Nauka wszechświat i wojsko

Dziwne obserwacje na polskim niebie. „Nie wiadomo czy było to wtargnięcie obcego statku szpiegowskiego..”

Wczoraj wieczorem dostałem cynk, iż jedna osoba naliczyła na niebie siedem samolotów. Można je łatwo zobaczyć na nocnym niebie po specyficznych oznaczeniach świetlnych.

Wyjrzałem więc za okno i od razu naliczyłem trzy samoloty na jednym fragmencie nieba. Dwa z nich leciały w tym samym kierunku, równolegle, trzeci skręcił w bok.

Oczywiście żadnych z tych trzech samolotów u mnie ani z tych siedmiu samolotów u osoby, która dała mi cynk, nie było na międzynarodowej bazie danych lotnictwa (w czasie rzeczywistym) – Flight Radar: www.flightradar24.com/

Nie było ich też w wykazie Wirtualnej Kontroli Ruchu Lotniczego: http://www.pl-vacc.org/pol3/

To standard w takich przypadkach, ale oczywiście jesteśmy zwolennikami spiskowej teorii dziejów.

Czy chodzi tu o samoloty rozpylające tzw „smugi chemiczne” co do których przyznała się administracja Obamy, tłumacząc, że chodzi o walkę z globalnym ociepleniem? Czy jest to raczej przemieszczanie wojska do odpowiednich baz?

Ciekawe informacje ma też portal Zmiany na Ziemi

Według niego, wczoraj w województwie łódzkim wielu ludzi obserwowało przelot niezidentyfikowanego drona bojowego.

Drony to inaczej: samoloty bezzałogowe.

Wszystko rozegrało się w czasie krótszym niż godzina. Nie jest wiadome czy był to obcy statek bojowy na terenie naszego kraju, czy testy nowego sprzętu dla naszych służb mundurowych.

”wczoraj w godzinach wczesno popołudniowych widziałem drona bojowego zmierzającego na północny zachód dron leciał z południowego zachodu leciał na tyle nisko ze można było go dostrzec a nawet usłyszeć, gdy było w miarę cicho na dodatek po kilku minutach zauważyłem jak dwa śmigłowce bojowe lecą w kierunku danego drona śmigłowce leciały od strony warszawy dalszych działań nie widziałem gdyż straciłem ich z oczu po 30 minutach zauważyłem kolejna parę śmigłowców bojowych, które zmierzały w tym samym kierunku co dron cała zdarzenie zostało zaobserwowane nad województwem łódzkim powiat rawski okolice Babska przy trasie nr s8”

Jarek Kefir

Źródła:

http://zmianynaziemi.pl/

http://kefir2010.wordpress.com/

Reklamy

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.