Nauka wszechświat i wojsko

Tajemnicza katastrofa w USA, ewkuowano ludność, wojsko na ulicach miasta

W Stanach Zjednoczonych, tajemniczy obiekt spadł z nieba, teren katastrofy otoczono kordonem przez wojsko, a urzędnicy rządowi stwierdzili, że „to był balon meteorologiczny, ale nikt im nie wierzy. Temat tajemniczej katastrofy zainteresował mieszkańców, którzy zaczęli go drążyć w portalach społecznościowych.

To, że społeczeństwo nie ufa urzędnikom to po prostu normalny znak czasów, dlatego gdy stwierdzili oni, że tajemniczy obiekt, który spadł z nieba w tym tygodniu, a po którym to incydencie cała dzielnica w miejscu jego upadku została zablokowana to balon meteorologiczny. Wątpliwości budzi też fakt, że część ludzi została ewakuowana przez policję i wojsko. To dziwne, aby dokonywać takich operacji z powodu upadku balonu.

Duża liczba agentów rządowych z różnych agencji zebrano w trybie pilnym w dzielnicy mieszkalnej, w Norfolk w stanie Wirginia. Do zdarzenia doszło w nocy we wtorek 30 lipca. Tajemniczy obiekt w wiadomościach lokalnych określano, jako „coś dziwnego”.  Niektórzy świadkowie mówią, że wyglądało to jak balon, inni twierdzili, że obiekt, który rozbił się na ziemi miał strukturę podobną do styropianu.  Według świadka w lokalnych wiadomościach telewizyjnych: „obiekt wydawał dziwny dźwięk.”

Ludzie, którzy żyją i pracują w bliskim sąsiedztwie, szybko zostali ewakuowani, a teren został odgrodzony przez policję i wojsko.  Okazało się, że pierwszy kontakt z obiektem, który tam wylądował przeprowadzono przy pomocy robota.  Dokonano tego po przeprowadzono konsultacji z ekspertami z NASA. Wkrótce potem, tajemniczy obiekt, który spadł z nieba, został przesłany do pojazdu pozarządowego i został usunięty.  Następnie mieszkańcy mogli wrócić do swoich domów, a kontyngenty wojskowe i policyjne usunęły się ze sceny tego zdarzenia.

Oficjalny komentarz ze strony wojska był taki, że spadł tam balon meteorologiczny, a obywatele nie powinni robić śledztwa na własną rękę tylko zapytać władz, które zawsze chętnie powiedzą o tym, co stało się w tym obszarze. Być może, że zainteresowanie wojska należy odebrać, jako dowód na to, że to, co tam spadło to jakiś eksperymentalny dron latający. Możliwe również, że spadło tam coś nie z tego świata a zachowanie władz to po prostu odtworzenie scenariusza z Roswell.

Źródło: http://www.adguk-blog.com/2013/08/mystery-object-falls-from-sky-area.html

Za:

Reklamy

2 odpowiedzi »

  1. „twierdzili, że obiekt, który rozbił się na ziemi miał strukturę podobną do styropianu”
    Może na styropianie przyleciał Wałęsa ze swoimi kolegami z PO

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.