zmianę klimatu”.

Departament Bezpieczeństwa Krajowego (DHS) kupuje ilość amunicji wystarczającą na siedmioletnią wojnę przeciwko narodowi amerykańskiemu.

Reklamy

5 odpowiedzi »

 1. Podstawową sprawą jest to ile w tych wszystkich doniesieniach mowa o Faktach … Osobiście mi to wygląda na dorabianie ideologi do kwestii które mogą wcale nie mieć znaczenia …

 2. Wszystko może się ziścić, tu trochę żartobliwie i fantazyjnie, ale czemu nie?
  1. Kiedyś był plan kasacji $ i wprowadzenia Amero – nie wypaliło!
  2. Wiedza w rządzie USA, o rychłym bankructwie
  3. Próba odebrania broni obywatelom, ale nikt poważny tego nie podjął.
  4. Stąd wzmianki o pomocy wojskowej Rosji, ale to chory pomysł, gdy obywatele USA mają ogromne ilości uzbrojenia, czy to ma być rzeź wewnątrz kraju?
  5. Czy główni rządzący finansami mają już dość odłożonych bogactw, że tak po prostu mogą powiedzieć passe?
  6. Zbyt wiele służb woskowych, policyjnych i wszelkiej maści rządowej, aby w razie tragicznych sytuacji nie dochodziło do pomyłek, kto jest komu podległy,
  czyje rozkazy mają być wykonane???

  Dodawajcie swoje punkty!
  Pogoda jest dla bogaczy, coś tu śmierdzi i już, to chyba nie ARMAGEDON POGODOWY – NIE, TYLKO FINANSOWY! ale wszystkie opcje dozwolone.

 3. Rosjanie tam padną. Nigdy nie walczyli z kilkudziesięciomilionową partyzantką. I to uzbrojoną po zęby, nie tak, jak nasi „żołnierze wyklęci”.

 4. http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://farhaj.com/2013/10/07/financial-fiscal-armageddon/&prev=/search%3Fq%3Dfiscal%2Barmageddon%2Bin%2Bthe%2Busa%2B2013%26start%3D10%26sa%3DN%26rlz%3D1C2SFXN_enPL501PL518%26biw%3D1280%26bih%3D702

  Gdy się nie będzie chciało otworzyć, trochę skopiuję:

  Wysłany 07 października 2013 przez FARHAJZostaw komentarz

  Każdy, kto pamięta upadek Lehman Brothers Holdings Inc trochę więcej niż pięć lat temu wie, co globalna katastrofa finansowa jest. Domyślnie rząd USA, zaledwie tydzień z dala jeśli Kongres nie do podniesienia pułapu zadłużenia, gdyż grozi teraz do zrobienia, będzie katastrofa gospodarcza na świecie, jak nikt nigdy nie widział.

  Nieprzestrzeganie przez największego na świecie dłużnika do zapłaty długu – bez precedensu w nowoczesnej historii – zniszczy rynki akcji z Brazylii do Zurychu, powstrzymania 5000000000000 dolarów mechanizm pożyczek dla inwestorów, którzy polegają na papiery skarbowe, wysadzić koszty finansowania zewnętrznego dla miliardów ludzi i firm, zniszczyć Dolar i rzucać USA i światowej gospodarki w recesję, która prawdopodobnie stanie się depresja. Wśród kilkudziesięciu menedżerów pieniędzy, ekonomistów, bankierów, przedsiębiorców i byłych urzędników państwowych rozmawiano w tej historii, niewiele zobaczyć domyślny USA, jak nic, ale Apokalipsa finansowego.

  12000000000000 dolarów niespłaconego długu publicznego jest 23 razy 517000000000 dolarów Lehman należne, gdy złożył wniosek o upadłość na 15 września 2008. Jak tyłek politycy głowy nad podniesienia pułapu zadłużenia, kierownictwo z Berkshire Hathaway Inc Warren Buffett z Goldman Sachs Group Inc Lloyd C. Blankfein ostrzegają, że idzie na krawędzi byłyby katastrofalne.
  „Gdyby to nastąpić – i to duże, czy – by oczekiwać szereg prawnych wyzwalaczy, potencjalnie przekazywania domyślny wielu innych rynkach”, powiedział Mohamed El-Erian, prezes Pacific Investment Management Co świecie największym stałym dochodzie manager. „Wszystko to dodać do przeciwności stojące wzrostu gospodarczego. Byłoby to również osłabić rolę USA w gospodarce światowej. ”

  Aftermath Lehman

  Rynek akcji w USA stracił prawie połowę swojej wartości w ciągu pięciu miesięcy po awarii Lehmana. Kraj miał swoją najgorszej recesji od czasu Wielkiego Kryzysu (INDU), biorąc na globalną gospodarkę w dół z nim.Bezrobocie (USURTOT) wzrósł do 10 procent, najwyższa w trzech dekad.

  Innym depresja zapobiegać jedynie przez nieocenionej działań Rezerwy Federalnej, która pompowana 3000000000000 dolarów do systemu finansowego. US Treasury dostarczyła około 300000000000 dolarów kapitału dla narodu banków.

  Czym właściwie jest pułap zadłużenia, i skąd pochodzi?

  „Jeśli przegap wypłaty odsetek, które cios Lehmana z wody”, powiedział Tim Bitsberger, były urzędnik skarbu za prezydentury George’a W. Busha, a teraz nowojorski dyrektor zarządzający w BNP Paribas SA. „Lehman był izolowany firma, a teraz mówimy o rząd Stanów Zjednoczonych.”
  Buffett poprosił polityków do zaprzestania korzystania z limitu zadłużenia jako broń w debatach politycznych.Morgan Stanley CEO James Gorman wezwał pracowników do skontaktować się z kongresmanów, aby przypomnieć im o „konsekwencjami nie do przyjęcia” niewykonania.

  „Bomb atomowych”

  „To powinno być jak bomby atomowe, w zasadzie zbyt straszne, aby użyć” Buffett, 83, powiedział w wywiadzie opublikowanym przez magazyn Fortune w zeszłym tygodniu.
  Jednym z nieoczekiwanych konsekwencji upadku Lehmana było zajmowanie się z udzielonym przyrzeczeniem odkupu lub repo, bank – forma zabezpieczone, krótkoterminowych pożyczek stosowanych przez banki z Wall Street i firm inwestycyjnych. Wiele z partnerami handlowymi odkrył Lehmana zabezpieczenia uważali kopii ich kredytów nie było złapać jak zasady dozwolone. To scared inwestorzy reszty rynku, zamykając inne zawody i prowadzi do ognia sprzedaży papierów wartościowych oraz dalsze spadki cen.

  Domyślnie rząd mógłby zamrozić rynku repo więcej niż upadku Lehmana, ponieważ stanowi jego dług US szkielet. Przynajmniej 2800000000000 dolarów papierów skarbowych służyć jako zabezpieczenie transakcji repo i reverse-repo pożyczek, według danych Fed.

 5. reset ekonomiczny PSTRYK zaczynamy od nowa z tym co kto ma i nikt nas nie ruszy bo mamy bron atomowa dlatego niechcemy aby miala ja korea i iran oraz inne panstwa bo nabiora pozyczek i RESET et cetrrrrra…..

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.