Zmiany i kataklizmy globalne

Kataklizm w Meksyku, żywioł odciął 700.000 ludzi, „społeczność międzynarodowa” umywa ręce

Cyt. ”
Acapulco to teraz rozlewiska i osuwiska i 40.000 turystów pozostawionych bez jedzenia, wody i środków ewakuacji. Główne drogi do i z Acapulco zostały zablokowane przez gruz, odcinając 680.000 mieszkańców miasta.

Miasta pozbawionego prawa i porządku, a służby ratownicze niewydolne, szabrownicy pojawili się na ulicach w ciągu kilku godzin.

Można by pomyśleć, że to ci, którym nie udało się przygotować na możliwość katastrofy, obecnie poszukuje sposobu zopatrzenia się w żywność, czystą wodę pitną i zaopatrzenie, ale najwyraźniej, jak widzieliśmy następstwem huraganu Katrina w Nowym Orleanie, grabieże elektroniki i innych towarów konsumpcyjnych były na porządku dziennym:

Powrót do miasta – tysiące szabrowników strumieniem wpadło do hurtowego sklepu Costco w ekskluzywnej dzielnicy Diamante, wynosząc z zalanego sklepu z żywnością, telewizory, a nawet lodówki, podczas gdy żołnierze i policja federalna bezradnie na to patrzyli powiedział korespondent AFP.
Inni szabrownicy wyłamali szklane drzwi, aby wejść sklepów w dwóch centrach handlowych, kradnąc urządzenia domowe i materace.

„Nie możemy ich powstrzymać. Jesteśmy w poważnej sytuacji nadzwyczajnej, „powiedział żołnierz, odmawiając podania swojego nazwiska.

http://www.shtfpl…t

Reklamy

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.