Kategoria domyślna

W Tychach powstaje getto dla mieszkańców. Totalna bezczelność i arogancja władz PO!

Na jednej z dzielnic blisko Tych widnieje ogromny banner: „Tu powstaje Tyskie getto! „Podobno władze obiecały drogę do Tych, jednak później olały tę obietnicę. Mieszkańcy tej dzielnicy muszą nadkładać aż 10 kilometrów przez Wschodnią Obwodnicę GOP by dowieźć dzieci do szkół.

tychy getto

tychy getto 1

tychy getto 0

Reklamy

3 odpowiedzi »

  1. Tychy to piekne miasto , wyjechalem z Tychow 30 lat temu , odwiedzalem kilkanascie razy przylatujac z USA , lecz bedac 2 miesiace temu szlag mnie trafil co wyprawiaja te PO-wskie gnidy , Tyszanie brac ich za mordy i won og tyskiego koryta !!!

  2. W moim małym miasteczku też powstało już parę lat temu, Byłem parę miesięcy na Śląsku, to chyba większe bezrobocie niż gdzie indziej.

  3. Warto tutaj wskazać, iż obecnie wysokość zasiłku rodzinnego na dziecko do lat 5 wynosi 77 zł miesięcznie, zatem koszt dodatkowego paliwa wynosi prawie trzykrotność zasiłku rodzinnego. Art. 7. Kodeksu postępowania administracyjnego W toku postępowania organy administracji publicznej stoją na straży praworządności, z urzędu lub na wniosek stron podejmują wszelkie czynności niezbędne do dokładnego wyjaśnienia stanu faktycznego oraz do załatwienia sprawy, mając na względzie interes społeczny i słuszny interes obywateli. W tym przypadku organy administracji publicznej w ogóle nie wzięły pod uwagę obywateli tj. mieszkańców ulicy Paproci. Co więcej interes społeczny przedłożył ponad słuszny interes obywateli i chronione konstytucyjne prawo własności tych obywateli, gdyż brak bezpośredniego wyjazdu w kierunku Tychów i brak ruchu pieszych powoduje, iż wartość nieruchomości /a tym samym prawa własności/ znacząco spada, gdyż te tereny stają się nieatrakcyjne dla potencjalnych mieszkańców. II Obowiązek nauki dzieci istnieje do 18 roku życia /art. 70 Konstytucji/. Do siódmego roku życia dzieci nie mogą się poruszać po drogach publicznych, zatem w drodze do szkoły muszą być pod nadzorem. Natomiast dzieci w wieku powyżej 7 lat do 18 lat mogą same uczęszczać do szkoły. Zatem jeżeli nie ma przejścia dla pieszych , ani lewoskrętu z ulicy Paproci w kierunku Tychów, jak zatem ma być spełniony obowiązek szkolny skoro dzieci nie mogą się same poruszać?. Żaden z rodziców nie ma obowiązku posiadania samochodu aby dowozić dzieci do szkoły, ponadto rodzice mogą pracować od godziny 6.00, a lekcje zaczynają się o godzinie 8.00. Art. 89 Kodeksu wykroczeń Kto mając obowiązek opieki lub nadzoru nad małoletnim do 7 lat, dopuszcza do przybywania małoletniego na drodze publicznej lub na torach pojazdu szynowego podlega karze grzywny albo karze nagany.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.