Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Internet i bezpieczeństwo » Sensacyjny materiał: globalny system szpiegowski Echelon działa w Polsce, mamy zdjęcia tajnej bazy wojskowej!

Sensacyjny materiał: globalny system szpiegowski Echelon działa w Polsce, mamy zdjęcia tajnej bazy wojskowej!

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,622,030 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

Prezentuję tutaj szokujący materiał reporterski. Stacja światowego systemu inwigilacji elektronicznej Echelon, nadzorowanego przez rząd USA, znajduje się na terenie III RP.

Stacja znajduje się na słabo zaludnionych terenach województwa Warmińsko-Mazurskiego, gdzie były tajne bazy CIA, w których torturowano i mordowano rzekomych „terrorystów”

echelon

Teren ten należy do wojska, jest starannie chroniony. Jeśli w okolicach pojawi się auto z obcą rejestracją, wtedy zjawia się na miejscu patrol Straży Granicznej. Sklepikarka z miejscowego sklepu została zmuszona do informowania wojskowych o pojawieniu się każdego nieznajomego człowieka.

Dziennikarzy śledczych którzy badali tę sprawę, wiele razy namawiano, by nie opracowywali tego materiału. Zaś mieszkańcom okolicznych wiosek żołnierze zabronili mówić o tym co się znajduje na obszarze tajemniczych zabudowań wojskowych.

echelon 0

Budowę polskiej sieci globalnego systemu szpiegowskiego  przekazali Amerykanie. System ten poprzez nowoczesne radary i anteny, kontroluje i szpieguje cały internet. Gromadzi i przetwarza wiadomości email, faksy, ściąganie i pobieranie plików jak i rozmowy telefoniczne.
Zbiera także dane przekazywane przez satelity telekomunikacyjne – komercyjne i rozpoznawcze. System Echelon w skali globalnej przetwarza nawet 3 miliardy informacji na 24 godziny.

Na zdjęciu poniżej: wojskowa stacja nasłuchowa systemu Echelon, województwo warmińsko-mazurskie. Mieszkańcom okolicznych wiosek wojsko zabroniło wypowiadania się na temat tej bazy:

echelon 1

Superkomputery wyposażone w słownik haseł, specjalne szyfry i kompresję potrafią przetworzyć informację przekazywaną w niemal każdym języku. Mówi się, że w niedalekiej przyszłości system będzie połączony z elementami tarczy antyrakietowej.

echelon 2

Tajna, wojskowa baza, mogąca być elementem globalnego systemu szpiegowskiego Echelon – widziana z satelity. (Fot. Maps Google)

Czy w Polsce, w niewielkiej miejscowości w województwie warmińsko-mazurskim, znajduje się baza będąca elementem globalnego systemu podsłuchowego Echelon?

Zapraszamy do obejrzenia reportażu:


Scenariusz i reżyseria: Piotr Owczarski, Tomasz Sklinsmont, Mariusz Kowalewski.

http://gazetabaltycka.pl

Zob. też: http://davidicke.pl/forum/echelon-polska-t11571.html

usa demokracja

usa obama

PO tusk

obama terroryzm

terroryzm obama


7 komentarzy

 1. Zawsze sukinkoty cudzymi rękami.
  Jak ich stąd wywalić?

  Lubię

 2. aaaa pisze:

  rewolucia

  Lubię

 3. Yareck pisze:

  Zdjęcia kiepskiej jakości tym niemniej wydaje mi się że poza zwykłą anteną TV na zielonym budynku nie ma tam żadnych innych anten więc czym by tam mogli podsłuchiwać w takim zakresie częstotliwości ? Możliwe że jest tam coś tajnego ale chyba służącego do innych celów niż podsłuchy sygnałów radiowych i komórkowych.

  Lubię

 4. ciociababcia pisze:

  Yareck powiedział/a
  18 Sierpień 2013 @ 00:00
  Może dodatkowa wiadomość rzuci trochę światła na tajne informacje 🙂

  Polska: USA inwigiluje polskich obywateli
  http://www.wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=137&t=71&p=17830&hilit=Echelon#p17830

  Lubię

 5. IXI pisze:

  jeśli już miałaby być w PL jakaś część systemu echelon to na pewno nie tam, nie w kilku barakach, to śmieszne że niektórzy ponad rozsądek stawiają teorie spiskowe, to że w tym miejscu przetrzymywano osoby innych krajów to bardzo prawdopodobne, do autora artykułu kilka pytań:
  1. nie wiedziałem że w PL jest najnowocześniejsza technologia na świecie, podsłuch satelit telekomunikacyjnych poprzez antenę na pasmo UKF -nie więcej ewentualnie ta wieżyczka obserwacyjna może jest super nowoczesną anteną, lub kominy na budynku, lub może czasze anten są schowane pod ziemią głęboko aby wścibska ludność ich nie widziała
  2. takie systemy jak echelon buduje się na węzłach komunikacyjnych światłowodowych a nie przez bezprzewodowe ściąganie informacji, pewnie z netem łączą się poprzez palucha z orange lub playa 😀 pooglądaj sobie migrację adresów IP np gdzie są węzły w UK i gdzie jest umiejscowiony ich echelon ta lokalizacja ma się nijak do internetu
  3. serwerownie w Polsce zajmują więcej miejsca niż te baraki,
  4. nie chce mi się więcej pisać, ale jeśli autor będzie mi w stanie wytłumaczyć te 3 rzeczy w logiczny i techniczny sposób uwierzę że Polskiemu echelonowi wystarczy 3 budynki na krzyż w porównaniu z hektarami ziemi i dziesiątkami budynków i anten państw położonych na zachód,
  a jeśli utor nie jest w stanie niech usunie te głupoty bo śmiech na sali 😀

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 126 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: