Nauka wszechświat i wojsko

Czy zbliża się wielkie, globalne „wydarzenie”? Połączmy fakty

Połączcie kilka faktów z ostatnich tygodni. Zaczynamy:

1. Po co tyle jednostek wojskowych na Morzu Śródziemnym, jak wojny z Syrią nie będzie?

Mamy obecnie taką sytuację: różne państwa ściągają w rejon Morza Śródziemnego swoje floty. Zarówno okręty, lotniskowce, i łodzie podwodne.

Gdyby Obama naprawdę chciał zaatakować Syrię, to inwazja nastąpiłaby kilka dni po 21 sierpnia, czyli dacie rzekomego ataku chemicznego w Damaszku.

Czy elity światowe wiedzą o zbliżającym się globalnym kataklizmie? Kometa ISON? Zbliżające się przebiegunowanie Słońca i wybuchy na nim? Trzęsienia ziemi? A może kompilacja różnych czynników?

Edward Snowdem ujawnił informacje, że rząd USA szykuje się na katastrofalne w skutkach wybuchy na Słońcu, mające nastąpić we wrześniu 2013 roku.

Wybuchy te są nieszkodliwe dla ludzi (poza bólami głowy, rozdrażnieniem i niestabilnością psychiczną) ale mogą być tragiczne w skutkach dla całej cywilizacji technicznej. Gdyż ziemska infrastruktura elektroniczna, telekomunikacyjna, satelity – są bardzo wrażliwe na wysoko energetyczne cząstki ze Słońca.

Tak naprawdę to każda eksplozja na Słońcu, fachowo nazywana: CME – Coronal Mass Ejection – jest takim zagrożeniem, gdyż ziemskie pole magnetyczne, mające nas chronić przed cząstkami ze Słońca, słabnie, jest bardzo dziurawe.

Wyobraźcie sobie, co się stanie, gdy wszystkie urządzenia elektryczne na Ziemi zostaną spalone przez CME. Nie będzie prądu, nie będzie dostaw wody, gazu, paliwa. Co za tym idzie: załamią się dostawy żywności i wszelkich innych produktów. Nastąpi niesamowita wręcz anarchia, i exodus ludzi z miast na tereny wiejskie.

Wiele jednostek pływających zostało ściągniętych na Morze Śródziemne w ramach ćwiczeń, które były planowane od dawna, (np. “Cougar 13″)! Wygląda na to, że zadyma z Syrią to tylko takie pretekst, by w ten rejon ściągnąć jeszcze więcej sił zbrojnych.

Od około tygodnia czasu w rejon koła polarnego na cieśninie Beringa, tam, gdzie zbiegają się ze sobą rosyjska Syberia i amerykańska Alaska, płynie wielka rosyjska flota. Dostałem “cynk”, iż w rejon Alaski płynie również jeden z okrętów marynarki wojennej USA. Marynarze dostali nagły rozkaz zmiany kursu i płynięcia w kierunku Alaski. Nie wiedzą, skąd ta nagła decyzja.

Jarek Kefir

2. Sekretarz Homeland Security ostrzega przed wielkim cyber-atakiem i kataklizmem naturalnym:

Odchodząca ze stanowiska sekretarz Homeland Security, Janet Napolitano, ostrzega przed „bezprecedensową klęską żywiołową„. Tylko, co to znaczy?
Gdy Napolitano wygłosiła swoje pożegnalne uwagi w National Press Club w Waszyngtonie, wysłała swemu następcy ostrzeżenie przed: „nadchodzącym masowym i poważnym w skutkach cyber-ataku na Amerykę i przed klęską żywiołową – jakiej naród nigdy dotąd nie widział – jaka prawdopodobnie również nadchodzi„.
Dlaczego Napolitano reklamuje katastrofę o wielkiej skali? Czy to jest rozsiewanie propagandy strachu? Co może spowodować klęskę żywiołową, jakiej Stany Zjednoczone nigdy dotąd nie widziały?
Źródło: http://helpfreetheearth.com/

3. Zidentyfikowano nowy botnet w sieci Tor, nie wiadomo do czego służy, obecnie nie wykazuje żadnej aktywności:

Cyt. “
Kilka dni temu próbowaliśmy wytłumaczyć, czemu liczba użytkowników sieci TOR wzrosła dwukrotnie w ciągu tygodnia. Co ciekawe, wzrost trwa dalej i przekroczył już 300% – nie rośnie jednak równo w każdym kraju. Odkryliśmy w danych ciekawe anomalie.

