Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Nauka wszechświat i wojsko » Dziś w nocy dotrą do nas emisje ze Słońca. NASA wydała ostrzeżenie

Dziś w nocy dotrą do nas emisje ze Słońca. NASA wydała ostrzeżenie

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,664,488 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

Obojętnie, czy zbliżające się do Ziemi emisje ze słońca zaszkodzą naszej planecie czy nie, trzeba zwrócić uwagę na coś innego. Ziemska powłoka magnetyczna (magnetosfera) jest od lat w opłakanym stanie. 1000 razy może się nic nie stać, ale wystarczy, że raz wysokoenergetyczne cząstki ze Słońca wnikną do ziemskiej magnetosfery, korzystając z wyrw w niej, to będzie nieciekawie. Każda większa emisja ze Słońca jest w obecnych czasach zagrożeniem dla naszej cywilizacji.

To zagrożenie sprowadziliśmy na siebie sami dzięki naszej głupocie. Głupocie, bo oparliśmy ziemską elektronikę o sieci przesyłowe wysokiego napięcia, zamiast niskiego. Sieci elektryczne w których płynie prąd o wysokim napięciu, są bardzo wrażliwe na wszelkie emisje ze Słońca. Prędzej czy później, trafi kosa na kamień i pewnego dnia obudzimy się, i stwierdzimy, że nie możemy włączyć żadnego urządzenia elektrycznego.

Jarek Kefir

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Cyt. „Dzisiaj w nocy z czwartku na piątek +/- 7h zacznie się napływ cząsteczek na naszą magnetosferę.  Nie którę prognozy mówią, że może to być jedna z największych burz obecnego maksimum cyklu. NASA wydała ostrzeżenie o możliwości uszkodzenia satelitów a także elektroniki na Ziemi.

Burza będzie przebiegała jakby w trzech fazach. Najpierw dotrze do nas CME z samoistnego wybuchu, o którym pisaliśmy we wtorek. Następnie uderzy w naszą magnetosfrę plazma, która oderwała się z okolic równika naszej gwiazdy. Mniej więcej po kilku godzinach ziemska magnetosfera otrzyma kolejny ”cios” w postaci CME z nastepnego samoistnego wybuchu, który miał miejsce wczoraj.

Nie wiadomo do końca jak duża będzie burza dopóki  nie dotrze do nas plazma. Po wskazaniach magnetometru można stwierdzić że będzie spora. Osoby podatne na takie zjawiska mogą odczuwać bóle głowy, złe samopoczucie i ogólne osłabienie organizmu.
File 31491

Wiatr słoneczny powinien oscylować w granicach 700/800 km/s indeks planetarny Kp między 6 a 8 co spowoduję utworzenię się zórz polarnych na średnich szerokościach geograficznych równierz w Polsce. Sytuacje można śledzić tutaj  jeżeli wskaźnik Bz wyniesie -20 można wypatrywać zorzy nad północnym horyzontem. Informację na bieżąco będą podawane na czacie ZnZ.

Źródło: http://zmianynaziemi.pl/


12 komentarzy

 1. miraz89 pisze:

  Panie Jareczku , jakby płynęło niskie napięcie w sieciach przesyłowych to byłyby ogromne straty energetycznę , a cena takiej energii podwoiła by się .

  Lubię

 2. jimi pisze:

  trzeba było słuchać Tesli 🙂

  Lubię

 3. jj pisze:

  Hmmm Ciekawe są te opisy. Tylko jak się mają do prawdy?
  Takie zjawiska dzieją sie co 11 lat. Innymi słowy przeżyłem już 6 I nigdy o tym nie pisano w taki sposób. Nigdy także nie notowano żadnego wzrostu zachorowań ani innych nadzwyczajnych sytuacji.
  Komu zależy na takiej dezinformacji?
  Czyżby to była tylko normmalna akcja w sezonie ogórkowym.

  Lubię

  • Jarek Kefir pisze:

   Emisje ze słońca są nieszkodliwe dla istot żywych. Jedyne co grozi ludziom, to bóle i zawroty głowy, uczucie zdenerwowania, itp.
   Natomiast wysokoenergetyczne cząstki ze słońca zagrażają naszym, ziemskim układom elektronicznym, bo te są od początku do końca źle pomyślane. Tak, jak napisałem – 1000 razy nic się nie stanie, a za 1001 razem huknie i pozbawi nas całej elektroniki.
   Przed 2008 rokiem zaobserwowano olbrzymie wyrwy w ziemskim polu magnetycznym. Właśnie w 2008 roku wysłano misję satelitarną HINODE tylko w celu obserwacji ziemskiej magnetosfery. Obecnie jest ona w opłakanym stanie, stąd takie nieco histeryczne reakcje na normalną aktywność słoneczną.

   Lubię

 4. Magdalena pisze:

  A co z samolotami?

  Lubię

 5. miraz89 pisze:

  samolotami? popełnią seryjne samobójstwo jak Tu-154m

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 127 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: