Radiacja i skażenie

Zmutowane szerszenie z Fukushimy? Są ogromne i niezwykle agresywne!

„Superagresywne szerszenie-giganty z napromieniowanej Fukushimy?

W centralnej Nebrasce (USA) zgłoszono kilku zgonów spowodowanych przez szczególnie jadowity gatunek azjatyckiego owada, który w jakiś sposób znalazł się w Stanach – prawdopodobnie owady znalazły się w McPherson County dostarczone przypadkowo w przesyłce zawierającej żywność dla lokalnej azjatyckiej sieci spożywczej.

Jedna z hipotez mówi, że owady te zostały zanieczyszczone przez radioaktywny pył z elektrowni Fukushima, co spowodowało ich rozrost oraz ogromną agresję. Jakby to nie było dość przerażające, gigant posiada również jad, który jest prawie 2000 razy silniejszy od popularnej osy. Jedno użądlenie powoduje niemal natychmiastową martwicę okolicznych tkanek. Następnie jad szybko rozprzestrzenia się powodując zniszczenie organów wewnętrznych. Większość ofiar ulega niewydolności nerek często w ciągu godziny. W przypadku intensywnych reakcji alergicznych, powikłania mogą powodować śmierć w ciągu kilku minut”

Więcej: http://nationalreport.net/mutated-fukushima-giant-hornet/

szerszenie azjatyckie

Reklamy

5 odpowiedzi »

 1. ale bzdura do kwadratu ! Szerszenie … i to niby takie i owakie …. Ludzie yroszku przytomności , a nie pogoń za sensacją .

 2. Od dawna przecież wiadomo, że owady znoszą promieniowanie znakomicie i mówi się, no, pono naukowcy, że owady zostaną na ziemi jako jedyne po ewentualnie wojnie atomowej.
  No i pokoleń do zmutowania to chyba by trzeba więcej niż jedno czy dwa. S
  zerszenie takiej wielkości występują już w Japonii i Chinach w naturze, jako szerszeń azjatycki.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Szersze%C5%84_azjatycki

 3. Bierzemy owada z jadem, poddajemy go wzrostowi w bardzo ale to bardzo tajnym laboratorium „urodzonych pacyfistów”, tresujemy go na lot ku określonemu zapachowi jaki mu się wiąże albo z jedzeniem albo z zagrożeniem, powyższy „zapach” „przypadkowo” dodajemy do popularnych marek perfum, wód toaletowych czy chemii gospodarczej. Teraz tylko wystarczy zprokurować jakiś pretekst by te „owady” zaistniały w środowisku i naturalny strach ludzi doprowadzi do masakry w stylu „Ptaków” Hitchcoka. Proste nie?

  Samo takie nic nie rośnie w przyrodzie bo i po co? Na słonie te szerszenie mają polować?

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.