Kategoria domyślna

„Tusk to dziwka Putina” – zobacz szokujący bilboard w Kielcach

Wczoraj, dnia 5 lipca 2013, miało miejsce włamanie hakerów do systemu informatycznego sterującego bilboardem w centrum Kielc.
Przechodnie byli w potężnym szoku, gdy zobaczyli zdjęcie posła Donalda Tuska z prezydentem Władimirem Putinem i napis: „Tusk dziwka Putina”.
Sprawą zajmuje się policja. Z informacji udzielonych mediom wynika, że sprawa jest tak priorytetowa, że oprócz komendy miejskiej z Kielc, zajmuje się nią także pion ds. cyberprzestępczości z komendy wojewódzkiej policji.
Według relacji, na miejscu szybko zebrała się grupka gapiów. Jedni patrzyli ze zdumieniem, inni bili nawet brawo. Nie wiadomo dokładnie jak długo trwał cały incydent.

Oto zdjęcie:

tusk dziwka putina

Reklamy

3 odpowiedzi »

  1. Swoją drogą, przepis o zakazie „lżenia” naczelnych organów jest kuriozalny. Są sytuację, w których zakazuje głośnego mówienia tego, co wszyscy sobie i tak myślą.
    Nie dziwota, że będą szukać, aż kogoś złapią. Takie coś NIE MOŻE ujść na sucho, nieważne, czy faktycznemu hakerowi, czy jakiemuś kozłowi ofiarnemu, w Polskę ma pójść sygnał: zbrodnia lżenia naszego Umiłowanego Przywódcy zostanie ukarana przykładnie!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.