Oszołomy

„Marek Jurek będzie wisiał” szokujące plany lidera Ruchu Narodowego!

Ruch Narodowy: poznaj ukrywane, szokujące fakty!

Mamy kolejne przecieki z WikiLeaks. Tym razem chodzi o polskich narodowych socjalistów z Ruchu  Narodowego. Kilka dni temu, 1 września 2013 roku, na stronach WikiLeaks został udostępniony profil Przemysława Holochera z Facebooka. Pan Holocher był kierownikiem ONR a obecnie jest członkiem Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego.

>>>Przeczytaj także:
Ruch Narodowy nawoływał do siłowego przewrotu w kraju. Sprawę bada prokuratura
Czy RN to opozycja kontrolowana?
Powstała Sekcja LGBT Ruchu Narodowego *

(* = kontrowersyjny humor)

Dzięki tej demaskacji na serwerach WL możemy poznać szokujące poglądy jednego z liderów polskich narodowych socjalistów. Po prostu włos się jeży na głowie! Już pobieżna lektura zamieszczonych na WikiLeaks materiałów, pokazuje, iż Ruch Narodowy jest organizacją zagrażającą bezpieczeństwu publicznemu.

Oto niektóre z poglądów pana Przemysława Holochera:

(Pisownia oryginalna):

marek jurek w Polsce narodowej zawisnie na latarniach na trasie od warszawy do gdańska

oraz że Holocher lubi „sobie posłuchac iron majdanek” (pisownia oryginalna) (LINK).

Ponadto dowiadujemy się, że dla lidera narodowców Kaczyński to „kalkstein”, Tusk to „rudy chuj”, a Dawid Wildstein to „prostak” (LINK).

Z danych korespondencji ujawnionej przez Wikileaks wynika także, że były lider Młodzieży Wszechpolskiej Robert Winnicki był na etacie u właściciela Nowego Ekranu Ryszarda Opary (LINK). Co ciekawe Oparze zarzuca się współpracę z komunistycznymi służbami…

W korespondencji możemy przeczytać także ostrą wymianę zdań pomiędzy Holocherem, a Pawłem Kukizem po tym jak do Komitetu Poparcia Marszu Niepodległości dołączył Jan Kobylański oskarżany przez mainstream o „antysemickie” poglądy (LINK). Poniżej jej fragment:

„Ubolewam nad faktem iż organizatorzy bardziej cenią sobie obecność w Komitecie Kobylańskiego niż moją. Mimo tego, że poświę™cił‚em się idei od pierwszego Marszu, że w związku z tym przez 3 lata jestem szykanowany, blokowany w mediach z muzyka. że znacznie mniej zarabiam. A facet siedzi w Ameryce Łacińskiej i pierdoli, ze wszystko co w Polsce zł‚e to przez Żydów… I sponsoruje (prawdopodobnie) powstanie nowej partii MW”

Prawdziwą bombą jest jednak rozmowa z prezesem Unii Polityki Realnej Bartoszem Jóźwiakiem (LINK ). Dowiadujemy się od niego, że Maciej i Roman Giertychowie to „pajace i zdrajcy„, a były lider LPR Wojciech Wierzejski to „cholerny złodziej„…

”Bardzo dobrze Przemku. Giertychowie to nie tylko pajace ale i zdrajcy. Już nie mówią…c o stanie umysł‚owym samego Profesora, który jest co najmniej chwiejny. Cóż w tej sprawie skrobną‡ć jako UPR i powiedzieć im kim są…? Bo Wierzejski to niech najpierw odda kasę™ z wyborów którą… nam ukradł‚ zł‚odziej cholerny.”

Jóźwiak uważa także, że Janusz Korwin-Mikke to „agent i kłamca„…

”Racja. Na Onecie już ci w komentarzu pogratulował‚em. To pokolenie jest skundlone i ubabrane. To są… zdrajcy i muszą… zniknąć‡ aby zmienić‡ Polskę™. Uda się™. Korwin to zwykł‚y agent i kł‚amca. Trzeba na niego uważać‡, ale nie przejmować‡ się™ nim. Z tym sobie damy rad.”

Dlatego też „uwalał” podpisy Korwinowi i wynajął ludzi, którzy mieli liderowi KNP fałszować podpisy…

„Teraz walczę z Januszkiem. Prawie mu uwalił‚em podpisy (na 2300 uwalili mu 1000), smyknął‚ się™ spod gilotyny oszustwem, ale za to teraz ma kontrolę™ Policji i prokuratury i jak choć‡ jeden będzie zł‚y (a z tych doniesionych wszystkie są lewe (przepisywane z poprzednich wyborów) to ląduje jak Begerowa w są…dzie :)

Źródło: PolskiePiekiełko.pl

Reklamy

29 odpowiedzi »

   • Popierając nie tyle Ruskich,co rosyjski bandytyzm.w walce z amerykańskim w ramach handlowania wojna i pokojem.
    Na scenę teatru finansowania terroryzmu weszły jeszcze Chiny.Tylko czekać jak będą miały i polskich zwolenników.

    Lubię to

   • Obstaję nadal przy swojej opinii, że Hochler choć jest dorosłym człowiekiem i liderem ONR, to jego styl pisania przypomina mi jedynie trolle onetowe i dzieci neo na forach dyskusyjnych. Może jest jednym z nich…? Trochę wstyd. Ale to nie zmienia faktu, że się z nim po części zgadzam.

    Zawiszy nie wolno ufać. Kaczyński faktycznie może być Kalkstein biorąc pod uwagę wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnem, reaktywację B’irth B’rn czy jak to się tam piszę, oraz chodzenie w jarmułce i obchodzenie żydowskich świąt w pałacu prezydenckim. Wildstein to kolejny przy R.A.Zie rusofob i anty-antysemita, V kolumna prawicy nawijająca od 30 lat o komunie, o komunistach i o Putinie. Rzygać się chce. Roman Giertych? Roman „Nie przyjąłbym Dmowskiego do swojej partii” „Obrońca organizacji żydowskich” Giertych. O JKMie już mi się nawet nie chce…

    Lubię to

 1. RN to pierwsza organizacja od 30 lat za ktora ida ludzie młodzi, studenci,nie atakuj ich, ich upadek tylko poglebi apatie i brak perspektyw na zmiany, to jest szansa .

  Lubię to

 2. Przyjdzie niebawem moment i powiem krótko – wyp….dalać wszyscy ale już!!!!

  Najlepiej się czuję w wolnej i nieograniczonej przestrzeni, bez rządów, partii, podatków, praw, państw, urzędasów, tych co lepiej wiedzą co dla mnie dobre i jak mam żyć.

  Lubię to

 3. Obawiam się Panie Kefirze,że jest Pan lekko mówiąc zagubiony.Nacjonalizm w tej chwili to nasze jedyne wyjście.Wyjście dla każdego europejskiego narodu ale ten nacjonalizm właściwy…nie szowinizm.Wszystkie narody europejskie powinny się przeciwstawić śmiercionośnej syjonistycznej finansjerze która pożera ludzie istnienia. Pozatym wyczówam u Pana pyche i lekką pasywność informacyjną. Nie nazywa Pan rzeczy po imieniu jak to ma miejsce np:na Wolna-Polska.pl.
  Radziłbym być bardziej ,,radykalny”.A co do Ruchu Narodowego…wiem,że Robert Zawisza jest umiarkowanym,żeby nie powiedzieć zagorzałym syjonistą.Tzn na bliskim wschodzie trzeba zawsze popierać Izrael.Był także za tym aby Polska brała udział w operacji w Iraku.Prosze Pana Kefira…sytuacja w Polsce wygląda tak jakby ktoś chodził po linie i miał się z niej spie*rdolić.
  MUSIMY SIĘ W TEJ CHWILI SKUPIĆ NA POLSCE. Złapac i osądzić Tuskomatołków.
  Miłej nocy życze Kefirze.

  Lubię to

 4. Nie zachowuj się jak dezinformator Kefirze.Pycha cię zżera:).
  Nie gniewaj się.Po prostu wiem do czego zmierzasz.Uważasz,że ten cały ruch to będzie opozycja kontrolowana jak z Solidarnością.Z tym,że teraz Polska nie ma już nic.Więc…Nie mamy nic do stracenia.