Nasza dotychczasowa analiza wskazywała, że najbardziej prawdopodobnym powodem tak gwałtownego wzrostu liczby użytkowników sieci TOR jest botnet, który zaczął wykorzystywać tę technologię do komunikacji z centrum sterowania. Teorie o nagłym ataku cenzury, aferze PRISM czy popularności PirateBrowsera nie znajdowały potwierdzenia w faktach.  Trzeba także podkreślić, że wzrosła liczba klientów sieci, a nie węzłów wejściowych, wyjściowych czy pośrednich – zatem raczej nie jest to atak mający na celu deanonimizację użytkowników. Co mówią nam najnowsze dane? “

Czytaj więcej: http://zaufanatrzeciastrona.pl/

Cyt. “
Od kilkunastu dni trwają poszukiwania przyczyny wzrostu liczby użytkowników sieci TOR z 500 tysięcy do ponad 2,5 mln. Firma FOX IT twierdzi, że zidentyfikowała botnet, odpowiedzialny za pojawienie się ponad 2 milionów nowych użytkowników.

Mimo wielu teorii na temat przyczyn tego ogromnego wzrostu do dzisiaj nikt nie przedstawił nawet umiarkowanie przekonujących dowodów na poparcie którejkolwiek z nich. Biorąc pod uwagę nagły charakter zjawiska oraz jego rozmiar podejrzewaliśmy, że za 2 milionami nowych użytkowników stoi spory botnet. Firma FOX IT uważa, że znalazła winnego i jest nim botnet identyfikowany jako Sefnit lub Mevade.A, przez swoich twórców nazywany SBC”

(…)

Jak do tej pory badaczom nie udało się ustalić, jaki jest cel botnetu. Nie przejawia on żadnych zachowań charakterystycznych dla innych przypadków takich jak kradzież haseł, danych kont bankowych czy ataki DDoS. Jest możliwe, że wykorzystywany jest jedynie do instalowania innego oprogramowania na zlecenie swoich twórców.

(…)

Czytaj więcej: http://zaufanatrzeciastrona.pl/

4. Dziwna mobilizacja armii i służb w USA, data zakończenia: od 28 września do 5 października:

FEMA zakupiła:
– 14,200,000 MRE (Pożywienie gotowe go spożycia) wojskowych racji żywnościowych z wbudowanym podgrzewaczem pokarmu z dostawą przed 01-10-2013do Regionu III obejmującego stany- Pensylwania, Virginia, West Virginia, Delaware, Dystrykt Columbia, Maryland;
– 2,000,000 pojemników/saszetek z wodą z dostawą przed 01-10-2013 do Regionu III obejmującego stany- Pensylwania, Virginia, West Virginia, Delaware, Dystrykt Columbia, Maryland;
– 13,600,000 MRE (Pożywienie gotowe go spożycia) wojskowych racji żywnościowych z wbudowanym podgrzewaczem pokarmu do Austin Texas z dostawą przed 01-10-2013,
– 9 tygodniowy trening dla żołnierzy ONZ na terenie USA. Kursy walki w terenie zabudowanym, używania amerykańskiego sprzętu wojskowego i broni, nauka podstaw angielskiego. Kursy trwają od początku lipca, obejmują 360,000 cudzoziemskich żołnierzy i zakończyć się mają przed 01-10-2013;
– 2100 MRAP (samochody odporne na wybuchy min przeciwpancernych) z dostawą przed 01-10-2013;
– Zakaz wydawania urlopów dla żołnierzy Armii Stanów Zjednoczonych w okresie od 28 września do 5 października 2013;
– Doroczny trening dotyczący kontroli społecznych protestów grupy uderzeniowej North Comand odbędzie się od 28 września 2013;
– Wszyscy agenci DHS muszą przejść trening w używaniu broni krótkiej, gładko lufowej i broni szturmowej i zaliczyć test przed 28-09-2013;
– Po raz pierwszy w historii przeprowadzony będzie test wszystkich urządzeń lokacyjnych GPS posiadanych przez DHS w zastosowaniu taktycznym w dniu 29-09-2013;
– Zgodnie z federalnym nakazem FEMA i DHS muszą przygotować się przed 01-10-2013 do pomocy mieszańcom metropolii amerykańskich na wypadek niebezpiecznych zmian pogodowych;
– Ponad 300 okręgów szkolnych w USA zaopatrzyło się w „trzydniowe pakunki bezpieczeństwa” dla uczniów z dostawą przed 01-10-2013;
– Wszystkie oddziały Gwardii Narodowej muszą zakończyć dwutygodniowy trening kontroli społecznych protestów i naturalnych katastrof przed 30-09-2013;
– Codzienne nadawanie sygnałów bezpieczeństwa w radio i TV rozpocznie się z dniem 25-09-2013 i trwać będzie do 02-10-2013;
– Oddziały ochrony pogranicza muszą odbyć wspólny 10 dniowy trening do 26-09-2013;
– W marcu DHS złożyły zamówienie na 1,600,000,000 sztuk amunicji. Według danych z ostatnich kilku lat w okresie najcięższych walk w Iraku armia wystrzeliwała mniej niż 6 milionów sztuk amunicji na miesiąc. Zakupy DHS wystarczą na 20 lat intensywnych działań wojennych, czyżby na terenie USA?

