Bareizmy

Niebywałe chamstwo strażymiejskiej w Sopocie: 17 sierpień 2013 [VIDEO]

Chamstwo straży miejskiej w Sopocie. Wydarzenia miały miejsce 17 sierpnia 2013 roku, straż miejska przyczepiła się artysty, który chciał zagrać na gitarze.

Witamy w świecie Orwella, gdzie nielegalne jest nawet zagranie piosenki na ulicy.

Po obejrzeniu filmu video możemy wreszcie poczuć się bezpieczni. W końcu brutalnie pacyfikuje się najgorszych bandytów – czyli np palaczy marihuany, ludzi ściągających muzykę z internetu, czy choćby ulicznych muzyków. Z pewnością straż miejska może się pochwalić kolejnym sukcesem (ironia)

http://kefir2010.wordpress.com/2013/08/19/ty-od-dawna-jestes-niewolnikiem-nie-wierzysz-przeczytaj-to/

Reklamy

Kategorie: Bareizmy

Tagi: , ,

11 odpowiedzi »

 1. ten „strazmiejska” wykonuje tylko swoja prace i w tym czasie ma nie pamietac ze jest czlowiekiem,
  ma pewnie na utrzymaniu obecna zone i placi alimenty poprzedniej.
  On musi wyzywic rodzine!
  Nie wiem tylko jak on siebie samego widzi patrzac w lustro?!
  A moze ma wiecznie zaparowane….i nic nie widzi!

  • Jak widzisz, nie jest to żart. Uliczny pies ze straży miejskiej chciał tą interwencją / mandatem podreperować statystyki, a dzięki postawie ludzi ośmieszył się przed całą Polską.

  • To nie jest śmieszne, za komuny żeby wykonywać zawód muzyka trzeba było przejść weryfikacje przed wysoką komisją… zawodowcy nie zdawali, albo ośmieszali tą komisję wykonując jakieś skomplikowane kawałki. Już nie mówię o cenzurze.

  • No no to kolsia troche ponioslo ale Pies pokazal kto jest gora i szybko wykorzysal swa pozycje i sprowadzil kolesia do parteru a na schronisku to pewnie chodzil dumny jak paw ze upokorzyl chlopka zapominajac chyba ze to dzieki nam szarym ludzia pies dostaje miche i nie musi zapierdalac ciezko tylko jak menda spoleczna wozi dupe i szuka jeleni zeby sie wykazac troche szacunku kudle jebane dzieki tym szarym ludzia macie prace nieroby jebane

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.