  Lubię to

  • Bzdura.
   To myślenie typowe dla pokolenia „powojennego”.
   w 20 lat po II Wojnie Światowej ludzie myśleli, że owszem, władza jest jaka jest, byle tylko wojny znowu nie było. W domyśle – zgodzą się na każdą formę miękkiego i twardego totalitaryzmu, byle tylko nie spadały na nich bomby.
   Bardzo podobne myślenie ma pokolenie wyrosłe po 1989 roku, czyli w zasadzie moje pokolenie. Dla nich „święty spokój” to najważniejszy święty. Nie interesują się polityką, ani niczym innym, godzą się pracować za psie grosze, byle tylko spokój był.

   Lubię to

   • Szanowny właścicielu tego bloga.Tak to prawda,że młodzież i ogólnie młodzi ludzie w większości zachowuje się jak stadnie bydło żyjące hedonistycznymi zachciankami. Nacjonalizm to nie totalitaryzm. Powinniśmy szanowac naszych przodków,nasz naród. Musimy go zachować pod zwględem etnicznym, kulturowym i religijnym?hmmm Tu już nie chodzi o kościoł bo jego sam mam dosyć pomimo tego,że jestem katolikiem praktykującym. Trzeba tą instytucje zreformować.Ja już nie moge patrzeć na te,,świątynie” drogimi materiałami zdobionymi. Ludzie biedni nie mają co dzieciom ugotować.Chodzą zatroskani,zagubieni,pewnie płaczą po nocach. Panie Kefirze…ludzie to stado to fakt i daltego trzeba im pomagać wydostać się z tego tzw.Matrixa aby przejżeli na oczy i w końcu skierowali swoje umysły na właściwy cel.
    Mało jest śiwadomych takich jak Pan czy ja(nie to,że się z Panem ,,zrównuje”,absolutnie,ja jestem tylko czytelnikiem mediów niezależnych takich jak Pana blog”0.I dlatego ci oświeceni że tak się wyraże mają obowiązek jako ,,pasterze” nauczać ludzi świata ,,pieniędzy i seksu” co muszą zrobić żeby ich życiu zaświęcił promyk Słońca.
    Tyle ode mnie 🙂

    Lubię to

   • Szanuje jednak Pana za ten indywidualizm. Wracając do tematu wiary.Zachęcam Pana do modlitwy do Jezusa Chrystusa.
    Nawet swoimi słowami.Ja po prostu musiałem to napisać teraz Panu ponieważ jest to mój obowiązek jako Chrześcijanina.
    Oczywiście znam Pana spojrzenie na temat religii. Na Pana miejscu jednak nie utożsamiałbym Zbawiciela z instytucją choć jako Chrześcijanin musze praktykować Sakramenty. Czasami czuje się jak ktoś atakowany z dwóch stron.
    Chiałbym zmienić kościół,chciałbym…

    Lubię to

    • biedny Pan chazar… katoland przesiąknięty pogaństwem i kultem bałwochwalczym pan sprawuje? a umie Pan czytać samodzielnie teksty sprzed prawie 20 wieków ze zrozumieniem?

     wystarczy 4 ewangelie JehoszuJAH HaMeszoJAH przeczytać (no i dokonania apostołów) aby się połapać o co chhodzi sekcie katolickiej z guru papieżem na czele..

     Lubię to

 5. 70 % tego co jest powiedziane to prawda , ja bym tak nie tępił RN , Roberta Winnickiego i innych bardzo szanuję odwagę i patriotyzm . Jeśli chodzi o UPR to on już nie istnieje w ogóle ( góra kilkanaście osób) . Wildstein pamiętam jak się przekrzykiwał z Winnickim i Bosakiem i jakieś sloganiki o polskim antysemityzmie…. Oni się bawią z nami dobrego i złego policjanta , raz rządzi polskie żydostwo , które zasłania się bogoojczyźnianą śpiewką , popierającą do reszty amerykę , wierzący w socjalizm a druga strona związana z Brukselą , Wielkim Wschodem , propagującą antywartości itd.