Źródło: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/czego-szykuje-sie-fema-2013-09

5. Masowe przygotowania do „cyber-ataku”:

Wiele danych wskazuje na masowe przygotowania do ustawienia operacji false flag na terenie Ameryki Płn. Pod pozorem „ćwiczeń” z zakresu cyber-ataku wymierzonego w słaby punkt amerykańskiej infrastruktury, może dojść do prawdziwego uruchomienia obozów FEMA wraz ze wszystkimi konsekwencjami (szczepienia, czipy RFID, znakowanie ludzi, itp.). System wydaje się być do tego dobrze przygotowany.

Uwaga: przygotuj się już teraz na ćwiczenia GRID EX II w dniu 13 listopada 2013 r.

A co się stanie, jeśli zamknięta sieć nie zostanie zrestartowana?

Podczas poprzednich ćwiczeń, scenariusz „zakładał”, że system energetyczny po zamknięciu będzie uruchomiony ponownie w stosunkowo szybkim czasie po „ataku”. Obecne ćwiczenie zakłada, że to będzie trwało znacznie dłużej. O il dłużej? Dni? Miesiące?

Dlaczego oni wyłączają sieć w przededniu zimy, kiedy temperatura spada poniżej zera, a większość mieszkańców USA i Kanady jest zależna od źródła ciepła z sieci?

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/masowe-przygotowania-cyber-ataku-2013-09

6. Przywódca Al-Kaidy wzywa do ataków w USA

Dwa dni po rocz­ni­cy za­ma­chów z 11 wrze­śnia 2001 roku przy­wód­ca Al-Ka­idy Ajman al-Za­wa­hi­ri we­zwał mu­zuł­ma­nów do ata­ków w Sta­nach Zjed­no­czo­nych i wy­ko­rzy­sta­nia wszel­kich oka­zji do „wy­krwa­wie­nia” USA fi­nan­so­wo.

W zamieszczonym w internecie przesłaniu audio Zawahiri podkreślił, że mudżahedini mogą pokonać Amerykę, dokonując ataków na jej terytorium. Bojowników Al-Kaidy wezwał zarówno do przeprowadzania ataków na małą skalę, jak i zadania „wielkiego ciosu” na podobieństwo zamachów sprzed 12 lat.

Przywódca Al-Kaidy dodał, że te ataki powinny sprawić, że Ameryka będzie „utrzymywana w napięciu”, nie wiedząc, kiedy i gdzie spadnie na nią następny cios.

Przesłanie Zawahiriego zostało umieszczone na stronie internetowej wykorzystywanej przez Al-Kaidę. Agencja Associated Press podaje, że jego autentyczności nie udało się potwierdzić z niezależnych źródeł.

