Niewyjaśnione zjawiska

„Dzwonię z grobu, wyciągnijcie mnie!!” Horror w Chorzowie, pogrzebali go żywcem [+18]

Zadzwonił z grobu, pogrzebali go żywcem na chorzowskim cmentarzu!

21 letni mężczyzna zadzwonił na dyspozytornie pogotowia ratunkowego, błagając o pomoc! Telefon odebrał dyspozytor WPR w Katowicach. Treść zgłoszenia dosłownie wbiła go w fotel!

Usłyszał on bowiem, że 21-letni mężczyzna dzwoni z.. grobu, prosi o pomoc, i twierdzi że nie jest to głupi dowcip!

Ta sprawa przypomina amerykański horror. Jakiej klasy – oceńcie sami.. 11 września 2013 roku przerażony mężczyzna dodzwonił się do dyspozytorni WPR w Katowicach. Na początku poprosił, aby potraktować jego sprawę na serio. Nie było w tym nic dziwnego, w końcu powiedział, że dzwoni z.. grobu! W dodatku telefon miał miejsce tuż po wybiciu godziny 12.00 w nocy.

Po przybyciu ratowników na miejsce, okazało się, że to naprawdę nie był żart. Pogotowie ratunkowe od razu skontaktowało się z policją w Chorzowie – bowiem sygnał jego telefonu komórkowego był z Chorzowa. Patrol szybko pojawił się na chorzowskim cmentarzu przy kościele św. Barbary.

To, co zastali funkcjonariusze, po prostu mrozi krew w żyłach.. Z jednego z grobowców usłyszeli oni błagalne wołanie o pomoc! Po odsunięciu płyty nagrobnej spod ziemi wydobyto przerażonego człowieka. Powiedział on, że został napadnięty i pobity, a następnie wrzucony do grobu przez dwóch napastników, którzy potem zasunęli nad nim płytę nagrobną.

21 letni mężczyzna nie wymagał interwencji lekarskiej, jednak jak powiedziała portalowi TVS.pl Justyna Dziedzic z chorzowskiej komendy policji, wykluczono od razu pobicie i rozbój. Jednak ustalono, że pogrzebany żywcem mężczyzna był w stanie upojenia alkoholem etylowym.

Jednak do teraz nie ustalono, jak człowiek ten znalazł się w grobie na terenie cmentarza, i kto zasunął nad nim ciężką płytę nagrobną. Służby wyjaśniają tę sprawę.

Za: http://www.tvs.pl

(Synonimy w tekście zostały zmienione w celu lepszego pozycjonowania – przyp. Jarek Kefir)

000267RQBF6NPLWT-C116-F4

Reklamy

10 odpowiedzi »

 1. Moj kot przed chwila na widok tej POpapranej geby , zlazl ze stolu , co NIGY mu sie to nie zdarzylo! kiedy laptop cieply ! tfu na psa urok 🙂

  • Tak? To też, jak mój Maine Coon, zrobił to samo! Zawsze patrzy za mną na screen i TV. A kot jest z USarela (duży, bo jest GMO), hihihi, ale fajny kumpel. Tylko tyle…

 2. Kiedy będziesz poszkodowanym, nie idź czasami na policję, bo ci nie uwierzą. Ot policja…

  No tak, ciężką płytę nagrobną pijany Gość nasunął na siebie i ułożył się grzecznie spać. To debilizm…

 3. Policja twierdzi, że ten człowiek był pijany i sam wpadł do grobu.. Jasne.. I sam zasunął nad sobą ciężką płytę nagrobną bo mu było zimno..
  To był zamach! To był zamach! TO BYŁ ZAMACH!!!
  xD

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.