  Lubię to

  • Pomyśl Miraz89 dlaczego tacy ludzie jak Winnicki, Zawisza, Hochler czy inni z ruchu nardowoego są tak rozreklamowani a mówią tylko slogany a nie sprzeciwiają się polityce prowadzacej do eutanazji Narodu Polskiego, polityce zmierzajacej do niszczenia NASZEJ POLSKIEJ ZIEMI, własności NARODU POLSKIEGO, polityce prowadzącej do powstawania baz militarno strategicznych globalnych koncernów, głównie z USA. Przykład: baza w Kutnie, Łowiczu, Łasku, Sochaczewie.
   Nie padło ani jedno słowo sprzeciwu wobec grabieży polskich bogactw naturalnych, sprzedanych za 1 procent wartości globalnym zydowskim koncernom wydobywczym. Dwie trzecie terytorium Polski już zamienia się w pola wiertnicze i wydobywcze a mieszkańców skazuje sie na brak dostępu do zdrowej, czystej wody, czystego powietrza i zdrowej żywności a także niebawem na wywłaszczenia z ojcowizny tj na tułaczkę.
   Skoro takich problemów nie widzą i są lansowani przez media żydowskie to jak myślisz można im zaufać?
   Dlaczego jest tak cicho o walce podjętej przez Pana Tadeusza Cichockiego, który gotów jest złozyć ofiarę życia dla przebudzenia się Narodu Polskiego ?
   Dlaczego media milczą na temat wystąpień M. Bejda i Teresy Wojda przed delegacją Komisji Petycji Parlamentu Europejskiego we Wrocławiu w obronie Narodu Polskiego przed okupacją globalnych koncernów wydobywczych a szczególnie wydobywania gazu tzw. łupkowego ?
   PAP podała tylko informację o tym,że delegacja Komisji Petycji zajmowała sie tematem kopalni odkrywkowej w Lubuskiem.

   Lubię to

 6. to chyba szanowna Pani za mało słuchałaś wystąpień RN . Sloganów z ich ust jest cztery razy mniej niż z ust Pisu , choć do Pisu mam neutralny stosunek , ale czy oni się sprzeciwiają skażeniu wód gruntowych jako efekt łupków ? NIE ! I BARDZO DOBRZE ,ŻE NIE . A to przecież pis jest największą partią opozycyjną . Nikt nie mówi ,że będzie wydobywać łupki w terenie Morskiego Oka albo Ciechocinku no na Boga nie dajmy się zwariować ekologią . Większym problemem jest niedożywienie młodzieży , brak przemysłu niż jakieś nawet małe skażenie gleby . Ale jest inną sprawą tzw. koncesji sprzedanych za cenę „ogórków” gdzie będą szły profity z tego wydobywania. Jak wiemy od dawna Polska to strefa Buforowo-Rozbiorowo-Okupacyjna między wschodem i zachodem i wszystko jest możliwe.

  Lubię to

  • Proszę wskazać medialne wystąpienie, gdzie narodowcy informują o wszystkich zagrożeniach dla istnienia Narodu Polskiego pod okupacją żydowską.

   Czy któryś z nich zaprotestował przeciwko obecności żydowskich koncernów wydobywczych, przeciwko wspólnym posiedzeniom rządów Polski i Izraela, jak też przeciwko antypolskim wypowiedziom np.Bartoszewskiego czy Begina a także Peresa, który wyraźnie powiedział: „wykupujemy Manhattan, Węgry, Rumunię, (Polin) Polskę.

   Wszyscy politycy obecni w mediach to tuby okupanta Polski. Nie ma większej różnicy między partiami i narodowcami pochodzenia głównie żydowskiego, którzy przejmują samozwańczo stery ruchu narodowego i stanowią garnitur zastępczy dla obecnych na scenie politycznej skompromitowanych uzurpatorów i zdrajców polskiej racji stanu, będących na usługach NWO.

   Sprowadzanie tematu tylko do ekologii czy niedożywionej młodzieży ( dorośli to mogą głodować? ) wskazuje na wielką ignorację faktycznych problemów i zagrożeń !

   Głodujący Polacy, zatruwani dodatkami do wody i żywności albo pijący wodę z zatrutych, na wskutek odwiertów( wykonano kilkanaście tysięcy) źródeł wody, toksyczne chmury rozsiewane nad całym terytorium Polski, czy gęsta sieć przekaźników telefonii bezprzewodowej a przy tym stoso wanie technik kontroli umysłu jak też toksyczne szczepionki itp. to wszystko o czym jest na tym blogu,dlaczego o tym nie ostrzegają obecni w mediach narodowcy?

   Lubię to

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s