Lider Al-Kaidy jak zwykle przedstawiał rzeczywistość, w której jego organizacja okazuje się zwycięska. „Wygraliśmy już Somalii, Jemenie, Iraku i Afganistanie. Musimy więc kontynuować tę wojnę (przeciw Ameryce) na jej własnej ziemi” – powiedział Zawahiri, cytowany przez „Le Point”.

BBC zwraca uwagę, że zdaniem większości ekspertów przesłanie przywódcy Al-Kaidy świadczy raczej o tym, że możliwości tej siatki są już znacznie bardziej ograniczone niż dawniej, a jej ambicją są teraz ataki na niewielką skalę.

Zawahiri zwrócił się też do wojowników dżihadu w Syrii, ostrzegając ich, że nie powinni wchodzić w alianse ze świecką opozycją w tym kraju. Skrytykował również obalonego egipskiego prezydenta Mohammeda Mursiego za to, że sprawował rządy w sposób niezgodny z islamskim prawem oraz obiecał respektować porozumienia z Ameryką i Izraelem.

Przede wszystkim jednak nalegał na „militarne i finansowe wyczerpywanie Ameryki”, nawołując do bojkotowania amerykańskich towarów i do „częstych, rozproszonych ataków”, które „wykrwawią” Amerykę.

Wydawany przez Al-Kaidę magazyn on-line „Inspire” wyartykułował już takie nowe reguły dżihadu, pisząc w 2010 roku w artykule redakcyjnym: „Łatwiej jest organizować małe zamachy (…). Ta strategia atakowania wroga za pomocą mniejszych, lecz częstszych operacji jest czymś, co bywa nazywane taktyką tysiąca ciosów. Celem jest wykrwawienie wroga na śmierć”. „Inspire” strategię tę nazwał „Operacją Krwotok”.

(KK)

Reklamy

8 odpowiedzi »

 1. I jeszcze mówi się o testowaniu po raz pierwszy w historii systemu GPS oraz o jakimś wirusie Mers.

  tu filmik (ang) zrobiony ponoć na podstawie info od byłego senatora Południowej Dakoty.

  Polubienie

 2. Co się odwlecze, to nie uciecze. Doczekamy się tej wojny – spokojnie. Ot pojawił się nagły zwrot akcji, nowy wątek, jak w porządnym dramacie.
  Ja natomiast boleję nad czymś innym. Widzę jak ludzie zagrzewani są by lać muzułmanów.
  A przecież, co mi taki muzułmanin zrobił?
  Nic. W sumie to nie znam człowieka, ani on mnie. Może to być nawet porządny gość, znacznie przyzwoitszy od mojego sąsiada, który mimo, że mówi po polsku to Polską gardzi a naród niszczy.
  Mówią ludzie, że wojna domowa jest niesprawiedliwa, ja tam uważam co innego.
  Po co mi najeżdżać obcego człowieka, o którym nic nie wiem, skoro pod bokiem mam prawdziwego wroga, gotowego mnie sprzedać i na tym zarobić lub zabić, co do którego nie mam żadnych wątpliwości, że łachudrą jest i znam go bardzo dobrze?
  I on i ja za współplemieńców siebie nie uznajemy.
  Kto mi na to odpowie?

  Polubienie

 3. pisałem o tym już w kilku miejscach i (przynajmniej oficjalnie) nikt kto zajmuje się postrzeganiem typu remote viewing, lub podobnymi technikami nie zaprzeczył, ani nie poparł. HAARP służy do wzbudzania korony słońca, ale ponieważ występuje bardzo dużo zmiennych skłądowych, to jeszcze hamskim rykanom nie udało się stworzyć sposobu na takie pobudzenie korony słońca, żeby jednorazowy wybuch załatwił całą elektrykę po stronie euroazji

  Polubienie

 4. co do pkt 3…. juz tlumacze, ostatnio portal piratebay zoraganizowal akcje rozpropagowania stworzonego przez siebie klienta sieci tor , o czym bylo glosno w mediach i dzieki temu liczba uzyszkodnikow bardzo skoczyla z dnia na dzien. Siec tor nie byla znana wczesniej na tak szeroka skale, a wiadomym jest ze piratebay ma na swiecie setki milonow uzytkownikow… Pozdrawiam

  Polubienie

SKOMENTUJ ARTYKUŁ:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s