Kategoria domyślna

Zamach terrorystyczny na Przystanku Woodstock. „To jakiś koszmar”

Dotarliśmy do szokującego nagrania, które przedstawia zachowanie terrorysty, usiłującego dokonać zamachu, na szczęście nieudanego.

Trwa obecnie intensywne śledztwo, czy Oskar W. działał sam, czy też ma wspólników. Możliwe są nawet powiązania Oskara W. z niejakim Brunonem K., który chciał wysadzić dokonać zamachu na rząd, prezydenta, premiera i władze Polski, z pobudek ksenofobicznych, nacjonalistycznych i antysemickich.

W całym kraju wzmocniono środki bezpieczeństwa, a służby i formacje mundurowe są świadome ewentualnego zagrożenia terrorystycznego, jednak zgodnie wykazują bohaterską postawę, by chronić praworządny ład demokratyczny III Rzeczpospolitej.

Obywatele naszego kraju powinni wykazać zrozumienie, i współpracować z formacjami mundurowymi, by wspólnie chronić demokratyczny ład i porządek przed rządnymi krwi terrorystami, którzy tylko czekają, by siać powszechne zniszczenie, śmierć i pożogę wśród Bogu ducha winnych obywatelek i obywateli.

Oto nagranie przedstawiające nieudany na szczęście zamach terrorystyczny na Przystanku Woodstock:

Reklamy

13 odpowiedzi »

 1. KEFIR NIE POPISUJ SIE Z TAK !! POLSKA NIE MA RZADU ANI PREZYDENTA CWOKU !!!! JESLI NIE WIESZ O TYM TO WIDAC KIM JESTES !!!! A CO DO ZAMACHU NA TE NIEPOLSKIE BYDLO TO PRZYDAL BY SIE !!!!

  • Zapomniałem również dodać: na taką „coolturkę” oddaje także wymiociny i nasienie.
   Kulturalni są: Komorowskie, Tuski, Lisy, Grześkowskie itp. Kulturalni są także: Obama, Merkel, Hollande.
   Bo to są ludzie kulturalni aż do przesady, są politykami i obowiązują ich standardy.
   Ale co im po ich wysokiej kulturze, jak mają na sumieniu np miliony ofiar wojen w imię „demokracji i pokoju” jak Obama.
   Kultura im po śmierci nie będzie potrzebna, to tylko maska ułudy wkładana na użytek naszego życia na tym łez padole.

   • Żeby uniknąć zbędnych wyjaśnień j.w. może dopisuj obok tytułu jaki to gatunek: ironia, żart, kabaret… Przez niezrozumienie tekstu rodzi się „plotka” kalibru atomowego.
    W pewnym państwie za oceanem kobieta wpisała wyszukiwarce słowo „samowar” a jej mąż „plecak”. Automat wychwycił, w domu zjawiła się brygada antyterrorystyczna! Muszą sprawdzać ale 99% kontroli okazuje się pomyłką. Paranoja.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.