Masowe zbrodnie

Nie dla wojny z Syrią! [VIDEO] Poznaj prawdę o Prezydencie Assadzie i tzw „rebeliantach” [+18]

Wojna w Syrii: poznaj prawdę

Dziś zamieszczam film video, który ma uświadomić ludzi co do realiów wojny w Syrii. Uważam, że trzeba zdementować wszystkie kłamstwa, półprawdy i manipulacje dotyczące tego niezwykle krwawego konfliktu religijnego.

Czy wiesz, że:

-Prezydent Syrii Bashar al-Assad jest orędownikiem tolerancji religijnej?
-Jest on obrońcą mieszkających tam chrześcijan?
-Tzw. „rebelianci” walczący w Syrii to tak naprawdę terroryści z różnych ugrupowań, band i gangów, fundamentaliści islamscy?
-Owi „rebelianci” wykazują się niewyobrażalnym okrucieństwem wobec wszystkich którzy ich nie popierają?
-Obalenie partii Baas rządzącej w Syrii będzie oznaczało zagładę dla syryjskich chrześcijan, alawitów, druzów, i częściowo także muzułmańskich szyitów?
-I wiele, wiele innych

Oto film o sytuacji w Syrii:

A teraz inne nagranie – „Bitwa o Syrię, spojrzenie z linii frontu”

Ostrzeżenie: film zawiera drastyczne treści [+18]

Reklamy

5 odpowiedzi »

  1. Dramatyczne konsekwencje kiedy handel wojna i pokojem wymyka się spod kontroli.Sytuacji frontowej towarzyszy jak zwykle wojna propagandowa,która ze stron nadużywających bezwzględnego prawa silniejszego jest szlachetniejsza.

  2. Nie potrafię zrozumieć dlaczego zło wciąż triumfuje. Gdzie są te wszystkie pozytywne energie? Gdzie bogowie do których modlą się ich wyznawcy? Dzięki rozkazom i wierze stajemy się bezmyślnymi wykonawcami woli zła.

  3. Ineteresuje mnie dlaczego ludzie nie mają dostępu do tych materiałów..to powinno trafić na każdą poczte..do każdej osoby, jeśli jest prawdą ( drastyczne). Wiem że ludzie są ograniczeni i brak samodzielnego myślenia dziś jest wyjątkowo dobitny. Można prawie każdym kierować jak lalką. Samo gadanie nic jeszcze nikomu nie dało, czasu coraz mniej czemu nikt nic nie robi?.

    Co ma piernik do wiatraka. Jestem osobą werzącą z paskudnym charakterem… nie można mi nic narzucić. Wiara to dobro…a słabość ludzka to czuły punkt w który zło zawsze uderza. Nie dziele religi..wszyscy są dlamnie równi. Dziele ludzi tylko na głupich i mądrych, ot i wszystko. A że świat jest zakłamany to żadna nowość i będzie jeszcze gorzej, niestety. W dzisiejszych czasach, przy takich możliwościach jak mamy jest niewiarygodne aby ludzie nie poznali prawdy….Fatem jest żę zabili sami w sobie dar który każdy posiada…ale o tym się nie mówi…..Powinno być tak amło słów…wyciszenie…czyny…

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.