Nauka wszechświat i wojsko

Niesamowita skala zakupów agencji rządowych USA. „Przygotowują się do kataklizmu”

Cyt. ”
Aktywność działającej na terenie Stanów Zjednoczonych agencji znów napawa niepokojem. Tamtejsze służby podjęły kolejne kroki, które powodują, że atmosfera strachu znów się zagęściła. Wśród działań, na które zwracają uwagę niezależni obserwatorzy, znajduje się m.in. wzmożone gromadzenie zapasów, zakup zestawów przetrwania dla uczniów, które w nagłej sytuacji mają dać im szansę przeżycia oraz prace nad ogólnokrajowym systemem bezpieczeństwa, który ma dać nadzieję na przetrwanie.

Żyjemy w niespokojnych czasach. Wiele osób, oglądając wiadomości, w których prezentowane są doniesienia z całego świata, coraz częściej wysuwa stanowisko, że wcześniej czy później na świecie będą miały miejsce wydarzenia, które radykalnie wpłyną na życie ludzi na całej planecie. Czy wybuchnie kolejna wojna światowa, w której na wielką skalę zostanie użyta zostanie broń jądrowa? A może dojdzie do realizacji innych mrocznych scenariuszy, które spowodują największą w dziejach depopulację? Obawy ludzi wzmagane są przez informacje takie jak te dotyczące działań FEMA (skrót od: Federal Emergency Management Agency – Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego). Jak wynika z najnowszych doniesień, nie ustaje ona w gromadzeniu zapasów najróżniejszych środków, które miałyby pozwolić na przetrwanie przynajmniej części ludności, gdy nadejdzie godzina „zero”.

Wiele wskazuje na to, że amerykański rząd zamierza szczególną troską otoczyć uczniów. Z najnowszych doniesień wynika, że FEMA nabyła zestawy surwiwalowe dla dosłownie każdego ucznia w Stanach Zjednoczonych. W każdym z nich znajduje się woda, żywność, apteczki oraz środki higieniczne, które powinny wystarczyć na 72 godziny. Ich dostawy miałyby ruszyć do szkół już wkrótce.

Jeszcze większe wrażenie musi jednak robić opracowywany właśnie system mobilizacji zespołu składającego się ze 100 tysięcy osób, który w razie najgorszego miałby dać nadzieję na przetrwanie innym. W kontekście tego rozwiązania pojawiają się sformułowania, że jest to wariant, który miałby być użyteczny w przypadku, gdyby doszło do realizacji „scenariusza apokaliptycznego’.

FEMA miała wysłać już odpowiednie zapytania do przedstawicieli różnych firm. Pracownicy agencji mieli w nich sondować możliwości dostaw: 100 tysięcy fartuchów lekarskich, z czego 90 procent w rozmiarach dorosłych; 100 tysięcy kompletów składających się z bluz oraz spodni. Amerykańska agencja rządowa poszukuje też tysiąca lokalizacji, które mogłyby posłużyć jako schrony dla 100 tysięcy osób. Każda miejscówka miałaby stanowić bezpieczną kryjówkę dla ok. 100 osób. Miałyby się w nich znajdować prysznice oraz ubikacje, a także pojemniki na gorące jedzenie, wyposażenie ochronne, środki higieniczne oraz benzyna.

Wśród zapytań kierowanych do różnych podmiotów, FEMA bada także, jakie są możliwości natychmiastowych dostaw – maksymalnie w ciągu 48 godzin – 6 milionów koców, 8,1 miliona litrów butelkowanej wody oraz 3 milionów litrów wody o przedłużonej trwałości.

Druga część tekstu tylko na:

http://niewiarygodne.pl/

Reklamy

3 odpowiedzi »

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.